Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a mirror számla egyedi és senki nem ajánlja még rajtunk kívul a piacon
    aki nem látja benne a lehetoséget azt sajnálom, majd talák idovel...
    De mi a lehetőség benne, hogy ha a bónuszos számlára kóvályog át
    a pénz ritkán, azt nem fizetik majd ki? Mert néha át fog oda menni!

Hozzászólás

Igen ezt senki nem ajanlja mert egy halom szemet megegyszer kerdezem mi a garancia hogy a mirror szamlarol fizettek. Te azokat sajnald akiket nem fizettek ki . Majd azutan mindenki eldonti hogy lat e az ironba es a hazug bandatokba lehetoseget

Hozzászólás

• Senki nem mondja hogy ilyen vagy olyan stratégiát KELL használni a Mirror számlán.
        Bármilyen stratégiával lehet kereskedni.

A baj ott van hogy akik eddig bónuszoztak NEM tudnak kereskedni normálisan...
        Sot a mirror számlát sem kotelezo használni, ez egy lehetoség azoknak akik NEM tudnak mást csak hedgelni.

Hozzászólás

Senki nem mondja hogy ilyen vagy olyan stratégiát KELL használni a Mirror számlán.
          Bármilyen stratégiával lehet kereskedni.

A baj ott van hogy akik eddig bónuszoztak NEM tudnak kereskedni normálisan...
          Sot a mirror számlát sem kotelezo használni, ez egy lehetoség azoknak akik NEM tudnak mást csak hedgelni.
          nem tudnak normalisan kereskedni vagyis nem tudnak az ironnal bukni...szerencsere mas broker is ad bonuszt es aki ezt akarja csinalni van lehetosege mashol. Nem a kereskedokkel van a baj hanem a kivalloan kepzett ironos vezetoseggel es a kamu dumaval. Zoltan ki tanitotta az ugyfeleket hedgelni nem az account managerek?

Hozzászólás

Ez nem válasz! Régen mindig büszke voltál az újdonságok bejelentésekor és lelkesen reklámoztad. Mi változott meg Zoltán?

De tudod mit? Tágítsuk a kört... Bárki, aki érti mire való a mirror számla tegye már meg, hogy leírja ide. Érdekel mire jó. És most egy pillanatig tekintsünk el attól, hogy nem fizet az IronFX vagy hogy sz*rt sem értenek a kereskedéshez / játékelmélethez...

http://www.ironfx.com/hu Idejön az ember és nem tudja mit reklámoznak nagy betűkkel, mert rögtön a számlanyitáshoz navigál ha ráklikkelek. Mi ez a mirror számla???

Ha nem sikerül senkinek leírnia, akkor el kell gondolkodni a marketing stratégián. Az önlebuktatásról nem is beszélve...

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez nem válasz! Régen mindig büszke voltál az újdonságok bejelentésekor és lelkesen reklámoztad. Mi változott meg Zoltán?

De tudod mit? Tágítsuk a kört... Bárki, aki érti mire való a mirror számla tegye már meg, hogy leírja ide. Érdekel mire jó. És most egy pillanatig tekintsünk el attól, hogy nem fizet az IronFX vagy hogy sz*rt sem értenek a kereskedéshez / játékelmélethez...

http://www.ironfx.com/hu Idejön az ember és nem tudja mit reklámoznak nagy betűkkel, mert rögtön a számlanyitáshoz navigál ha ráklikkelek. Mi ez a mirror számla???

Ha nem sikerül senkinek leírnia, akkor el kell gondolkodni a marketing stratégián. Az önlebuktatásról nem is beszélve...
              Leirom arra jo hogy meg nehany naiv embert meggyozzenek es elvegyek a penzuket. Markosnak penz kel minden aron. Ez az uj mezesmadzag

Hozzászólás

Te mint kötelező választást emlegetted a videóban, vagy különben nullázzátok a számlát... Most akkor kötelező vagy nem?

Apropó játékelmélet. Gondolom ezzel se vagy képben: http://hu.wikipedia.org/wiki/J%C3%A1...9kelm%C3%A9let

A fogoly dilemmánál figyelni kell rá, hogy inkább vallj, úgy kevesebbet kapsz. Érdekes ugye?

Hozzászólás

• Es mar leirtam ha ez egy tuti modszer markos szerezne 10000 stromant betolna a penzet megmentene az iront es meg keresne egy halom penzt.de ez nem mukodik ezert ez egy fostalicska strategia mint az egesz iron sajnos . Remenykednek hogy akad meg balek aki benyalja ezt

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Leirom arra jo hogy meg nehany naiv embert meggyozzenek es elvegyek a penzuket. Markosnak penz kel minden aron. Ez az uj mezesmadzag
                    Hidd el, hogy értem. De az IronFX szemszögére lennék kíváncsi. Már ha van olyan azon kívül, ami a videón elhangzik (https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps)

Hozzászólás

• Styann01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én megpróbálom leírni,bár lehet hogy nem jól tudom mire való.Amúgy sem hedgeltem sosem.

Tehát a tényállás:
                      1:ha nem tudtál normálisan kereskedni csak hedgelted a bónuszos számlát,akkor mivel vissza éltél a bónusszal,ezt a pénzt nem kapnád meg sem a régi Tc szerint,és bármely új Tc szerint sem.
                      2:ha mégis szeretnéd megkapni ezt a pénzt,arra csak egy lehetőség van, felajánlanak neked egy mentőövet(bár erre nem kötelesek,akár lezárhatnák a számlád és kész,mivel csaltál),ez pedig a mirror számla,amivel addig hedgeled a régi számlád,amig a piacra(mirror) ki nem bukod a régi számlád,és kifizeti neked a mirror számlán ugyanazt a piac.(a mirror számlán hedgelhetsz,ezt megengedik,az adott feltételekkel.)

Hogy etikus-e az Iron,vagy nem,ezt most hagyjuk,az más tészta.
                      Tévedés jogát fenntartom,mivel el sem olvastam a mirror feltételeket,és a mirror Tc-t sem.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Én megpróbálom leírni,bár lehet hogy nem jól tudom mire való.Amúgy sem hedgeltem sosem.

Tehát a tényállás:
                        1:ha nem tudtál normálisan kereskedni csak hedgelted a bónuszos számlát,akkor mivel vissza éltél a bónusszal,ezt a pénzt nem kapnád meg sem a régi Tc szerint,és bármely új Tc szerint sem. Jelenleg frissen befizetett depositokat is bent tartanak... olyan meg sose volt és sose lesz a tc-ben, hogy a depositot elvehetik.
                        2:ha mégis szeretnéd megkapni ezt a pénzt,arra csak egy lehetőség van, felajánlanak neked egy mentőövet(bár erre nem kötelesek,akár lezárhatnák a számlád és kész,mivel csaltál),ez pedig a mirror számla,amivel addig hedgeled a régi számlád,amig a piacra(mirror) ki nem bukod a régi számlád,és kifizeti neked a mirror számlán ugyanazt a piac.(a mirror számlán hedgelhetsz,ezt megengedik,az adott feltételekkel.)

Hogy etikus-e az Iron,vagy nem,ezt most hagyjuk,az más tészta.
                        Tévedés jogát fenntartom,mivel el sem olvastam a mirror feltételeket,és a mirror Tc-t sem.

1: A régi TC-ben nincs ilyen. A saját másik számládról (tehát saját néven lévő másik számláról) vehették el a dupla bónuszt, ennyi. Az új szerint a nyereséget is elvehetik. Ezt persze senki nem fogadta el, ezért is nem merik meglépni.

2:Ha el tudnák venni a pénzt legálisan, vagy ki tudnának fizetni, akkor nem próbálnának rákényszeríteni egy ilyen hülyeségre. Ezért sincs egy véget ért vizsgálat se, mert nincs is, csak próbálnak zsarolni, hátha lesz olyan hülye aki csinálja. Én megkértem Zoltánt többször is, amikor a TC-vel fenyegetett, hogy legyen szíves járjon el a TC szerint.

3:10-12 emberről beszélt Zoltán, nekik csináltak egy terméket ami fel is került a főoldalra??? Nem gyanús ez kicsit?

Hogy etikus vagy nem , nem az a kérdés, hanem ,hogy törvénytelen-e.
                        Lehet neked se ártott volna elolvasni a TC-t mielőtt megmondod a tutit.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          1: A régi TC-ben nincs ilyen. A saját másik számládról (tehát saját néven lévő másik számláról) vehették el a dupla bónuszt, ennyi. Az új szerint a nyereséget is elvehetik. Ezt persze senki nem fogadta el, ezért is nem merik meglépni.

2:Ha el tudnák venni a pénzt legálisan, vagy ki tudnának fizetni, akkor nem próbálnának rákényszeríteni egy ilyen hülyeségre. Ezért sincs egy véget ért vizsgálat se, mert nincs is, csak próbálnak zsarolni, hátha lesz olyan hülye aki csinálja. Én megkértem Zoltánt többször is, amikor a TC-vel fenyegetett, hogy legyen szíves járjon el a TC szerint.

3:10-12 emberről beszélt Zoltán, nekik csináltak egy terméket ami fel is került a főoldalra??? Nem gyanús ez kicsit?

Hogy etikus vagy nem , nem az a kérdés, hanem ,hogy törvénytelen-e.
                          Lehet neked se ártott volna elolvasni a TC-t mielőtt megmondod a tutit.
                          Szövegértésből lehet fejlődnöd kéne!Azt írtam,"megpróbálom",ez nem= megmondom a tutit!

Hozzászólás

• Itt is csak kifizetési problémákról lehet olvasni:

http://www.forexfactory.com/showthre...=375826&page=6

Valószínűleg globális probléma ez, nem csak a magyarokkal szúrnak ki.
                            Bátor, aki befizet az Ironhoz.

Hozzászólás

• Pár napja írtam e-mailt az egyik kapcsolat tartónak .

Válasz semmi , de a levél sem jött vissza , hogy a "címzett ismeretlen".

Hozzászólás

• SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Pár napja írtam e-mailt az egyik kapcsolat tartónak .

Válasz semmi , de a levél sem jött vissza , hogy a "címzett ismeretlen".
                                Nekem se válaszolt a kapcsolat tartóm 1 hete, lehet már nem is dolgozik ott.

Hozzászólás

Working...
                                X