Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• MOHAMED RAFIK, ELANGA KURICHI, India
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-16
    Review: Ironfx not paid to me, I lot of time live chat and ask my account manager for my withraw, but no more action..

REF:: 12007708 2015-02-25 WB1L78OVALNKB4DX Withdrawal – Bank 410.00 USD Waiting for Processing
    MissV, Munich, Germany
    Rating:
    Review: I am also experiencing withdrawal problems with IronFX. I opened an account, made e deposit and made a win. My withdrawal request is getting no answer
    SUNAYANA , KHURDA, India
    Rating:
    Review: I WAS TRIED TO WITHDRAW LAST 25. DAYS BUT THEY ARE NOT PROCESSED MY WITHDRAW. AMOUNT OF 8000 USD
    IMAN J., ANTALYA, Turkey
    Rating:
    Review: Hello,I am IB of ironfx, they did not pay IB commission of 2 month ago, and our Withdrawal Request is pending! i really not now reason of it! we have Cashback website and do not like client disturb!
    Filipe, , Brazil
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-11
    Review: Hi! I want to share my case.
    On 04-mar-2015 I sent an email to my ironfx manager relating that I need to do a withdrawal because I need that money. After that I enter in the website and requested the withdrawal. Since then the status still "Waiting for Processing". Today is 11-mar-2015.

I talk in the chat in the last 4 days and the answer is always the same: "Ok sir i will inform funding right now to prioritize the request and process it the soonest"

Also Since that the Account manager is not answering my emails anymore (The last emails was 10-mar-2015 and 11-mar-2015)

I have all the information that I need to file a case, printscreens, chats transcripts, skype printscreens.

Advertisements
    Zsolt, Budapest, Hungary
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-10
    Review: INCREDIBLE! I have put 5000 eur i got bonus i made profit of 700 eur, and i wnated to withdraw my money and i can not. My account under investigation. I got letter under investigation my account irregular trading activites. WHAAAAT? Some scalping with bigger lots is that irregular trading whaaaaaat?

They are thiefs they do not give my money back, please somebody help me please! How can it happen?????

DO NOT DEPOSIT TRY TO WITHDRAW ( it will be easier to go to the moon)

2015-03-03 1 Star Unfortunately i can not withdrawal few hundred of dollars. After the CHF shock they can not pay my firends money neighter.

They going to follow Alpari and all of the market maker who has closed down the business because of the CHF shock.

3 week has passed and i can not see my money which is my property and they do not give back. IT is shame this kind of company can work in this industry.

Their support always say my account manager is away, they always decline my withdrawal request. Nothing to say, i am very disappointed. i will never put money to this kind of company where is play against you. I hope they directors and all of whom is responsable of this situation will go to jail and never can work in this industry.
    Steven, Surabaya, Indonesia
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-06
    Review: I can't withdraw my money in Ironfx
    PLEASE HELP !!

Don't trade with this broker, because it is really a SCAMMER !
    I have more than $5000 in there, and I'm profit until my money become around $8000 (in 3 months)

and everytime I contact them, they told me that they can't accept my trading method, in fact I'm just trade as usually.

Stay Away from IRONFX, they are a Thief !!

Marcelo Pedrina, São Paulo, Brazil
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-06
    Review: impossible to take money from Iron 30 days trying and I'm being completely ignored, I get no return type.

Terrible broker, put money in Iron is being stolen.
    Niklas Thannhaeuser, Osnabrück, Germany
    Rating:
    Date of Post: 2015-03-05
    Review: I am half a year at IronFX.Had made short profit with euro / usd Euro 1200.my no deposit and win 2140 euros.I will now suddenly where I want to pay off my profit potential illegal trading activities vorgeworfen.es is currently carried out an investigation.

Németh Zoli ezek mind bónuszoztak nem, egy ölég nagy fórumról, de biztos ezekről sem tudsz...!? Lassan összedől a kártyavár.... Németországban már felhívták a figyelmet a médiában, hogy nem fizettek és kerüljék az emberek a rabló Iron Fx-et...... holnap barátom megpecsételődik a sorsod, kész van minden papír és bizonyíték, hogy tangában masszírozhasd a nagyobb darab elítélteket... Ugye tudod, hogy a hazugság és a lopás bűn? sajnos ilyen az élet, te akartad!

Hozzászólás

• SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pár napja írtam e-mailt az egyik kapcsolat tartónak .

Válasz semmi , de a levél sem jött vissza , hogy a "címzett ismeretlen".
      Azért nem találod mert már ő is kilépett. Nem csoda.

De szerintem Zoltán erről se tud, szerintem számoljuk össze lassan.

Moszad: Simon András még ott dolgozik, ő úgy látszik csak szarik rád.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Azért nem találod mert már ő is kilépett. Nem csoda.

De szerintem Zoltán erről se tud, szerintem számoljuk össze lassan.

Moszad: Simon András még ott dolgozik, ő úgy látszik csak szarik rád.
        ja a kieső neve lemaradt: Attila Polyanszky | Account Manager

A süllyedő hajó..... Zoltánt meg lassan előléptetik kapitánnyá.. mert megvan hozzá az esze.

Hozzászólás

• SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Pár napja írtam e-mailt az egyik kapcsolat tartónak .

Válasz semmi , de a levél sem jött vissza , hogy a "címzett ismeretlen".
          írjál nekem egész nyugodtan

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            írjál nekem egész nyugodtan
            Persze írhat. Majd megy neki a válasz, hogy kivizsgálás alatt van. Esetleg , ha kellemetlenebb a téma akkor bujkálsz, mint előlem.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Németországban már felhívták a figyelmet a médiában, hogy nem fizettek és kerüljék az emberek a rabló Iron Fx-et......
              Tudnád azt a német cikket linkelni? Kíváncsi vagyok, mit írnak

Hozzászólás

• 1 fórumot találtam csak eddig:
                Rückzug Problem mit IronFX
                Hallo
                Ich habe das gleiche Problem mit jeder fragte ich für den Rückzug auf 15-01-2015 aber immer noch auf ihre Verarbeitung warten.
                Ich habe nicht die E-Mail-lieing (Untersuchung) erhalten.
                soll ich anfangen beschweren für den Regler oder sollte ich warten.

azt írja, január 15.-e óta feldolgozás alatt a kifizetése, e-mail-re választ nem kap, mit tegyen, kezdje az eljárást, vagy várjon.

Zoli, ez már nagyon nem vicces, az elején az volt, és nem vettem komolyan, de itt nagy gond van

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  1 fórumot találtam csak eddig:
                  Rückzug Problem mit IronFX
                  Hallo
                  Ich habe das gleiche Problem mit jeder fragte ich für den Rückzug auf 15-01-2015 aber immer noch auf ihre Verarbeitung warten.
                  Ich habe nicht die E-Mail-lieing (Untersuchung) erhalten.
                  soll ich anfangen beschweren für den Regler oder sollte ich warten.

azt írja, január 15.-e óta feldolgozás alatt a kifizetése, e-mail-re választ nem kap, mit tegyen, kezdje az eljárást, vagy várjon.

Zoli, ez már nagyon nem vicces, az elején az volt, és nem vettem komolyan, de itt nagy gond van

Miért lenne, hiszen minden a legnagyobb rendben van, nincs panasz,
                  Felügyeleti eljárás egy szál sem. A kifizetések is rendben mennek,
                  5-10 nap alatt teljesülnek! Mi itt a gond? Pár bónusz csaló háborog csak!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Miért lenne, hiszen minden a legnagyobb rendben van, nincs panasz,
                    Felügyeleti eljárás egy szál sem. A kifizetések is rendben mennek,
                    5-10 nap alatt teljesülnek! Mi itt a gond? Pár bónusz csaló háborog csak!
                    Így van minden rendben.

Akik normálisan kereskedtek megkapják rendesen a kiutalásokat.
                    Azok a számlák amik vizsgálat alatt vannak várniuk kell.

Volt olyan aki szólt hogy úgy gondolja hogy o a normális kereskedok csoportjába tartozik mégis vizsgálat alatt van a számlája, ezeknek a személyeknek meg tudom surgetni a kivizsgálást szukség esetén.

Hozzászólás

Így van minden rendben.

Volt olyan aki szólt hogy úgy gondolja hogy o a normális kereskedok csoportjába tartozik mégis vizsgálat alatt van a számlája, ezeknek a személyeknek meg tudom surgetni a kivizsgálást szukség esetén.
                      Jaja így van minden rendben , a 24 órás feldolgozás hónapokig tart, de akik "normális" kereskedők, azoknak is 2 hét, Ha nálatok így van rendben minden nem nagyon tudom milyen lehet amikor gáz van.

VÁLASZOLJ A LEVÉLRE!!! Ennyire csak nem félsz ha mindent jól csináltok!

Hozzászólás

Így van minden rendben.

baszki, te olyan vagy, mint 1 lemerülőfélben lévő robot. Ez Németország, a kérdező írásából világos, hogy tanácstalan, nem abuser, de 2 hónapja se kiutalás, se válasz.

Hozzászólás

• én fő állásban tradelek, ha 2 hónapig megvárakoztatnátok akármilyen indokkal, válasz nélkül, annak nagyon csúnya vége lenne

Hozzászólás

baszki, te olyan vagy, mint 1 lemerülőfélben lévő robot. Ez Németország, a kérdező írásából világos, hogy tanácstalan, nem abuser, de 2 hónapja se kiutalás, se válasz.
                            olyan nincs hogy tanácstalan...
                            Minden ugyfélnek van kapcsolattartója aki elérheto telefonon és e-mailben!

SENKI sem vár két hónapja kiutalásra csak ha vizsgálat alatt vannak a számlái, arról pedig értesítést kap. Szóval vagy nem ír igazat az ember a fórumon (ami sajnos itt is elofordul) vagy elfelejti megemlíteni hoyg visszaélt a bónusszal és vizsgálják a számláját.

De ha ennyire szíven viseled a sorsát annak a német kereskedonek add meg neki az elérhetoségeimet keressen fel engem és utánajárok.

Hozzászólás

én fő állásban tradelek, ha 2 hónapig megvárakoztatnátok akármilyen indokkal, válasz nélkül, annak nagyon csúnya vége lenne
                              Orulok neki.
                              Tehát neked nincsen fuggoben levo kiutalásod nálunk.
                              Akkor nem értem a hozzászólásaidat! Miért foglalkozol olyan dolgokkal amit csak hallasz innen-onnan.
                              Ha mindenki a saját tapasztalatát osztaná meg tényekkel alátámasztva a hozzászólások 99% eltunne a fórumról...

Hozzászólás

Orulok neki.
                                Tehát neked nincsen fuggoben levo kiutalásod nálunk.
                                Akkor nem értem a hozzászólásaidat! Miért foglalkozol olyan dolgokkal amit csak hallasz innen-onnan.
                                Ha mindenki a saját tapasztalatát osztaná meg tényekkel alátámasztva a hozzászólások 99% eltunne a fórumról...
                                Ha tények kellenének te már rég nem lennél itt.

Hozzászólás

Working...
                                X