Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Orulok neki.
    Tehát neked nincsen fuggoben levo kiutalásod nálunk.
    Akkor nem értem a hozzászólásaidat! Miért foglalkozol olyan dolgokkal amit csak hallasz innen-onnan.
    Dear Zoltan Nemeth

Please confirm that your company (IronFx Global), don t want (or able to) to process my withdrawals for the deposit and for the other amounts also, from my available balance.

You told me these over the phone, but i want to confirm that for the investigation in UK.

Best Regards

akkor berakom ide is megint. Zoli ennyire félsz, hogy nem mersz válaszolni?
    Ha lehet most ne kezd el, hogy te nem is tudod miről van szó nem is találod a számlát... Szánalmas.

Hozzászólás

olyan nincs hogy tanácstalan...
      Minden ugyfélnek van kapcsolattartója aki elérheto telefonon és e-mailben!

SENKI sem vár két hónapja kiutalásra csak ha vizsgálat alatt vannak a számlái, arról pedig értesítést kap. Szóval vagy nem ír igazat az ember a fórumon (ami sajnos itt is elofordul) vagy elfelejti megemlíteni hoyg visszaélt a bónusszal és vizsgálják a számláját.

De ha ennyire szíven viseled a sorsát annak a német kereskedonek add meg neki az elérhetoségeimet keressen fel engem és utánajárok.
      Ich habe nicht die E-Mail-lieing (Untersuchung) erhalten.

Nem kapott kivizsgálásról szóló mailt. 2 hónapja vár a feldolgozásra, nem hőbörög, udvariasan kérdezi, tovább várjon, vagy elindítsa az eljárást.
      Hidd el, nem abuser, ez lejön. De ha az lenne szerinted, akkor eltarthat több mint 2 hónapig a vizsgálat mindenféle válasz nélkül?

Hozzászólás

Orulok neki.
        Tehát neked nincsen fuggoben levo kiutalásod nálunk.
        Akkor nem értem a hozzászólásaidat! Miért foglalkozol olyan dolgokkal amit csak hallasz innen-onnan.
        Ha mindenki a saját tapasztalatát osztaná meg tényekkel alátámasztva a hozzászólások 99% eltunne a fórumról...
        nincs nálatok számlám. Azért foglalkozom vele, mert a szakmához tartozik. Én a saját tapasztalataimat szoktam megosztani, vagy unaloműzésből baromkodni.
        Sokáig elhittem, hogy csak a visszaélők követelőznek, de már rég világos, hogy nem. És az is, hogy az üzletpolitikátok nagyon el van toszva, követhetetlen.

Hozzászólás

Így van minden rendben.
          https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Valaki össze tudná számolni hányszor hazugoztuk le itt a fórumon Németh Zolit?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Valaki össze tudná számolni hányszor hazugoztuk le itt a fórumon Németh Zolit?
            ez a hangfelvétel vérciki.
            kb 69-szer

Hozzászólás

• ja, és ez az út is nagyon ismerős. Honnan is, honnan is? Ja, megvan, Tadawul, Liquid, pont így ment ott is, de tüskézéssel megfejelve.

Hozzászólás

• Zoli, a felvétel szerinted vállalható?

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nincs nálatok számlám. Azért foglalkozom vele, mert a szakmához tartozik. Én a saját tapasztalataimat szoktam megosztani, vagy unaloműzésből baromkodni.
                  Sokáig elhittem, hogy csak a visszaélők követelőznek, de már rég világos, hogy nem. És az is, hogy az üzletpolitikátok nagyon el van toszva, követhetetlen.
                  Saját tapasztalatod nincs az IronFX-el és a hallott pletykákat terjeszted te is a tobbivel egyutt.
                  Rég világos? Az világos hogy nem tudsz semmi konkrétumot mert neked nincs is számlád nálunk...
                  Akinek van számlája nálunk és problémája van az megkeres engem és mindenki informálva van maximálisan.

Hozzászólás

Saját tapasztalatod nincs az IronFX-el és a hallott pletykákat terjeszted te is a tobbivel egyutt.
                    Rég világos? Az világos hogy nem tudsz semmi konkrétumot mert neked nincs is számlád nálunk...
                    Akinek van számlája nálunk és problémája van az megkeres engem és mindenki informálva van maximálisan.
                    Megint hazudsz.

Én egyáltalán nem vagyok informálva, a hivatalos ügyvédi felszólításra se válaszoltok 1 hónapja, vizsgálatnak semmi eredménye továbbra se, és VÁLASZOLJ A LEVELEMRE AMIT NEKED ÍRTAM!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Megint hazudsz.

Én egyáltalán nem vagyok informálva, a hivatalos ügyvédi felszólításra se válaszoltok 1 hónapja, vizsgálatnak semmi eredménye továbbra se, és VÁLASZOLJ A LEVELEMRE AMIT NEKED ÍRTAM!
                      Megkaptad az e-mailt hogy vizsgálat alatt van a számlád!

Most pedig olyan e-mailcímrol írsz nekem amivel nem vagy regisztrálva nálunk így arra az e-mailre nem tudok válaszolni! Használd azt az e-mailt amirol regisztráltad a számládat!

Hozzászólás

• Zoltán!

kérdeznék:

1.) Áruld el nekem,hogy meddig tarthat maximálisan egy számla vizsgálata?

2.) Ki vizsgálja?

3.) Mit vizsgál?

Menni fog, Zoli?

Hozzászólás

Megkaptad az e-mailt hogy vizsgálat alatt van a számlád!

Most pedig olyan e-mailcímrol írsz nekem amivel nem vagy regisztrálva nálunk így arra az e-mailre nem tudok válaszolni! Használd azt az e-mailt amirol regisztráltad a számládat!
                          Zoli: ne égesd már magad, eddig tudtál erre az email címre válaszolni mostantól meg nem tudsz?
                          Vagy akkor az eddigi válaszaid szabálytalanok voltak és harmadik félnek adtál ki információkat?

Hozzászólás

Így van minden rendben.

Akik normálisan kereskedtek megkapják rendesen a kiutalásokat.
                            Azok a számlák amik vizsgálat alatt vannak várniuk kell.

Volt olyan aki szólt hogy úgy gondolja hogy o a normális kereskedok csoportjába tartozik mégis vizsgálat alatt van a számlája, ezeknek a személyeknek meg tudom surgetni a kivizsgálást szukség esetén.

Az mit jelent, hogy normális kereskedő? Bele volt írva a TC-ben
                            részletesen, hogy mi ez?
                            E szerint válogatja meg az Iron, hogy kinek fizet és kinek nem?
                            Ez nagyon érdekes. Normális kerekedő. Jogi kategória ez, biztos.

Hozzászólás

némi konkrétumot azért tudok, szerintem nem is keveset. Sok mindent pont tőled. Sokáig engedtétek a bónuszozást, aztán meg nem, utólag módosított TC-vel, amire sosem válaszolsz. Azt hiszed, nem szúrom ki előbb-utóbb, hogy ki hazudik?
                              Nyilvánosan csalásra biztatsz embereket, előbb írásban, majd a felvétel szerint telefonon is.
                              Azt meg meg se próbáld beadni, hogy külső hedgelést egyáltalán megtaláltok, és bizonyítani tudjátok.
                              Arra, hogy hónapokig nincs kifizetés, de érdemi válasz sem, nincs mentség.
                              Itt élek Németországban, ismerem a nyelvet, viszonylag jól. A német fórumozó szavaiból árad a tanácstalanság, más szavakat használt volna, ha egyáltalán tudja, mi történik. De nem tudja, bazmeg, és ezt nem vagy hajlandó felfogni, hogy a bizonytalanság miatt egyre nagyobb a gáz. Mérhetően, naponta.

Még egyszer kérdem, a felvétel vállalható?

Hozzászólás

• A 7. napon megérkezett a bankszámlámra az utolsó kiutalás. Már csak aprópénz maradt az Ironos számlámon. Szerencsére páholyból követhetem a további fejleményeket, minden esetre remélem, mindenki hozzájut a jogos követeléséhez, és az Iron is megússza egy életre szóló tanulsággal. A befektetők bizalmával nem lehet büntetlenül játszani. Sikert és kitartást kívánok mindenkinek!

Hozzászólás

Working...
                                X