Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az mit jelent, hogy normális kereskedő? Bele volt írva a TC-ben
    részletesen, hogy mi ez?
    E szerint válogatja meg az Iron, hogy kinek fizet és kinek nem?
    Ez nagyon érdekes. Normális kerekedő. Jogi kategória ez, biztos.
    Aki nem kér ki pénzt! Őket nem is vizsgálják ez okból. Persze ha ki mersz kérni pénzt...

Hozzászólás

• A T&C-ben mindig is benne volt hogy mire nem szabad használni a bónuszt!
      Aki ez ellen vétett azon a T&C-ben foglaltak szerint eljárunk.

Nincs megszabott ideje a kivizsgálásnak. Ezt a jogi osztály és a kockázatkezelési részleg vizsgálja kozosen.

Ha valaki a Mirror számlát használja az NEM számít csalásnak, és ezt bele is írtuk a számlához tartozó T&C-be 6.16-os pont. Hiszen ezt a terméket azért hoztuk létre hogy akik csak ezt a kereskedési stílust ismerik, továbbra is tudják gyakorolni olyan módon amivel nem okoznak kárt az IronFX-nek.

Hozzászólás

• megint akad a tű

Hozzászólás

• Valaki megnézte már van-e az iron szerződésben joghatóság vagy alkalmazandó jog kikötve?

Hozzászólás

• Ha nincsen.
            Abban az esetben szerintem magyar bíróságnak van joghatósága és a Ptk. általános szabályai szerint történhet az igény érvényesítése.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A T&C-ben mindig is benne volt hogy mire nem szabad használni a bónuszt!
              Aki ez ellen vétett azon a T&C-ben foglaltak szerint eljárunk.

Nincs megszabott ideje a kivizsgálásnak. Ezt a jogi osztály és a kockázatkezelési részleg vizsgálja kozosen.

Ha valaki a Mirror számlát használja az NEM számít csalásnak, és ezt bele is írtuk a számlához tartozó T&C-be 6.16-os pont. Hiszen ezt a terméket azért hoztuk létre hogy akik csak ezt a kereskedési stílust ismerik, továbbra is tudják gyakorolni olyan módon amivel nem okoznak kárt az IronFX-nek.

Rendben, csak eddig nagyon nem így volt!
              Varázsütésre csalók lettek a bónuszozók, mindenféle bizonyíték
              nélkül és visszatartják a kifizetéseket. Még a rendőrségi nyomozásnak
              is van határideje. (2 év) És szükséges nekik is bizonyíték!

Honnan lehet ezek után azt tudni, hogy a Mirror számlás
              konstrukcióval nem ez lesz pár hónap múlva? Ja, mert beleírták a TC-be!
              Újabb pénzbetalicskázás, újabb kifizetés visszatartás a láthatáron.
              A bizalom köre megszakadt.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nincs megszabott ideje a kivizsgálásnak. ...
                Na eddig én nem szóltam hozzá, csak naponta egyszer átfutottam ezt az egész idiótaságot, na de ilyet még nem hallottam, láttam. A gyilkossággal gyanúsítottaknak is megvan a határideje meddig tarthatják őket előzetesben! Most tényleg kérdezem, ez normális, bárkivel packázhat a cég kénye kedve szerint ameddig csak akar ha ő valamiért úgy gondolja?
                Mert rendben, legyen gyanús amit csinál valaki, vizsgálja ki a cég, és tények alapján döntsön, na de ez, ez valami vicc?

Hozzászólás

• StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Na eddig én nem szóltam hozzá, csak naponta egyszer átfutottam ezt az egész idiótaságot, na de ilyet még nem hallottam, láttam. A gyilkossággal gyanúsítottaknak is megvan a határideje meddig tarthatják őket előzetesben! Most tényleg kérdezem, ez normális, bárkivel packázhat a cég kénye kedve szerint ameddig csak akar ha ő valamiért úgy gondolja?
                  Mert rendben, legyen gyanús amit csinál valaki, vizsgálja ki a cég, és tények alapján döntsön, na de ez, ez valami vicc?
                  Kb. az első perig fog ez jó ötletnek tűnni az ironnak...

Hozzászólás

• Zoli, hogy lehet ennyit hazudni? Milyen aljas családból származol ahol igy megtanitottak hazudni? Szakmailag itt megbuktal, ertelmes cselekedet helyet hazudozol ujságnak embernek, ugyfeleknek.

Csöves kutyák lettetek. Mindent elmo n a cégetekrol, h ilyen hazug, amatőrök dolgoznak itt, mint te. Ha kicsit okos lennél tudnal kommunikalni egy problémát. Ehelyett lejarattad magad. Mar reg mindenki tudja, h sorvadtok. Csa te annyira beleélted magad a hazugsagaidba h el is hitted. Ezert nem viszed semmire. Egy market maker hazug porszivo ugynoke vagy. Hazudozáson kivul masban nem vagy jo, tetteid alapjan kene megitelni téged akkor mi tudsz felmutatni 2 honapja? Szallasert kuncsorogsz Londonba...meg hazudozol. Nem sok. Nem vagy valami nagy szakember.

8 szamlabol 1 honapja egyik baratomnak meg trader tarsunknak nem utaltatok penzt. A bonuszt arra adtatok h nyerjen az ugyfel. Nektek nem mindegy hogy hogyan er el profitot a kereskedo? Hedgeles skalp vagy daytrade? Mindegyik legalis kereskedesi forma.

Meg nalatok is lehet platformon belul hedgelni ,szted masik brokernel nem? Ha nem fogjatok kifizetni a keereskedoket, mentek a levesbe mint a tobbi csodbement broker, csinalhattok amit akartok. Kis ido es az egesz vilag tudni fogja h nem tudtok fizetni. Azt gondolod mert 100 bol 2 kereskedot kifizettek neha neha akkor minden rendben?

Ha nem terjesztesz tovabb hazugsagokat, en nem terjesztem rolad az igazsagot. Fontold meg. Jobban jarsz, de ha akarod megszegyenitelek egy orszag elott....meg egy hazugsag es minden mediaban elkuldok rolad mindent, azt mar nem fogod kimagyarazni sehogy...Na?

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Zoli, hogy lehet ennyit hazudni? Milyen aljas családból származol ahol igy megtanitottak hazudni? Szakmailag itt megbuktal, ertelmes cselekedet helyet hazudozol ujságnak embernek, ugyfeleknek.

Csöves kutyák lettetek. Mindent elmo n a cégetekrol, h ilyen hazug, amatőrök dolgoznak itt, mint te. Ha kicsit okos lennél tudnal kommunikalni egy problémát. Ehelyett lejarattad magad. Mar reg mindenki tudja, h sorvadtok. Csa te annyira beleélted magad a hazugsagaidba h el is hitted. Ezert nem viszed semmire. Egy market maker hazug porszivo ugynoke vagy. Hazudozáson kivul masban nem vagy jo, tetteid alapjan kene megitelni téged akkor mi tudsz felmutatni 2 honapja? Szallasert kuncsorogsz Londonba...meg hazudozol. Nem sok. Nem vagy valami nagy szakember.

8 szamlabol 1 honapja egyik baratomnak meg trader tarsunknak nem utaltatok penzt. A bonuszt arra adtatok h nyerjen az ugyfel. Nektek nem mindegy hogy hogyan er el profitot a kereskedo? Hedgeles skalp vagy daytrade? Mindegyik legalis kereskedesi forma.

Meg nalatok is lehet platformon belul hedgelni ,szted masik brokernel nem? Ha nem fogjatok kifizetni a keereskedoket, mentek a levesbe mint a tobbi csodbement broker, csinalhattok amit akartok. Kis ido es az egesz vilag tudni fogja h nem tudtok fizetni. Azt gondolod mert 100 bol 2 kereskedot kifizettek neha neha akkor minden rendben?

Ha nem terjesztesz tovabb hazugsagokat, en nem terjesztem rolad az igazsagot. Fontold meg. Jobban jarsz, de ha akarod megszegyenitelek egy orszag elott....meg egy hazugsag es minden mediaban elkuldok rolad mindent, azt mar nem fogod kimagyarazni sehogy...Na?

Amelyik kutya ugat az nem harap. Csináld! Ne csak a szád járjon!

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Amelyik kutya ugat az nem harap. Csináld! Ne csak a szád járjon!
                        Ezt, hogy érted?

Hozzászólás

Ezt, hogy érted?
                          Ezt úgy érti, hogy a hőzöngők mindig csak a szájukat járatják, de soha nem mernek ténylegesen csinálni semmit.
                          willow

Hozzászólás

• Jó munkához idő kell
                            Ferencydennek azért bemutatnám a kutyámat. Sárhegyi és belga juhász, ugat, ugat, ha meg esetleg bejönnél kanállal szednélek össze

Hozzászólás

• Én komolyan nem is értem mit művel az Iron.
                              A bónusz lehet vita tárgya, az azon felüli ügyfél számla, - valójában ügyfél követelés a cég felé - semmi esetre sem.

Egy utóbb meghozott (bónusz igénybevétele után) szerződési feltétellel viszont a teljes kifizetést visszatartják, valamilyen homályos kivizsgálásig.

Ez két vicc egyszerre, az egyik az utóbb hozott szabály , a másik vicc az az, hogy majd a cég eldönti hogy az ügyfél szerződés szerűen járt e el.

Miközben az Iron már szerződést szeg. Mert az ügyfél pénzét ki kellene , hogy utalja.

Az ügyfélnek a szerződés szerint meg van a jogcíme a követelésre. Az Ironnak szerződés szerint nincsen, de egyfajta beszámítással szeretne élni az ügyfél számlával szemben. Az , hogy ez a jogcím(az Iron beszámítása igénye) hogyan keletkezik , az nem szerepel a szerződésben , nem következik a szerződésből. De hogyan is lehetne benne ? Hogyan lehetne ezt a jogot utólag keletkeztetni ? Hát sehogy. Ezért marad nekik a szerződésszegéssel a visszatartás.

Hozzászólás

A bonuszt arra adtatok h nyerjen az ugyfel. Nektek nem mindegy hogy hogyan er el profitot a kereskedo? Hedgeles skalp vagy daytrade? Mindegyik legalis kereskedesi forma.

Milyen igazságot akarsz terjeszteni ha azt se tudod mért nem hagyhatja a bónuszhedgelést egy bróker se hosszú távon és azzal se vagy tisztába hogy már rég benne volt világszerte a hírekbe Iron ezért nem tudsz semmit nyilvánosságra hozni a médiában?
                                Hogy mire adták a bónuszt azt ők tudják, nem mondták, csak a feltételei vannak a tc be. Még azt se tudod mi a különbség a hedgelés egy számlán belül, vagy kettő között ahol legalább az egyik bónuszos.
                                A bónuszhedgelés, amit minden cég tilt, rengeteg pénzt vesz el a cégektől, azzal te csak mindig nyerni tudsz, kockázat nélkül, így csődbe menne a cég hosszú távon, Iron se tudta örökké hagyni, hogy mért hagyta eddig azt nem tudom, de senki nem szokta hagyni hosszú távon.

Hozzászólás

Working...
                                X