Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rendicsek, mindenki tudja mi a képlet és nem is érdekes már
    ebben a fázisban, hogy mit mond a Zoltán, szerintem ezen tovább
    kell lépni.
    Világos az ügy, az Iron csinált egy olyan bónuszt, amin hatalmas
    ügyfél követelés keletkezett, melyet most nem tud kifizetni.
    Hozott egy döntést, hogy ezt így fogja kezelni, ahogy csinálja,
    lelke rajta. Az ő cége. Mindenki eldöntheti maga, vízvezeték szerelő
    lesz vagy bankrabló!
    Azt is eldöntötték elszántan, hogy tovább viszik a céget.
    Ám legyen! Akinek csöppnyi esze van, nem talicskáz már be ide
    pénzt!
    Számomra már csak a per részletei a kérdéses, szívesen meghallgatnék
    1-2-3 ügyvéd véleményét az esélyekről, a költségekről, a részletekről.
    Csak erre koncentrálok. Szerintem, ha sokan összeállunk, kisebbek
    lesznek a költségek.
    Az összeállás nem célszerű.
    Felesleges az ügyértéket feltornázni, hogy majd egy Törvényszéken egy bírónál tanyázzon az összes ügy.

Miközben 1 millió alatti ügyeknél a Járásbíróságon szétszóródhatnak az ügyek. Plussz 1 millió alatt egyszerűsített pervitel van ...

Hozzászólás

• Szép napot !
      A sajtóban elterjedt hírek miatt március 13-án visszahívtam a beutalásomat és az addigra 50%fölé növő profitomat. Március 17-én a számlámon volt az összeg. Nem vádolhattak hedgeléssel a kis összeg és a nagyjából egy irányba történő pozíció nyitás miatt sem.
      A veszteséges kereskedéseimet nem állta az Ironfx. Én úgy értelmeztem a hírdetést, hogy fele-fele arányban osztozunk a mínuszos poziciokon. Mindössze 17000Ft-ról van szó, de kíváncsi leszek a lezárásra.
      Ezek az én tapasztalataim.

Hozzászólás

Fizetnek, de tudtommal a megjelölt számlákra nemigen, mert azok
        csalók és megkárosították a céget.

Igen, pontosan erre apellálnak, az ügyfelek nem fogják
        felvállalni a költséges pereket, még akkor sem, ha nyerhetnek
        és azokat is visszakaphatják. De normál ember erkölcsi
        értékítéletét annyira piszkálja az ügy, hogy szerintem ezt
        nem szabad annyiban hagyni.

Első körben létezhet ilyen: Fizetési Felszólítás vagy Meghagyás,
        Felszámolási Eljárás benyújtása valahová?
        Fizetési meghagyás lehetséges. Megfelelő szakmaisággal, ügyvéddel.
        A költség úgyis terhelhető a másik félre.
        De csak akkor szabad szerintem , ha teljes a koncept az ügyre a végsőkig.
        Bírósági határidők nyílnak már meg és tudni kell folytatni az ügyet ...

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az összeállás nem célszerű.
          Felesleges az ügyértéket feltornázni, hogy majd egy Törvényszéken egy bírónál tanyázzon az összes ügy.

Miközben 1 millió alatti ügyeknél a Járásbíróságon szétszóródhatnak az ügyek. Plussz 1 millió alatt egyszerűsített pervitel van ...

Rendben, de a költségek, pl az általad említett TC fordítás?

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Fizetési meghagyás lehetséges. Megfelelő szakmaisággal, ügyvéddel.
            A költség úgyis terhelhető a másik félre.
            De csak akkor szabad szerintem , ha teljes a koncept az ügyre a végsőkig.
            Bírósági határidők nyílnak már meg és tudni kell folytatni az ügyet ...

Értem, tehát kell pénz, remek ügyvéd, elszántság, kitartás.
            Köszönöm.
            Ha menet közben a jogi eljárás hatására fizet az Iron,
            a perköltséget akkor is be lehet hajtani valahogy?

Hozzászólás

• Szép napot !
              A sajtóban elterjedt hírek miatt március 13-án visszahívtam a beutalásomat és az addigra 50%fölé növő profitomat. Március 17-én a számlámon volt az összeg. Nem vádolhattak hedgeléssel a kis összeg és a nagyjából egy irányba történő pozíció nyitás miatt sem.
              A veszteséges kereskedéseimet nem állta az Ironfx. Én úgy értelmeztem a hírdetést, hogy fele-fele arányban osztozunk a mínuszos poziciokon. Mindössze 17000Ft-ról van szó, de kíváncsi leszek a lezárásra.

Hozzászólás

Rendben, de a költségek, pl az általad említett TC fordítás?
                Persze az ilyen költségeket össze lehet vonni. De az eljárásokat szerintem nem célszerű. Az 1 millió alatti eljárások szabályai azok gyorsabb ügyet eredményeznek ... Ezek un. kisértékű perek ... teljesen más szabály szerint folyik az eljárás.

Hozzászólás

• atimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szép napot !
                  Ez érdekes. Nekem holnap jár le a 10 nap. Én is a hírek miatt kezdeményeztem a kiutalást, ezek szerint később mint Te, de pénz egyelőre sehol. Bónuszos a számlám, nem éltem vissza vele, még vele sem éltem. Nem kötöttem nagy mennyiségeket, nincs másik számlám, és nem is hoztam új tagot az Ironnak, és minuszban van.Állítólag nincs megjelölve a számlám, mégsem utaltak még. A kiutalás óta követem a fórumot, hol megnyugodtam, hol ideges lettem a várható kimenetel miatt. Most nem vagyok nyugodt, mert hogy lehet, Neked 17-én utaltak, Nekem pedig nem? Érthetetlen.

Hozzászólás

• kag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    illetve van e bármi érdemi előrelépés abban a pertársaságban ami alakult. köszönöm a segítséget.
                    Jelzem majd azonnal, ha lesz előrelépés!
                    Szervezés alatt áll, de nem tudom pertársaság lesz-e.
                    A költségeket viszont célszerű lesz szétteríteni valószínűleg,
                    amit a végén a beragadt pénzekkel visszakaphatunk, ha nyerünk!
                    Szerintem össze kell dolgozni majd, valahogy.

Hozzászólás

• atimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szép napot !
                      Kedves Atimi,

Koszonom hogy megosztottad a tapasztalatod.
                      Ha 100% bónuszt vettél igénybe korábban (pl Decemberben) akkor NEM a veszteséges pozíciókat fedezzuk hanem az osszes keletkezett veszteséget!
                      Ahogyan te is írtad a számlád NEM veszteséges hanem profitos volt tehát nincs veszteséged amit el kellene feleznunk...

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez érdekes. Nekem holnap jár le a 10 nap. Én is a hírek miatt kezdeményeztem a kiutalást, ezek szerint később mint Te, de pénz egyelőre sehol. Bónuszos a számlám, nem éltem vissza vele, még vele sem éltem. Nem kötöttem nagy mennyiségeket, nincs másik számlám, és nem is hoztam új tagot az Ironnak, és minuszban van.Állítólag nincs megjelölve a számlám, mégsem utaltak még. A kiutalás óta követem a fórumot, hol megnyugodtam, hol ideges lettem a várható kimenetel miatt. Most nem vagyok nyugodt, mert hogy lehet, Neked 17-én utaltak, Nekem pedig nem? Érthetetlen.
                        Kedves Marci,

megnézem a számládat ha elkuldod az e-mialcímemre.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Marci,

megnézem a számládat ha elkuldod az e-mialcímemre.
                          Köszönöm a segítséget. Az account managerem javaslatára megy a levél a compliance-nek.

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönöm a segítséget. Az account managerem javaslatára megy a levél a compliance-nek.
                            Zoli eddig akinek "segítettél" azok nem kapnak pénzt, ahogy te is mondod a videón, de úgy látom más senki nem kér a kamu segítségből.

"A brókerek visszaéltek a pénzügyi hatalmukkal, a károsultak száma pedig meglehetősen nagy, ezért nincs vesztegetni való idő, meg kell hozni azokat az intézkedéseket, amelyekkel meg lehet óvni a kimenekítéstől a kártalanítás alapjául szolgáló vagyontárgyakat. Ilyenkor az szokott történni (...), hogy azok, akik kicsalták az emberek pénzét, valahogy mindig megússzák - mondta hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök is a brókerbotránnyal kapcsolatban."

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zoli eddig akinek "segítettél" azok nem kapnak pénzt, ahogy te is mondod a videón, de úgy látom más senki nem kér a kamu segítségből.

"A brókerek visszaéltek a pénzügyi hatalmukkal, a károsultak száma pedig meglehetősen nagy, ezért nincs vesztegetni való idő, meg kell hozni azokat az intézkedéseket, amelyekkel meg lehet óvni a kimenekítéstől a kártalanítás alapjául szolgáló vagyontárgyakat. Ilyenkor az szokott történni (...), hogy azok, akik kicsalták az emberek pénzét, valahogy mindig megússzák - mondta hétfőn Orbán Viktor miniszterelnök is a brókerbotránnyal kapcsolatban."
                              akinek eddig én segítettem azok mind megkapták a pénzuket!

milyen videóról beszélsz? kreáltál egy videót is ugyanúgy ahogyan a hangfelvételt kreáltad?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                akinek eddig én segítettem azok mind megkapták a pénzuket!

milyen videóról beszélsz? kreáltál egy videót is ugyanúgy ahogyan a hangfelvételt kreáltad?

Sajnos nagyon bizalmatlan lettem, ez gondolom érthető ha nem utal a cég két hétig??? Nekem, aki azt sem tudta eddig mi az a bónuszozás meg egyebek. Legalább ha csináltam volna, és párszor kinyertem volna a tőkém, még meg is érteném, (ha valóban csalás a dolog) De ehhez nem értek, csak a pénzem akarom vissza.

Hozzászólás

Working...
                                X