Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Tegyük fel hogy elindulnak a perek és megnyerik az ügyfelek, de közel sincs annyi pénz az Ironban mint amennyivel az ügyfeleknek tartozik. Körbejárta már valaki hogy milyen esetben és hogyan kártalanítják az ügyfeleket Ciprus cég esetében? Azt hallottam hogy van 20000 EUR védelem itt is, de hogy ez mire vonatkozik pontosan és milyen esetben kártalanítanak arról még egyetlen konkrét dokumentumot nem láttam.
    Valaki tudja ezt?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      akinek eddig én segítettem azok mind megkapták a pénzuket!

milyen videóról beszélsz? kreáltál egy videót is ugyanúgy ahogyan a hangfelvételt kreáltad?
      Hazudsz!

Akiknek "segítettél", megkapták a sablonlevelet a vizsgálatról. Köztük olyanok is akik a depositjukat várják hiába vissza.

Hozzászólás

• hazudos egy ceg !! van egy ismerösöm, azt mondja egy uj utat keres, mert az ügyvedje azt tanacsolta , hogy probaljanak fölszamolast inditani csoportosan Brüsszelen keresztül. Most varja a valaszt.

Hozzászólás

• Én március 6-án indítottam a tőkém hazautalását. Bár az "érdeklődéseimre" nagyon gyorsan és készségesen válaszoltak látszólag semmi sem történt. Bónuszokkal nem éltem vissza mivel a számlán kereskedés nem történt. Úgyhogy nagyon várnám vissza a pénzemet.

Hozzászólás

• Hozzám már egy IB partner is bejelentkezett, hogy nem kapja a jutalékát amit ironfx kártyára kért ki 5 napja. Általában 1-2 nap volt régen max....

Úgy látszik senkinek nem fizet már és kis pénzeket sem utal ki még ironfx kártyára sem.

Hozzászólás

• Akkor miért nem jelent már be fizetésképtelenséget és megindulhatna a felszámolás és a kártalanítás.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                hazudos egy ceg !! van egy ismerösöm, azt mondja egy uj utat keres, mert az ügyvedje azt tanacsolta , hogy probaljanak fölszamolast inditani csoportosan Brüsszelen keresztül. Most varja a valaszt.

Hú, de régóta ezt pofázom már én is!

Köszönöm, megpróbálok belehúzni.
                Szerintem, egyelőre a Felszámolási eljárás és a
                Fizetési meghagyás elindítása a legesélyesebb!
                A per is sikerrel kecsegtet, de az hosszú, bonyolult és
                drága, természetesen, lehet, hogy azt is végig kell vinni.

Most a legfontosabb, egy remek, rámenős, ügyes, harcias ügyvédet
                találni, aki a szívén viseli az ügyet. Mert érzékelhető sikerdíjat
                is ajánlunk neki. És a költségeket.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor miért nem jelent már be fizetésképtelenséget és megindulhatna a felszámolás és a kártalanítás.
                  Mert őszintén hisz abban, hogy kimászik ebből és tovább működhet.
                  Magától csak a legvégső esetben dobja be a törülközőt!
                  Pl. ha már a szerver költségeit sem tudja fedezni, a weboldal sem
                  érhető el, de erről még nincs szó.
                  Ezért lenne esély pénzt kicsikarni tőlük Felszámolási eljárás
                  beindításával! Mert ezt csak abban az esetben tudnák elkerülni,
                  ha fizetnek!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ha fizetnek!
                    vagy ha Markos talal egy befektetot aki megmenti a ceget

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ha fizetnek!
                      Azért nem jelent fizetésképtelenséget , mert valójában kifizet.
                      De ezek a kifizetések nem a kisbefektetőknek szólnak.

A lényeg az , hogy a a kifizetési csőben a kisbefektetők ragadjanak bent.
                      Mert nekik a legkisebb az érdekérvényesítő képessége ... lásd magyar bróker ügyek.

A kártalanítási alapban sem kell túlságosan megbízni.
                      Nyilván azt fogják kihasználni ebben a helyzetben is, hogy már ezt megelőzően vizsgálat alatt volt a számlájuk. Ezért ők mindig a kielégítési sorrendben hátrább kerülnek.

A felszámolás sem könnyű. Jogerős ítélet kell a végrehajtásra és annak sikertelennek kell lennie.

Hozzászólás

milyen videóról beszélsz? kreáltál egy videót is ugyanúgy ahogyan a hangfelvételt kreáltad?
                        Nekem is segítettél, jött is a levél.

A videót nem én csináltam, de pontosan ezt mondtad nekem is, ez hogy a saját szavaid nem mered felvállalni, jellemző viszont nagyon gáz. Ennyire félsz?

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A kártalanítási alapban sem kell túlságosan megbízni.
                          Nyilván azt fogják kihasználni ebben a helyzetben is, hogy már ezt megelőzően vizsgálat alatt volt a számlájuk. Ezért ők mindig a kielégítési sorrendben hátrább kerülnek.

Mit jelent az, hogy a kártalanítási alapban sem kell túlságosan bízni?
                          Valaki képben van, hogy a ciprusi és a london cég esetében milyen esetben vannak védve a pénzek és milyen esetben nem? Elég fontos kérdés, ugyanis nagyon abba az irányba tart a dolog, hogy erre lesz szükség...

Hozzászólás

• Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mit jelent az, hogy a kártalanítási alapban sem kell túlságosan bízni?
                            Valaki képben van, hogy a ciprusi és a london cég esetében milyen esetben vannak védve a pénzek és milyen esetben nem? Elég fontos kérdés, ugyanis nagyon abba az irányba tart a dolog, hogy erre lesz szükség...
                            Egy dolgot kihagytál ... ez pedig a releváns tények. Nem ez a kérdés egyébként , hogy általában mi a protokollja a folyamatnak.
                            Hanem , hogy ha beüt a ménkű akkor annak a pillanatában egy ügyfélkőr éppen szerződés szegéssel lesz meggyanúsítva...

A felszámolóbiztos ugyanúgy nem fogja átadni őket az alapkezelőnek kártalanításra.... ki kell vizsgálni stb.

Hozzászólás

Ha a bónuszozónak segítettél az is visszakapta a pénzét????? Mert a fenti mondat ezt is jelenti.
                              De ami engem, és a sorstársaimat illeti: lehet tudni, hogy egy láthatóan nem bónuszozó, de bónuszos számlával rendelkező, negatív egyenleg mellett a közbenjárásodra hány nap alatt kapja vissza a pénzét, ha lejárt a 10 nap a kiutalás megindításától?

Köszönöm az őszinte válaszod.

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egy dolgot kihagytál ... ez pedig a releváns tények. Nem ez a kérdés egyébként , hogy általában mi a protokollja a folyamatnak.
                                Hanem , hogy ha beüt a ménkű akkor annak a pillanatában egy ügyfélkőr éppen szerződés szegéssel lesz meggyanúsítva...

A felszámolóbiztos ugyanúgy nem fogja átadni őket az alapkezelőnek kártalanításra.... ki kell vizsgálni stb.
                                Ez nem teljesen igaz. Jelenleg semmiféle vizsgálat nincs, csak egy emailt kap aki türelmetlen. Ezért sem válaszol senki semmiféle megkeresésre. Egyébként sincs lehetőségük ilyen vizsgálatra.

A felszámolás menetét nem befolyásolja ezek miatt.

Hozzászólás

Working...
                                X