Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a bónuszozónak segítettél az is visszakapta a pénzét????? Mert a fenti mondat ezt is jelenti.
    De ami engem, és a sorstársaimat illeti: lehet tudni, hogy egy láthatóan nem bónuszozó, de bónuszos számlával rendelkező, negatív egyenleg mellett a közbenjárásodra hány nap alatt kapja vissza a pénzét, ha lejárt a 10 nap a kiutalás megindításától?

Köszönöm az őszinte válaszod.
    Marci kértem hogy kuldj nekem egy e-mailt a számla számoddal hogy megnézzem... erre azt írtad hogy aCySec-hez fordulsz inkább
    Légyszives dontsd el mit szeretnél, ha nem kuldesz nekem e-mailt akkor nem tudok segíteni!

Hozzászólás

• Mindenki vagdalkozik nagy szavakkal, de ezek csak ures fenyegetések.
      Én már hallottam olyat is hogy valaki az FCA vezérigazgatójával "beszélt", mások cégfelszámolást indítottak, Brusszel, feljelentés meg ez vagy az...

A tény az hogy az IronFX ellen nincsen vizsgálat vagy eljárás. Sem figyelmeztetést sem bírságot nem katunk egyik felugyeleti szervunktol sem a mai napig.

Azok a kereskedok akik nem éltek vissza a bónusszal és megkerestek engem a számlaszámukkal, minden esetben kaptak választ tolem, és a kiutalásukat is megkapták vagy egy korulbeluli dátumot kaptak a teljesítés idejét érintoen.

Akiknek a számláját vizsgáljuk azok várjanak turelmesen vagy használják a Mirror számlát. Hogy korábban valakí már leírta; néhányan megkapták a kiutalát ahol lezárult a vizsgálat...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mindenki vagdalkozik nagy szavakkal, de ezek csak ures fenyegetések.
        Én már hallottam olyat is hogy valaki az FCA vezérigazgatójával "beszélt", mások cégfelszámolást indítottak, Brusszel, feljelentés meg ez vagy az...

A tény az hogy az IronFX ellen nincsen vizsgálat vagy eljárás. Sem figyelmeztetést sem bírságot nem katunk egyik felugyeleti szervunktol sem a mai napig.

Azok a kereskedok akik nem éltek vissza a bónusszal és megkerestek engem a számlaszámukkal, minden esetben kaptak választ tolem, és a kiutalásukat is megkapták vagy egy korulbeluli dátumot kaptak a teljesítés idejét érintoen.

Akiknek a számláját vizsgáljuk azok várjanak turelmesen vagy használják a Mirror számlát. Hogy korábban valakí már leírta; néhányan megkapták a kiutalát ahol lezárult a vizsgálat...
        ezt a kamut
        pár száz eur-t nem vagytok képesek utalni

egyre kevesebb értelmes ember dolgozik nálatok.

arra nem vagytok képesek, hogy a tavalyi évről mint munkavállaló kapjak igazolásokat. ezt is 5-ször kértem és semmi...egyáltalán dolgozik még központba valaki a HR-en?

Hozzászólás

Marci kértem hogy kuldj nekem egy e-mailt a számla számoddal hogy megnézzem... erre azt írtad hogy aCySec-hez fordulsz inkább
          Légyszives dontsd el mit szeretnél, ha nem kuldesz nekem e-mailt akkor nem tudok segíteni!
          Kérlek olvass vissza. Nem azt írtam, hogy a CySec-hez írok, hanem a szla.managerem által javasolt úton haladok. Az pedig a compliance, ha 10 napig nem töténik semmi.

De továbbra is várom a kérdéseimre a választ. Én nem támadtam, csak tájékozódni próbálok ebben a zűrös ügyben:

"De ami engem, és a sorstársaimat illeti: lehet tudni, hogy egy láthatóan nem bónuszozó, de bónuszos számlával rendelkező, negatív egyenleg mellett a közbenjárásodra hány nap alatt kapja vissza a pénzét, ha lejárt a 10 nap a kiutalás megindításától? "
          A körülbelüli dátum az mennyi tól-ig?

Kérlek ne támadj, CSAK tájékozódni szeretnék

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            ezt a kamut
            pár száz eur-t nem vagytok képesek utalni

egyre kevesebb értelmes ember dolgozik nálatok.

arra nem vagytok képesek, hogy a tavalyi évről mint munkavállaló kapjak igazolásokat. ezt is 5-ször kértem és semmi...egyáltalán dolgozik még központba valaki a HR-en?
            Zalán a cimborádnak kell egy új Lakcím igazolás ezért áll a kiutalása.
            Csak fel kellene vennie a telefont hogy az Account Managere el tudja neki mondani...

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kérlek olvass vissza. Nem azt írtam, hogy a CySec-hez írok, hanem a szla.managerem által javasolt úton haladok. Az pedig a compliance, ha 10 napig nem töténik semmi.

De továbbra is várom a kérdéseimre a választ. Én nem támadtam, csak tájékozódni próbálok ebben a zűrös ügyben:

"De ami engem, és a sorstársaimat illeti: lehet tudni, hogy egy láthatóan nem bónuszozó, de bónuszos számlával rendelkező, negatív egyenleg mellett a közbenjárásodra hány nap alatt kapja vissza a pénzét, ha lejárt a 10 nap a kiutalás megindításától? "

Kérlek ne támadj, CSAK tájékozódni szeretnék
              rendben akkor tedd azt
              ha nekem nem írsz akkor biztos hogy nem tudok segíteni...
              mennyibol tellne egy kis e-mialt írni? legroszabb esetben én is azt mondom hogy fordulj a compliance-hez

Hozzászólás

Csak fel kellene vennie a telefont hogy az Account Managere el tudja neki mondani...
                van email is a világon amikor nem veszi fel valaki
                de kezditek már partnereknél is ezt?

időhúzás és hazudozás

írjatok neki és ne csak azt mutassátok, hogy feldolgozás alatt van...

Hozzászólás

Újabb hazugság

Jöttök ezzel az ócska szöveggel, másnak a 3 éve (!) elfogadott lakcímigazolása után is simán ment minden.
                  Mi okozhatja hogy valakinek hirtelen "elromlik" a lakcímigazolása véletlen pont a kifizetési folyamat közben?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Újabb hazugság

Jöttök ezzel az ócska szöveggel, másnak a 3 éve (!) elfogadott lakcímigazolása után is simán ment minden.
                    Mi okozhatja hogy valakinek hirtelen "elromlik" a lakcímigazolása véletlen pont a kifizetési folyamat közben?

Hozzászólás

rendben akkor tedd azt
                      ha nekem nem írsz akkor biztos hogy nem tudok segíteni...
                      mennyibol tellne egy kis e-mialt írni? legroszabb esetben én is azt mondom hogy fordulj a compliance-hez
                      forfulj csak a compliance-hez ,soha nem valaszolnak .
                      valakinek valaszoltak ? ha igen jelezze

Zoltan te pedig ha segiteni akarsz akkor tenyeket pontos informaciokat kerunk
                      nem ezt a kamu semmitmondo dumat.
                      mi az ,hogy varjunk turelmesen a vizsgalat vegeig ? sokan mar 2 honapja varnak... ennyire lenezitek az ugyfeleket .. szegyeld magad ,hogy ezt irtad :varjanak turelmesen

Hozzászólás

• [QUOTE=Zoltán Németh IronFX;65376].

Ismét mondom nem támadok, csak ha nem kapok választ, az elbizonytalanit és nem csak engem.

Hozzászólás

kíváncsian várjuk a "gyors" közbejárásod

ígérem megírom, hogy ha sikerült elintézned

Hozzászólás

Újabb hazugság.

Nem is hívta senki se tegnap se ma.

Hozzászólás

• Ki kellene penderíteni ezt a Zoli gyereket a cégtől, mert csak rombol.......D

Össze kellene számolni, hányszor hazudott !

Hozzászólás

• Ki beszél a videón?

Zoltán?
                                Pálinkás Nikolett?
                                Levi?
                                vélemény? ? ? ?
                                ideje lenne már megszólalnotok, nem gondoljátok?

https://www.youtube.com/watch?v=mJ4tFR-Ijps

Hozzászólás

Working...
                                X