Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jól értem, aki nagyokat köt, túlzott kockázattal és nyer, az csalt?
    Ezt szabályozhatja, kifogásolhatja egy bróker cég?
    Ez benne van a TC-ben?
    Nem
    Csak az Iron teheti ezt meg

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jól értem, aki nagyokat köt, túlzott kockázattal és nyer, az csalt?
      Ezt szabályozhatja, kifogásolhatja egy bróker cég?
      Ez benne van a TC-ben?
      Ez azért veszélyes dolog Ironra nézve, mert , ha azt mondja a nagylotos kötések szabálytalanok, akkor a bukók is, tehát azokat vissza kell töltenie...

Olyan nincs, hogy csak a nyereséges kötések szabálytalanok...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez azért veszélyes dolog Ironra nézve, mert , ha azt mondja a nagylotos kötések szabálytalanok, akkor a bukók is, tehát azokat vissza kell töltenie...

Olyan nincs, hogy csak a nyereséges kötések szabálytalanok...

Egyetértek!

Hozzászólás

• http://www.origo.hu/gazdasag/2015031...eptelenne.html

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem
            Csak az Iron teheti ezt meg
            Kereskedtem már pár helyen, de a túlzott kockázat vállalás
            sehol sem volt probléma, soha nem vacakoltak emiatt a visszakérésekkel!
            Márpedig az én kereskedési stílusomra sajnos ez a jellemző!
            Stopot nem szeretem, csak a Stop Out-ot! Annyit teszek az adott
            számlára, amennyit kockáztatni szeretnék, vagy elég vagy felmegy,
            mint a Vezúv. Nem tudtam, hogy ez tilos az Ironnál!
            Ja, és alapelv a negatív számla elleni védelem, ami az Ironnál
            működik is.

Hozzászólás

• TÉNYEK: PÉNZT VISSZA KAPTAM! Még van pénzem náluk, de azzal kereskedem!
              Nálam a számla mérete a stop, így nem tudják a stopjaimat levadászni. Mivel ez egy magas kosckázatú kereskedésnek tűnhet kívülről, nyílvánvalóan gyanús lettem!
              Gondolom, ki kellett vizsgálniuk, hogy van e szembe állítva másik számla? Ilyet nyílván nem találtak mert nem volt, ráadásul, ha szembe van állítva számla, akkor ahhoz be kell tenni stopokat és take/profit megbízást! Az Én számláimon ilyen nem volt és nem is lesz! Ráadásul most már bonusz nélküli számlával kereskedem, hogy ne kerüljek mégegyszer ilyen kellemetlen gyanusításba!

Gyulának igaza van, a bizalom megingott, ezt a bónuszos csalásos dolgot nem így kellett volna kezelnie a cégnek! Mert aki nem csalt, azt is kellemetlen helyzetbe hozták! Tudni nem tudom, hogy állnak anyagilag, csak bizakodom, hogy minden rendben és ha lemegy ez a zűrzavar akkor felgyorsulnak a kiutalások is!

Szép napot mindenkinek, Én már ide többet nem jövök, inkább kereskedek és nem aggódom!

Hozzászólás

• Srácok...komolyan...már kedvem sincs írni. Most töröltem ki kb a 4-5ik bejegyzésem. Elszomorító ami itt van, ami az iron körül van. Meddig van még pofátok húzni-halasztani az elkerülhetetlen bejelentést? Hm? A világ szégyene...
                ERLA01 off.

Hozzászólás

• Németh Zoli, most hallom: perrel fenyegetőzöl ha valamelyik sajtóorgánum megírja az igazságot rólatok?
                  Esetleg van valami takargatnivalója van a cégnek?

Egy romhalmaz az IRONFX, reméljük minél hamarabb eltakarodtok a tőzsde világából.

Hozzászólás

• Legalább valaki visszakapta a tőkéjét kínkeservesen.. Mi még mindig nem 8 ügyfélből egysem valaki 6 hete nem kapta meg, pedig kőkemény 1230 USD, amit az világvezető bróker nem tud kifizetni. Nagyon teli lehetnek. Látszik, hogy nem profik súgnak nekik, tele van balfácánnal a cég. Németh Zoli meg fel van keményedve, mert még nem kapott idézést, nyugi elér hozzád is cimbi, csak az volt a feljelentés lényege, hogy nem lehetett egyből téged, hanem ismeretlen tettes ellen, mindegy most már kíváncsi vagyok, hogy majd előveszik-e, hogy legalább a fórumokra ne irogasson butaságokat, meg hazugságokat.

Hozzászólás

• Peti1980 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      TÉNYEK: PÉNZT VISSZA KAPTAM! Még van pénzem náluk, de azzal kereskedem!
                      Nálam a számla mérete a stop, így nem tudják a stopjaimat levadászni. Mivel ez egy magas kosckázatú kereskedésnek tűnhet kívülről, nyílvánvalóan gyanús lettem!
                      Gondolom, ki kellett vizsgálniuk, hogy van e szembe állítva másik számla? Ilyet nyílván nem találtak mert nem volt, ráadásul, ha szembe van állítva számla, akkor ahhoz be kell tenni stopokat és take/profit megbízást! Az Én számláimon ilyen nem volt és nem is lesz! Ráadásul most már bonusz nélküli számlával kereskedem, hogy ne kerüljek mégegyszer ilyen kellemetlen gyanusításba!

Gyulának igaza van, a bizalom megingott, ezt a bónuszos csalásos dolgot nem így kellett volna kezelnie a cégnek! Mert aki nem csalt, azt is kellemetlen helyzetbe hozták! Tudni nem tudom, hogy állnak anyagilag, csak bizakodom, hogy minden rendben és ha lemegy ez a zűrzavar akkor felgyorsulnak a kiutalások is!

Szép napot mindenkinek, Én már ide többet nem jövök, inkább kereskedek és nem aggódom!
                      Érdekes, hogy előkerültél a semmiből 2 hete és pont az erősíted meg, hogy fizetőképes a cég. Gyenge próbálkozás volt kedves Iron Fx. Mindent elkövettek, hogy eltusoljátok a szart, de ez annyira átlátszó volt, hogy még a 4 éves gyerekem is levágta volna. Látszik ám h ki mikor regisztrál. VICCCC

Hozzászólás

• ez a cikk miért nem található?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ez a cikk miért nem található?
                          http://mai24.hu/mai/3348601

Hozzászólás

• Az csak az Origo-cikket linkeli be, de az már elérhetetlen. Miért?

Hozzászólás

• Írhatsz bármi hülyeséget, csak azért írtam be, hogy legyen egy pozitív írás is bent. A lényeg, hogy visszakaptam és nem az ironnál dolgozom. De elárulom neked, hogy az asszony számláját nem vizsgálták és Ő a kiutalási kérvényt követő 3. napon megkapta a pénzét!

Persze, hogy nem régi a regisztrációm, mert előtte nem volt gondom és nem itt koptattam a billentyűzetet, hanem kereskedtem.

Amúgy meg tehetsz egy szívességet...

Hozzászólás

• Kérdezzük Zoltánt, mi történt?

Nem tetszik a nyilvánosság?

Hozzászólás

Working...
                                X