Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ahogy nézem tegnap nyerte el az iron a megtisztelő scam minősítést a forexpeacearmy -n. Amit nem kis munka lehetett kiharcolni, nem osztogatják azt azért olyan könnyen, akár fizet egy adott bróker védelmi pénzt nekik, akár nem.
    Eddig ugye, extreme caution advised volt.
    http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

Azt azért az ördög ügyvédjeként hozzáteszem (ahogyan már korábban is jeleztem ezt), hogy az egyetlen iron -os ismerősömet kifizették „rendesen”.
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ahogy nézem tegnap nyerte el az iron a megtisztelő scam minősítést a forexpeacearmy -n. Amit nem kis munka lehetett kiharcolni, nem osztogatják azt azért olyan könnyen, akár fizet egy adott bróker védelmi pénzt nekik, akár nem.
      Eddig ugye, extreme caution advised volt.
      http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com

Azt azért az ördög ügyvédjeként hozzáteszem (ahogyan már korábban is jeleztem ezt), hogy az egyetlen iron -os ismerősömet kifizették „rendesen”.
      Igen az sok és kitartó munka eredménye.
      IB jutalékot mindig nem fizettek. Lehet most vérképet kértek csak még mindig nem gondolatolvasó az a srác aki vár....

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Igen az sok és kitartó munka eredménye.
        IB jutalékot mindig nem fizettek. Lehet most vérképet kértek csak még mindig nem gondolatolvasó az a srác aki vár....
        még alig pár napja van beadva a kérelme...
        a doksikat tegnap kuldte el...
        most várjon turelemmel

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          most várjon turelemmel
          Neki mondjátok ne nekem.
          Pénteken rakta be
          Ha itt nem hozom fel és nem mondod akkor senki nem szól neki, mert nem hívta senki, hogy kell új doksi.
          Általában 2 nap alatt kártyára kitette Iron eddig.

Én megértem, hogy jelenlegi helyzetben nem túl türelmes.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Neki mondjátok ne nekem.
            Pénteken rakta be
            Ha itt nem hozom fel és nem mondod akkor senki nem szól neki, mert nem hívta senki, hogy kell új doksi.
            Általában 2 nap alatt kártyára kitette Iron eddig.

Én megértem, hogy jelenlegi helyzetben nem túl türelmes.
            van egy kapcsolattartója akivel bármikor kapcsolatba tud lépni
            nem tudom miért téged keres...

gondolom megmondtad neki hogy te már nem dolgozol az IronFX-nél és nem tudsz segíteni

Hozzászólás

• Ez a szerencsétlen skarlátbetű az újságíróknak is hazudozik összevissza, már azt sem tudja mit hazudott az egyiknek és mit a másiknak.

FPA is a csaló kategóriába sorolta őket, nyilván a maroknyi magyar ügyfél miatt.

Hozzászólás

van egy kapcsolattartója akivel bármikor kapcsolatba tud lépni
                nem tudom miért téged keres...

gondolom megmondtad neki hogy te már nem dolgozol az IronFX-nél és nem tudsz segíteni
                Persze, ingyen azzal égetném magamat, hogy még ott dolgozom...pff

Van neki csak az a baj, hogy soha nem hívta, most se kereste

Hozzászólás

most várjon turelemmel
                  Mi lehet az oka annak, hogy a "normál" kereskedők kifizetése csúszik? Ha ennyi "munka" van, akkor fel kell venni embert. 2 hónapja akadozik a kifizetés, már nem nagyon lehet arra fogni, hogy kb 12 embert ellenőriztek azóta...

Zoli szedd össze magad, új hazugság kell.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mi lehet az oka annak, hogy a "normál" kereskedők kifizetése csúszik? Ha ennyi "munka" van, akkor fel kell venni embert. 2 hónapja akadozik a kifizetés, már nem nagyon lehet arra fogni, hogy kb 12 embert ellenőriztek azóta...

Zoli szedd össze magad, új hazugság kell.
                    Nincs olyan "normál" kereskedo aki két hónapja várna.

Hozzászólás

• Mit vizsgáltok egy nulla kereskedésű deposit visszakérésen?

Milyen jogon mertek egyáltalán depositot visszatartani?

Hozzászólás

Nincs olyan "normál" kereskedo aki két hónapja várna.
                        Zoli, az olvasás nem egyetemi tananyag!! Azt írtam, hogy 2 hónapja akadozik a kifizetés, nem pedig azt , hogy a "normál" kereskedő (akik nem tudjuk kik, és mi alapján vannak kiválasztva) 2 hónap alatt kapják meg a pénzt. a vállalt 3-5 munkanapnál sokkal sokkal lassabban. B Laci is hiába várja a pénzt, miután megkapta a levelet , hogy semmi gond a számlájával, és te is baszol neki válaszolni.

Tehát mikor fogják megkapni az emberek az eredeti határidővel a kifizetéseket? Ha pénz van (ahogy hazudod) akkor max. emberhiány lehet, ennyire nem akar senki nálatok dolgozni? Vagy ennyire hülyék dolgoznak nálatok, hogy nem tudjátok megoldani??

Hozzászólás

• Tényleg Zoli, biztos válaszoltál már rá csak elkerülte e figyelmemet: ezen a felvételen nem te beszélsz?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tényleg Zoli, biztos válaszoltál már rá csak elkerülte e figyelmemet: ezen a felvételen nem te beszélsz?

Azért ezt nem árt menteni...

Hozzászólás

Mit vizsgáltok egy nulla kereskedésű deposit visszakérésen?

Az a gondom, hogy bizonyos számonkérhető kérdésekre nem kapunk választ, mint a fent említettekre sem.
                              Ha lenne válasz, lenne bizalom is.

Hozzászólás

Mit vizsgáltok egy nulla kereskedésű deposit visszakérésen?

Ezt én is kérdem! Március 6-óta várakozom a pénzemre. A számlámon semmiféle kereskedés nem történt. Állítólag már a vezetőség felé is továbbítva lett a panaszom.

Hozzászólás

Working...
                                X