Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok !

Mint gondolom itt sokan mások, én is egyre türelmetlenebbül várom, hogy mikor utalják vissza a tőkém az Irontól..
    Az ügyintéző arra hivatkozott, hogy azzal hogy én az új üzletszabályzat megjelenése után kereskedtem, elfogadtam az abban szereplő feltételeket, így átvilágítás céljából visszatarthatják a pénzem, sőt, ha bebizonyosodik, hogy visszaéltem a bonussal, akkor akár el is veszíthetem a befektetett összegeket !

Tud valaki nekem segíteni, hogy hol találom meg az erre vonatkozó kikötéseket az új üzletszabályzatban?

Hozzászólás

• Nem azt a számlát vizsgáljuk amin nem tortén kereskedés, hanem az osszes másik alszámlát.
      Attól még hogy valaki vár a kiutalási kérelem feldolgozására nem jelenti hogy vizsgálat alatt van.

Aki eddig megkeresett engem mindenki kapott választ!

Hozzászólás

• Csak hogy tisztán lássunk: a feldolgozási folyamat mindig villámgyors volt, nyilvánvalóan most sem azért lett a korábbi 24 óra helyett akár több hónap mert megnehezült a folyamat,
        egyszerűen nem áll az ironfx rendelkezésére az az összeg amivel az ügyfelek könyv szerint rendelkeznek. Nem tudnak kifizetni mindenkit.
        Az összes többi magyarázat a késésekre: vizsgálatok, stb üres Bullshit.

Olyan ügyfelek pénzeit, depositjait tartják vissza "vizsgálat" címszóval akiknek a most bent lévő pénze DEPOSIT. Micsoda őrült talál ki olyat hogy az esetleges
        korábbi számlák kereskedési stílusának vizsgálatára alapozva elvehetik a később befizetett pénzeket???

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Csak hogy tisztán lássunk: a feldolgozási folyamat mindig villámgyors volt, nyilvánvalóan most sem azért lett a korábbi 24 óra helyett akár több hónap mert megnehezült a folyamat,
          egyszerűen nem áll az ironfx rendelkezésére az az összeg amivel az ügyfelek könyv szerint rendelkeznek. Nem tudnak kifizetni mindenkit.
          Az összes többi magyarázat a késésekre: vizsgálatok, stb üres Bullshit.

Olyan ügyfelek pénzeit, depositjait tartják vissza "vizsgálat" címszóval akiknek a most bent lévő pénze DEPOSIT. Micsoda őrült talál ki olyat hogy az esetleges
          korábbi számlák kereskedési stílusának vizsgálatára alapozva elvehetik a később befizetett pénzeket???
          Peti, neked állításod szerint nincs az IronFX-né pénzed (pedig szóban mást mondtál a BP irodában).
          Emellett senki nem szereti a fogadatlan prókátort, páne ha csak a feszultséget kelti.

A "barátaid" pedig nyugodtan keressenek engem e-mailben és mindenkinek válaszolok, de senki nem jelentkezett még kozuluk.

Akik eddig bónuszoztak ezentúl használják a Mirror számlát erre a tevékenységre és a T&C 6.16-os pontját olvassák el elotte.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Peti, neked állításod szerint nincs az IronFX-né pénzed (pedig szóban mást mondtál a BP irodában).
            Emellett senki nem szereti a fogadatlan prókátort, páne ha csak a feszultséget kelti.

A "barátaid" pedig nyugodtan keressenek engem e-mailben és mindenkinek válaszolok, de senki nem jelentkezett még kozuluk.

Akik eddig bónuszoztak ezentúl használják a Mirror számlát erre a tevékenységre és a T&C 6.16-os pontját olvassák el elotte.
            Kiutalási kérelmem várakozik bő egy hónapja, de ez az apróság ne zavarjon meg a hazudozásban. Az összeg nem túl nagy. Számít? Elvileg nektek nem.
            Ügyfeletek vagyok akinek a pénzét jogtalanul visszatartjátok ugyanúgy mint több ezer más ügyfélét.

A feszültséget te kelted a vállalhatatlan írásbeli és szóbeli kommunikációddal.

TE beszélsz ezen a felvételen?
            Mondd már ki végre! IGEN vagy NEM?

Te beszélsz olyanról hogy elveszitek a pénzt és kinullázzátok a számlát?
            Te zsarolod meg az ügyfelet?

Legyél gerinces és vállald a tetteid következményét ha te voltál!

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Zoltan a feszultseget az iron kezdi es az alkalmazotak
              nem valaszoltok konkretan ossze vissza hazudoztok mindenkinek veget nem ero vizsgalatok jogtalan penzvisszatartas mirror szamlas zsarolas.
              miert nem adtok ki egy hivatalos tajekoztatot hogy mi is tortenik a fostalicska cegeteknel, de a szitu az ,hogy a disz**** Markosnak nincsen gerince ugy ahogy neked se.
              szerinted az nem feszultseg keltes ,hogy nem kozlitek meddig tart egy vizsgalat? a sok hazudozasotok?

Hozzászólás

Kiutalási kérelmem várakozik bő egy hónapja, de ez az apróság ne zavarjon meg a hazudozásban. Az összeg nem túl nagy. Számít? Elvileg nektek nem.
                Ügyfeletek vagyok akinek a pénzét jogtalanul visszatartjátok ugyanúgy mint több ezer más ügyfélét.

Ha valaki beszélt már a Zolival telefonon az felismeri hogy Ő beszél a felvételen. Ez nem kérdés...

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Zoltan a feszultseget az iron kezdi es az alkalmazotak
                  nem valaszoltok konkretan ossze vissza hazudoztok mindenkinek veget nem ero vizsgalatok jogtalan penzvisszatartas mirror szamlas zsarolas.
                  miert nem adtok ki egy hivatalos tajekoztatot hogy mi is tortenik a fostalicska cegeteknel, de a szitu az ,hogy a disz**** Markosnak nincsen gerince ugy ahogy neked se.
                  szerinted az nem feszultseg keltes ,hogy nem kozlitek meddig tart egy vizsgalat? a sok hazudozasotok?
                  Markos-Nádasz

Hozzászólás

Ha pár száz eur nem sikerül akkor mit is várunk.... Még egy emailt se küldenek... A felvételen Zoli van.

Egy komoly kérdés. Tegye fel a kezét itt az aki fizetett be az elmúlt egy hónapban ide az ironhoz.

Hozzászólás

• Márc eleje óta várok a hazautalásra. 1300 Euro.
                      Ma eltünt az Mt4 emről a lové, tehát elindult haza. (Zoli nem rég ígérte, hogy 10 napon belül megkapom )
                      Úgy néz ki, hogy megkapom a jussomat. (ma van a szülinapom, úgyhogy köszönöm ) Ha megjön akkor is jelentkezek nálatok.

Hozzászólás

• sok boldogat !

Hozzászólás

• szentmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Márc eleje óta várok a hazautalásra. 1300 Euro.
                          Ma eltünt az Mt4 emről a lové, tehát elindult haza. (Zoli nem rég ígérte, hogy 10 napon belül megkapom )
                          Úgy néz ki, hogy megkapom a jussomat. (ma van a szülinapom, úgyhogy köszönöm ) Ha megjön akkor is jelentkezek nálatok.
                          Boldog szülinapot!

Köszi a jó hírt.

Hozzászólás

• http://www.portfolio.hu/vallalatok/1....5.211918.html

"A Figyelő információ szerint pénz már nincs a számlákon, és több társaságnál csak névlegesek a hivatalos vezetők"

" ügyfél pénzekhez nyúlnak, sőt a hírek szerint már pénz sincs a cégben"

Erős naivitás azt hinnünk hogy nem hasonló úton járt és jár az Iron is.

Ennyit jelent a "szabályozott működés".

Hozzászólás

• Köszönöm a köszöntéseket! (nem azért írtam le)
                              Reggel még nem volt meg az euro, de most már biztos(?) meg kapom ma vagy holnap.

Hozzászólás

• A mirror számláról annyit ,hogy az ACFX is tolja persze nem nyilvánosan és náluk már tavaly óta megy.Ha nyersz kifizetnek rendesen de a bonusz dupláját vonják vissza.Különbség: Abban a cégben még lehet bízni az Iron már eljátszotta a bizalmat.

Hozzászólás

Working...
                                X