Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltánt 2 évig arról sem lehetett meggyőzni, hogy az Iron drága, magasak a költségek. Mr. Copy Paste akkor is csak hajtogatta a magáét.
    Az, hogy kb 30x lett megkérdezve, én is párszor feltettem, hogy ő dumál-e a youtube felvételen, és még mindig nem válaszol, mindent elárul

Hozzászólás

• Szánalom a köbön. Még így, hogy Zoli is tudja, még így sem képesek pár száz EUR-t utalni. Még a látszatát sem tartják fent.

Ráadásul senki nem jelentkezett itt, hogy befizetett volna. Vagy nincs ilyen ember vagy cikinek érezné. Pont annyira cikinek mint akik még ott dolgoznak ezek ellenére.

Hozzászólás

• Ezúton szeretném minden új olvasó figyelmét felhívni arra hogy az IRONFX NEM FIZET!!!! Nehogy valaki kiküldje nekik a pénzét. A nem fizetés bizonyítottan nem csak a bónuszozókat érinti, akármit is hazudoznak az Ironfx emberei.

Hozzászólás

• Superman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ezúton szeretném minden új olvasó figyelmét felhívni arra hogy az IRONFX NEM FIZET!!!! Nehogy valaki kiküldje nekik a pénzét. A nem fizetés bizonyítottan nem csak a bónuszozókat érinti, akármit is hazudoznak az Ironfx emberei.
          Ki bizonyította?
          Te?
          Ha úgy érzed nem éltél vissza a bónusszal, és régóta vársz a kiutalásodra írj nekem nyugodtan.
          Nyugodtan másold be a "bizonyítékodat"...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ki bizonyította?
            Te?
            Ha úgy érzed nem éltél vissza a bónusszal, és régóta vársz a kiutalásodra írj nekem nyugodtan.

Pontosan úgy bizonyította, mint az Iron a csalásokat, sehogy!
            Állít valamit, mint az Iron, bizonyíték nélkül.
            Ja, az Ironnak nem kell bizonyítékokat bemásolnia, ugye?

Hozzászólás

Ki bizonyította?
              Te?
              Zoltán: Én nem éltem vissza a bónusszal, 2 hónap alatt se tudtátok ennek az ellenkezőjét bizonyítani. Sőt válaszolni se mertek azóta...

Szerintem ez elég bizonyíték.

Hozzászólás

• Az sem világos, miért írnak ide be ennyien, hogy nem kapják meg a
                pénzüket? Ezután a Zoltán üzen nekik, számlaszámot kér és
                megpróbál utánanézni. Sok ilyen esetről olvastam itt.
                A kifizetéseknek nem maguktól kellene teljesülni, gyorsan?
                Az a normális, hogy a Zoltán utánanéz, aztán talán, hosszú
                idő elteltével, ha nem csaló megkapja a pénzét?
                Ez a normális ügymenete ennek?

Érdekes, arra mennyire ugrik a Zoltán, hogy az Iron nem fizet,
                január óta mennyire megbízhatatlan stb. Hiányolja a bizonyítékot.
                De kérdem én, a csaló bónuszozókkal szemben mi a bizonyíték?
                Az, hogy a Zoltán ránéz a számlára!
                Elég, hogy nagy kockázatot vállalt és csaló!
                De miért csak az Ironnál van ez így?
                A szintén ciprusi XM miért nem meri ezt megtenni.
                Maximum kirántja a bónuszt a futó kereskedés alól,
                ha nagy lottal nyit egy bónuszos. Mi lehet a hatalmas különbség oka?
                Tudja valaki a válaszokat?

Hozzászólás

Ki bizonyította?
                  Te?
                  A stílusod ahogy beszélsz az min tenyérbemászó...
                  Emberek többsége azért van még mindig nálatok, mert:

- Tiltott számlakezelést csináltak
                  - Bónuszt játszanak és nézni kell
                  - Hülyék

Te a harmadikba tartoztál.
                  Bizonyíték minek? Ott a felvétel, azon te vagy csak nem mered bevallani...milyen bizonyítékot küldjenek az emberek?

Még mindig várjuk azokat az ügyfeleket akik befizettek hozzátok...

Hozzászólás

• Jelentem alássan a héten két további utalásunk érkezett haza, így én már hál' Istennek csak kívülről nézem az itteni "mókát". Egy nagyobb összeg és egy 2500$ (van még kb. 1500$-ja bent a többieknek, de az is több számlán, egyelőre azok maradnak). Minden számla bónuszos volt, de egyik sem lett megvádolva bónusszal való visszaéléssel.
                    Örö', bódottá!

Sajnos egyelőre eljátszotta az Iron a bizalmat a hosszú nem fizetéssel, így egyelőre senkinek sem fogom ajánlani, egyébként semmi gondom nem volt velük.

Hozzászólás

• Zoli, a felvételen te vagy hallható? Úgy kibaszlak Facere, hogy arról kódulsz, ajánlom, válaszolj

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A stílusod ahogy beszélsz az min tenyérbemászó...
                        Emberek többsége azért van még mindig nálatok, mert:

- Tiltott számlakezelést csináltak
                        - Bónuszt játszanak és nézni kell
                        - Hülyék

Te a harmadikba tartoztál.
                        Bizonyíték minek? Ott a felvétel, azon te vagy csak nem mered bevallani...milyen bizonyítékot küldjenek az emberek?

Még mindig várjuk azokat az ügyfeleket akik befizettek hozzátok...
                        Zalán te már fél éve semmi kapcsolatban nem állsz az IronFX-el.
                        Azért irogatsz ide mert épp nincs munkád vagy mert te is benn vagy ragadva pénzzel strómanok neve alatt?
                        Nem a valami "vagyonkezelést" keztél el csinálni? szerintem intézzed azt inkább!

Ne itt kezdjunk el személyeskedni egymással ha bajod van velem beszéljuk meg személyesen (majd szólok ha magyarországon vagyok). Aki egy kicsit is ismer téged tudja hogy mindhárom fenti kategóriát mélységesen kimeríted...

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Zoli, a felvételen te vagy hallható? Úgy kibaszlak Facere, hogy arról kódulsz, ajánlom, válaszolj
                          Tibor tégy amit jónak látsz...

Hozzászólás

• Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Zoli, a felvételen te vagy hallható? Úgy kibaszlak Facere, hogy arról kódulsz, ajánlom, válaszolj
                            Én Markos idővonalán osztanám meg!!!!

Hozzászólás

• Sziasztok!

Megérkezett a hazautalás nekem is a számlámra végre..durván 1 hónap..Nem volt egyszerű menet....Szóval aki még mindig várja, nem a lehetetlennel harcol!

Külön köszönet Pálinkás Nikolettnek! A többiek segítség / hozzáállás ........hagyjuk.

Hozzászólás

• Ez volt már?

http://vs.hu/gazdasag/osszes/ujabb-b...yfeleknek-0305

Hozzászólás

Working...
                                X