Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ismerős a kérés az account managertől?

Azóta már nem bíbelődnek ilyen mailekkel...
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ne itt kezdjunk el személyeskedni egymással ha bajod van velem beszéljuk meg személyesen (majd szólok ha magyarországon vagyok).
      Ezt már nekem is írtad, hogy majd szólsz ha egyszer csak... de persze ilyen nem nagyon lesz, főleg mostanában. Válaszolni nincs bátorságod. Be vagy szarva, így inkább bujkálsz, szép élet lehet ez.

Hozzászólás

Zalán te már fél éve semmi kapcsolatban nem állsz az IronFX-el.
        Azért irogatsz ide mert épp nincs munkád vagy mert te is benn vagy ragadva pénzzel strómanok neve alatt?
        Nem a valami "vagyonkezelést" keztél el csinálni? szerintem intézzed azt inkább!

Ne itt kezdjunk el személyeskedni egymással ha bajod van velem beszéljuk meg személyesen (majd szólok ha magyarországon vagyok). Aki egy kicsit is ismer téged tudja hogy mindhárom fenti kategóriát mélységesen kimeríted...
        Megint hazudsz és csak rágalmazol.
        Lassan 9 hónapja nem vagyok kapcsolatba Ironnal. Nem is akartam veletek foglalkozni, de amit csináltattok amikor eljöttem az szánalmas. Rágalmazások, kitalált történetek...sokan hidd el ennél durvábban reagáltak volna.
        Nincs értelme találkozni mert nem lehet veled megbeszélni semmit. Mindig is az volt, hogy mondtál valamit és utána derült ki, hogy hazudozol csak.

Az, hogy én mivel foglalkozom legyen neked mindegy. Azzal foglalkozz inkább, hogy a kiutalások menjenek vagy találj olyan helyet ahol nincs kiadatás.

Hozzászólás

• Érdekes az Origós cikk, kár hogy levették, de el lett mentve, elolvastam.
          Van benne pár pontatlanság, ami az újságíró szakmai tapasztalatlanságának tudható be, de a lényeg változatlan: Az IronFX sok ügyfélnek nem fizet. Pedig jó lenne ha ez minél több érintetthez eljuthatna, mert kevesen olvassák ezt a fórumot.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Érdekes az Origós cikk, kár hogy levették, de el lett mentve, elolvastam.
            Van benne pár pontatlanság, ami az újságíró szakmai tapasztalatlanságának tudható be, de a lényeg változatlan: Az IronFX sok ügyfélnek nem fizet. Pedig jó lenne ha ez minél több érintetthez eljuthatna, mert kevesen olvassák ezt a fórumot.

Sokat töprengek azon, miért jó ez a huzavona, ellenségeskedés az
            ügyfelekkel szemben, ez az egész perpatvar az Ironnak?
            Ha még igazuk lenne, akkor sem érné meg, pláne így, hogy
            nagy valószínűséggel nincs, kivéve esetleg azoknál, akik
            házon belül fedezték le a bónuszt. Bizonyítékot sosem mutatnak.
            Ez a többfrontos harc nagy energiát köthet le náluk valószínűleg,
            nyilvánvaló a Felügyelet is lépni fog, Bíróság is tárgyalja az ügyet,
            a sajtó is egyre jobban fog ezzel foglalkozni, a fórumokban, neten
            is terjed a hír, miért áll ez az érdekükben? Nem gondolom, hogy
            ez erősíti az Iront! Az online forex brókereknél a bizalom a legfontosabb!
            Más okot nem látok, kifogytak a pénzből, rengeteg a kifizetési
            kérelem, azt gondolják nagy csúszással, de rendezik az ügyet,
            túlélik ezt a válságot valahogy és a cég megy majd tovább.
            Kiderül nemsokára, sikerül-e!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Sokat töprengek azon, miért jó ez a huzavona, ellenségeskedés az ügyfelekkel szemben...
              Én meg azon töprengek régóta, hogy miért kell ilyesmivel, itt a fórumon, ennyit szarakodni, személyeskedni, anyázni.

Ha tényleg csalás van, mehet a feljelentés, irány a bíróság. Ha nincs, akkor meg az Iron perelje be, aki a jó hírnevét megsérti. Intézzétek el jogi úton.

Ez csak arra jó, hogy 375 ezer olvasót vonzzon és elterelje a figyelmet más tisztességes, szakszerű megoldásokról, komolyabb problémákról.

Nem is értem, pl. miért nem a nyugdíjbombáról folyik a diskurzus inkább. Az tuti mindenkit érint majd…
              https://penzugyes.wixsite.com/csak-ugyfeleknek

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ...Nem is értem, pl. miért nem a nyugdíjbombáról folyik a diskurzus inkább. Az tuti mindenkit érint majd…
                Mondd el a véleményedet egy megfelelő fórumszobában, és megvitathatjuk a témát.

Hozzászólás

• Zoli,ha jól emlékszem azt írtad,hogy márciusban lesz az IPO. Mi a helyzet ezzel ? Meglesz vagy tolódik?

Hozzászólás

• Ki bizonyította? Te? Ha úgy érzed nem éltél vissza a bónusszal, és régóta vársz a kiu

Kedves Németh Zoltán,
                    Évek óta elég szoros kapcsolat fűz az egyik magyar forex iskolához. (profit.hu)
                    van egy stratégiájuk ahol csak annyi pénzt küldesz ki a számládra amit egy az egyben be is kockáztatsz. stopout 120-180 pip ha rossz irányba megy az árfolyam, duplázás vagy triplázás ha jó irányba. persze ezt is csak minden 5. ember tudja betartani, és sokan mégnagyobb pozíciókat nyitnak a nagyobb profit reményében. ez a stratégia teljes mértékben kimeríti azokat a fogalmakat amik alapján az ironfx bónuszcsalónak minősíti a kereskedőket. pedig nem azok, nincs ellenpozíció benyitva. (számlához képest nagy pozíciók, stopoutok, duplázás után pénz hazaküld, ujabb bónusz igénylése uj számlán) ezeket az indokokat magyar account managerektől halottuk, nem én találtam ki.
                    én az elmult évben a fennt leírt stratégiához kb 100-120 embernek ajánlottam az ironfx-et a magas bónusz miatt. ezek az emberek 2 hónapja nap mint nap felhívnak azzal hogy milyen csaló céget ajánlottam nekik, mert nem kapják meg a pénzüket, és valami bónuszcsalással lettek meggyanusítva.(egy részük még azzal sem, csak nem kapják meg a pénzüket)
                    NA EZ NEKEM A BIZONYÍTÉK.
                    Egyébbként az Ionfx semmilyen bizonyítékot sem ad arra senkinek sem hogy valaki visszaélt volna a bónusszal. csak kijelentik és elveszik a pénzét. EZ CSALÁS.
                    Amit még szintén nem értek, hogy a jól tudom tisztelt Németh úr, maga volt egy időben az Ironfx-nél az egyik vezető bónuszcsaló. Mire ez a nagy pálfordulás?

Hozzászólás

• moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Én meg azon töprengek régóta, hogy miért kell ilyesmivel, itt a fórumon, ennyit szarakodni, személyeskedni, anyázni.

Ha tényleg csalás van, mehet a feljelentés, irány a bíróság. Ha nincs, akkor meg az Iron perelje be, aki a jó hírnevét megsérti. Intézzétek el jogi úton.

Ez csak arra jó, hogy 375 ezer olvasót vonzzon és elterelje a figyelmet más tisztességes, szakszerű megoldásokról, komolyabb problémákról.

Nem is értem, pl. miért nem a nyugdíjbombáról folyik a diskurzus inkább. Az tuti mindenkit érint majd…
                      Egyetértek veled! A személyeskedéssel, anyázással én sem értek
                      egyet! Nem old meg semmit.

Igen, de az Iron sem megy el ebbe az irányba!
                      Az ügyfeleket is csak gyanúsítja, vizsgálgat, kifizetési kérelmeket
                      tart vissza vagy késleltet. Tényként közli, azok csaltak, akik
                      nagy kockázatot vállalva kerekedtek és kész, nincsen apelláta!
                      Próbálja rákényszeríteni egy mirror számlás nem működő modellbe
                      zsarolással, vagy azt csinálod vagy örökre bennmarad a pénzed.
                      Azért gondolom nem így kellene ezt a számukra is nyomasztó
                      ügyet kezelni. De hát ők lehet, hogy jobban tudják ezt belűlről.
                      Több információjuk van, amit mi nem látunk.

Azért Cipruson pereskedni a mezei kereskedőknek nem
                      egyszerű feladat! Nyilván a Goldman Sachs-nak ez nem lenne gond.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoli,ha jól emlékszem azt írtad,hogy márciusban lesz az IPO. Mi a helyzet ezzel ? Meglesz vagy tolódik?
                        Nem írtam sosem dátumot...
                        az IPO folyamatban van ha tudok konkrétumot és publikus lesz akkor megosztom veletek.

Hozzászólás

• Superman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Németh Zoltán,
                          Évek óta elég szoros kapcsolat fűz az egyik magyar forex iskolához. (profit.hu)
                          van egy stratégiájuk ahol csak annyi pénzt küldesz ki a számládra amit egy az egyben be is kockáztatsz. stopout 120-180 pip ha rossz irányba megy az árfolyam, duplázás vagy triplázás ha jó irányba. persze ezt is csak minden 5. ember tudja betartani, és sokan mégnagyobb pozíciókat nyitnak a nagyobb profit reményében. ez a stratégia teljes mértékben kimeríti azokat a fogalmakat amik alapján az ironfx bónuszcsalónak minősíti a kereskedőket. pedig nem azok, nincs ellenpozíció benyitva. (számlához képest nagy pozíciók, stopoutok, duplázás után pénz hazaküld, ujabb bónusz igénylése uj számlán) ezeket az indokokat magyar account managerektől halottuk, nem én találtam ki.
                          én az elmult évben a fennt leírt stratégiához kb 100-120 embernek ajánlottam az ironfx-et a magas bónusz miatt. ezek az emberek 2 hónapja nap mint nap felhívnak azzal hogy milyen csaló céget ajánlottam nekik, mert nem kapják meg a pénzüket, és valami bónuszcsalással lettek meggyanusítva.(egy részük még azzal sem, csak nem kapják meg a pénzüket)
                          NA EZ NEKEM A BIZONYÍTÉK.
                          Egyébbként az Ionfx semmilyen bizonyítékot sem ad arra senkinek sem hogy valaki visszaélt volna a bónusszal. csak kijelentik és elveszik a pénzét. EZ CSALÁS.
                          Amit még szintén nem értek, hogy a jól tudom tisztelt Németh úr, maga volt egy időben az Ironfx-nél az egyik vezető bónuszcsaló. Mire ez a nagy pálfordulás?
                          Ha szoros kapcsolat fuz a profit.hu-hoz akkor légyszíves beszélj veluk és megerosítik neked hogy az ugyfelek rendesen megkapják a kiutalásaikat.

Én lettem volna bónuszcsaló? Érdekes elgondolás, szinte a kezdetektol a cégnél vagyok. Ha én éltem volna vissza a bónusszal akkor a mai napra már úgy megszedtem volna magam hogy nem kene tobbet dolgozzak. Biztosan kedvtelésbol csinálom...
                          Szerintem osszekeversz mással aki(k) már nincsen(ek) a cégnel.

Hozzászólás

Ha szoros kapcsolat fuz a profit.hu-hoz akkor légyszíves beszélj veluk és megerosítik neked hogy az ugyfelek rendesen megkapják a kiutalásaikat.

Én lettem volna bónuszcsaló? Érdekes elgondolás, szinte a kezdetektol a cégnél vagyok. Ha én éltem volna vissza a bónusszal akkor a mai napra már úgy megszedtem volna magam hogy nem kene tobbet dolgozzak. Biztosan kedvtelésbol csinálom...
                            Szerintem osszekeversz mással aki(k) már nincsen(ek) a cégnel.
                            Zoltán: Tehát azt mondod , hogy aki profit.hu-s annál elfogadott a pontosan olyan kereskedési stílus ami viszont a többieknél csalás?
                            Kifejtenéd ezt pontosan? (tudom, hogy nem de azért megpróbálom)

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Zoltán: Tehát azt mondod , hogy aki profit.hu-s annál elfogadott a pontosan olyan kereskedési stílus ami viszont a többieknél csalás?
                              Kifejtenéd ezt pontosan? (tudom, hogy nem de azért megpróbálom)
                              nem mondtam hogy aki azt a stratégiát koveti az csaló vagy nem csaló...
                              teljesen minden ki milyen stratégiát kovet egyes számláin ha az egyik számlájával kapcsolatban felmerul a gyanú hogy bónusszal visszaélt akkor az osszes számláját átvizsgáljuk

ha tényleg kozeli kapcsolatban lenne a tulajdonosokkal akkor tudná hogy az ugyfelek megkapják a pénzuket, mert ok is visszaigazoltak tobbszor nekem hogy a kiutalások teljesultek rendesen.

Hozzászólás

nem mondtam hogy aki azt a stratégiát koveti az csaló vagy nem csaló...
                                teljesen minden ki milyen stratégiát kovet egyes számláin ha az egyik számlájával kapcsolatban felmerul a gyanú hogy bónusszal visszaélt akkor az osszes számláját átvizsgáljuk

ha tényleg kozeli kapcsolatban lenne a tulajdonosokkal akkor tudná hogy az ugyfelek megkapják a pénzuket, mert ok is visszaigazoltak tobbszor nekem hogy a kiutalások teljesultek rendesen.
                                Zoltán! Aki nagy lottal nyit és teljesen kihasználja a számláját és ezzel hol bukik, hol nyer az mindenképp csaló nálatok (van aki enélkül is)! Ez a helyzet! Még most is bizsereg az agyam, ha visszaemlékszem amikor Nikolett vádolgatott engem ("Tuti fedezed valahol, ki nyit ekkora lotokkal"). És te is ez alapján ránézel egy ember számlájára és a vizsgálat vége előtt ítéletet hirdetsz.

De a mostani álláspont szerint már csak az a csaló, aki nagy lottal nyit, de nem mondta be a szlogent: "profit.hu"? Kösssz. Csak az kereskedhet hasonlóan aki befizet nekik 3 kilót. Hudejó!

Hozzászólás

Working...
                                X