Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X
  • Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• http://tradetipper.com/ironfx-problems-law/

Hozzászólás

• Vajon miért nem jelent a cég csődöt, annak ellenére, hogy fizetésképtelen?

Hiszen ebben az esetben már nem az ő, hanem a befektetői kompenzációs alap vállát nyomná a kifizetnivaló sok millió $ súlya.

Igen ám, de egy öncsőd esetén valószínűleg el kéne számolni vele, hogy hol van az ügyfelek pénze, miért is nem tudja azt a cég visszafizetni.
      Valószínűleg itt akadnának némi bonyodalmak.
      Ezért a cég minden áron igyekszik ezt elkerülni.

Nem kell túl nagy fantázia ahhoz, hogy lássa az ember, hogy az ilyen mirror számlás trükközésekből, ahol maga a cég bátorítja és tanítja az ügyfeleit bónuszt csalni, valamint a nagy összegű Multi Ass Trader bevételből szeretnék egyenesbe hozni a szekeret, és túlélni a csődöt.

Az alap elgondolás nem rossz, a kérdés viszont az, hogy ki az aki ezek után hajlandó tízezer dolláros nagyságrendbe befizetni hozzájuk?!

Hozzászólás

• Nem tudjátok ki mondott fel tegnap/ma?

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Vajon miért nem jelent a cég csődöt, annak ellenére, hogy fizetésképtelen?

Hiszen ebben az esetben már nem az ő, hanem a befektetői kompenzációs alap vállát nyomná a kifizetnivaló sok millió $ súlya.

Igen ám, de egy öncsőd esetén valószínűleg el kéne számolni vele, hogy hol van az ügyfelek pénze, miért is nem tudja azt a cég visszafizetni.
          Valószínűleg itt akadnának némi bonyodalmak.
          Ezért a cég minden áron igyekszik ezt elkerülni.

Nem kell túl nagy fantázia ahhoz, hogy lássa az ember, hogy az ilyen mirror számlás trükközésekből, ahol maga a cég bátorítja és tanítja az ügyfeleit bónuszt csalni, valamint a nagy összegű Multi Ass Trader bevételből szeretnék egyenesbe hozni a szekeret, és túlélni a csődöt.

Az alap elgondolás nem rossz, a kérdés viszont az, hogy ki az aki ezek után hajlandó tízezer dolláros nagyságrendbe befizetni hozzájuk?!
          ez a fostalicska ceg addig mukodik amig a nagypenzeket kifizetik: alvilagi politikai ugyfelek azutan johet a csod

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem tudjátok ki mondott fel tegnap/ma?
            Marcos?

Találtak egy csövest a helyére?

Pl Zolit.

Hozzászólás

• Üdvözlök minden kedves fórumozót. Olyan dolog történt az ironos számlámmal, amit még mindig nem értek. Lehet ti tudtok segíteni. Lényegében az történt, hogy nem tartózkodtam otthon egész nap, másnap meg mikor ránéztem a számlámra, konkrétan nullát mutatott a számláló. Utánajártam hogy mi történhetett, hát azt láttam, hogy 3 lottal kötést kezdeményeztem úgy, hogy itthon sem voltam. Még mielőtt a macskámra vagy a feleségemre fognátok, csak szólok, hogy teljesen egyedül élek. Természetesen azonnal körbetelefonáltam ciprust és mindent rendben találtak, én kötöttem be 3 lottal. Én, aki a számítógép közelében sem tartózkodott, illetve úgy, hogy soha nem kötök ekkora egységgel. Főállásom van, a forex nálam csak hobbi. Van hogy 1 hétig sincs rá időm. Ezt magyarázza meg nekem valaki Nem fogok eret vágni, nem olyan hatalmas összegről van szó, csak dühítő.

Hozzászólás

• Pozsonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Üdvözlök minden kedves fórumozót. Olyan dolog történt az ironos számlámmal, amit még mindig nem értek. Lehet ti tudtok segíteni. Lényegében az történt, hogy nem tartózkodtam otthon egész nap, másnap meg mikor ránéztem a számlámra, konkrétan nullát mutatott a számláló. Utánajártam hogy mi történhetett, hát azt láttam, hogy 3 lottal kötést kezdeményeztem úgy, hogy itthon sem voltam. Még mielőtt a macskámra vagy a feleségemre fognátok, csak szólok, hogy teljesen egyedül élek. Természetesen azonnal körbetelefonáltam ciprust és mindent rendben találtak, én kötöttem be 3 lottal. Én, aki a számítógép közelében sem tartózkodott, illetve úgy, hogy soha nem kötök ekkora egységgel. Főállásom van, a forex nálam csak hobbi. Van hogy 1 hétig sincs rá időm. Ezt magyarázza meg nekem valaki Nem fogok eret vágni, nem olyan hatalmas összegről van szó, csak dühítő.

Ha 3 lottal kötöttél, nem lehet nulla a végeredmény, az biztos!
                Valaminek maradnia kellett!
                Volt több kötés is? IP címet ellenőrizték?
                Kár, hogy nem jó irányba ment!

Hozzászólás

Üdvözlök minden kedves fórumozót. Olyan dolog történt az ironos számlámmal, amit még mindig nem értek. Lehet ti tudtok segíteni. Lényegében az történt, hogy nem tartózkodtam otthon egész nap, másnap meg mikor ránéztem a számlámra, konkrétan nullát mutatott a számláló. Utánajártam hogy mi történhetett, hát azt láttam, hogy 3 lottal kötést kezdeményeztem úgy, hogy itthon sem voltam. Még mielőtt a macskámra vagy a feleségemre fognátok, csak szólok, hogy teljesen egyedül élek. Természetesen azonnal körbetelefonáltam ciprust és mindent rendben találtak, én kötöttem be 3 lottal. Én, aki a számítógép közelében sem tartózkodott, illetve úgy, hogy soha nem kötök ekkora egységgel. Főállásom van, a forex nálam csak hobbi. Van hogy 1 hétig sincs rá időm. Ezt magyarázza meg nekem valaki Nem fogok eret vágni, nem olyan hatalmas összegről van szó, csak dühítő.
                  2 dolog történhetett

Vagy limit order volt
                  Vagy Iron abból fizetett ki pár ügyfelet.

Ez a baj az MM cégekkel.
                  Szerencsére vagyunk már egyre többen akiknek nem kell ilyen MM baromságokat elviselnunk.

Hozzászólás

• A nullát jelképesen írtam. 6.79 dollár maradt Elég gyorsan leráztak, de mondom, mindent rendben találtak és én kötöttem

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      2 dolog történhetett

Vagy limit order volt
                      Vagy Iron abból fizetett ki pár ügyfelet.

Ez a baj az MM cégekkel.
                      Szerencsére vagyunk már egyre többen akiknek nem kell ilyen MM baromságokat elviselnunk.
                      Én is erre gondoltam hirtelen,sokan bent felejtenek limit ordereket.
                      A megoldás az MM elkerülésére a szabályozott piac.
                      Vagy van valami új ötleted?

Hozzászólás

• Nem sosem használok limit ordereket. De lényegtelen, csak gondoltam megosztom veletek is a nagy rejtélyt

Hozzászólás

Nem sosem használok limit ordereket. De lényegtelen, csak gondoltam megosztom veletek is a nagy rejtélyt
                          Az IP cím alapján tudnának valamit mondani, ha akarnának.

Hozzászólás

Nem sosem használok limit ordereket. De lényegtelen, csak gondoltam megosztom veletek is a nagy rejtélyt
                            Sok ilyen rejtély történik MM cégeknél..
                            Nekem elhiheted.

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én is erre gondoltam hirtelen,sokan bent felejtenek limit ordereket.
                              A megoldás az MM elkerülésére a szabályozott piac.
                              Vagy van valami új ötleted?
                              Mire gondolsz? Ki által szabályozott? Ki nézi?

Egy sima DMA ECN cég elég.

Hozzászólás

• Hát nem akartak de lehet futok még egy két kört ezügyben.

Hozzászólás

Working...
                                X