Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Nem emlékeztek mit mondott Zoli?

kinullázzuk a számlát...

ez a legegyszerűbb.

Szerintetek lesznek morális aggályaik hogy ezt is megtegyék akár?

Írjatok az ironnak hogy tegyék a számláitokat inaktívvá...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem emlékeztek mit mondott Zoli?

kinullázzuk a számlát...

Írjatok az ironnak hogy tegyék a számláitokat inaktívvá...
      Vagy legegyszerűbb ha hazautaltok.
      Látogasd meg a Forex Klub weboldalát, kövess Facebookon, Youtubeon!

Hozzászólás

• Nem tudom mit kell ennyit szenvedni a withdrawal.

Fel kell mondani velük a szerződést, a lóvé letéti őrzését is meg kell szüntetni azzal , hogy 8 napon belül a letétet szolgáltassa vissza a tulajdonosnak. Nézzük mennyire kemények ...

Én már rég nem egy szerződésben szabályozott teljes lehívassál ütném az időt. Hanem a szerződés teljes nullázásával.

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem tudom mit kell ennyit szenvedni a withdrawal.

Fel kell mondani velük a szerződést, a lóvé letéti őrzését is meg kell szüntetni azzal , hogy 8 napon belül a letétet szolgáltassa vissza a tulajdonosnak. Nézzük mennyire kemények ...
          Én megkérdeztem, hogy kell felmondani, és az Iron által adott módon mondtam fel lassan 1 hónapja. Semmi válasz. (A válaszuk szerint 24 a feldolgozás)

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mire gondolsz? Ki által szabályozott? Ki nézi?

Egy sima DMA ECN cég elég.
            Arra gondoltam,ahol az árjegyzés(is) szabályozott.Vagy olyan bróker,ahol az egész céget felügyelik pénzügyileg(tőzsdén jegyzett).
            Mi az a DMA ECN?Van ilyen cég amit ismersz?

Hozzászólás

• Velem is történt hasonló egy noname brokinál 400$-t befizettem csináltam rajta 300$ profitot és egy éjszaka alatt eltűnt a lóvé.A számlatörténetben egy rakás pozi volt EUR/SGD-n nyitás zárás egyből jó sokszor,kb 30 pip-es spread-ű pár.ezt addig csinálta a broki míg reggelre nulla lett az egyenleg.Soha nem kereskednék ezen a páron.Persze Ők nem tudják mi történt stb..

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az IP cím alapján tudnának valamit mondani, ha akarnának.
                Így van az IP cím apalján látszik hogy honnan lett beadva a megbízás!
                Te is tudod magadnak ellenorizni, de szívesen segítek benne.

Hozzászólás

• Pozsonyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hát nem akartak de lehet futok még egy két kört ezügyben.
                  Fussál is légyszíves... Még a végén azt hiszi az IronFX, hogy azt csinál amit akar. Küldjenek IP-t, mindent, és te is nézz utána esetleg a net szolgáltatónál. Az MT4 log könyvtárát is mindenképp nézd át milyen nyoma van a poziba lépésnek (File menü, "Open Data Folder" és ott lesz a Log könyvtár).

Hozzászólás

Üdvözlök minden kedves fórumozót. Olyan dolog történt az ironos számlámmal, amit még mindig nem értek. Lehet ti tudtok segíteni. Lényegében az történt, hogy nem tartózkodtam otthon egész nap, másnap meg mikor ránéztem a számlámra, konkrétan nullát mutatott a számláló. Utánajártam hogy mi történhetett, hát azt láttam, hogy 3 lottal kötést kezdeményeztem úgy, hogy itthon sem voltam. Még mielőtt a macskámra vagy a feleségemre fognátok, csak szólok, hogy teljesen egyedül élek. Természetesen azonnal körbetelefonáltam ciprust és mindent rendben találtak, én kötöttem be 3 lottal. Én, aki a számítógép közelében sem tartózkodott, illetve úgy, hogy soha nem kötök ekkora egységgel. Főállásom van, a forex nálam csak hobbi. Van hogy 1 hétig sincs rá időm. Ezt magyarázza meg nekem valaki Nem fogok eret vágni, nem olyan hatalmas összegről van szó, csak dühítő.
                    Szevasz Pozsonyi. Ugyanez volt nálam is a szitu még januárban !!! majdnem agyonvertem az öcsémet, mert azt hittem hogy ő kötött véletlenül. De bebizonyította hogy nem volt itthon egész nap. Azóta sem derült ki mi történt!! csak ezért regisztráltam, hogy elmondjam, mert magasról fosok azóta az ironnra!!!!!nem kevés pénzem volt bent!!!!! rohadt csaló szemét banda!!!! Mindenki vegye ki a pénzét már ha kitudjátok és senki ne fizessen be nekik semmit!!!

Hozzászólás

• Köszi a segítséget. Megnéztem a log könyvtárat, de üres. de már nem is érdekel. Kíváncsi voltam csak a véleményeitekre, azért írtam le a sztorim. párszáz dolcsi nem ér meg nekem ennyi idegbajt . Legyenek boldogok vele

Hozzászólás

Köszi a segítséget. Megnéztem a log könyvtárat, de üres. de már nem is érdekel. Kíváncsi voltam csak a véleményeitekre, azért írtam le a sztorim. párszáz dolcsi nem ér meg nekem ennyi idegbajt . Legyenek boldogok vele
                        nem lehet ures a log file...
                        de a szerver oldalról le tudom neked kérni!
                        szóval nyugodtan kuldd el nekem a szamla számod és mindenre választ kapsz

Hozzászólás

Köszi a segítséget. Megnéztem a log könyvtárat, de üres. de már nem is érdekel. Kíváncsi voltam csak a véleményeitekre, azért írtam le a sztorim. párszáz dolcsi nem ér meg nekem ennyi idegbajt . Legyenek boldogok vele
                          Mit jelent az, hogy üres? Semmi nincs benne, vagy a pozi nyitásának nincs nyoma?

Hozzászólás

• Teljesen üres, nincs benne semmi

Köszi Zoli, de a te segítségedet kihagyom

Hozzászólás

Nem lehet, hogy be voltál tépve és azért nem emlékszel? Gondoltad adsz a piacnak nagy lottal!

Hozzászólás

Teljesen üres, nincs benne semmi
                                az nem nagyon lehet, ha csak nem te törölted a fájlokat

nyisd meg a metát, majd azon belül a terminalt

az alsó füleknél a legvégén van egy Expert napló és egy Napló fül
                                ott kell lennie mindennek
                                jobb klikk a sorokra és ott a mappa megnyitás ikonja

Hozzászólás

Working...
                                X