Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az is el lett már itt mondva, hogy az , hogy változtatnak, az rendben van. Azt elfogadtuk, amikor "ráklikkeltünk".

De ennek KELL, HOGY LEGYEN EGY CÉG ÁLTAL MEGADOTT DÁTUMA.

Mint ahogy most például az általános TC-jük alján ez áll:

version: 5 february 2015

Vagy a "privacy policy" dokumentum alján ez:

version: 20 january 2015

NÉZZÉTEK MEG! (amíg ki nem törlik)
    Tévedtem, az általános TC jelenleg hatályos verziója 2015 március 20-tól van dátumozva. Az eggyel előbbi volt február 5-ei dátumozású.

Tehát ez követhető és világos. Ugyanígy lennie kell egy januári welcome bónusz TC-nek, ami jan.2-től érvényes és ha azt változtatták, az érvénytartamon belül, akkor egy "version: xx. january 2015 " dátummal ellátott módosított verziónak is.

Jelenleg interneten lehet találni: 2014 február, júliusi, szeptemberi verziókat : mind ugyanazzal a szöveggel, változtatás nélkül.

2014 februári bónusz TC:
    http://web.archive.org/web/201402090...en/wb-register

2014 júliusi bónusz TC:

http://web.archive.org/web/201407041...en/wb-register

szeptemberi már fel lett töltve.

Hozzászólás

• Többszöri kérésre sem voltak hajlandók elárulni itt a fórumon az ironfx alkalmazottak (Németh Zoltán és Pálinkás Nikolett) : mikor került bele az a rész amivel utólag fenyegetőznek (profittörlés lehetősége).
      Tudjuk hogy a svájci frankos napon, janur 15.-én még nem volt benne, majd belecsempészték úgy mintha már január elején is benne lett volna.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Többszöri kérésre sem voltak hajlandók elárulni itt a fórumon az ironfx alkalmazottak (Németh Zoltán és Pálinkás Nikolett) : mikor került bele az a rész amivel utólag fenyegetőznek (profittörlés lehetősége).
        Tudjuk hogy a svájci frankos napon, janur 15.-én még nem volt benne, majd belecsempészték úgy mintha már január elején is benne lett volna.
        Amíg ezt a januári TC kérdést ezen a fórumon nem tisztázzák, addig él a gyanú:

mellébeszélés, takargatás, ügyfelek szándékos félrevezetési kísérlete (vagy abban való részvétel)

Ha valaki kötött egy szerződést, annak joga van azt visszamenőleg is látni!
        Tessék ide kirakni azt a januári bónusz TC-t ! Ha változtatva volt, akkor a változtatott verziót is a megfelelő dátummal ellátva!!!Ez az egyenes és fair.

Ironosok, ti beszéltek abuserkedésről???

Nekünk kell az internetet tűvé tenni, hogy láthassuk, hogy mire is klikkeltünk rá pontosan?

Hozzászólás

• Bréking: az ironfx magyarországi irodájának 2-3 hete van hátra...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bréking: az ironfx magyarországi irodájának 2-3 hete van hátra...

Miből gondolod, honnan tudod?
            Kérünk szépen részleteket!

Hozzászólás

• Új portaszolgálat van Ironnál ha valaki esetleg központba akarna menni tévéket és telefonokat szétverni mint Londonban.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Új portaszolgálat van Ironnál ha valaki esetleg központba akarna menni tévéket és telefonokat szétverni mint Londonban.
                Ez most komoly? Honnan kaptad a képet? Próbáltam leképkeresőzni, de nem találtam semmit.
                Ezért most csak egy kisebb szuvenírrel tudok kedveskedni a témában.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ez most komoly? Honnan kaptad a képet? Próbáltam leképkeresőzni, de nem találtam semmit.
                  Ezért most csak egy kisebb szuvenírrel tudok kedveskedni a témában.
                  Ugyan ott találtam ahol ezt is.
                  Láthatjátok, hogy náluk tényleg biztonságba van a pénzetek
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Ugyan ott találtam ahol ezt is.
                    Láthatjátok, hogy náluk tényleg biztonságba van a pénzetek
                    Végül is ez jó hír. Akkor az iron az egy ügyfélre eső léhűtők (bocsánat, cunt manager -ek) után átvette a világelsőséget az egy ügyfélre eső kommandósok terén is.
                    Akkor már csak egy megoldás marad.

P.S.: Az is lehet, hogy Cipruson most ünneplik augusztus huszadikát, és általános katonai parádé van az utcákon, nem csak a székház előtt.
                    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Az is lehet, hogy Cipruson most ünneplik augusztus huszadikát, és általános katonai parádé van az utcákon, nem csak a székház előtt.
                      A fenti képeken azt láthatjátok hogy a Ciprusi Miniszterelnok meglátogatta az IronFX székházát, és az IronFX által állított parkot átadta.

A hónapban korábban pedig a Ciprusi Pénzugyminiszter tette tiszteletét nálunk.

Ezen személyek jelenléte is megerosíti hogy minden rendben van az IronFX háza táján.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A fenti képeken azt láthatjátok hogy a Ciprusi Miniszterelnok meglátogatta az IronFX székházát, és az IronFX által állított parkot átadta.

Ezen személyek jelenléte is megerosíti hogy minden rendben van az IronFX háza táján.
                        minden rendben van persze csak nem fizettek es hazudtok
                        lehet a ciprusi penzugyminiszter is a penzeert ment latogatoba

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          minden rendben van persze csak nem fizettek es hazudtok
                          lehet a ciprusi penzugyminiszter is a penzeert ment latogatoba
                          gondolom a park is az ugyfelek penzebol keszult azert nem fizettek

Hozzászólás

Megint hazudsz ebben a részben.

Mesélj, miért mondott fel András? Miért mondott fel más vezető is a ciprusi irodában? Várj! Tudom! Ők is abuserek voltak? Vagy valami durvább indok miatt?

Remélem jobb garanciátok is lesz mint, hogy a miniszterelnök átadott egy parkolót. A Questor egy egész stadiont finanszírozott meg.

Hozzászólás

igen, senkiben nem lehet jobban bízni, mint 1 pénzügyminiszterben, főleg, ha ciprusi

Hozzászólás

Megint hazudsz ebben a részben.

Mesélj, miért mondott fel András? Miért mondott fel más vezető is a ciprusi irodában? Várj! Tudom! Ők is abuserek voltak? Vagy valami durvább indok miatt?

Remélem jobb garanciátok is lesz mint, hogy a miniszterelnök átadott egy parkolót. A Questor egy egész stadiont finanszírozott meg.
                                Bejött a tippem augusztus huszadikáról, ezt benézted Zalán.

Én vagyok az egyetlen, akit nem zavar, hanem inkább megnyugtat a cunt manager -ek számának rohamos csökkenése, akár a cég megszűnését látja bele ebbe sok ügyfél (sorstárs), akár nem? Költséghatékonyság, Ferrarik, és űrutazások számának csökkentése.
                                Jaj, felmondott a Levente, vagy ki a fene, meg Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba` ???

Hozzászólás

Working...
                                X