Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bejött a tippem augusztus huszadikáról, ezt benézted Zalán.

Én vagyok az egyetlen, akit nem zavar, hanem inkább megnyugtat a cunt manager -ek számának rohamos csökkenése, akár a cég megszűnését látja bele ebbe sok ügyfél (sorstárs), akár nem? Költséghatékonyság, Ferrarik, és űrutazások számának csökkentése.
    Jaj, felmondott a Levente, vagy ki a fene, meg Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba` ???
    Vagy itt vagy valahol írd meg nekem, hogy mit néztem be?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bréking: az ironfx magyarországi irodájának 2-3 hete van hátra...
      Na, mondd már, honnan van a füles?

Ez viszont már rám sem hatna megnyugtatólag, alkalmazottak számának csökkenése ide, vagy oda.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vagy itt vagy valahol írd meg nekem, hogy mit néztem be?
        "Új portaszolgálat van Ironnál ha valaki esetleg központba akarna menni tévéket és telefonokat szétverni mint Londonban"

Akkor én néztem be az idézetedet, megkövetlek.
        Más benyomásom volt a kép, és az idézet alapján, mint amit utólag Zoltán kifejtett.

Így már csak annyi jön le nekem ebből a képből, hogy pártunk, és kormányunk nem hagyja elbukni hős brókerét.

Figyelem, a nyugalom megzavarására alkalmas képi hatások következnek!

Köszönjük, hogy megnyomta az önmegsemmisítő gombot.
        Csatolt fájlok
        Utoljára szerkesztve a következő által: small potatoes; 2015-03-30, 16:09. Oka: Az a módosítás oka, Kedves Postamester, hogy az előbb véletlenül saját magamnak címeztem az üzenetet.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A fenti képeken azt láthatjátok hogy a Ciprusi Miniszterelnok meglátogatta az IronFX székházát, és az IronFX által állított parkot átadta.

A hónapban korábban pedig a Ciprusi Pénzugyminiszter tette tiszteletét nálunk.

Ezen személyek jelenléte is megerosíti hogy minden rendben van az IronFX háza táján.
          Biztos minden rendben van, a németek is ezt mondják:

I am also a victim of IronFX. I am trading from Germany, I opened an account, made a deposit, made a profit (100 %) and tried to witdraw my initial deposit, first.
          The witdrawal request has been pending for 3 weeks.
          Like you, I received the mail "Dear client, your account is under investigation .....".

I am reacting as following:

1) I have published the story on my German blog http://www.devisen-traden.de/ironfx-...erzoegerungen/

2) I have sent a complaint to the FCA ombudsman under complaint.info@financial-ombudsman.org.uk

3) I have sent a complaint to the CYSec under http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

3) I have sent a complaint to the German Regulation Authority (BaFin) about fraud according to a Ponzi Scheme

In this regard I will press criminal charge against the CEO of IronFX in Germany (fraud and delayed filing of insolvency)

4) I have sent warnings through Twitter (we strongly recommend against doing business with IronFX)

What can we do?

Mindenesetre ők szervezettebbek, az ügyvédjükhöz itt kontakt van:

http://www.devisen-traden.de/ironfx-...erzoegerungen/

Ja, úgy nézem, a német törvények szerint a csőd be nem jelentése
          ott bűncselekmény. Ha még forrásokat is vonnak be akkor, az pedig
          minősített.Szerintem a BaFin nem fog sokat vacakolni!

Zoltán! Tényleg minden, mindenhol rendben van? Meg tudod erősíteni ezt?

Hozzászólás

• A banki kiutalásnál a feldoglozás alatt cimke hány napig ékeskedik? Mivel bankkártyára tudtam visszautalni, ezért nem lehetek eljárás alatt, viszont a kifizetési kérelem feldolgozása sem telhet hetekbe akkor...

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Biztos minden rendben van, a németek is ezt mondják:

I am also a victim of IronFX. I am trading from Germany, I opened an account, made a deposit, made a profit (100 %) and tried to witdraw my initial deposit, first.
              The witdrawal request has been pending for 3 weeks.
              Like you, I received the mail "Dear client, your account is under investigation .....".

I am reacting as following:

1) I have published the story on my German blog http://www.devisen-traden.de/ironfx-...erzoegerungen/

2) I have sent a complaint to the FCA ombudsman under complaint.info@financial-ombudsman.org.uk

3) I have sent a complaint to the CYSec under http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

3) I have sent a complaint to the German Regulation Authority (BaFin) about fraud according to a Ponzi Scheme

In this regard I will press criminal charge against the CEO of IronFX in Germany (fraud and delayed filing of insolvency)

4) I have sent warnings through Twitter (we strongly recommend against doing business with IronFX)

What can we do?

Mindenesetre ők szervezettebbek, az ügyvédjükhöz itt kontakt van:

http://www.devisen-traden.de/ironfx-...erzoegerungen/

Ja, úgy nézem, a német törvények szerint a csőd be nem jelentése
              ott bűncselekmény. Ha még forrásokat is vonnak be akkor, az pedig
              minősített.Szerintem a BaFin nem fog sokat vacakolni!

Zoltán! Tényleg minden, mindenhol rendben van? Meg tudod erősíteni ezt?

na ez jó, már tovább is küldtem a német címmel rendelkező Iron-os áldozatoknak. vannak ott is bőven. itt még minta is van a feljelentéshez.
              köszi

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A banki kiutalásnál a feldoglozás alatt cimke hány napig ékeskedik? Mivel bankkártyára tudtam visszautalni, ezért nem lehetek eljárás alatt, viszont a kifizetési kérelem feldolgozása sem telhet hetekbe akkor...
                Az Ironfx-nél mindenki eljárás alatt van akinek pénze van náluk.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Új portaszolgálat van Ironnál ha valaki esetleg központba akarna menni tévéket és telefonokat szétverni mint Londonban.
                  Mi lenne, ha langyos témákkal nem adnánk meg többé NZ-nek azt a lehetőséget, hogy "kötelező jelenlétét ezen a fórumon" langyos válaszaival letudja?

A forró témákat ugyanis kerüli...

Hozzászólás

• Véleményem szerint ez jó az ironnak.. Megy a pánik, veszik ki az emberek a pénzt, és ezzel szüntetik meg a bónuszos számlákat.. Így maga a pánik eléri, hogy le tudják zárni a bónuszos korszakot, mert rájöttek h nem éri meg, és nem nekik kell egyoldalúan felmondani az ügyféllel a bónuszt, hanem a pánikkeltés miatt az emberek megteszik maguk, és kivezetik a bónuszos számlákat. Az, hogy majd ha ez meglesz, hogyan próbálják meg visszanyerni az ügyfeleket, azt majd meglátjuk. De véleményem szerint nincsennek pénzügyi gondok, sok lóvé van ott.. De a pánikkeltés nekik most jó.. A jogi lépésektől nem félnek, mire lenne vmi, addigra átutalják a pénzed, vagy a negyedét csak, azt kezdheted ujra a pereskedést mert változott az összeg.. Szerintem a bónuszos világ lezárása ez csupán, elég radikális módon nyárra meg minden megy szépen tovább

Hozzászólás

• No, hát én akkor ma jutottam odáig, hogy regisztrálok, csakis az IronFX miatt. Nem akarok vádaskodni, csak a tényeket írnám le, ezt persze akkor is, ha megoldódik végül a dolog, és a kiutalásom célba ér.
                      Február végén indítottam a forint-visszautalást banki átutalással bónuszos számláról, ma jutottunk el odáig, hogy reagáltak rá a központból: Vizsgálat alatt a számla. Az összeg egymillió forint alatti, az ügyletek mindegyike 0,1 LOT-tal lett kötve. Ez valószínűleg azt is jelenti, hogy mindegy mekkora pozíciót nyitottál, mindet megvizsgálják.
                      Ha van pozitív/negatív változás a dologban, megosztom veletek.

Hozzászólás

• Ginew,
                        Merész volt ezt leírnod. Én már nem annyira merem leírni a véleményem, ha tévedek kapom az ívet hogy fogalmatlan meg buta vagyok. Fölösleges spekulálni, csak kevés pénzt kell betenni a brókerekhez és használni a tőkeáttétet, akkor nincs pánik hogy visszakapom e. A nyereséget, ha van kivenni, bónuszt újra lehet kérni úgy is.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A fenti képeken azt láthatjátok hogy a Ciprusi Miniszterelnok meglátogatta az IronFX székházát, és az IronFX által állított parkot átadta.

A hónapban korábban pedig a Ciprusi Pénzugyminiszter tette tiszteletét nálunk.

Ezen személyek jelenléte is megerosíti hogy minden rendben van az IronFX háza táján.
                          És ismét: Ha nem szóltál volna, bölcs maradtál volna!

2 lehetőséget tudok elképzelni:

1. A fost@licska korrupt sziget ura, ahol ruszki maffiózók mossák tisztára a piszkos pénzüket különböző fost@licska brókercégeken keresztül, és a lakosság fele ezen cégekből, azaz az ügyfelek lehúzásából él, meglátogatta hasonlóan korrupt barátját, meggyőződve arról, hogy a pénz lenyúlva, a nyomok pedig eltűntetve.

2. Esetleg a miniszter urak (ha esetleg egy kicsivel kevésbé korruptak mint az első verzióban, ami nem valószínű egyébként) felé is némi tartozása van Markos úrnak, vagy egyéb más módon okoz nekik kellemetlenséget a cég jelenlegi tevékenyége, egy hivatalos látogatás keretében érdeklődtek arról, hogy mikor óhatja Markos úr teljesen tönkre tenni a céget, a várost, esetleg az egész szigetet.

Egyik verzó sem szívderítő, viszont valószínűbb, mint amivel te rukkoltál elő.

U.I.: Azt se felejtsük el, hogy Tarsoly Csaba is jó bartságban volt/van a legfelsőbb politikai körökkel, sőt diplomata útevelet is kapott Szíjjártó úrtól, mégis megtörtént ami megtörtént.
                          Látjuk a párhuzamot, ugye?

A különbség esetleg annyi, hogy ott (Cipruson) még egy fokkal korruptabbak mint itt, már ha ez lehetséges.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Véleményem szerint ez jó az ironnak.. Megy a pánik, veszik ki az emberek a pénzt, és ezzel szüntetik meg a bónuszos számlákat.. Így maga a pánik eléri, hogy le tudják zárni a bónuszos korszakot, mert rájöttek h nem éri meg, és nem nekik kell egyoldalúan felmondani az ügyféllel a bónuszt, hanem a pánikkeltés miatt az emberek megteszik maguk, és kivezetik a bónuszos számlákat. Az, hogy majd ha ez meglesz, hogyan próbálják meg visszanyerni az ügyfeleket, azt majd meglátjuk. De véleményem szerint nincsennek pénzügyi gondok, sok lóvé van ott.. De a pánikkeltés nekik most jó.. A jogi lépésektől nem félnek, mire lenne vmi, addigra átutalják a pénzed, vagy a negyedét csak, azt kezdheted ujra a pereskedést mert változott az összeg.. Szerintem a bónuszos világ lezárása ez csupán, elég radikális módon nyárra meg minden megy szépen tovább
                            Hidd el, vannak pénzügyi gondok.

Ezt már megerősítették több, a céget jól ismerő forrásokból.
                            Itt többen is kapcsolatban vannak a céget jól ismerő emberekkel, ex-, vagy aktív dolgozókkal, vezető beosztásúakkal is, nemzetközi szinten.
                            Nagyon sok információ, ami itt napvilagot lát, bizonyítható, és szükség esetén tanúk is meg tudják erősíteni.

Zalán is vezető beosztásban dolgozott a cégnél. Ő vezette a budapesti irodát, azaz a Zoli után ő volt a második ember a magyar csapatban. Hidd el, hogy biztos tud egy-két dolgot a cégről, amit még nem mondott el. Kérdezd meg, hátha megteszi.

Ha fizetőképesek lennének, akkor nem okoznának ennyi kárt saját maguknak ezzel a cigánypolitikával, amit most csinálnak.

Hozzászólás

• A hírek alapján Cipruson jelenleg az egész pénzügyi felügyeleti rendszer banánköztársasági szinten van.
                              Ezt itthon valamiért nem reklámozzák annyira, de ott sorban mondanak fel a jegybanki tagok, annyira vállalhatatlan már nekik az intézmény működése.

http://www.financialmirror.com/news-....php?nid=33972
                              http://cyprus-mail.com/2015/03/20/cb...ber-resigns-2/

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hidd el, vannak pénzügyi gondok.

Ezt már megerősítették több, a céget jól ismerő forrásokból.
                                Itt többen is kapcsolatban vannak a céget jól ismerő emberekkel, ex-, vagy aktív dolgozókkal, vezető beosztásúakkal is, nemzetközi szinten.
                                Nagyon sok információ, ami itt napvilagot lát, bizonyítható, és szükség esetén tanúk is meg tudják erősíteni.

Zalán is vezető beosztásban dolgozott a cégnél. Ő vezette a budapesti irodát, azaz a Zoli után ő volt a második ember a magyar csapatban. Hidd el, hogy biztos tud egy-két dolgot a cégről, amit még nem mondott el. Kérdezd meg, hátha megteszi.

Ha fizetőképesek lennének, akkor nem okoznának ennyi kárt saját maguknak ezzel a cigánypolitikával, amit most csinálnak.
                                3Zoli után a második voltam ha azt vesszük, hogy időben utána csatlakoztam. Kb. 3 hónap után már nem ő vele beszéltem de az igaz együtt kellett dönteni egy ideig...aztán azt sem mert Budapest teljesen külön volt a ciprusi magyaroktól, más célok voltak, külön döntöttem.

A végén volt megint olyan, hogy együtt dolgozzuk ki a programokat de akkor már tele volt a cipőm mindenkivel.

Nem tudja senki, hogy ki mondott még fel Andrison kívül?
                                Olyan szívesen beszélnék vele....

Hozzászólás

Working...
                                X