Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen nálunk van lehetoség Iszlám vallásúaknak Iszlám számlát nyitni.
    Mitől iszlám vallású valaki? Attól, hogy ő azt állítja magáról, vagy attól hogy ti elhiszitek ezt neki?

Hozzászólás

smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mit?l iszlám vallású valaki? Attól, hogy ? azt állítja magáról, vagy attól hogy ti elhiszitek ezt neki?
      Attol az valaki hogy olyan csaladba szuletik vagy kesobb felvette a vallast!
      Teljesen mindegy hogy ki mit allit ha nem tudja bizonyitani!

Szerintem most mar csak kotekedsz!

De hogy tiszta legyen mindenkinek:
      Szallodaba mesz es mondod hogy neked jar bizonyos ingyenes szolgaltatas!
      Senki nem fog azzal foglalkozni hogy mit allitasz ha nem tudod bizonyitani!
      Igy van ez a swap mentes szamlaval is!
      Ha valaki ezt se erti annak nem tudok segiteni!

Hozzászólás

Attól az valaki hogy olyan családba születik vagy később felvette a vallast!
        Teljesen mindegy hogy ki mit állít ha nem tudja bizonyítani!

Szerintem most mar csak kotekedsz!

De hogy tiszta legyen mindenkinek:
        Szallodaba mesz es mondod hogy neked jar bizonyos ingyenes szolgaltatas!
        Senki nem fog azzal foglalkozni hogy mit allitasz ha nem tudod bizonyitani!
        Igy van ez a swap mentes számlával is!
        Ha valaki ezt se erti annak nem tudok segiteni!
        Zoli! A vallási meggyőződést nem lehet bizonyítani.Én is felvehetem a Muszlim vallást, annak ellenére, hogy fehér ember vagyok.
        A vallási nézet az, amit bizony bemondásra kell elhinni.

Vagy hogyan képzelted a bizonyítékot?
        Napjában háromszor felkeresed , és ellenőrzöd, hogy arccal Mekka felé imádkozik?A számlanyitáskor pedig, hogy körbe vannak e metélve?/Nem csak a hébereknél kötelező/

Lelki szemeim előtt látom, amikor bemegy az irodádba a ****i, hogy Swap-free számlát akar, te pedig azzal kezded, hogy jó, de akkor nadrág le....

Hozzászólás

A mecsetben adnak igazolast mikor attersz az iszlam hitre!
          Ha meg nem kaptal kerd nyugodtan!
          A nadragjat meg senkinek se feltsd az nem kell nekunk!

Hozzászólás

Ha valaki ezt a tortúrát, hogy bizonyos gazdasági vállalkozások igazolást, bizonyítékot (Zoliéknál nem tudom, melyik eddig felmerült verziója él: igazolás a mecsetből vagy telefonos kérdezéses, köszönésből levont következtetés) a vallási hovatartozásra gondot okoz, az keressen más céget.

Én nem vagyok egyetlen egyház tagja sem, de simán megnyitottam egy swap-free al számlát. Senki nem kérdezett semmit. (speciel jobb is, mert a visszautalási nyomtatvány gyors kitöltése tevékenységet érte volna el... )

Félre ne értse senki, nem az IronFX-el van gondom, hanem azzal, hogy vallási megkülönböztetést tesz és olyant akar ellenőrizni, amihez nem sok köze van. Ha azt köti, hogy ezt a számlát csak X és Y ország állampolgárai nyithatnak az egy normális dolog, de ha vallási vagy nemzeti identitás szerint az is egy másik.

Hozzászólás

Swap free számla iszlám valláshoz tartozóknak nyitható, ezt elég sok helyen leírják.

Hozzászólás

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Swap free számla iszlám valláshoz tartozóknak nyitható, ezt elég sok helyen leírják.
                Ami ez alapján egzakt: Ironnál, ha nem vagy iszlám, ne próbálkozz!
                Máshol megteheted. (mármint a próbálkozást)
                Gondolom "bizonyos" számlakezelők cégesen is iszlámvallásúak, tehát vagy a mecsetben toboroznak munkaerőt, vagy át kell keresztelkedni . Vagy céges iszlám számla nincs?

Hozzászólás

A gondolatmenetet én sem értem mögötte. Ha az iszlám vallásúaknak tesznek egy ilyen gesztust a vallási előírásaik miatt, és ez mondjuk veszteséget okozna a brókercégnek, akkor nyilván nem tennének ilyen gesztust, mert ez üzlet.
                  Ha meg nem okoz veszteséget, akkor nem fáj, ha másnak is nyitnak ilyen számlát.

Nyilván a brókercég keresztény, buddhista... vezetője törődik az iszlám vallásúak érzéseivel..... ez nagyon nem életszerű!

Ez nem az ironfx-nek szól, hanem az összes hasonló brókercégnek, mert a többségüknél előírás a swap free számlához. De nem offolok tovább.

Hozzászólás

attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A gondolatmenetet én sem értem mögötte. Ha az iszlám vallásúaknak tesznek egy ilyen gesztust a vallási előírásaik miatt, és ez mondjuk veszteséget okozna a brókercégnek, akkor nyilván nem tennének ilyen gesztust, mert ez üzlet.
                    Ha meg nem okoz veszteséget, akkor nem fáj, ha másnak is nyitnak ilyen számlát.

Nyilván a brókercég keresztény, buddhista... vezetője törődik az iszlám vallásúak érzéseivel..... ez nagyon nem életszerű!

Ez nem az ironfx-nek szól, hanem az összes hasonló brókercégnek, mert a többségüknél előírás a swap free számlához. De nem offolok tovább.
                    A gondolatmenet lényege az hogy a Bank ami a swap mentességet adja az Arab tulajdonú és ragaszkodnak ahhoz hogy csak Iszlám vallásúaknak adnak mentességet! Sok cégnél adnak swap mentes számlát de nagy százalékuk kezelési koltséget számol fel! (pl: FxPro vagy ahogy valaki irta az Alpari is)

Hozzászólás

Értem, köszi a magyarázatot, így már teljesen világos.

Hozzászólás

A kritériumok pl:
                        regisztrált cég legyen (legalább egy vagy két szabályozó szervnél)
                        Legyen 24/5 ugyfélszolgálat
                        biztosított ugyfélszámlák
                        Hogyan tudom megnézni, hogy milyen szabályozó szerveknél vagytok regisztrálva?
                        Biztosított ügyfélszála meglétét, pontos részleteit hol tudom ellenőrizni?
                        Swap mértékét hogy határozzátok meg? Milyen gyakran változtatjátok?

Hozzászólás

ecn

Kedves Zoltán!

Engem nagyon érdekelne ,hogy mt4 ecn számlatípusnál milyen hidat használnak mihez kapcsolodik? currenex?

Hozzászólás

smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Hogyan tudom megnézni, hogy milyen szabályozó szerveknél vagytok regisztrálva?
                            Biztosított ügyfélszála meglétét, pontos részleteit hol tudom ellenőrizni?
                            Swap mértékét hogy határozzátok meg? Milyen gyakran változtatjátok?
                            Szabályozó szervek:
                            FSA: http://www.fsa.gov.uk/register/firmB....do?sid=259952
                            CySec: http://www.cysec.gov.cy/licence_members_1_en.aspx
                            http://www.ironfx.com/hu/about/licenses_and_regulations

Bankszámlák: UBS, Barclays vagy Marfin

Ugyfél számlák biztosítva 20.000 EUR-ig a Befektetok Kompenzációs Alapja által. http://www.ironfx.com/content/1/7/0/...ation_Fund.pdf

SWAP mértéke: http://www.ironfx.com/hu/trading-products/forex
                            két éve nem változott!

Hozzászólás

NextForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves Zoltán!

Engem nagyon érdekelne ,hogy mt4 ecn számlatípusnál milyen hidat használnak mihez kapcsolodik? currenex?

A saját fejlesztésu technológiánkat használjuk!
                              És Kozvetlenul a szerzodott Bankokhoz kapcsolódunk.
                              Pl: Bank of America, Citi Bank, Deutsche Bank, UBS, Citi Bank stb.

Hozzászólás

A saját fejlesztésu technológiánkat használjuk!
                                És Kozvetlenul a szerzodott Bankokhoz kapcsolódunk.
                                Pl: Bank of America, Citi Bank, Deutsche Bank, UBS, Citi Bank stb.
                                Köszönöm!

Hozzászólás

Working...
                                X