Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ő akkor ezt miért nem vallja be? Miért nem vállalja fel?
    Azért mert be van szarva, előléptették a süllyedő hajón kapitánnyá, örült neki mert végre portásból lett valaki, talán most kezd neki leesni, hogy ő fogja elvinni a balhét.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én az ironfx.co.uk oldalon nyitottam. Ettől függetlenül Zoltán szerint ciprushoz tartozom. Amit persze sehol nem lehet megnézni és ellenőrizni.
      De gondolom nem lehet probléma most se áttenni vagy ott nyitni egy másikat. Mert miért is lenne gond ha megvan a lehetőség rá.
      EZ baromság! Anno nagyon reklámozták itt az Ironosok, hogy aki a .co.uk oldalon nyit élesszámlát azaz angol felügyelet alá tartozik majd, illetve az Angol iron alá. Most már ez se igaz...?

Hozzászólás

Szerintem sokan nem vállalnák fel azt, hogy felvették amint azt mondja ügyfélnek, hogy nem kapod vissza a pénzed.
        Beismerő vallomás lenne amit utána feltudnának használni...ezét nem válaszol szinte csak erre a kérdésre hetek óta.

Azt kéne csinálni, hogy ha valakit hív az Iron és bemutatkozott akkor mindenkinek meg kéne kérdeznie, hogy oké oké, de a hangfelvételen Zoli hallható?

Hozzászólás

EZ baromság! Anno nagyon reklámozták itt az Ironosok, hogy aki a .co.uk oldalon nyit élesszámlát azaz angol felügyelet alá tartozik majd, illetve az Angol iron alá. Most már ez se igaz...?
          Zoltán egész életét a hazudozásra építette. Lásd ELTE Progmat... van egy érettségije, de úgy csinál mintha egyetemet végzett volna... Egy ilyen embertől és egy olyan cégtől ahol ilyen embereket megtűrnek mit vársz?

Hozzászólás

• Akkor ennek a cégnek már rég be kellett volna zárnia... vagy legalábbis felügyeleti biztost kirendelni hozzájuk. Persze ha jól tudom, akkor Ciprus aztán maga a pénzügyi világ banánköztársasága, na de ennyire? Az EU-nak azért csak közbe kéne szólnia.

Hozzászólás

• Az Amerikai felügyelet már rég bezárta volna ezt a kócerájt.

Hozzászólás

Az Amerikai felügyelet már rég bezárta volna ezt a kócerájt.
                Ezért nem is lesz itt soha IPO, csak bizalom növelő hazugság volt, pont úgy mint az Alpari felvásárlás...

Hozzászólás

Nem ez a gond. N.Z. csak egy a sok közül..
                  Az a probléma, hogy minden országban ahol az ironfx-nek képviselője van, létezik egy "zoli"

Hozzászólás

Én az ironfx.co.uk oldalon nyitottam. Ettől függetlenül Zoltán szerint ciprushoz tartozom. Amit persze sehol nem lehet megnézni és ellenőrizni.
                    De gondolom nem lehet probléma most se áttenni vagy ott nyitni egy másikat. Mert miért is lenne gond ha megvan a lehetőség rá.
                    kepernyofotot kellett volna keszitened, mint ahogy a januari tc.rol is.
                    De hat ki gondolta hogy ezek ekkora csalo bunozok?

Hozzászólás

Ezért nem is lesz itt soha IPO, csak bizalom növelő hazugság volt, pont úgy mint az Alpari felvásárlás...
                      Itt most arra gondolsz, hogy lehetett a vonatkozó médiában lehetett hallani Iron Fx azon szándékáról, hogy esetleg felvásárolja az Alparit?

Egyébként csak egy kérdés: miért nyitnak emberek olyan brókereknél számlát, akik ciprusi, meg st.martini, stb felügyeleti szervek alá tartoznak? Persze más kérdés a fent említett weboldal-átirányítós átverés, ami kegyetlenül gusztustalan húzás. Nálam abszolút kizáró ok az ilyen-olyan szigeteki felügyelet. Max nem 0,7, hanem 2 pip lesz a spread EURUSD-n. 16% adó sem sok, meg sem éri sunnyogni emiatt. Tényleg nem értem.

Hozzászólás

• Olcsó szpred lehet akkor is ha jó egy bróker, sőt minél inkább drága az arra következtet hogy le akarnak húzni pl Budacash. Más országban is lehet baj, inkább a vezetéstől, tulajtól függ a cég, nem attól hogy hova van bejegyezve.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Olcsó szpred lehet akkor is ha jó egy bróker, sőt minél inkább drága az arra következtet hogy le akarnak húzni pl Budacash. Más országban is lehet baj, inkább a vezetéstől, tulajtól függ a cég, nem attól hogy hova van bejegyezve.
                          Tökéletesen egyetértek. Meg kell nézni egy-két banán-köztársaságbeli céget (nem nevesíteném itt, nehogy szó érje a ház elejét), és meg kell nézni, hogy a világelső cégnél az agyonszabályozottsággal-felügyeltséggel mire lehet jutni.

Hozzászólás

• moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tökéletesen egyetértek. Meg kell nézni egy-két banán-köztársaságbeli céget (nem nevesíteném itt, nehogy szó érje a ház elejét), és meg kell nézni, hogy a világelső cégnél az agyonszabályozottsággal-felügyeltséggel mire lehet jutni.
                            Alparis voltam, és nem aggódom, hogy így vagy úgy, de visszajut hozzám a pénzem hamarosan. Sokkal jobban aggódnék, ha Ironnál lenne most a pénzem.

Hozzászólás

• StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Alparis voltam, és nem aggódom, hogy így vagy úgy, de visszajut hozzám a pénzem hamarosan. Sokkal jobban aggódnék, ha Ironnál lenne most a pénzem.
                              Azt megértem, én is aggódnék! Csak ennek most nem sok köze van a CySec-hez.
                              De a Fortfs-nél (ex-TradeFort), Forex4You-nál, FXOpen-nél sem kell aggódni (mégiscsak kikerültek a nevek...), és lehet, hogy régebbiek, mint az IronFx.

Hozzászólás

• A weboldalak fuggetlenek egymástól

azon ugyfelek

akik a .com oldalon regisztrálnak mind a CySec felugyelet alá tartoznak.
                                akik a .co.uk weboldalon azok pedig az FCA felugyelet alá
                                akik a .com.au oldalon azok pedig az ASIC felugyelet alá tartoznak
                                és így tovább

mindenki ellenorizze le nyugodtan!

Hozzászólás

Working...
                                X