Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Following the accession of The Republic of Cyprus to the European Union in 2004, the Constitution was amended so that European law has supremacy over the Constitution and national legislation.

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Megismétlem, mert elkerülte Zoltán figyelmét a kérdés:

Én szeretnék kereskedni, de az Iron nem utalja ki a pénzem, lassan 1 hónapja. így nem tudok. Meg tudnád mondani, Németh Zoltán itt, nyílt színen, mellébeszélés nélkül, mennyi időbe telik manapság az Ironfx-nek, hogy egy egyértelműen nem bónuszozó egyénnek kiutalják a depozitját????? Mit tapasztalsz?? Tól-ig időpontot fogadok el egyenes válasznak, a többi mellébeszélés.
      5-10 napot mondott itt talán. De ne higgyj neki semmit...

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        5-10 napot mondott itt talán. De ne higgyj neki semmit...

Na ez NEM IGAZ!!!! Ezért várom a válaszát. Mint írtam, lassan 1 hónapja várok!!! Semmi válasz. Csak remélem, még vannak befizetők, amiből kifizetnek. Én még ma sem értem, hogy lehet bónuszozni, de nem is érdekel. Én kereskedtem, magas kockázat nélkül, konzervatívan.

Hozzászólás

• Kedves Zoltan hol talalhato az ironfx honlapjan vagy a tc-be hogy a kifizeteseket mennyi idon belul vegzitek el?legyszives ird ide be . gondolom ez egy egyszeru kerdes

Hozzászólás

• azt hallottam zoli magyarorszagon van.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              azt hallottam zoli magyarorszagon van.
              Felteszi a lakatot a magyar irodara?

Hozzászólás

azt hallottam zoli magyarorszagon van.
                gyere Ádám szívesen látlak az irodában!

Hozzászólás

Na ez NEM IGAZ!!!! Ezért várom a válaszát. Mint írtam, lassan 1 hónapja várok!!! Semmi válasz. Csak remélem, még vannak befizetők, amiből kifizetnek. Én még ma sem értem, hogy lehet bónuszozni, de nem is érdekel. Én kereskedtem, magas kockázat nélkül, konzervatívan.
                  Marci korábban azt mondtad nem szeretne segítséget és hogy írni fogsz a CySec-nek.

Írj nekem e-mailt a számlaszámoddal és utána járok mi a helyzet.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    gyere Ádám szívesen látlak az irodában!
                    Mi is van azzal , hogy szólsz ha Pesten jársz? Persze ez is hazugság volt mint minden más.
                    Tehát, hogy kell átvinni a számlámat UK felügyelet alá?

Hozzászólás

Marci korábban azt mondtad nem szeretne segítséget és hogy írni fogsz a CySec-nek.

Írj nekem e-mailt a számlaszámoddal és utána járok mi a helyzet.
                      Én nem mondtam, hogy írok a CySec-nek...még nem. Olvass vissza!
                      Az utánajárásnak az eredménye pedig= 0

Ezért kérdezem mégegyszer:
                      Meg tudnád mondani, Németh Zoltán itt, nyílt színen, mellébeszélés nélkül, mennyi időbe telik manapság az Ironfx-nek, hogy egy egyértelműen nem bónuszozó egyénnek kiutalják a depozitját????? Mit tapasztalsz?? Tól-ig időpontot fogadok el egyenes válasznak, a többi mellébeszélés.

Hozzászólás

Én nem mondtam, hogy írok a CySec-nek...még nem. Olvass vissza!
                        Az utánajárásnak az eredménye pedig= 0

Ezért kérdezem mégegyszer:
                        Meg tudnád mondani, Németh Zoltán itt, nyílt színen, mellébeszélés nélkül, mennyi időbe telik manapság az Ironfx-nek, hogy egy egyértelműen nem bónuszozó egyénnek kiutalják a depozitját????? Mit tapasztalsz?? Tól-ig időpontot fogadok el egyenes válasznak, a többi mellébeszélés.
                        írd meg nekem a számla számodat és nagyon szívesen megnézem a kiutalásod hol tart...

Hozzászólás

Mi is van azzal , hogy szólsz ha Pesten jársz? Persze ez is hazugság volt mint minden más.
                          Tehát, hogy kell átvinni a számlámat UK felügyelet alá?
                          elhiheted hogy nem kifejezetten hozzád jottem de egész nyugodtan gyere találkozzunk!

regisztrálj a .co.uk weboldalon új kereskedési számlát és akkor az a számlád az FCA alá fog tartozni...

Hozzászólás

elhiheted hogy nem kifejezetten hozzád jottem de egész nyugodtan gyere találkozzunk!

regisztrálj a .co.uk weboldalon új kereskedési számlát és akkor az a számlád az FCA alá fog tartozni...
                            A januári bónusz TC-t be tudnád tenni ide?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A januári bónusz TC-t be tudnád tenni ide?
                              amikor számlát nyitsz és kapsz egy e-mialt abban benne vannak a T&C oldalai a jelszóval egyutt.
                              szerintem abban vissza tudod keresni. Nekem nincsen meg elmentve.

Hozzászólás

Előkeressem amikor kifejezetten megígérted, hogy szólsz amint Magyarországra jössz?

És miért jöttél? Bezárjátok a magyar irodát? Vagy átiratod egy koldusra?

Hozzászólás

Working...
                                X