Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amikor számlát nyitsz és kapsz egy e-mialt abban benne vannak a T&C oldalai a jelszóval egyutt.
    szerintem abban vissza tudod keresni. Nekem nincsen meg elmentve.
    Nem is neked kell elmenteni, hanem a cégnek, amit a rendelkezésünkre kell bocsátani.

Hozzászólás

amikor számlát nyitsz és kapsz egy e-mialt abban benne vannak a T&C oldalai a jelszóval egyutt.
      ok, visszanézem.

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én nem mondtam, hogy írok a CySec-nek...még nem. Olvass vissza!
        Az utánajárásnak az eredménye pedig= 0

Ezért kérdezem mégegyszer:
        Meg tudnád mondani, Németh Zoltán itt, nyílt színen, mellébeszélés nélkül, mennyi időbe telik manapság az Ironfx-nek, hogy egy egyértelműen nem bónuszozó egyénnek kiutalják a depozitját????? Mit tapasztalsz?? Tól-ig időpontot fogadok el egyenes válasznak, a többi mellébeszélés.
        Marci! Ha elfogadsz tőlem(így ismeretlenül) egy tanácsot, add meg a számlaszámod Zoltánnak. Nekem Ő volt a számlamenedzserem, bármi gondom volt segített. A pénzemet is az Ő "közben járására" kaptam meg, hiánytalanul, az új 10 napos határidőn belül. Az én számlámat is "vizsgálták", de nem éltem vissza a bónusszal, ahogy Te sem.

Hozzászólás

erre az emailre gondolsz?

Gratulálunk!
          Az IronFX örömmel tájékoztatja Önt, hogy sikeresen megnyitotta új kereskedési számláját!
          Az Ön IronFX kereskedési számlaszáma:

Hozzászólás

megtaláltam a linket, amire gondoltál. Természetesen a bónusz TC az nincs benne, csak minden más...

Hogyan lehetne esetleg megtudni, hogy mi volt a januári bónusz TC?

Ennek a Cysec law-nak az alapján, tudod:
            a CIF must establish a record that includes the document or documents agreed between the firm and the client that set out
            the rights and obligations of the parties, and the other terms on which the CIF will provide services to the client; the rights
            and duties of the parties to the contract may be incorporated by reference to other documents or legal texts

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              erre az emailre gondolsz?

Gratulálunk!
              Az IronFX örömmel tájékoztatja Önt, hogy sikeresen megnyitotta új kereskedési számláját!
              Az Ön IronFX kereskedési számlaszáma:
              gondolom igen

most megnéztem a sajátomat, ott van a linken az akkori, aktuális TC

Version: 4 March 2013

Hozzászólás

• _pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                gondolom igen

most megnéztem a sajátomat, ott van a linken az akkori, aktuális TC

Version: 4 March 2013
                az az általános TC , nem a bónusz TC...

Hozzászólás

elhiheted hogy nem kifejezetten hozzád jottem de egész nyugodtan gyere találkozzunk!

regisztrálj a .co.uk weboldalon új kereskedési számlát és akkor az a számlád az FCA alá fog tartozni...
                  Rendben, akkor már csak az a kérdés , hogy belső utalást hogy kell csinálni a saját számlák között. Mellébeszélés nélkül.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Rendben, akkor már csak az a kérdés , hogy belső utalást hogy kell csinálni a saját számlák között. Mellébeszélés nélkül.
                    gondolod így majd kiengedik a pénzt? amikor stp-re se engedik átutalni...

Hozzászólás

• Az iron egyetlen üzenete:

Amíg hoztátok a profitot etettünk benneteket, most pedig a Ciprusi csapdánkban rátok zárjuk a lakatot, és kajánul ennyit mondunk:

OTT A MIRROR SZÁMLA...

NZ minden megnyilvánulása ennek az üzenetnek a szenvtelenül hideg, diplomatikus tolmácsolása.

Hozzászólás

• Most ugye azon megy a matek az ironfx-nél hogy aki náluk nyert az csaló és a cég pénzét nyerte el ezért nem fizetik ki.

Milyen szerencse hogy van ez a fórum és emlékezik dolgokra helyettünk is:

"gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
                        Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!"
                        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          most ugye azon megy a matek az ironfx-nél hogy aki náluk nyert az csaló és a cég pénzét nyerte el ezért nem fizetik ki.

Milyen szerencse hogy van ez a fórum és emlékezik dolgokra helyettünk is:

"gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
                          Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!"
                          ez betalált !!!!!

Hozzászólás

• memóriafrissítés

itt volt erről szó, olvassátok el miket írt Zoli tavaly!

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/519-ironfx-76.html
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Megismétlem, mert elkerülte Zoltán figyelmét a kérdés:

Én szeretnék kereskedni, de az Iron nem utalja ki a pénzem, lassan 1 hónapja. így nem tudok. Meg tudnád mondani, Németh Zoltán itt, nyílt színen, mellébeszélés nélkül, mennyi időbe telik manapság az Ironfx-nek, hogy egy egyértelműen nem bónuszozó egyénnek kiutalják a depozitját????? Mit tapasztalsz?? Tól-ig időpontot fogadok el egyenes válasznak, a többi mellébeszélés.
                              Egy bennfentes szerint 45 nap. Ennyi időn belül kell, hogy kifizessenek ha "nincs veled gond".

Ha nem küldtek értesítést arról, hogy gond van, akkor pedig kutya kötelességük kifizetni.

Itt van egy apró részlet ugyanezzel az illetővel való csevegésből, csak az érdekesség kedvéért:
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Mi is van azzal , hogy szólsz ha Pesten jársz? Persze ez is hazugság volt mint minden más.

Pécsi Szál

Hozzászólás

Working...
                                X