Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy bennfentes szerint 45 nap. Ennyi időn belül kell, hogy kifizessenek ha "nincs veled gond".

Ha nem küldtek értesítést arról, hogy gond van, akkor pedig kutya kötelességük kifizetni.

Itt van egy apró részlet ugyanezzel az illetővel való csevegésből, csak az érdekesség kedvéért:
    Köszönöm, kár, hogy nem Zoltán írta, mert akkor számonkérhető lenne. Nem kaptam értesítést, hogy gond van, hiszen tiszta a számlám. Nem vagyok abuser, és nem sokszoroztam meg a számlám. Mondanám sajnos, de most ez ad reményt.

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm, kár, hogy nem Zoltán írta, mert akkor számonkérhető lenne. Nem kaptam értesítést, hogy gond van, hiszen tiszta a számlám. Nem vagyok abuser, és nem sokszoroztam meg a számlám. Mondanám sajnos, de most ez ad reményt.
      Azért ez nem ilyen egyszerű, nekem pl vizsgálat alatt van a számlám 2 hónapja. Vagyis erről küldtek egy kamu levelet. Persze se részletezés se semmi, azonnal számon kértem tőlük, hogy mire fel... Na válasz sincsen 2 hónapja.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi is van azzal , hogy szólsz ha Pesten jársz? Persze ez is hazugság volt mint minden más.
        CSAKAZÉRTIS Pécsi Szál.

Hátha másodjára sikerül feltöltenem.
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          gyere Ádám szívesen látlak az irodában!
          Dejó, holnap pont megyek Bp-re. Igaz, a tankot kelet ukrajnában hagytam, de ha úgy hozza a sors beugrok a platina toronyba Úgyis imádnak már ott az őrök DDD Hátha ideadjátok kpban is a pénzt

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            memóriafrissítés

itt volt erről szó, olvassátok el miket írt Zoli tavaly!

http://forum.tozsde.hu/brokercegek/519-ironfx-76.html
            Te jóságos.....erre nincsenek szavak...

ooooohhhhhhhh!!!!!!!!!

Hozzászólás

• Hoppá,

Ezen a nagyszabásúnak tűnő limassoli rendezvényen nincs jelen az IronFx:
              http://www.ifxexpo.com/cyprus2015/

Hozzászólás

Nem tudok arról hogy 8 napig nem teljesult volna egy kiutalás!
                Az IronFX garantálja hogy 24 órán belul minden kiutalás feldolgozásra kerul.
                Ha úgy véli bárki is hogy ez nem tortén meg akkor kuldjon nekem AZONNAL egy e-mailt.

nem véletlenul teszem ki ide a kozvetlen elérhetoségeimet!
                Érdekes nekem 1 hónapja nem dolgozzák fel.... Változnak az idők és a garanciák.

Hozzászólás

Zoltán jelenleg bujkál, gondolja, hogy ez megoldás de nem az. A magyar iroda biztos, hogy be lesz zárva, az innen kilépőket jelenleg ciprusról pótolják.

Zoltán ugye megy Londonba, gondolom lassan innen is törli magát, látja, hogy senki nem eszi már be a hazugságait. Londonban is gyűlnek a károsultak, már szóltam is nekik , hogy ki fog menni...

Zoltán: komolyan szégyen, hogy ennyi munka után sunnyogva távozol.
                  Sajnos úgy hallom most jött el ennek az ideje.

Hozzászólás

Rendben, akkor már csak az a kérdés , hogy belső utalást hogy kell csinálni a saját számlák között. Mellébeszélés nélkül.
                    két kulon ugyfélnek minosulz így nem tudsz beadni az ugyfélkapun belso átutalást a két számla kozot...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most ugye azon megy a matek az ironfx-nél hogy aki náluk nyert az csaló és a cég pénzét nyerte el ezért nem fizetik ki.

Milyen szerencse hogy van ez a fórum és emlékezik dolgokra helyettünk is:

"gondold el mi lenne ha csak veszítene mindenki egy brókercégnel és a nyerteseket pedig elkuldené vagy nem fizetné ki a vállalat?
                      Egybol elterjedne a hír és nem jonne tobb kereskedo!"
                      azok az ugyfelek aki normálisan kereskedtek és nem a bónusz kijátszása volt a céljuk, ok természetesen megkapják a kiutalásaikat hiánytalanul.

Hozzászólás

két kulon ugyfélnek minosulz így nem tudsz beadni az ugyfélkapun belso átutalást a két számla kozot...
                        Na várj, 2 vadidegen számla között tudtok utalásokat csinálni, de egy ügyfél 2 számlája között nem?

Bezár a magyar iroda?

Hozzászólás

Sajnos úgy hallom most jött el ennek az ideje.
                          Szerencsére Ádám ez az infó is amit úgy "hallasz" a tobbi infóval egyutt ALAPTALAN.
                          A Budapesti iroda még jódarabig mukodni fog!

Shortosgyula barátod ígérte hogy torli magát a fórumról ha még itt lesz a cég Júniusban. Te nem akarsz egy hasonló fogadást kotni a Budapesti irodával kapcsolatban?

Hozzászólás

Na várj, 2 vadidegen számla között tudtok utalásokat csinálni, de egy ügyfél 2 számlája között nem?

Bezár a magyar iroda?
                            Nem lehet 2 vadidegen ember kozott pénzt transzferálni...

Hozzászólás

azok az ugyfelek aki normálisan kereskedtek és nem a bónusz kijátszása volt a céljuk, ok természetesen megkapják a kiutalásaikat hiánytalanul.

Depositokat tartotok vissza tömegesen és ezt mered itt leírni?

Hozzászólás

Nem lehet 2 vadidegen ember kozott pénzt transzferálni...
                                Sajnos de. Az egyik számla bónuszát leveszitek egy másik számla saját tőkéjéből. Jogilag két teljesen eltérő ügyfél, és fizikailag is.

Hozzászólás

Working...
                                X