Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Leírtam mit kell tenned ha az FCA alá szeretnél tartozni.
    Nincsen semmi félrevezeto ebben.
    Az IronFX Global 8 felugyeleti szerv engedélyével rendelkezik!
    Ezt mi döntjük el, mert mi vagyunk az ügyfelek, a "fogyasztók". Mi vagyunk akik "ettük a marketing ételt".

És mi azt állítjuk, sokan, hogy azt hittük, hogy az FCA alá is tartozunk, amikor számlát nyitottunk. Nyilván ez a tévhit a web oldal sugallata alapján alakulhatott csak ki.

Az ironFx global limited (.com) tehát kizárólag a ciprusi Reg. alá tartozik, semmi más alá nem egyidejűleg. Amik más reg. alá tartoznak azok egy sem az említett cég, hanem annak egy kicsike lokális formációja, és ezek csak igen későn derültek ki. Ki ne akart volna menni az FCA alá inkább mint a semmit nem érő Cysec alá?

A "contact" menü alatt is első helyen a londoni és egyéb felhőkarcolós képek, majd utolsó helyen a tulajdonképpeni abszolút központ - a többihez képest koszfészeknek tűnő - limassoli utcasarki kép egy piros házról.

A regulációs felsorolásban is utolsó a Cysec, első helyen: az FCA, naná, ahol sokáig nem is lehetett számlát nyitni.

Ez olyan, mint amikor kirakatba kiraknak valamit ami a "tuti", és ha bemész a boltba, akkor "ja az nincs, de van ez".

Ironfx Marketing: Félrevezetés, Csúsztatás, Hazugság.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A chat-en azt mondták azért nincsenek fent határidők a kifizetésre mert frissítik az oldalt...

Hát persze

Németh Zoltán meg egyszerűen eladta a saját népét pár ezer dolcsiért.
      De lesz még ennek böjtje...
      Kapaszkodj meg: nekem kb EGY HÓNAPJA MONDTÁK UGYANEZT!!!

Hozzászólás

• Ja.... És az milyen hogy több hete indított kifizetésre amire semmilyen válsz nem jön még a jogi osztályról sem , érdeklődésre hogy mi a helyzet vele az a válasz jön, hogy a számla vizsgálatra VÁR.

Hozzászólás

• most beszéltem egy német-olasz csajjal. pertársaságot alapítanak az iron ellen. egy hónap alatt már 300-an csatlakoztak hozzájuk. ennyit arról a bizonyos "egy-két elégetlenkedő ügyfélről".

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ezt mi döntjük el, mert mi vagyunk az ügyfelek, a "fogyasztók"
            hát pedig nem te dontod el hogy mi számít félrevezetésnek...

ha nem értettél valamit pontosan akkor kérdezd meg és megkapod a választ!

Hozzászólás

azok az ugyfelek aki normálisan kereskedtek és nem a bónusz kijátszása volt a céljuk, ok természetesen megkapják a kiutalásaikat hiánytalanul.
              Előző kérdésemre nem kaptam választ, így most másképpen kérdezem: Mennyi idő alatt jutok a pénzemhez? Nem vagyok bónuszozó, ezt a számla managerem is megerősítette, ránézve a számlámra. Lassan 1 hónapja várok a kiutalásra.

Köszönöm a választ előre is.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Előző kérdésemre nem kaptam választ, így most másképpen kérdezem: Mennyi idő alatt jutok a pénzemhez? Nem vagyok bónuszozó, ezt a számla managerem is megerősítette, ránézve a számlámra. Lassan 1 hónapja várok a kiutalásra.

Köszönöm a választ előre is.
                kérlek kuldj egy e-mailt nekem a számla számoddal és megnézem...

Hozzászólás

• Szerintem már szinte mindenki kivette a pénzét és a hírek hallatán ez globálisan is így zajlik. De akkor minek vergődik tovább az Iron? Na ebben találjunk logikát!

Hozzászólás

• TMforex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Szerintem már szinte mindenki kivette a pénzét és a hírek hallatán ez globálisan is így zajlik. De akkor minek vergődik tovább az Iron? Na ebben találjunk logikát!
                    Általában egy brókercég ügyfeleinek 5-10%-ka olvassa csak a portálokat.

Pl az index fórumán is vannak ilyen beírások mint itt?

Sajnos a maradék 90% nem tud ezekről.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Akkor marad a széles médián keresztüli össztűz, bár az Origo is törölte a cikket. Kíváncsi lennék mit írtak nekik, amiért nekik megérte törölni a cikket. hmm

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én kérdeztem egy ismerősöm, akinek Iron-nál van a számlája, hogy hallott e a gondokról. Azt mondta hallott, de csak legyintett, hogy csak késnek a kifizetések a bónuszozók miatt. Sztem sokan nyugodtak, mert nem tudnak semmit. Korábban sosem jártam fórumokon Én sem, és véletlen, hogy itt vagyok.

Hozzászólás

• Marci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én kérdeztem egy ismerősöm, akinek Iron-nál van a számlája, hogy hallott e a gondokról. Azt mondta hallott, de csak legyintett, hogy csak késnek a kifizetések a bónuszozók miatt. Sztem sokan nyugodtak, mert nem tudnak semmit. Korábban sosem jártam fórumokon Én sem, és véletlen, hogy itt vagyok.
                          Erre a TV megoldás. Elég könnyen intézhető.

Hozzászólás

Ebben egyet értunk!

A tokegarancia az egyik legfontosabb.
                            Fentebb már leírtam párszor hogy milyen tokegaranciákkal rendelkezik az IronFX. Ha ossze adjuk akkor 220.000€-ig biztosítva vagy.

Nem volt olyan kereskedo akit ne fizettunk volna ki.

És ha csodbe is menne egy bróker cég minden személy idovel visszakapja a pénzét ha a cégnek volt biztosítása és rendelkezett felugyeleti szervvel.
                            Hogy is van ez Zoli?

Most valahogy úgy tűnik hogy féltek az FCA -tól mint ördög a tömjénfüsttől.

Mi történt ami miatt már nem büszkélkedtek vele mint eddig tettétek?

Hozzászólás

• Már elmúlt április elseje.
                              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Már elmúlt április elseje.
                                Te nem vagy normális

Hozzászólás

Working...
                                X