Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Azért ne túlozzunk, durva lenne, ha létfenntartási pénzből tradelnének.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      kérlek kuldj egy e-mailt nekem a számla számoddal és megnézem...
      Köszönöm, élek a letőséggel.

Az eredményről beszámolok fórumozó társaimnak, remélem reményt adva, mert én is a korábbi bejegyzésekből merítettem infót és bizalmat.

pl. Tóbiás írta:

-A 7. napon megérkezett a bankszámlámra az utolsó kiutalás. Már csak aprópénz maradt az Ironos számlámon. Szerencsére páholyból követhetem a további fejleményeket, minden esetre remélem, mindenki hozzájut a jogos követeléséhez, és az Iron is megússza egy életre szóló tanulsággal. A befektetők bizalmával nem lehet büntetlenül játszani. Sikert és kitartást kívánok mindenkinek!

-Ha elfogadsz tőlem(így ismeretlenül) egy tanácsot, add meg a számlaszámod Zoltánnak. Nekem Ő volt a számlamenedzserem, bármi gondom volt segített. A pénzemet is az Ő "közben járására" kaptam meg, hiánytalanul, az új 10 napos határidőn belül. Az én számlámat is "vizsgálták", de nem éltem vissza a bónusszal, ahogy Te sem.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én arra vagyok kíváncsi, hogy azok az emberek akiknek tényleg kell a ki kért pénz és nem kapják meg mi történik? Mi történik ha valakinek :
        Kell kórházi számlához
        Temetés
        Benzin
        Ételre és italra
        Reszletbefizetesre
        Utazásra
        Stb stb

Ennyire flegman eldobni az emberséges hozzá állást..?
        Fején találtad a szöget. Én ilyen helyzetbe kerültem. Elárulom, senkit nem hatott meg, hogy kölcsönt kellett felvennem temetésre.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Fején találtad a szöget. Én ilyen helyzetbe kerültem. Elárulom, senkit nem hatott meg, hogy kölcsönt kellett felvennem temetésre.
          Részvétem.

Én is voltam már pontosan ebben a helyzetben, 6 évvel ezelőtt. Az volt életem első számlája. A többit majd a következő posztban.

Hozzászólás

Valahol valamikor meg kellett húzni a határt...
            Ha hamarabb tesszuk vagy késobb akkor is az lett volna a kérdés hogy miért most? A lényeg a hogy ez a pillanat most jott el.
            Nem a mikorral van a baj hanem a hogyannal.
            Szuntettetek volna meg ugy, hogy nem adtok tobb bonuszt azoknak, akik ugymond gyanusak.
            Semmi baj nem lenne most. Ezt mindenki tudomasul venne: eddig volt bonusz, de a ceg ugy dontott, hogy el azzal a jogaval, hogy nekem nem ad tobb bonuszt, es kesz.

Na de ezt, igy????

Ez brutalis, felhaborito, torvenytelen, bizonyos aspektusaiban pedig buncselekmeny gyanus

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor gyere ecn-re.
              Ott ha egy nap de beadod a kiutalást másnap a számládon van.
              Ha meg skalpolsz akkor imádni fognak.

Nincs értelme hazudós, csalos cégnél tradelni.
              Ez mennyire általános?
              ECN -ről eddig háromszor vettem ki pénzt, de különösebben nem érdekelt, hogy mennyi idő alatt jön meg (kivéve a fentebb említett esetben).
              Mind a három esetben 2-3 hét volt a várakozás.
              A temetésnél, amikor sürgős lett volna megkérdeztem, hogy miért tart ilyen sokáig.
              A válasz: rengeteg kötésem volt (kb. 30-40 lehetett, amit a pénzvisszakérés előtti napon zártam le), és azokat le kell könyvelniük, addig nem tudnak utalni (ez tartott kb. egy hétig). Amikor ez megtörtént, utána kb. még egy hét volt, mire megérkezett a pénz.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Inkább az a kérdés , hogy miért nem úgy oldottátok meg, hogy nem adtok bónuszt, vagy elveszitek. Miért úgy, hogy megpróbáljátok ellopni?
                Maximalisan egyetertek.

Hozzászólás

Ha hamarabb tesszuk vagy késobb akkor is az lett volna a kérdés hogy miért most? A lényeg a hogy ez a pillanat most jott el.
                  Azt akarod mondani hogy most került be hozzátok akkora pénzösszeg amit már nem akartok kifizetni?

Hadd gratuláljak.

Pesti irodát mikor zárjátok be?

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Részvétem.

Én is voltam már pontosan ebben a helyzetben, 6 évvel ezelőtt. Az volt életem első számlája. A többit majd a következő posztban.
                    Köszönöm a részvétet.

Hozzászólás

• Kérlek informáljatok!

Üdvözlök Mindenkit!
                      Az lenne a kérésem/kérdésem, hogy valaki össze tudná foglalni, hogy mi a jelenlegi helyzet az IronFX-nél? Mit lehet tudni? Kérlek ne linkeket küldjetek, olvastam a híreket, de nem tudom kinek kéne hinnem, ezért szeretném itt is kikérni a személyes véleményeket. Szerettem volna betenni pénzt (kb milliós összeget), de ezek után félek, hogy csak benyelnék, így mondjuk úgy, hogy az IronFX kiesett. Hova tehetnék helyette? Forex és pár index érdekel.
                      Előre is Köszönöm a Válaszokat!

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó utat!

Aztán majd írjál, hogy mi volt!

Nem értem oda, 4esen autóbalesetem volt....

Hozzászólás

• Guga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Üdvözlök Mindenkit!
                          Az lenne a kérésem/kérdésem, hogy valaki össze tudná foglalni, hogy mi a jelenlegi helyzet az IronFX-nél? Mit lehet tudni? Kérlek ne linkeket küldjetek, olvastam a híreket, de nem tudom kinek kéne hinnem, ezért szeretném itt is kikérni a személyes véleményeket. Szerettem volna betenni pénzt (kb milliós összeget), de ezek után félek, hogy csak benyelnék, így mondjuk úgy, hogy az IronFX kiesett. Hova tehetnék helyette? Forex és pár index érdekel.
                          Minden nagyon ****a, minden nagyon jó fizess be sokat az ironhoz hogy abból kifizethessék a beszorultakat.

Azt hiszem tömören összefoglaltam neked a kialakult iron helyzetet.

ETX capital nem rossz indexekre bár a kifizetés sebessége ott se világbajnok.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem értem oda, 4esen autóbalesetem volt....

Remélem nem sérült senki.

Hozzászólás

• Guga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Üdvözlök Mindenkit!
                              Egyszer külföldön jártam úgy: felszálltam egy metrószerelvényre, és nem vettem észre, hogy felszállásommal egyidejűleg mindenki más leszállt, csak akkor, amikor a metró már elindult. El is vitt valami betonpincébe...

HÁT TE NE JÁRJ ÍGY AZ IRONNAL, REMÉLEM LEJÖTT ERRŐL A FÓRUMRÓL AZ A KÉP, HOGY INNEN MINDENKI HANYATT HOMLOK MENEKÜL!!

Pontosabban: menekülne... de hát ránk akarják zárni a pinceajtót. Eközben persze szeretnék a "nappalijukban" fogadni "sok szeretettel" a "kedves új ügyfeleket", de hát a pincéből kihallatszik a bezártak ordítása...

Hozzászólás

Köszönjük szépen!

Ezzel gyakorlatilag elismerted, hogy szándékosan hagytátok eddig fajulni a dolgokat, és ellentétben az eddigi állításaiddal, ti vagytok érte a felelősek teljes mértékben!

Ezzel a kis fél mondatoddal elismerted, hogy a bónusz abuserek szerves részét képezték a cég növekedési stratégiájának, így teljesen jogtalan bárminemű vizsgálatra hivatkozni a múltbéli kereskedési aktivitást tekintve, hiszen azt akkor és ott elfogadtátok, sőt, támogattátok!

Ezzel elismerted azt is, hogy a cég nem más mint egy marketing lufi, amit az abuserek fújtak nektek szép nagyra a ti aktív segítségetekkel, amiből az is következik, hogy az általatok oly büszkén hangoztatott növekedés és ügyfélszám mind, mind kamu.

Jó esetben a tizede a valós ügyfélszám annak, amit állítotok, a többi pedig mind csak többszörösen regisztrált abuser (ugyanazok az emberek különböző email címekkel, különböző felügyfeleti szerveknél a különböző weboldalakon történt regisztrációk, valamint barátok, rokonok neve alatt nyitott számlák), ahol nem történt valódi "friss tőke" befizetés, csak az előzőleg kinyert bónusz visszainvesztálása.
                                Ezért tátong hatalmas pénzügyi lyuk a cégben, ami miatt nem tudtok most fizetni.

Tehát az egész sikersztrori egy hatalmas kamu!!!

Tudod hogy hívják ezt?
                                Piramisjáték, azaz szép hangzatos angol nevén Ponzi scheme, aminek 2 jellemző tulajdonsága van:

Az egyik az, hogy kemény börtönéveket lehet érte kapni, a másik pedig az, hogy általában mindegyik piramis bedől előbb-utóbb.

Még egyszer köszönjük a beismerést!

Hozzászólás

Working...
                                X