Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük szépen!

Ezzel gyakorlatilag elismerted, hogy szándékosan hagytátok eddig fajulni a dolgokat, és ellentétben az eddigi állításaiddal, ti vagytok érte a felelősek teljes mértékben!

Ezzel a kis fél mondatoddal elismerted, hogy a bónusz abuserek szerves részét képezték a cég növekedési stratégiájának, így teljesen jogtalan bárminemű vizsgálatra hivatkozni a múltbéli kereskedési aktivitást tekintve, hiszen azt akkor és ott elfogadtátok, sőt, támogattátok!

Ezzel elismerted azt is, hogy a cég nem más mint egy marketing lufi, amit az abuserek fújtak nektek szép nagyra a ti aktív segítségetekkel, amiből az is következik, hogy az általatok oly büszkén hangoztatott növekedés és ügyfélszám mind, mind kamu.

Jó esetben a tizede a valós ügyfélszám annak, amit állítotok, a többi pedig mind csak többszörösen regisztrált abuser (ugyanazok az emberek különböző email címekkel, különböző felügyfeleti szerveknél a különböző weboldalakon történt regisztrációk, valamint barátok, rokonok neve alatt nyitott számlák), ahol nem történt valódi "friss tőke" befizetés, csak az előzőleg kinyert bónusz visszainvesztálása.
    Ezért tátong hatalmas pénzügyi lyuk a cégben, ami miatt nem tudtok most fizetni.

Tehát az egész sikersztrori egy hatalmas kamu!!!

Tudod hogy hívják ezt?
    Piramisjáték, azaz szép hangzatos angol nevén Ponzi scheme, aminek 2 jellemző tulajdonsága van:

Az egyik az, hogy kemény börtönéveket lehet érte kapni, a másik pedig az, hogy általában mindegyik piramis bedől előbb-utóbb.

Még egyszer köszönjük a beismerést!
    Állítólag az iron ügyfeleinek 80% - a ezt csinálta. Persze NZ ezt tagadni fogja...

Hozzászólás

• small potatoes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ez mennyire általános?
      ECN -ről eddig háromszor vettem ki pénzt, de különösebben nem érdekelt, hogy mennyi idő alatt jön meg (kivéve a fentebb említett esetben).
      Mind a három esetben 2-3 hét volt a várakozás.
      A temetésnél, amikor sürgős lett volna megkérdeztem, hogy miért tart ilyen sokáig.
      A válasz: rengeteg kötésem volt (kb. 30-40 lehetett, amit a pénzvisszakérés előtti napon zártam le), és azokat le kell könyvelniük, addig nem tudnak utalni (ez tartott kb. egy hétig). Amikor ez megtörtént, utána kb. még egy hét volt, mire megérkezett a pénz.
      Akkor az nem ecn volt.
      Konyvelni kell???
      Pff...

Hozzászólás

• Gyerekek a Németh Zoltán egy hazug ember, nem kell komolyan venni amit mond. FIzetett hirdetésként kell számolni vele. Amúgy egy arrogáns műbróker, aki tökéletes céltáblának.
        Összevissza beszél, hazudozik. STPECN számlákról nem jön ki a pénze az embereknek. Persze ő segít mindenkinek....kb mint a sportszeletes csávó.

Miért van az, hogy egy elvileg szegregált bankszámláról nem jön ki a pénz egy STPECN számlanyitása után? Mi köze van a bónusznak hozzá? Hol a pénz? Miért hazudtok, hogy a bónuszozók miatt késnek az utalások?

Le vagytok égve mint a Reisstag. Összefoglalva, az Iron Fx eljátsza, hogy a bónuszozók miatt dőlt be a cég, közben meg a CHF miatt. Naponta 400.000 ezer euró áramlik a cégbe, ezért tudják túlélni a jelenlegi helyzetet. Jobb napokon 7-8 millió euró ment be a cégbe, igencsak bajban vannak, mert fogy a pénz.
        A Forex piacon senki sem tudja megmondani egyik bróker sem, hogy másik cégtől jött át a pénz, vagy új balek kereskedő tette be a friss pénzt és mivel mindenki tudja, hogy egyre több helyen brókerbotrányok vannak az iparágból megy ki a pénz. Ezért van óriási bajban a cég.

-Leépítenek, irodákat zárnak (kamuból kiírják, hogy új számla managerek kellenek? fenntartják a látszatot, hogy most is vesznek fel embert)

-Nem fizetik az ügyfeleket, mert már nem tud megállni a saját lábán a cég. Elvétve hallani kiutalásról. Mindenki bíróságra fogja vinni, úgyis elfogy a türelem.

Az új termékekben még van reményük, de nagyon kell nekik a pénz.

Zoli ezért van ennyire beszarva és össze vissza hazudik, mert a munkája függ ettől, ezek után nem fog tudni elhelyezkedni sehol, mivel az első dolgom az lesz, hogy minden bizonyítékot elfogok küldeni a munkaadójának ha lesz ilyen, hogy hogy üzletel Németh Zoltán, amúgy meg utólag okoskodik csak, előre még semmit nem tudott. A főnökei az orránál fogva vezetik, mert ennyi esze van. Nem haragszunk rá, hogy ennyi jutott neki az életbe, hogy hazudnia kell embereknek pénzért, látszik, ahonnan jött, ott ez nem számít.

Mi arra haragszunk, hogy még mi a fenét okoskodik ezen a fórumon és osztja az észt, amikor a cége csöves. 5 év alatt elfüstöltek a rossz kockázatkezelés miatt. Mert hozzá nem értők dolgoznak a cégben. Maximum a csaláshoz értenek.

Bíróságra kell mennie mindenkinek, ennyi ügyet nem tudnak eltusolni. Húzzák az időt, és fogy...nagyon fogy az idejük. Valakinek választ kell majd adni a dolgokra.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor az nem ecn volt.
          Konyvelni kell???
          Pff...
          Már nem emlékszem pontosan milyen szót használtak – 6 éve volt, és angolul beszéltem velük – de a lényege ez volt, hogy el kell számolniuk a friss kötéseimet.
          Még sosem jött meg hamarabb a pénz, mint 2 hét.
          Ez nem is probléma nekem, csak említetted, hogy az ECN rögtön utal, és ez nekem meglepetés volt.

P.S.: Amúgy nem titok: a WHS -ről van szó, ezért pontosítok: NDD

Hozzászólás

• Egy picit álljunk már meg ennél az abuserkedés témánál.

Mi az hogy hedgelés??

1 lot EURUSD long-gal szemben mi számít hedgelésnek???? Mekkora méretű short???
            1 lot short az biztos. De bármi más méret? Hány százalék eltérés az ami már nem hedge? Volt erre bármilyen kikötés?Nem volt.

Vagy már 0,01 lot short EURUSD is hedge? Netán erősen korreláló párok szembenyitása is már hedge? Ha korreláló párokról van szó, ott mekkora százalékos eltérés lehet?

És ha az 1 lot EURUSD long nyitásával egy időben beváltok az utcán 100000 EURót annak megfelelő mennyiségű USD-re, az hedge? (ami pont olyan, mintha nyitottam volna 1 lot EURUSD shortot egy brókernél)
            Meg lehet csinálni? Meg. Pozíció záráskor pedig ugyanúgy visszaváltom EUR-ra az USD-met. Most akkor hedgeltem?

A TC-ben csak a "más brókernél" való hedgelés gyanúját emlegették.

A hedgelésnek tehát nem volt semmilyen definíciója megadva, hogy mi az és mi nem az.

Gondolták:

"Majd meglátjuk, hogy alakul és utólag megmondjuk...ez hedgelés volt, bizonyítani ugyan nem tudjuk, de hát tisztára látszik, hogy az volt"

- miből látszik?

"hát a lot méretből"

AKKOR MIÉRT NEM A LOTMÉRETET HATÁROZTÁTOK MEG A KIKÖTÉSBEN, TI SZERENCSÉTLENEK?

MIÉRT NEM AZT MONDTÁTOK: EKKORA ÖSSZEGŰ BÓNUSZOS SZÁMLÁN MAX. LOTMÉRET: ENNYI VAGY ANNYI LEHET. KÉSZ.
            Mondjuk 1000 dolláronként max. 0,2 lot. Vagy valami ilyesmi.

Nem egyszerűbb lenne most mindenkinek?

Vagy azért mégiscsak kellett a nagy lotméret, mert a bukóknál jól jött?
            De a nyerőknél már "abuser"-kedésnek számít?

Cysec törvény:

19.
            -
            (1) Every CIF and market operator operating an MTF,... must-
            (a)
            Establish transparent and non discretionary rules and procedures for fair and orderly trading

Kulcs elv:: non discretionary

olyan nincs, hogy ránézek a számlára és: Te bizzztosssan hedgelsz, ne csináld, egész biztos...Ez se nem "transparent" és legkevésbé "non-discretional"

Hozzászólás

• nem szerencsetlenek, hanem rakas kaka remelem zoligyerek megkapja a dadat

Hozzászólás

• Na így néz ki németül a híres "investigation email"

Sehr geehrte Kunden,

Wir möchten Ihnen mitteilen, dass Ihr Konto in Untersuchung für potenzielle illegale Handelsaktivitäten.

Wir werden Sie über den Fortgang der Untersuchung zu gegebener Zeit informieren.

Kapják ám a németek is rendesen...

Hozzászólás

• Az olaszoknál is áll a bál:

http://forum.forexup.biz/ironfx-com-t304-10.html
                  http://www.forexpeacearmy.com/forex-...tal-trade.html

FCA, Cysec, Ponzi-scheme, Ombudsman, csak, hogy az ismerős szavakat említsem...szép számmal találhatók ezekben a hozzászólásokban

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem értem oda, 4esen autóbalesetem volt....

Csak én.. Végülis beértem bpre, csak épp mentőben mondtam nekik h tegyünk az iron felé kitérőt de nem értették miről van szó..

Hozzászólás

Csak én.. Végülis beértem bpre, csak épp mentőben mondtam nekik h tegyünk az iron felé kitérőt de nem értették miről van szó..
                      Jobbulást Ginew, reméljük nem komoly!

Hozzászólás

• http://forum.index.hu/Article/showAr...03&la=86667740

Hozzászólás

• Én nem tudom mi a helyzet a többi nem abuserrel,de én visszahívtam az Irontól pénzt az egyik számlámról múlt héten,kb 4 munkanap alatt megérkezett!Nem hívtam sem Zoltánt,sem mást,nem kellett emailt sem írnom,és nem kérdezett senki tőlem semmit.
                          Amire figyeltem,mint minden brókernél,hogy 1 évnél ne legyen régebbi a bankkárya másolat,érvényes legyen,és friss lakcím igazolás legyen.
                          Csak azért írom meg ezt,mert így korrekt!

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én nem tudom mi a helyzet a többi nem abuserrel,de én visszahívtam az Irontól pénzt az egyik számlámról múlt héten,kb 4 munkanap alatt megérkezett!Nem hívtam sem Zoltánt,sem mást,nem kellett emailt sem írnom,és nem kérdezett senki tőlem semmit.
                            Amire figyeltem,mint minden brókernél,hogy 1 évnél ne legyen régebbi a bankkárya másolat,érvényes legyen,és friss lakcím igazolás legyen.
                            Csak azért írom meg ezt,mert így korrekt!
                            Én bankszámlára kértem a pénzem. Kérdeztem a szla.managerem, van e valami módja, amiről nem tudok, hogy meggyorsítsuk a kiutalásomat, de azt mondta várnom kell. (Egyébként nincs rossz szavam a manageremre.) Lehet, hogy kártyára kellene kérnem, és akkor gyorsabb lenne. A beutalás is számláról ment. Akkor lehet váltani kártyára kiutaláshoz? Állítólag az okmányaim rendben vannak, és nem vagyok abuser. Pénz sehol 4 hete.

Hozzászólás

Jobbulást Ginew!

Meglátogassunk a kórházban ha már te nem tudsz bejonni?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én bankszámlára kértem a pénzem. Kérdeztem a szla.managerem, van e valami módja, amiről nem tudok, hogy meggyorsítsuk a kiutalásomat, de azt mondta várnom kell. (Egyébként nincs rossz szavam a manageremre.) Lehet, hogy kártyára kellene kérnem, és akkor gyorsabb lenne. A beutalás is számláról ment. Akkor lehet váltani kártyára kiutaláshoz? Állítólag az okmányaim rendben vannak, és nem vagyok abuser. Pénz sehol 4 hete.
                                Csak akkor tudjuk bankkártyára kuldeni a pénzed ha kártyáról fizettél be hozzánk.

Hozzászólás

Working...
                                X