Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• http://www.hir24.hu/belfold/2015/03/...ett-ongyilkos/

Ide vezethet...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Csak akkor tudjuk bankkártyára kuldeni a pénzed ha kártyáról fizettél be hozzánk.
      Köszönöm a választ.

Ha van rá mód, szeretnék választ kapni az emailemre is, még húsvét előtt, mert békés ünnepet szeretnék eltölteni. Köszönöm a megértést.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm a választ.

Ha van rá mód, szeretnék választ kapni az emailemre is, még húsvét előtt, mert békés ünnepet szeretnék eltölteni. Köszönöm a megértést.
        Elmondom neked, hogy segít majd Zoltán:

Ne aggódj megkapod a pénzed.
        Vársz kicsit, megint rákérdezel:
        1 hónap múlva megkapod a pénzed
        Vársz kicsit, kezdesz türelmetlen lenni:
        Soha nem kapod meg a pénzed rohadsz abuser.

Engem 2 hónapja vizsgálnak, nem találtak semmit. De pénz sehol.

Hozzászólás

Én bankszámlára kértem a pénzem. Kérdeztem a szla.managerem, van e valami módja, amiről nem tudok, hogy meggyorsítsuk a kiutalásomat, de azt mondta várnom kell. (Egyébként nincs rossz szavam a manageremre.) Lehet, hogy kártyára kellene kérnem, és akkor gyorsabb lenne. A beutalás is számláról ment. Akkor lehet váltani kártyára kiutaláshoz? Állítólag az okmányaim rendben vannak, és nem vagyok abuser. Pénz sehol 4 hete.
          A bankszámlára utalás maximum 2-3 napot dob rajta.Eddig minden brókertől megérkezett minden pénzem 7 napon belül bankszámlára is.(kivéve a becsődölt brókerektől).
          Viszont nekem ez egy régi számlám volt,régi tc-vel,egyszer fizettem be,de többször vettem ki róla.Van újabb számlám is,majd arról is hívok vissza később,azt is megírom!

Hozzászólás

• Jobbulast Ginew !

Hozzászólás

• kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A bankszámlára utalás maximum 2-3 napot dob rajta.Eddig minden brókertől megérkezett minden pénzem 7 napon belül bankszámlára is.(kivéve a becsődölt brókerektől).
              Viszont nekem ez egy régi számlám volt,régi tc-vel,egyszer fizettem be,de többször vettem ki róla.Van újabb számlám is,majd arról is hívok vissza később,azt is megírom!

Majd 1 éves a számlám. Ez az egy van. Még nem kezdeményeztem kiutalást, így nem tudom mennyi időbe telt volna korábban. Ezek szerint Te protekciós vagy , vagy mázlista,vagy nem értem, hogy lehetnek ilyen különbségek. De Zoltán azt igérte korábban, aki elküldte a szla.számát Neki és nem abuser, az mind megkapta a pénzét. Ezeknek a feltételeknek megfelelek, evvel nyugtatom magam.

Hozzászólás

• "Meg lehet-e bocsátani az ellenségeinknek?
                Majd Isten megbocsát nekik...
                Nekünk csak annyi a feladatunk, hogy rendezzünk nekik egy találkozót..."
                ( Al Capone )

Hozzászólás

Köszönöm a választ.

Válaszoltam már.
                  kellemes unnepeket.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Válaszoltam már.
                    kellemes unnepeket.
                    Köszönöm szépen a gyors választ, ezek szerint jövő héten teljesül a kiutalásom valószínüleg.
                    Halleluja!!!

Boldog Húsvétot Kívánok Mindenkinek.

Hozzászólás

Köszönöm szépen a gyors választ, ezek szerint jövő héten teljesül a kiutalásom valószínüleg.
                      Halleluja!!!

Boldog Húsvétot Kívánok Mindenkinek.
                      Azért még ne költsd el a pénzt, mielőtt a bankszámládra megérkezett.

Viszont ha tényleg megjött (majd), együtt fogunk veled örülni.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Azért még ne költsd el a pénzt, mielőtt a bankszámládra megérkezett.

Viszont ha tényleg megjött (majd), együtt fogunk veled örülni.
                        Már elköltöttem Édesanyám temetésére

Beszámolok róla másnak is erőt adni.

Hozzászólás

• ironfx

Markos is agodik az ugyfelekert
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ironfx

es keresik a tissztesseges mirror abusereket
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Markos is agodik az ugyfelekert
                              Az a 3 ismerősöd, akitől levonogattak a múltkor, annak a hazautalásai hogyan állnak?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az a 3 ismerősöd, akitől levonogattak a múltkor, annak a hazautalásai hogyan állnak?
                                sehogy a maradek penzt se kaptak meg... waiting to processing

Hozzászólás

Working...
                                X