Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• iron

ti is igy gondoljatok? elmeny egy eletre?
    Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Köszönöm a jókívánságokat, de megmaradok, csigolya bánta meg a kocsi, és már hazaszállítottak mert nem pesti vagyok, úgy voltak vele kezeljenek helyben.
      Szóval köszönöm Zoltán, de nem kell meglátogatni, de hogy ne dögöljek éhen, azért felgyorsíthatnád a kiutalásom. Köszönöm!

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Köszönöm a jókívánságokat, de megmaradok, csigolya bánta meg a kocsi, és már hazaszállítottak mert nem pesti vagyok, úgy voltak vele kezeljenek helyben.
        Szóval köszönöm Zoltán, de nem kell meglátogatni, de hogy ne dögöljek éhen, azért felgyorsíthatnád a kiutalásom. Köszönöm!
        Jobbulást kíván a comic relief, azaz small potatoes is!
        Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Sziasztok!

A 4. hét ma telt le,hogy beadtam a pénzem hazautalására az igényemet.Még mindig semmi.Persze hitegetés az megy,hogy megkapom.
          Azt szeretném megkérdezni szerintetek van remény arra,hogy ezt a pénz megkapjam?
          2000 dollár alatti összegről beszélek ami másnak semmi,de nekem óriási pénz.
          Köszönöm előre is a válaszokat!

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok!

A 4. hét ma telt le,hogy beadtam a pénzem hazautalására az igényemet.Még mindig semmi.Persze hitegetés az megy,hogy megkapom.
            Azt szeretném megkérdezni szerintetek van remény arra,hogy ezt a pénz megkapjam?
            2000 dollár alatti összegről beszélek ami másnak semmi,de nekem óriási pénz.
            Köszönöm előre is a válaszokat!

nagyon ugy nezki ,hogy az iron a csod fele vagtat . nehez megmondanni ,hogy meddig huzzak.... meg nehany honapig az biztos.
            a remeny az a Cysec mindenkinek...
            kitartast addig is nyomd fel oket a cysec-nel

Hozzászólás

• A Trader's Nigh oldalon linkelte Jano egy cikkhez, de idevág.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A Trader's Nigh oldalon linkelte Jano egy cikkhez, de idevág.

Amíg én viszem a PR szekciót, addig senkinek sincs oka aggodalomra.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

• ironfx

mas is erdeklodik a penze utan
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    nagyon ugy nezki ,hogy az iron a csod fele vagtat . nehez megmondanni ,hogy meddig huzzak.... meg nehany honapig az biztos.
                    a remeny az a Cysec mindenkinek...
                    kitartast addig is nyomd fel oket a cysec-nel
                    Mielőtt a cysechez túl sok reményt fűznétek:

Ciprus egy törpeállam, kb. 800 ezer lakossal, 23 mrd usd a GDP -je (Magyarország 132 mrd...).

Az ironnál becslések szerint 1,5-2 mrd usd az ügyféltőke papíron.

Szerintetek kiköhögi a Cysec Ciprus GDP-jének kb a 10 % -át?

Ezt senki nem gondolhatja komolyan. Itthon most a BEVA is vakarja a fejét a brókerdőlések miatt pedig arányaiban ez sokkal kisebb gond mint a ciprusi lesz ha letérdel az ironfx.

Vagy most alányúl a kormány (no meg az oroszok akik most amúgy is jó
                    bőrben vannak pénzügyileg) az ironnak, vagy bedől az egész koszfészek offshore-ostól, brókerestől és mehetnek vissza kecskét legeltetni a kopár száraz domboldalakra valamint várhatják a turisták alamizsnáit.

Görög fertőzöttség:
                    "2011-től kezdve Görögország adósságválsága fokozatosan átterjedt a Ciprusi Köztársaságra is, mivel az ország aránytalanul nagy bankszektora jelentős mennyiségű görög államkötvényt birtokolt, amiből azután hatalmas vesztesége keletkezett. Az európai gazdasági válság hatására visszaesett az állam másik bevételi forrása, a turizmus is. A bajban előbb Oroszország adott 2,5 milliárd euró hitelt. Az államcsőd további elkerülése érdekében adott segítségért cserébe az EU kemény megszorításokat és az offshore jellegű pénzügyi rendszer átalakítását követeli."

Hello, most lesz a görög államcsőd heteken, hónapokon belül!

Ciprus és az ironfx szerintetek ezt hogy fogja túlélni?

Pénzügyi purgatórium lesz náluk.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mielőtt a cysechez túl sok reményt fűznétek:

Ciprus egy törpeállam, kb. 800 ezer lakossal, 23 mrd usd a GDP -je (Magyarország 132 mrd...).

Az ironnál becslések szerint 1,5-2 mrd usd az ügyféltőke papíron.

Szerintetek kiköhögi a Cysec Ciprus GDP-jének kb a 10 % -át?

Ezt senki nem gondolhatja komolyan. Itthon most a BEVA is vakarja a fejét a brókerdőlések miatt pedig arányaiban ez sokkal kisebb gond mint a ciprusi lesz ha letérdel az ironfx.

Vagy most alányúl a kormány (no meg az oroszok akik most amúgy is jó
                      bőrben vannak pénzügyileg) az ironnak, vagy bedől az egész koszfészek offshore-ostól, brókerestől és mehetnek vissza kecskét legeltetni a kopár száraz domboldalakra valamint várhatják a turisták alamizsnáit.

Görög fertőzöttség:
                      "2011-től kezdve Görögország adósságválsága fokozatosan átterjedt a Ciprusi Köztársaságra is, mivel az ország aránytalanul nagy bankszektora jelentős mennyiségű görög államkötvényt birtokolt, amiből azután hatalmas vesztesége keletkezett. Az európai gazdasági válság hatására visszaesett az állam másik bevételi forrása, a turizmus is. A bajban előbb Oroszország adott 2,5 milliárd euró hitelt. Az államcsőd további elkerülése érdekében adott segítségért cserébe az EU kemény megszorításokat és az offshore jellegű pénzügyi rendszer átalakítását követeli."

Hello, most lesz a görög államcsőd heteken, hónapokon belül!

Ciprus és az ironfx szerintetek ezt hogy fogja túlélni?

Pénzügyi purgatórium lesz náluk.
                      ha igaz az 1.2-2mrd ugyfeltoke es ez a penz hianyzik az ironnal akkor nagy cirkusz lessz...

Hozzászólás

• Szia Zoli

Azt szeretném kérdezni, hogy van jelenleg nálatok kezelt számlás lehetőség, ha van akkor mennyi a minimum és milyen hozamokat produkált eddig a múltban a cég?

Előre is köszi, mindenkinek jó kereskedést

b

Hozzászólás

• A kezelt számlákkal vigyázz, szerintem a broki tud olyat hogy szembefogad a számlával és a számlakezelő direkt a brókerhez bukja a pénzed (vagy csak egy részét).
                          Ha nem lenne igaz akkor mért hagyja egy bróker hogy az ügyfeleit olyan
                          (a brókernek dolgozó kezelőre gondolok ezesetben) kezelő kezelje aki nullázza a számlát martingale meg ilyesmi stratégiákkal.
                          Volt itt a fórumon Ironos aki állította hogy lenullázták őt, régi, nem tudom vissza keresni. Bocs Zoli ha ezzel nem jó hírt mondok az mm ekről, de úgy helyes ha figyelmeztetek mindenkit. Én még nem hallottam olyan mm ről akinél jól megy a számlakezelés (nem mm ről se, de ott hamarabb eltudom képzelni).

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A kezelt számlákkal vigyázz, szerintem a broki tud olyat hogy szembefogad a számlával és a számlakezelő direkt a brókerhez bukja a pénzed (vagy csak egy részét).
                            Ha nem lenne igaz akkor mért hagyja egy bróker hogy az ügyfeleit olyan
                            (a brókernek dolgozó kezelőre gondolok ezesetben) kezelő kezelje aki nullázza a számlát martingale meg ilyesmi stratégiákkal.
                            Volt itt a fórumon Ironos aki állította hogy lenullázták őt, régi, nem tudom vissza keresni. Bocs Zoli ha ezzel nem jó hírt mondok az mm ekről, de úgy helyes ha figyelmeztetek mindenkit. Én még nem hallottam olyan mm ről akinél jól megy a számlakezelés (nem mm ről se, de ott hamarabb eltudom képzelni).
                            A Haeras Capital elbukta az összes ügyfél pénzét. Sanyi barátom mesélte, hogy reklámozta az ügyfeleinek. Ott is érdekes dolog történt. VOlt 30%-os tőkevédelem. Ez azt jelenti,hogy annál nagyobbat nem tudsz bukni. Viszont érdekes módon elbukta a Haeras az összes pénzt.

Utána a Haeras azt mondta, hogy az Iron Fx nem védte a tőkét az Iron Fx meg azt mondta, hogy a Haerasnak kellett volna védenie.

Egymásra köpködtek, a vége, hogy a pénz eltűnt. Mindig is mondtam, hogy csak becsületes likviditás szolgáltatón szabad engedni, hogy a pénzed kezeljék, ne ilyen csöves Iron Fx en keresztül meg Buda Cash meg ilyen rémálmoknál.

A retail brókerek 99%-ban nem viszik ki a kötéseidet, mert úgyis elbukod fél év egy éven belül. Minek vigyék ki, ahhoz tudni kéne kereskedni is.
                            Ezért jogosítványhoz, vagy szakmához kötném, hogy ki kereskedhet meg ki nem.

Aki meg szerencsejátékozni akar meg adrenalin fröccsöt keres az meg vállalja a következményeit, hogy online casinón keresztül kereskedik.

Hozzászólás

• Viszont a külföldi oldalak nagy részén már SCAM az Iron FX... Iron Fx-nak ennyi ideig tartott a pályafutása.... egyre kevesebben fognak beutalni pénzt, szép lassan csődbe mennek. Zoli meg mehet vissza MLM ezni.

Hozzászólás

• Tudod az az érdekes hogy masszívan nyerő ügyfelek kötéseit sem viszi / vitte ki az iron sehova, nem fedezi le.

Ha ezt tette volna most nem menne a szarrágás a nyerők kifizetésénél.

Ha valakinek van ideje keresse vissza Zoli ebben a témában született hazugságait itt a fórumon.

Azt hiszem Szallac kolléga írta valahol:

az ironnál nem csak negatív egyenleg elleni védelem van hanem megoldották a pozitív egyenleg ellenit is...

Hozzászólás

Working...
                                X