Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod az az érdekes hogy masszívan nyerő ügyfelek kötéseit sem viszi / vitte ki az iron sehova, nem fedezi le.

Ha ezt tette volna most nem menne a szarrágás a nyerők kifizetésénél.

Ha valakinek van ideje keresse vissza Zoli ebben a témában született hazugságait itt a fórumon.

Azt hiszem Szallac kolléga írta valahol:

az ironnál nem csak negatív egyenleg elleni védelem van hanem megoldották a pozitív egyenleg ellenit is...
    Meg politikai vedelem is van. A fostalicska ceg megy a csod fele Markos meg a ciprusi elnokkel paradezik es parkot szobrot avatnak.ez egy uzenet mindenkinek hogy az tortenik amit az iron akar es az ugyfelek penzevel azt csinalnak amit akarnak.

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ezért jogosítványhoz, vagy szakmához kötném, hogy ki kereskedhet meg ki nem.
      Az ügyfelek nagy része bukó, szóval ha megtiltanánk nekik akkor 90% a az embereknek nem tradelne, visszaesne nagyon a likviditás, nem nagyon menne a forex, meg a tőzsde, felborulna az egyensúly, kell vesztő és nyerő ügyfél, talán ~1/10 arányban ideális.
      Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Azt hiszem Szallac kolléga írta valahol:

az ironnál nem csak negatív egyenleg elleni védelem van hanem megoldották a pozitív egyenleg ellenit is...
      Igen írtam, a humor topikban van

Én szerintem kivitték és azért fizetnek nehezen, pl a huf osok pénze egy gyűjtő számlán van (vagy volt), a negatív egyenlegesek miatt onnan sok hiányzik.
      Az mm esek max a saját tőkéjüket bukták oda, de aki ecn en volt azok a számlájuk sokszorosát bukták el a közös gyűjtőszámláról.
      Valószínű elintézik a nagyok hogy az Iron menjen továbbra is, érdeke van benne Ciprusnak, meg kitudja kiknek még. Én nem fogadtam volna helyedben.

Hozzászólás

• Sziasztok,

2015.03.05.-én indítottam kiutalási kérelmet, a portfolio.hu cikk után. Úgymond "bizalmatlansági indítvány" volt a részemről. Bár volt bónuszom nem éltem vissza vele, a számlámon semmilyen tranzakcióm nem volt. Azóta olvastam mindent a témával kapcsolatosan, így ezt a fórumot is napról napra követtem.
        Már a 3. napon reklamáltam chat-en, és úgy döntöttem, hogy minden napon valami jelet küldök magamról az Iron felé. Minden nap egy e-mail, vagy egy telefon. Nos kb. 6 email, 10 bp-i, illetve 6 londoni telefon után ma megérkezett a pénzem (2700 USD).
        Megfogadtam magamnak, hogy ha ez bekövetkezik, akkor csak emiatt regisztrálok ide és elmondom. Egyrészt azért, mert szeretnék másoknak némi reményt adni, másrészt hozzátartozik a korrektséghez. Az itthoni Account Manager, és a Zoltán is (emlékeztető email azért kellett néha) ha nem is azonnal, de reagáltak. Ettől függetlenül az mm cégekkel kapcsolatosan olyan bizalmatlanság alakult ki bennem, hogy egy jó időre kerülöm őket.

Hozzászólás

• Aki nem mm nek mondja magát az attól még lehet mégis az.

Hozzászólás

• Reacher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Sziasztok,

2015.03.05.-én indítottam kiutalási kérelmet, a portfolio.hu cikk után. Úgymond "bizalmatlansági indítvány" volt a részemről. Bár volt bónuszom nem éltem vissza vele, a számlámon semmilyen tranzakcióm nem volt. Azóta olvastam mindent a témával kapcsolatosan, így ezt a fórumot is napról napra követtem.
            Már a 3. napon reklamáltam chat-en, és úgy döntöttem, hogy minden napon valami jelet küldök magamról az Iron felé. Minden nap egy e-mail, vagy egy telefon. Nos kb. 6 email, 10 bp-i, illetve 6 londoni telefon után ma megérkezett a pénzem (2700 USD).
            Megfogadtam magamnak, hogy ha ez bekövetkezik, akkor csak emiatt regisztrálok ide és elmondom. Egyrészt azért, mert szeretnék másoknak némi reményt adni, másrészt hozzátartozik a korrektséghez. Az itthoni Account Manager, és a Zoltán is (emlékeztető email azért kellett néha) ha nem is azonnal, de reagáltak. Ettől függetlenül az mm cégekkel kapcsolatosan olyan bizalmatlanság alakult ki bennem, hogy egy jó időre kerülöm őket.
            Köszi az infot és a bátorítást.

Hozzászólás

• Reacher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Komolyan, szinte hálásnak tűnsz, hogy a tranzakciómentes számládról 1 hónap után visszakaptad a saját pénzedet. Esetleg köszönd is meg, hogy írhattál és telefonálhattál nekik a saját költségeden, és amiért voltak olyan szívesek hazaküldeni.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Komolyan, szinte hálásnak tűnsz, hogy a tranzakciómentes számládról 1 hónap után visszakaptad a saját pénzedet. Esetleg köszönd is meg, hogy írhattál és telefonálhattál nekik a saját költségeden, és amiért voltak olyan szívesek hazaküldeni.
                Igen. Ezt mondtam én is, hogy hihetetlen, hogy ügyfelek hálát éreznek, hogy megkapják a saját pénzüket. Amikor ez van akkor ott nagyon elrontottak valamit...

Viszont jó tudni, hogy volt hatása portfolió-nak.
                Reméljük többen lesznek ilyenek.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igen. Ezt mondtam én is, hogy hihetetlen, hogy ügyfelek hálát éreznek, hogy megkapják a saját pénzüket. Amikor ez van akkor ott nagyon elrontottak valamit...

Viszont jó tudni, hogy volt hatása portfolió-nak.
                  Reméljük többen lesznek ilyenek.
                  Igen hálásak, mert van aki az utolsó forintját teszi fel a szaros forex-re, és hálás, hogy visszakapja, mert másként éhendöglene. Remélem ez is egy kiegészÍtő magyarázat.
                  willow

Hozzászólás

• persze park felavatasra van penz.. kivancsi vagyok markos mennyit tejelt a ciprusi elnoknek, hogy ott vigyorogjonak egyutt. vajon hany "ABUSERT" fizethettek volna ki abbol a penzbol?

Hozzászólás

• iron

http://binaryoptionevolution.com/201...c-park-locate/
                      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        persze park felavatasra van penz.. kivancsi vagyok markos mennyit tejelt a ciprusi elnoknek, hogy ott vigyorogjonak egyutt. vajon hany "ABUSERT" fizethettek volna ki abbol a penzbol?
                        Az is lehet ingyen volt.
                        Azok a kapcsolat tartók akik mínuszban végeztek, 2 órát dolgoztak a projekten.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az is lehet ingyen volt.
                          Azok a kapcsolat tartók akik mínuszban végeztek, 2 órát dolgoztak a projekten.
                          ketlem.hogy a ciprusi elnok ingyen kimasirozott a hadsereg kiseretevel egy fostalicska ceg parkavatora. kitomtek rendesen a zsebet es segitett a vilagelso brokernek es KIVALLO vezetojenek
                          vagy lehet majd az IPO -nal az elnok kap ingyen reszvenyt

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ketlem.hogy a ciprusi elnok ingyen kimasirozott a hadsereg kiseretevel egy fostalicska ceg parkavatora. kitomtek rendesen a zsebet es segitett a vilagelso brokernek es KIVALLO vezetojenek
                            vagy lehet majd az IPO -nal az elnok kap ingyen reszvenyt
                            persze.
                            ciprus összes lakosa kap majd

Hozzászólás

• Sziasztok!

Na kicsit technikai kérdés, mielőtt kimentek Ciprusba megnézni, hogy megvan- e a pénz.

Tegyük fel decemberben kiutal vki 500 USD-t az Iron-hoz. Kap rá a 100% bónusz miatt 500 USD bónuszt. Összesen tehát 1000 USD-je van. Elbukik belőle 400 USD-t, marad 600 USD-je. Majd felhúzza a számláját 1030 USD-re. Kérdés mennyi a bónusz, mennyi a saját pénz a számlán?

Köszi a választ előre is!

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

Na kicsit technikai kérdés, mielőtt kimentek Ciprusba megnézni, hogy megvan- e a pénz.

Tegyük fel decemberben kiutal vki 500 USD-t az Iron-hoz. Kap rá a 100% bónusz miatt 500 USD bónuszt. Összesen tehát 1000 USD-je van. Elbukik belőle 400 USD-t, marad 600 USD-je. Majd felhúzza a számláját 1030 USD-re. Kérdés mennyi a bónusz, mennyi a saját pénz a számlán?

Köszi a választ előre is!
                                Ebben az esetben a bónusz 500 dollár. A többi a tiéd.
                                willow

Hozzászólás

Working...
                                X