Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Na kicsit technikai kérdés, mielőtt kimentek Ciprusba megnézni, hogy megvan- e a pénz.

Tegyük fel decemberben kiutal vki 500 USD-t az Iron-hoz. Kap rá a 100% bónusz miatt 500 USD bónuszt. Összesen tehát 1000 USD-je van. Elbukik belőle 400 USD-t, marad 600 USD-je. Majd felhúzza a számláját 1030 USD-re. Kérdés mennyi a bónusz, mennyi a saját pénz a számlán?

Köszi a választ előre is!
    530 usd marad neked a régi bónusz esetén

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszaitokat

Hozzászólás

• „Az őszinteség és a tisztesség drága ajándék, ne várd olcsó embertől!”

Hozzászólás

• Banki kiutalásom: Processed!

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Banki kiutalásom: Processed!

Szuper! Gratula!

Hozzászólás

Banki kiutalásom: Processed!
              Azt nem értem, hogy ha jól olvastam vissza, akkor Te később kérvényezted a kiutalást, mégis előbb zárják az ügyedet. Én márc. 9-én indítottam. Van erre valami magyarázat?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Azt nem értem, hogy ha jól olvastam vissza, akkor Te később kérvényezted a kiutalást, mégis előbb zárják az ügyedet. Én márc. 9-én indítottam. Van erre valami magyarázat?

Több is lehet.. Lehet neked nagyobb az összeg, továbbá én biztosan tudom, hogy nem kerültem be a megfigyelni kívánt személyek kalapjába.. De függhet az ügyintézőtől is, sőt, lehet Zoli segített, szépen csendben, mert pár napja írtam, hogy kell a lé sürgősen, és lehet előre hozták.
                De am pályázatokban is benne vagyok, ottani tapasztalatom alapján bármi megtörténhet az adminisztrációs ügyeknél, ottis összevissza megy a kifizetési idő, sőt, ami egyik ügyintézőnél hiba, az a másiknál elvárás, szal lehet itt is sokat számít, épp melyik alkalmazott bíbelődik a te számlád átnézésével.

Hozzászólás

• A friss videóknál még nem volt idejük kamu nézettséget venni pár usd-ért mint az egyik videónál ami félmillióra ugrott hirtelen 10 like mellett
                  Csatolt fájlok

Hozzászólás

Több is lehet.. Lehet neked nagyobb az összeg, továbbá én biztosan tudom, hogy nem kerültem be a megfigyelni kívánt személyek kalapjába.. De függhet az ügyintézőtől is, sőt, lehet Zoli segített, szépen csendben, mert pár napja írtam, hogy kell a lé sürgősen, és lehet előre hozták.
                    De am pályázatokban is benne vagyok, ottani tapasztalatom alapján bármi megtörténhet az adminisztrációs ügyeknél, ottis összevissza megy a kifizetési idő, sőt, ami egyik ügyintézőnél hiba, az a másiknál elvárás, szal lehet itt is sokat számít, épp melyik alkalmazott bíbelődik a te számlád átnézésével.
                    Köszi az infokat.

Zoltán megerősítette, hogy semmi vizsgálandó nincs a számlámon, + közben járt, hogy megsürgesse. Előre láthatólag a héten teljesül a kiutalásom, Zoltán szerint. Meglátjuk.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi az infokat.

Zoltán megerősítette, hogy semmi vizsgálandó nincs a számlámon, + közben járt, hogy megsürgesse. Előre láthatólag a héten teljesül a kiutalásom, Zoltán szerint. Meglátjuk.
                      Reméljük sok embernek fog felgyorsulni a kiutalása.
                      Sajnos ez sem fogja szerintem megmenteni a céget. Kiutalások teljesülnek, beutalások nincsenek nagyon, nehéz a sok irodát és alkalmazott sereget fent tartani.

Hozzászólás

• Hívott egy ismerősöm: azt mondta neki telefonon az account managere, nem fogják kiutalni a pénzét.

Deposit, nulla tréddel...

Indoklás: a korábbi alszámláin régebben biztosan "bónuszozott". Egyetlen módon juthat a pénzéhez ha elbukja, erre javasolják a mirror számlát.

Ezek elmebetegek, de komolyan.

Mit képzelnek magukról?

Hogy akarnak így talpon maradni?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hívott egy ismerősöm: azt mondta neki telefonon az account managere, nem fogják kiutalni a pénzét.

Deposit, nulla tréddel...

Indoklás: a korábbi alszámláin régebben biztosan "bónuszozott". Egyetlen módon juthat a pénzéhez ha elbukja, erre javasolják a mirror számlát.

Ezek elmebetegek, de komolyan.

Mit képzelnek magukról?

Hogy akarnak így talpon maradni?
                          igen sajnos mindenkire ra akarjak kenyszeriteni a mirrort.
                          nem valaszolnak a mailekre a vizsgalatnak soha nem lessz vege... szep lassan megtorik az embereket es belekergetik oket ebbe az orultetbe.
                          idegileg kikeszitik azokat akiknek penzuk van benragadva...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egyetlen módon juthat a pénzéhez ha elbukja, erre javasolják a mirror számlát.
                            gondolom nem rögzitette a telefonbeszélgetést... van pofájuk ilyet kimondani/ajánlani??? nagyon erős

Hozzászólás

• Az információim szerint a bookról sem fizetik ki a nyereséged felét, igaz ehhez hozzátartozik az is, hogy a tervezett "nyereséges oldal" - természetesen- nem az IronSTP volt.
                              Most csinálok egy tesztet, komoly 1000-1000$-al, remélem hamar elmegy az STP felé és kiderül, hogy arról tudnak-e kiutalni. Most megpróbáljuk úgy, ahogy a cég javasolja, be fogok számolni az eredményről.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az információim szerint a bookról sem fizetik ki a nyereséged felét, igaz ehhez hozzátartozik az is, hogy a tervezett "nyereséges oldal" - természetesen- nem az IronSTP volt.
                                Most csinálok egy tesztet, komoly 1000-1000$-al, remélem hamar elmegy az STP felé és kiderül, hogy arról tudnak-e kiutalni. Most megpróbáljuk úgy, ahogy a cég javasolja, be fogok számolni az eredményről.
                                persze ,hogy nem fizetik ki .vilagosan elmagyaraztak ha a bookon nyersz megint beutalsz stp-re es ujra kezded .. ezt addig csinalod amig az stp nyero

Hozzászólás

Working...
                                X