Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen teljesen megfelel az eloírásoknak!
    érdemes jól elolvasni mind a T&C-t és a CySec korlevelét...
    lehet a legutobbi tc talan. te olvasd el figyelmesen ,hogy nem lehet elfogadott tc cserelni az ugyfel tudomasa nelkul.ti ezt csinaltatok januar17-en sot visszamenoleges datumal.
    Zoltan eleg a kamu fostalicska cegetekbol

Hozzászólás

Ahogy levélben is kértem, tényekkel!! támaszd alá hogy megfelel. Berakom ide is a levelet.

""It has been observed that the trading benefit conditions are modified without appropriate and in advance information of the clients."

erre gondolsz? (menet közbeni értesítés nélkül változtatott TC)

It has been observed that the trading benefit conditions are not explained, or are not sufficiently explained, to the client in a clear and understandable way.

Vagy erre? (Nem tisztázott kereskedési feltételek)

The CIF must establish and implement arrangement that enable clients to be aware, at all times, on their funds that are available for withdrawal.

Esetleg ez? (Nem egyértelmű kiutalható pénzösszeg, tudod amikor Bak Norbi se bírta kiszámolni pl.)

Értem, hogy szereted játszani a hülyét, de ezt már buktad.

Megtennéd, hogy elmagyarázod ezek pontosan,hogy is magyarázzák az Iron helyes működését? Mert ezek pont azok amiket kifogásoltam neked, és a Cysecnek is."

Hozzászólás

amugy Zoltan te jogasz is vagy ,hogy ezt hatarozottan allitod?
        vagy csak MARKOS beadtta neked es szajkozod mint egy papagaj
        mar kerdeztem tolled de nemvalaszoltal ,hogy mi a bizonyitek arra ,hogy nem vagytok csodbe es az ugyfelek penze letezik.

Hozzászólás

Persze, hogyne felelne meg

Az is megfelel amit itt mondasz, igaz?

Hozzászólás

• Nemeth Zoltan valaszt varunk

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ahogy levélben is kértem, tényekkel!! támaszd alá hogy megfelel. Berakom ide is a levelet.

Megtennéd, hogy elmagyarázod ezek pontosan,hogy is magyarázzák az Iron helyes működését? Mert ezek pont azok amiket kifogásoltam neked, és a Cysecnek is."
              Ahogy levélben is válaszoltam:

Az IronFX havonta új és új promóciót indít. Ezeknek a T&C-jét mindig elolvassák és elfogadják az ugyfelek amikor új promóciót igényelnek, így nem kell kulon-kulon tájékoztatni senkit.

Ha valakinek nem tiszta akkor szívesen bármelyik Account manager elmagyarázza a feltételeket.

Valamint minden esetben segítunk kiszamolni hogy mennyi a saját toke és mennyi a bónusz a kereskedési szamlán.
              Jómagam is írtam tobb példát és magyarázatot is hogy segítsek megérteni...

Hozzászólás

• Zoltan te tenyleg jogasz vagy. Es a januar 17 tc csere?

Hozzászólás

• Az Ironfx NEM FIZET! Március 6-óta várok a saját tőkémre amelyen még kereskedés sem volt és most már válaszra sem méltatnak (eddig legalább össze-vissza kamuztak). Zoltán e hétre igérte a hazautalás teljesülését mondanom sem kell, hogy semmi sem történt. Simon András kilépett (nem csodálom). Be kell vonatni az MNB engedélyüket. Hétfőn jelentem a hazai felügyeletnél is az esetet (bár lehet, hogy már egy páran megttték már).

Hozzászólás

Ahogy levélben is válaszoltam:

Az IronFX havonta új és új promóciót indít. Ezeknek a T&C-jét mindig elolvassák és elfogadják az ugyfelek amikor új promóciót igényelnek, így nem kell kulon-kulon tájékoztatni senkit.
                    Ezekszerint rendelkezésre tudjátok bocsájtani mit fogadtak el az ügyfelek az adott hónapban?

A tavalyi bónuszos számlákat milyen TC-re hivatkozva vizsgáljátok a végtelenségig?
                    Abban nem volt benne profittörlési lehetőség, ezt te is elismerted. Tehát nem vehettek el róla pénzt.
                    Te viszont kijelented hogy elveszitek a pénzt, lenullázzátok. Milyen jogon?
                    Amennyiben minden hónap külön számít, milyen jogon tartjátok vissza például a depositot? Korábbi hónapokra hivatkozva? Ugye érzed hogy ez egy kicsit sántít?

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Valamint minden esetben segítunk kiszamolni hogy mennyi a saját toke és mennyi a bónusz a kereskedési szamlán.
                    Jómagam is írtam tobb példát és magyarázatot is hogy segítsek megérteni...
                    Te magad is többször számoltál ki rosszul saját tőkét és kollégáid is.
                    Tehát nektek sem egyértelmű. Hogy várjátok el az ügyfelektől hogy könnyedén ki tudják számolni ha nektek sem megy?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Te magad is többször számoltál ki rosszul saját tőkét és kollégáid is.
                      Tehát nektek sem egyértelmű. Hogy várjátok el az ügyfelektől hogy könnyedén ki tudják számolni ha nektek sem megy?
                      a példák és számítások amiket leírok pontosak...
                      az hogy egyes kollégák tévedtek az elofordulhat, de nem gyakori

Hozzászólás

a példák és számítások amiket leírok pontosak...
                        az hogy egyes kollégák tévedtek az elofordulhat, de nem gyakori
                        Te számoltál ki rosszul több esetben saját tőkét.

Mit várunk el tőled ha már erre sem emlékszel?

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Köszi a gyors választ!
                          Ezzel az a bajom, hogy a Bak Norbi számolta ki a saját tőkét. Én sem tudtam pontosan mennyi, mert több kiutalási kérelem is volt az elmúlt 1,5 évben, és azzal arányosan a bónusz is csökkent. Valamint befizetések is történtek, amire viszont már nem volt bónusz. Ki tudja ezt nekem pontosan kiszámolni? Vagy kérjek ki ismét valamennyit, és majd csak elfogy?

Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          595.24 EUR-t tudsz kiutalni...

elso befizetésedre kaptál 100% bónuszt + plusz késobb befizettél két kisebb osszeget így a teljes bónusz úgymond hígult 88%-ra
                          tehát a jelenlegi toke a szamládon 188% és ebbol vissza tudsz számolni a fenti osszegre

***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Legújabb tájékoztatás szerint a számlán lévő bónusz összege 512,17 EUR.
                          Tehát a saját tőke 607,48 EUR. Zoli számítása alapján tegnap kikértem 595-öt. Ez még mindig feldolgozás alatt áll. Kíváncsian várom, hogy mikor indul el, és érkezik meg.

Tehát kiszámolta Bak Norbi, kiszámoltad TE és egyikőtöknek sem sikerült eltalálni. Ez aztán meggyőző.

Nem csoda , hogy nem sikerült az az egyetem...

Hozzászólás

• Na erre most megint nem fog válaszolni ez a szerencsétlen Mr head of sales london.

Amikor már egyértelműen kínos a szitu, figyelmen kívül hagyja és lapoz egyet. Majd reagál egy olyan felvetésre amire el lehet sütni a
                            "MI mindent a TC és a jogszabályok szerint teszünk" választ mégha ordít is róla hogy ordas nagy kamu.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Tehát kiszámolta Bak Norbi, kiszámoltad TE és egyikőtöknek sem sikerült eltalálni. Ez aztán meggyőző.
                              és végul mennyi pénzt kapott meg?
                              595€-ot...

Hozzászólás

és végul mennyi pénzt kapott meg?
                                595€-ot...
                                És nem annyit. 607 eurót. Te remélem most csak játszod a hülyét...

Hozzászólás

Working...
                                X