Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te remélem most csak játszod a hülyét...
    Szerintem nem.

Hozzászólás

• Mielőtt rászánnám az időt, a többire, csak az utolsó mondatát fordítanám le ennek a Cysec körlevélnek:

"CIFs that are granting trading benefits to their clients, are kindly requested to review immediately their procedures/arrangements in relation to the granting of trading benefits and take corrective measures in order to comply with this circular as the above mentioned conditions/practices do not seem to be consistent with the spirit and the letter of the Law and Directives"

IronFx (és a többi CIF) kéretik azonnal felülvizsgálni a bónusszal kapcsolatos gyakorlatát és megfelelő korrekciókat eszközölni azokon, ezen körlevélben foglaltak szerint, mert úgy tűnik, hogy az említett TC-k / gyakorlatok nem egyeznek a törvény és a direktívák szellemével és szövegével.

Végre már kimondta egy hatóság, hogy törvénytelenek.

Hozzászólás

• zoltán németh ironfx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ahogy levélben is válaszoltam:

Az ironfx havonta új és új promóciót indít. Ezeknek a t&c-jét mindig elolvassák és elfogadják az ugyfelek amikor új promóciót igényelnek, így nem kell kulon-kulon tájékoztatni senkit.

Ha valakinek nem tiszta akkor szívesen bármelyik account manager elmagyarázza a feltételeket.

Valamint minden esetben segítunk kiszamolni hogy mennyi a saját toke és mennyi a bónusz a kereskedési szamlán.
        Jómagam is írtam tobb példát és magyarázatot is hogy segítsek megérteni...
        ezek után sem fizettek? Úgy értem a Cysec körlevél után.

Még mindig "minden jogszerű és törvényes" most hogy a Cysec kimondta, hogy a bónusszal kapcsolatban sok törvénytelenség lett tetten érve?

vagy ahogy ők fogalmaztak: "it has been observed"

Hozzászólás

• NÉMETH ZOLTÁN , MEGTENNÉD AZT A SZÍVESSÉGET, HOGY A MAGYAR ÜGYFELEK SZÁMÁRA EZT A "WITHDRAWAL" -lal kapcsolatos részt IDE LEFORDÍTOD??

NEM TELNE ESETLEG KI A MUNKAIDŐDBŐL???

EZT IS ÉN FORDÍTSAM LE??

Allocation of profits/losses to the client In case of a withdrawal request of funds, especially before fulfilling the trading benefit conditions, it has been observed that the trading benefit is cancelled along with all, or part of, the profits generated. Unlike in the case of losses, these are attributed to the client.
          It is provided that all profits and losses generated using clients’ funds are allocated to
          clients and in no case, the CIF may keep the profits.
          As far as the profits and losses generated using trading benefits are concerned, the CIF must fully inform the client about the applicable treatment/allocation of these profits/losses, before the granting of the trading benefit, as it is mentioned in point 2(i) above. The CIF must establish and implement arrangements that enable the compliance with the above. In case a CIF cannot distinguish the profits/losses generated using clients’ funds and using a trading benefit, then the CIF must allocate all profits/losses generated using both (clients' funds and trading benefit) to the client.
          vi.

Hozzászólás

• Számomra az a legmegdöbbentőbb, hogy amit az Ironfx művel simán büntetlen meg lehet tenni. Több mint egy hónapja nem tudok hozzájutni a saját tőkémhez, nem tudom megszüntetni a számlámat úgy ,hogy még egy árva pozícióm sem volt és már a leveleimre sem válaszolnak. Zoltánnak azért látom van ideje fórumozni. Bezzeg amikor a tőkém beutaltam akkor milyen készségesek voltak. Szinte remegtetek a pénzért. Nem tudja valaki ,hogy ilyen esetekben nem lehet csődeljárást kérni a cég ellen illetve mennyi időnek kell ehhez eltelnie?

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              és végul mennyi pénzt kapott meg?
              595€-ot...
              Bak Norbi kiszámolt 782-t, te kiszámoltál 595-öt, és még így is bent maradt 12. Ennyit az egyenlegek követhetőségéről.
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Számomra az a legmegdöbbentőbb, hogy amit az Ironfx művel simán büntetlen meg lehet tenni. Több mint egy hónapja nem tudok hozzájutni a saját tőkémhez, nem tudom megszüntetni a számlámat úgy ,hogy még egy árva pozícióm sem volt és már a leveleimre sem válaszolnak. Zoltánnak azért látom van ideje fórumozni. Bezzeg amikor a tőkém beutaltam akkor milyen készségesek voltak. Szinte remegtetek a pénzért. Nem tudja valaki ,hogy ilyen esetekben nem lehet csődeljárást kérni a cég ellen illetve mennyi időnek kell ehhez eltelnie?

Csődeljárást abban esetben lehet kérni, ha az Iron nem vitatja a
                követelés összegét. A te esetedben lehet, hogy nem vitatja.
                A bónuszozással gyanúsított esetekben nyilván vitatja,
                így ez nem járható út!
                Talán a Nemzetközi Fizetési Meghagyás mehet, remélem a jövő
                héten többet tudok erről mondani.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a cysec allasfoglalasra CIRCULAR NO : C065 hivatkozva kuldeni kell mailt funding, info,inquiries, compliance@ironfx es felszolitani oket ,hogy 24oran belul dolgozzak fel a penzvisszakerest. en ezt csinalom
                  Evvel az a gond, hogy a complianse-nak 40 napja van válasz adásra. Az idő meg csak megy.....

Hozzászólás

• Köszönöm a válaszod! Hétfőn megyek úgyis közjegyzőhöz ott is érdeklődöm.

Hozzászólás

Köszönöm a válaszod! Hétfőn megyek úgyis közjegyzőhöz ott is érdeklődöm.
                      Nincs mit!
                      Esetleg oszd majd meg velünk amit megtudtál!
                      Köszönöm!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nincs mit!
                        Esetleg oszd majd meg velünk amit megtudtál!
                        Köszönöm!
                        Természetesen mindent amit megtudtam leírok. Hogyan tudok én mint magánszemély csődeljárást indítani? Hogyan tudok Európai Fizetési meghagyást Indítani? Minél többen indítjuk annál nagyobb a hatása. Azért azt végképp nem gondoltam volna , hogy egy kereskedésmentes számlával is meg merik azt tenni, hogy ne utálják vissza a tőkét.

Hozzászólás

• Valaki kapott vissza pénzt a héten???

Hozzászólás

Természetesen mindent amit megtudtam leírok. Hogyan tudok én mint magánszemély csődeljárást indítani? Hogyan tudok Európai Fizetési meghagyást Indítani? Minél többen indítjuk annál nagyobb a hatása. Azért azt végképp nem gondoltam volna , hogy egy kereskedésmentes számlával is meg merik azt tenni, hogy ne utálják vissza a tőkét.
                            Nekem Zoltán elismerte, hogy nincs mit vizsgálni a számlámon, mert normál kereskedés ment rajta, mégsem utalnak.

Hozzászólás

• Ha lenne pénze a cégnak kifizetni mindenkit akkor mielőbb megtenné ezt a nem csaló ügyfelekkel, hiszen így csak tovább romlik a hírneve. Nekem ez azt jelenti, hogy nagy bajban vannak anyagilag.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha lenne pénze a cégnak kifizetni mindenkit akkor mielőbb megtenné ezt a nem csaló ügyfelekkel, hiszen így csak tovább romlik a hírneve. Nekem ez azt jelenti, hogy nagy bajban vannak anyagilag.
                                Szerintem jól látod! Ezzel csak saját magukat égetik. Talán az új befizetők pénzével illetve a bukók pénzével tudnának fizetni. Gondolom új befizető sincs , meg kereskedés sincs. Szerintem mindenkinek az lenne a legjobb ha lehúznák a rolót.

Hozzászólás

Working...
                                X