Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Eredményhirdetés:

Shortosgyula nyert, nyereménye egy demoszámla 1 millió USD egyenleggel. Ne mondd, hogy ez nem ér semmit, van ez olyan jó, mint az IronFX bónuszprogramja.

Zoli sajnos rossz választ adott, még vizsgáljuk, hogy szándékosan, véletlenül vagy kényszerítette a ciprusi maffia.

Az angol szöveggel kapcsolatban viszont - félve írom -, de Zolinak van igaza.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      egyszeru példa csak mégegyszer!

befizetsz 4.000$-t
      kapsz +4.000$-t bónuszként

a 8.000$-al kereskedsz!

-Ha profitos vagy, mondjuk 10.000$ az egyenleged.
      Kivehetsz 6.000$ (kezdeti 4.000$ + 2.000$ profit)
      a bónusz osszege nem változott vagyis még mindig 4.000$ csak ennyit veszunk vissza ha kiveszed a pénzed.

-Ha veszteséges vagy mondjuk az egyenleg 6.000$.
      Kivehetsz 3.000$-t (mert a 2.000$ veszteség felét mi álljuk)
      A bónusz osszege 3.000$-ra módosult és csak ezt vesszuk vissza ha kiveszed a pénzed!

Remélem így értheto!

Vegyük Archenius példáját.

1000$-t befizetek, kapok rá 500$ bónuszt./a szabályzatban 50% van leírva a weboldalon/
      Kereskedek, és lebukom az egyenlegem 500$-ra.

Ekkor mennyit tudok visszautaltatni magamnak, ha úgy döntök, hogy kész, befejezem?

Egy számot várok tőled Zoli, mint az IRON FX hivatalos képviselőjétől.

Hozzászólás

• Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vegyük Archenius példáját.

1000$-t befizetek, kapok rá 500$ bónuszt./a szabályzatban 50% van leírva a weboldalon/
        Kereskedek, és lebukom az egyenlegem 500$-ra.

Ekkor mennyit tudok visszautaltatni magamnak, ha úgy döntök, hogy kész, befejezem?

Egy számot várok tőled Zoli, mint az IRON FX hivatalos képviselőjétől.
        Az 50%-os bónusz egy korábbi promóció.
        Ne keverd a kettot.

ebben az esetben egyébként 333,33$ a tied és a bónusz 166,66$ lenne visszavéve kivételkor

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az 50%-os bónusz egy korábbi promóció.
          Ne keverd a kettot.

ebben az esetben egyébként 333,33$ a tied és a bónusz 166,66$ lenne visszavéve kivételkor
          ...............

Hozzászólás

...............

IronFX Zoli.

Légy szíves fordítsd le a szabályzatotokból ezt a mondatot magyarra:

11. At any time when the Client requests to withdraw funds from his account, including transferring between his account, during or even after the promotional period, IronFX shall remove, proportionally, immediately the granted Festive Welcome Trading Bonus prior of proceeding with any Client’s withdraw request based on Clients profit and/or loss ratio. The removal of the proportional granted Welcome Bonus shall apply in all cases even though the Client’s account goes on stop-out BUT the balance is over $50 or equivalent.

Köszönöm!

Hozzászólás

• Kezd izgalmas lenni a verseny.

http://www.ironfx.com/en/promotions/...ition-rankings

Hozzászólás

IronFX Zoli.

Légy szíves fordítsd le a szabályzatotokból ezt a mondatot magyarra:

11. At any time when the Client requests to withdraw funds from his account, including transferring between his account, during or even after the promotional period, IronFX shall remove, proportionally, immediately the granted Festive Welcome Trading Bonus prior of proceeding with any Client’s withdraw request based on Clients profit and/or loss ratio. The removal of the proportional granted Welcome Bonus shall apply in all cases even though the Client’s account goes on stop-out BUT the balance is over $50 or equivalent.

Köszönöm!
                A fordítás:

11. Bármikor, amikor az ügyfél toke vissza vonást kezdeményez a számlájáról, beleértve a belso átutalást a számlái között, a promóciós időszak alatt vagy után, az IronFX azonnal visszaveszi az Ügyfel nyereség és / vagy veszteség arányához képest a megadott Ünnepi Kereskedési Bonuszt mielőtt az Ügyfél kiutalási kérelmét végrehajtaná. Az Üdvözlő Bónusz arányos visszavételét minen esetben alkalmazni kell, még akkor is ha az Ügyfél számláján stop-out jelentkezik DE az egyenleg tobb mint $50 vagy azzal egyenértékű.

Az értelmezés:
                mindig amikor pénzt kérsz vissa vagy átteszed az alszamládra akkor a bónusz megfelelo részét visszavonjuk az aktuális állás alapján. A bónuszt csak abban az esetben tekintjuk elveszítettnek ha az egyenleged 50$ alá csokken.

Hozzászólás

• Gondoltam leirom en is a velemenyemet. Kedves Dvit szerintem telitalalat a te beirasod, mert egy nyereseges kereskedönek ez jo , de a veszteseges kereskedönek ez csalogato, hogy itt nyisson szamlat, itt bukja el a penzet. Szerintem ezt Zoltan is latja es nem sertem meg. A masik, ha figyeltetek Zolltan irasat, csak az ECN köteseket viszik a piacra. Szerintem tul van mar bonyolitva.Egyebkent a bonusz engem se erdekelt idaig, de most atgondolom, mert ugyanakkora töke es kockazat mellett dupla nyereseg eleg jol hangzik, nem nyereseges pozinal nincs dupla veszteseg

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha már mínuszban vagy ,akkor a bónuszt is vissza kell termelned, tehát nem fedez semmit.
                    Ez kizárólag azoknak szól akiknél a 0 $-os egyenleg a cél. Azt ugyanis nehezebb elérni, mint egy átlagos számlán, de a nyereség elérésében semmit nem segít. Virtuális pénz, kamatmentes kölcsön, tőkeáttétel vagy nevezzük aminek akarjuk, de nem bónusz. Az ami soha nem lehet a tiéd, azt nem lehet bónusznak nevezni.
                    Illetve érdekes kmisi felvetése is, hogy vajon szabályos-e?
                    Az etikát nem is emlegetem, de hogy ezt a jónép nagy része elsőre benyalja az tuti. Én sem gondoltam végig először.
                    Mindíg jót derülök amikor az etika szót látom forex környezetben.
                    Mit is csinálunk?
                    -egymás zsebében turkálunk...

Hozzászólás

• moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Mindíg jót derülök amikor az etika szót látom forex környezetben.
                      Mit is csinálunk?
                      -egymás zsebében turkálunk...
                      Ó ezen a szón egyre többen mosolyognak. Talán törölni is kellene a szótárból .
                      Én meg azon derülök jót, amikor valaki alapvető szavakat nem tud helyesen írni.

Hozzászólás

• papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gondoltam leirom en is a velemenyemet. Kedves Dvit szerintem telitalalat a te beirasod, mert egy nyereseges kereskedönek ez jo , de a veszteseges kereskedönek ez csalogato, hogy itt nyisson szamlat, itt bukja el a penzet. Szerintem ezt Zoltan is latja es nem sertem meg. A masik, ha figyeltetek Zolltan irasat, csak az ECN köteseket viszik a piacra. Szerintem tul van mar bonyolitva.Egyebkent a bonusz engem se erdekelt idaig, de most atgondolom, mert ugyanakkora töke es kockazat mellett dupla nyereseg eleg jol hangzik, nem nyereseges pozinal nincs dupla veszteseg
                        Papa!

Nem csak a nyertes pozi dupla, a vesztes is. (amíg nyereséges vagy). Ha bukóban vagy, akkor pedig fele a veszteség, de fele a nyereség is.
                        Gyakorlati jelentősége ennek az akciónak nincs.

Hozzászólás

• vanti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ó ezen a szón egyre többen mosolyognak. Talán törölni is kellene a szótárból .
                          Én meg azon derülök jót, amikor valaki alapvető szavakat nem tud helyesen írni.
                          Becsúszik néha, de látom neked is.

Hozzászólás

• "Menj el egy szakfordítóhoz, vagy ugyvédhez és kérd meg hogy értelmezze neked a terms and conditions részt ha nekem nem hiszel!"

Talán jobb és hasznosabb lenne egy hiteles fordítást csináltatnia a IronFX-nek, ami számára sokkal olcsóbb (ami pénzt itt emleget, hogy ad a kuncsaftoknak), mintha egy magánember fordíttatja azt le. Ez lenne az etikus.

Bocsi, hogy belebeszéltem, nem volt szándékomban nagyon belemenni a témába.

Hozzászólás

• balacy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              "Menj el egy szakfordítóhoz, vagy ugyvédhez és kérd meg hogy értelmezze neked a terms and conditions részt ha nekem nem hiszel!"

Talán jobb és hasznosabb lenne egy hiteles fordítást csináltatnia a IronFX-nek, ami számára sokkal olcsóbb (ami pénzt itt emleget, hogy ad a kuncsaftoknak), mintha egy magánember fordíttatja azt le. Ez lenne az etikus.

Bocsi, hogy belebeszéltem, nem volt szándékomban nagyon belemenni a témába.
                              Igen ez is egy megoldás.
                              Az IronFX angol nyelven uzemel, így minden hivatalos dokumentum angolul van.

Az csak egy kényelmi szolgáltatás hogy magyarul is megvan néhány fontosabb dokumentum.
                              Természetesen már az elejétol fogva jeleztem a menedzsmentnek, és továbbra is idonként megemlítem hogy a magyarul is legyen lefordítva minden. Koszonom a véleményedet.

Hozzászólás

• Sziasztok, el tudná nekem valaki mondani, hogy miért problémás a Market Maker számla? Nekem per pillanat úgy tűnik, hogy a bankközi devizapiac olyan, mintha óceánba fürdenék, a Market Maker meg olyan, mintha tengerbe. Nekem, mint fürdőző semmi különbséget nem jelent, ugyanúgy tudom élvezni is, vagy éppen nem élvezni mindkettőt... tulajdonképpen a bankközi devizapiac is egy piac, de nagyobb, meg merem kockáztatni, hogy valamivel komplikáltabban, de szintén manipulálható az ECN számla is. Köszi

Hozzászólás

Working...
                                X