Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Amint lesz egy pár plusz befizetésed, amire már nem kaptál bónuszt, és egy pár kisebb kivéted, amikor a bónuszt is arányosan visszavonják, nem fogod tudni. Mint ahogy a hivatásos acount managerek sem bírták kiszámolni. Ketten kétfélét mondtak, és mindkettő téves összeg volt.

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Amint lesz egy pár plusz befizetésed, amire már nem kaptál bónuszt, és egy pár kisebb kivéted, amikor a bónuszt is arányosan visszavonják, nem fogod tudni. Mint ahogy a hivatásos acount managerek sem bírták kiszámolni. Ketten kétfélét mondtak, és mindkettő téves összeg volt.
      Távol álljon tőlem, ezen vitát kezdeni, de a számok makacs dolgok, szimpla összeadás- kivonás. Az, hogy némelyik am ostoba mint a föld, vagy közben az Iron saját kénye-kedve szerint változtatgat a szabályokon, szerencsétlen számok nem tehetnek.

Hozzászólás

• Rozsoma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sziasztok!

Nekem utalt a cég a héten. Kb. 3 hét volt de ettől függetlenül minden gond nélkül megkaptam a pénzemet.
        MEkkora összeget? Mire utaltattál?

Hozzászólás

• ***** eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Amint lesz egy pár plusz befizetésed, amire már nem kaptál bónuszt, és egy pár kisebb kivéted, amikor a bónuszt is arányosan visszavonják, nem fogod tudni. Mint ahogy a hivatásos acount managerek sem bírták kiszámolni. Ketten kétfélét mondtak, és mindkettő téves összeg volt.

Először nekem is nehéznek tünt, de nekiláttam, és megfigyeltem a közlemény rovat vagy mi a franc, azonosítónál, hogy milyen betűk, jelek vannak amik a bónuszt jelentik, ezek után tényleg csak + meg - végiggörgetve a számlát és be tudtam azonosítani melyik melyik ki ill beutalás. És sikerült is, mert pont 0 maradt a számlán, pedig kb 5xrös volt a kiutalt tökém a bónusz mennyiséghez képest, szal volt mozgás már és kellett számolgatni

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            MEkkora összeget? Mire utaltattál?
            1000USD volt az összeg és k&h bankszámla.

Hozzászólás

• Sziasztok!

Március 6-án megigényelt kiutalásomat ma kaptam meg az IronFX-től.
              Számlámon a pénz.
              Az Iron-nál végig készségesek voltak velem,viszont most már fizikailag is lett eredménye az ígéreteknek.
              Remélem mindenki megkapja a pénzét hamarosan!
              Sziasztok!

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Sziasztok!

Számlámon a pénz.
                Az Iron-nál végig készségesek voltak velem,viszont most már fizikailag is lett eredménye az ígéreteknek.
                Sziasztok!
                Köszönjük, hogy megosztottad! Végre egy jó hír. Sajnos én azóta sem kapom vissza a pénzem (szintén március 6. kiutalás és nem volt kereskedés a számlán) és senki sem válaszol. Két napja pedig bombázom őket folyamatosan. Következő lépés az lesz, hogy jelentem őket az MNB -nek.

Hozzászólás

• Németh Zoltán!

Kérem szépen váleszoljon a pénteki mailemre.

Köszönöm

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!

Számlámon a pénz.
                    Sziasztok!
                    Ezek az ironos dolgozók hihetetlenül készségesek mindig. Azt hazudják ami éppen az eszükbe jut. Egészen rendkívüli esetben még az is előfordul hogy kifizetik az ügyfélnek a saját pénzét!
                    Ez kérem egészen elképesztő!

Sajnos a rendőrségi feljelentések azért mennek mert nem minden ügyfél ilyen hálás a készségességükért...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ezek az ironos dolgozók hihetetlenül készségesek mindig. Azt hazudják ami éppen az eszükbe jut. Egészen rendkívüli esetben még az is előfordul hogy kifizetik az ügyfélnek a saját pénzét!
                      Ez kérem egészen elképesztő!

Sajnos a rendőrségi feljelentések azért mennek mert nem minden ügyfél ilyen hálás a készségességükért...

Azért írtam be azt amit,mert én valóban megkaptam a pénzemet.És igen,hálás vagyok,hogy végül ez így történt.
                      Ma sok helyen azt láthatjuk,hogy az emberek örülhetnek ha a befektetett pénzük egy részét visszakapják.Sajnos ez valóban nem jó és eléggé elképesztő is.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Reméljük sok embernek fog felgyorsulni a kiutalása.
                        Sajnos ez sem fogja szerintem megmenteni a céget. Kiutalások teljesülnek, beutalások nincsenek nagyon, nehéz a sok irodát és alkalmazott sereget fent tartani.
                        Sajnos nem úgy tűnik. 6héte, azaz 26 munkanapja várok...... Nincs mit vizsgálni a számlámon Zoltán szerint sem.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          a cysec allasfoglalasra CIRCULAR NO : C065 hivatkozva kuldeni kell mailt funding, info,inquiries, compliance@ironfx es felszolitani oket ,hogy 24oran belul dolgozzak fel a penzvisszakerest. en ezt csinalom
                          Mi lett az eredmény?

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Köszönöm a válaszod! Hétfőn megyek úgyis közjegyzőhöz ott is érdeklődöm.
                            Jutottál valamire?

Hozzászólás

Sajnos nem úgy tűnik. 6héte, azaz 26 munkanapja várok...... Nincs mit vizsgálni a számlámon Zoltán szerint sem.
                              Zoli hazudozik össze vissza, ezt szokta meg és ez az életformája. De már magyarázkodni se jár ide, mennek a rendőrségi feljelentések, a felügyelet mint látjuk mégis vizsgálja/vizsgálta őket, lassan már nem tud mit hazudni. El is fog tűnni, megy ablakot pucolni, oda való.

én 80 napja kértem ki a pénzem....vagyis akkor fogadták el a kiutalásomat és igazolták vissza.

Hozzászólás

Mi lett az eredmény?
                                eredmenye az ,hogy valaszoltak legalabb de penz az sehol
                                ezt a valaszt kuldtek
                                ​​
                                Thank you very much for your inquiry!

Currently we are processing all withdrawal requests with a queuing system.

The reason of the delay with processing your request is because we identified a group of traders who are misused our promotions and acted against our T&C.

Because of this breach we started an investigation on all our clients accounts prior of processing any request. Your withdrawal request though is expected to be processed in due course.

From our side we will do our best to speed up the process.

Thank you for your patience and understanding.

Best regards,

Hozzászólás

Working...
                                X