Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Amit lehet tenni:

Európai Fizetési Meghagyás:

https://e-justice.europa.eu/content_...orms-156-hu.do

itt az A jelű formanyomtatvány kitöltése, ezt el kell vinni egy közjegyzőhöz, ott a követelés 3%-át befizetve azonnal elküldik. (1 héten belül)

Utána Iron vár pár hetet mielőtt átveszi... majd 3 dolog lehet:

1: fizet.
    2: nem válaszol

Akkor automatikusan jogerőre emelkedik 30 nap után és behajtható.

3: ellentmondással él. (Ezt csinálja időhúzásból)

Ha ellentmondással él, akkor automatikusan per lesz belőle, MAGYAR BÍRÓSÁGON!!! ennek az illetéke + 3% (tehát összesen 6% illeték)
    Így viszont a perek összevonhatóak, egy komolyabb médiafigyelemmel megsegítve nem lehet gond.

A másik feladat:

Fut már egy nyomozás az Iron ellen, mindenki csatlakozzon aki csak tud. Nagyon készségesek szerencsére.

Hozzászólás

• NÉMETH ZOLTÁN, azt mondtad, ha valami nem érthető akkor kérdezzük meg...

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha te jól elolvastad, kifejtenéd, hogy ezt hogy értitek a Cysec körlevélből? Különös tekintettel a vastagon kiemeltekre...
        v.
        Allocation of profits/losses to the client

In case of a withdrawal request of funds, especially before fulfilling the trading benefit conditions, it has been observed that the trading benefit is cancelled along with all, or part of, the profits generated. Unlike in the case of losses, these are attributed to the client.
        It is provided that all profits and losses generated using clients’ funds are allocated to
        clients and in no case, the CIF may keep the profits. As far as the profits and losses generated using trading benefits are concerned, the CIF must fully inform the client about the applicable treatment/allocation of these profits/losses, before the granting of the trading benefit, as it is mentioned in point 2(i) above. The CIF must establish and implement arrangements that enable the compliance with the above. In case a CIF cannot distinguish the profits/losses generated using clients’ funds and using a trading benefit, then the CIF must allocate all profits/losses generated using both (clients’ funds and trading benefit) to the client.

Ja és esetleg ezt:

iv.
        Modification of the trading benefit conditions without appropriate and in advance information of the client

It has been observed that the trading benefit conditions are modified without appropriate and in advance information of the clients. In case of modifying the trading benefit conditions, the CIF must inform appropriately and in advance the clients to whom a trading benefit has been granted. In addition, the CIF must give its clients the option either to continue using the trading benefit, or to cancel it without any cost and without to be considered that the trading benefit conditions are not fulfilled.
        ????????????

ÉS megint eltűnt... hát gyerekek, ennyi...

Hozzászólás

????????????

ÉS megint eltűnt... hát gyerekek, ennyi...
          Nem kell tőle kérdezni, majd a rendőrség és a bíróság kérdez

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Törli magát?
            Miért tenné?
            Fogadtak N.Zolival, hogy ha az Iron él és virul ezév nyárig (nem tudom pontosan az időpontot - talán június 1 vagy július 1), akkor törli magát a fórumról.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Németh Zoltán!

Múlt héten, azt igértem, megosztom a többiekkel, ha elbírálják a kiutalásomat a héten, mint ahogy ezt valószínűsítette.
              Megnyugtatni nem tudom az erre járókat, akik még nem indítottak kiutalást, mert a már. 9-én indított kiutalásommal semmi nem történt. Hivatalosan semmilyen tájékoztatást nem küldenek, csak igérgetnek a managerek.

VAN PÉNZE AZ IRONFX-NEK, HOGY KIFIZESSE A NEM BÓNUSZOZÓ ÜGYFELEKET ????
              Ha nem válaszol nyílvánosan igennel , azt úgy értékelem, hogy nincs pénze az Irofx-nek, és nem fizet.
              Nem kaptam választ. Ismét kiteszem, mert remélem csak elkerülte a figyelmét.

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Fogadtak N.Zolival
                Lalikám nem először írsz marhaságokat.

Keresd meg és idézd be hol fogadtam én ezzel a patkánnyal. Még kezet sem fognék vele nemhogy fogadjak.

Hozzászólás

• Keresek olyanokat, akik márc. 9 után indították a kiutalást, dollár alapú számláról, bankszámlára, és megkapták a pénzüket.

Köszönöm.

Hozzászólás

NÉMETH ZOLTÁN, azt mondtad, ha valami nem érthető akkor kérdezzük meg...
                    Nem tudom mire vagy kiváncsi...

leírtam hogy a korlevél minden ciprusi brókernek kiment, és az IronFX maradéktalanul meg is felel a kovetelményeknek

neked mi nem értheto?

Hozzászólás

• Tényleg mintha én is olvastam volna valamit,hogy ha idén nyárig nem lesz új tulajdonosi kör az Iron-nál akkor..........
                      Gyula elég durván mérges Zolira.Az utolsó hsz. nem valami finom.
                      Bár meg is értem.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tényleg mintha én is olvastam volna valamit,hogy ha idén nyárig nem lesz új tulajdonosi kör az Iron-nál akkor..........
                        Gyula elég durván mérges Zolira.Az utolsó hsz. nem valami finom.
                        Bár meg is értem.
                        A Takács Peti (aka ShortosGyula) NEM tudom miért mérges...
                        Állítása szerint nincs pénze az IronFX-nél (személyesen pedig nagy osszegekrol beszél a "barátai alatt").

Ezt írta korábban:

Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Akkor megbuktam mint elemző, semmi keresnivalóm itt.

Mondanám hogy fogadok veled nem egy üveg márkás italban de 5000 usd-ben.
                        Viszont semmi garancia nincs rá hogy megkapnám a nyereményem. Így nem fogadok.
                        Arra is komoly téteket lehetne tenni hogy Németh úr szabadlábon lesz-e idén nyáron...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

leírtam hogy a korlevél minden ciprusi brókernek kiment, és az IronFX maradéktalanul meg is felel a kovetelményeknek

neked mi nem értheto?
                          Zoltan ez egy nagyon kimerito es lenyugozo valasz ,biztos konzultaltal Markosal

Hozzászólás

• Közjegyző:
                            Azt lehet tenni amit Adamv a #7823 hozzászólásában pontosan leírt Európai Fizetési Meghagyás. Holtbiztos vagyok benne ,hogy az Ironfx-nek egy petákja sincs de ha van is akkor sem fog fizetni. Mint korábban is említettem március 6 óta olyan számlámról nem fizetnek amelyen kereskedés sem volt. Javaslom még, hogy írjatok a Portfoliónak ti is ígéték, hogy írnak egy újabb cikket. Jelezzük a panaszt az MNB felé is mivel MNB engedélyel is rendelkeznek és egy riportban javasolta is az MNB, hogy nyugodtan lehet hozzájuk fordulni. Ezt a linket találtam:

https://felugyelet.mnb.hu/fogyasztok...odik/panaszkez

Itt van egy kitöltendő és visszaküldendő formanyomtatvány.

Hozzászólás

• "Fogadok 5000 dollárban."
                              Röpködnek itt a milliók kérem.
                              Amúgy ha lesz is valami gikszer az Iron-nál akkor több 100 ezres (dollár,euro) betéteket nem fognak visszafizetni.Az holtbiztos.Bár ne legyen igazam!
                              De jó,hogy én már csak mint "parton kívüli" követem figyelemmel az eseményeket.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

neked mi nem értheto?
                                Az Ironfx maradéktalanul nem tett eleget ennek. Meg más broki sem, de iron mintha direkt pont az ellenkezőjét akarta volna csinálni. Mintha direkt azt akarná, hogy fuggeszek fel....

Megorultettek? Vagy nem tudják, hogy miket hazudozol itt össze?

De én vagyok a hülye, hogy még hozzád beszélek...

Mindenkinek a figyelmébe ajánlom, hogy a visszadatumozott szerződés amit iron csinált verte ki a biztosítékot a felügyeletnél és küldte a körlevelet.

Hozzászólás

Working...
                                X