Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mire vagy kiváncsi...

leírtam hogy a korlevél minden ciprusi brókernek kiment, és az IronFX maradéktalanul meg is felel a kovetelményeknek

neked mi nem értheto?
    ERRE VAGYOK KÍVÁNCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

v.
    Allocation of profits/losses to the client

In case of a withdrawal request of funds, especially before fulfilling the trading benefit conditions, it has been observed that the trading benefit is cancelled along with all, or part of, the profits generated. Unlike in the case of losses, these are attributed to the client.
    It is provided that all profits and losses generated using clients’ funds are allocated to
    clients and in no case, the CIF may keep the profits. As far as the profits and losses generated using trading benefits are concerned, the CIF must fully inform the client about the applicable treatment/allocation of these profits/losses, before the granting of the trading benefit, as it is mentioned in point 2(i) above. The CIF must establish and implement arrangements that enable the compliance with the above. In case a CIF cannot distinguish the profits/losses generated using clients’ funds and using a trading benefit, then the CIF must allocate all profits/losses generated using both (clients’ funds and trading benefit) to the client.

Ja és esetleg ezt:

iv.
    Modification of the trading benefit conditions without appropriate and in advance information of the client

It has been observed that the trading benefit conditions are modified without appropriate and in advance information of the clients. In case of modifying the trading benefit conditions, the CIF must inform appropriately and in advance the clients to whom a trading benefit has been granted. In addition, the CIF must give its clients the option either to continue using the trading benefit, or to cancel it without any cost and without to be considered that the trading benefit conditions are not fulfilled.
    Hogy is van ez NÉMETH ZOLTÁN?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ERRE VAGYOK KÍVÁNCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy is van ez NÉMETH ZOLTÁN?
      A kérdésedre válaszolva, úgy van ez, hogy a CySec kikuldott egy korlevelet mind brókercégnek. A levél NEM neked szól hanem a CySec felugyelete alatt levo cégeknek. Én pedig írtam hogy ezzel a korlevéllel osszhangban jár ez a cégunk!

Hozzászólás

A kérdésedre válaszolva, úgy van ez, hogy a CySec kikuldott egy korlevelet mind brókercégnek. A levél NEM neked szól hanem a CySec felugyelete alatt levo cégeknek. Én pedig írtam hogy ezzel a korlevéllel osszhangban jár ez a cégunk!
        szerintem ez a cegetek osszhangban jar a csod fele

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves Németh Zoltán!

Múlt héten, azt igértem, megosztom a többiekkel, ha elbírálják a kiutalásomat a héten, mint ahogy ezt valószínűsítette.
          Megnyugtatni nem tudom az erre járókat, akik még nem indítottak kiutalást, mert a már. 9-én indított kiutalásommal semmi nem történt. Hivatalosan semmilyen tájékoztatást nem küldenek, csak igérgetnek a managerek.

VAN PÉNZE AZ IRONFX-NEK, HOGY KIFIZESSE A NEM BÓNUSZOZÓ ÜGYFELEKET ????
          Ha nem válaszol nyílvánosan igennel , azt úgy értékelem, hogy nincs pénze az Irofx-nek, és nem fizet.
          2x kérdeztem, 2x nem válaszolt Zoltán. Egy illúzióval kevesebb. Ezek szerint az Ironfx nem fizet a nem bónuszozóknak sem és nincs pénze.

Hozzászólás

Publikus a körlevél, és a CYsec MI értünk van. Minket véd!! MI fordulhatunk ellenetek tett panasszal hozzájuk.
            A körlevél pedig alapvetően az ironFx ellen tett rengeteg ügyfél panasz miatt lett kiadva.
            Ebben ki van mondva, hogy legalább 6 pontban törvénysértés történt. Ebből legalább 3 teljesen vonatkozik az Ironra. Úgymint:

Bónuszfeltételek alapos elmagyarázásának hiánya a bónusz adása előtt.
            TC változtatás előzetes ügyfél tájékoztatás nélkül.
            Profitok törlése, ellenben veszteségek beszámítása.

A mirror számlás zsarolás az sajnos még nincs benne, de teszünk róla, hogy a következőben benne legyen!

Hozzászólás

• http://gazdasagtv.hu/deviza/2015-04-...fx-nel-interju

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Amit lehet tenni:

Európai Fizetési Meghagyás:

https://e-justice.europa.eu/content_...orms-156-hu.do

itt az A jelű formanyomtatvány kitöltése, ezt el kell vinni egy közjegyzőhöz, ott a követelés 3%-át befizetve azonnal elküldik. (1 héten belül)

Utána Iron vár pár hetet mielőtt átveszi... majd 3 dolog lehet:

1: fizet.
                2: nem válaszol

Akkor automatikusan jogerőre emelkedik 30 nap után és behajtható.

3: ellentmondással él. (Ezt csinálja időhúzásból)

Ha ellentmondással él, akkor automatikusan per lesz belőle, MAGYAR BÍRÓSÁGON!!! ennek az illetéke + 3% (tehát összesen 6% illeték)
                Így viszont a perek összevonhatóak, egy komolyabb médiafigyelemmel megsegítve nem lehet gond.

A másik feladat:

Fut már egy nyomozás az Iron ellen, mindenki csatlakozzon aki csak tud. Nagyon készségesek szerencsére.

Nem behajtható, hanem végrehajtható.
                Az ügyek nem vonhatók össze. Az minden esetben egy jogosult és egy kötelezett között zajlik.

Hozzászólás

• Zoltán, ha azonosítottátok a visszaélőket.? Akkor a többiek miért nem kapják meg a pénzt? Akik azonosítva vannak ellenük miért nem alkalmazzátok a TC-t?
                  Én eddig nem lettem hivatalosan megvádolva, (3 hónap után) tehát akkor gondolom fizettek végre?

Igényes ez a fizetett reklám.. a Budapesti iroda... Nem tudják hol készítették az interjút Ironfx minőség.

Hozzászólás

• Itt is Németh Zoltán beszél csak kicsit mást mond...

Hozzászólás

• ZOLTÁN! Mennyibe került ez az interjú (vagy inkább hirdetés) ami annyira hiteles, hogy a nagy brit zászlóval teli irodát a budapest székháznak tünteti fel? Csak hogy azok akik mondjuk 500 meg 1000 eurókra várnak hónapok óta tudják hol a pénzük...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igényes ez a fizetett reklám.. a Budapesti iroda... Nem tudják hol készítették az interjút Ironfx minőség.
                        Biztos bekötött szemmel utaztatták ki a stábot.

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem behajtható, hanem végrehajtható.
                          Az ügyek nem vonhatók össze. Az minden esetben egy jogosult és egy kötelezett között zajlik.
                          Hozzászólásaid alapján úgy látom értesz a joghoz. Kérlek segíts tájékozódnom.
                          Ha Adamv által javasolt útra lépek,

1,mire számíthatok költségek tekintetében, illetve a behajtandó összegemmel kapcsolatben.
                          2,ha csődbe megy a cég, akkor előnyben leszek más károsultakkal szemben?
                          3, mit jelent a végrehajtás a behajtással szemben?

Bónuszozás gyanujával nem vagyok vádolható. 6 hete nem utalnak, és már igéretet sem tudtak adni.

Köszönöm előre is

Hozzászólás

• This is SPARTA
                            Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              This is SPARTA
                              ezek szerint nem zar be a budapesti szekhaz... sot gyarapodott es nagyobb lett

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hozzászólásaid alapján úgy látom értesz a joghoz. Kérlek segíts tájékozódnom.
                                Ha Adamv által javasolt útra lépek,

1,mire számíthatok költségek tekintetében, illetve a behajtandó összegemmel kapcsolatben.
                                2,ha csődbe megy a cég, akkor előnyben leszek más károsultakkal szemben?
                                3, mit jelent a végrehajtás a behajtással szemben?

Bónuszozás gyanujával nem vagyok vádolható. 6 hete nem utalnak, és már igéretet sem tudtak adni.

Köszönöm előre is
                                1. Az fmh illetéke az államnak a követelés 3%-a. Ha fizet akkor örülsz. Ha nem akkor per . Ha per akkor + 3% illeték az államnak. Tehát a követelés 6%-a. Akkor az ügyvéded munkadíja, amiben megállapodsz. Ha nyersz akkor ítéleted lesz a követelésről, iron kifizeti a 6% illetéket, + a saját ügyvéded költségét. Ha te vesztes akkor buktad a 6%-ot, a követelésed + kifizeted az iron perköltségét.

2. Ha közben csődbe megy a cég akkor a felszámolóval fog folytatódni a per.
                                Gyakorlatilag az első között lesz rögzítve a követelésed. Ehhez jobban kellene ismerni a ciprusi cégjogot. Nyilván ha csődbe megy közben a követelésed már egy benyújtott igény.

3. A behajtást minden sziri-szari cégek végzik. Semmilyen törvényi felhatalmazásuk nincsen. Zaklatnak ... , hogy rávegyenek az önkéntes teljesítésre.
                                A végrehajtás az már a törvény ereje, államhatalommal veszik el a pénzt.

Hozzászólás

Working...
                                X