Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Kedves Tagok, a felvételen szereplő székház kiírást a GazdaságTV stábja rontotta el. Véletlenül Budapest került a feliratcsíkra, ez a felirat sablonon maradt - emiatt elnézést kérünk a nézőktől és az IronFX-től is. Már javítottuk London-ra.

Félreértések tisztázása végett: legjobb tudásunk szerint a felvétel Londonban készült. Elküldtük a kérdéseinket a botrány kitörésének napján Németh Zoltánnak, szinte egyből, miután értesültünk róla, hogy nem érkeznek meg kifizetések. Pár hét múlva kaptuk meg a videófelvételt (egészen pontosan április 10-én), amit a mai napon vágatlanul közzétettünk. Vágás nélkül, igen, hogy semmiképpen sem ne lehessen benne szerkesztőségi állásfoglalás, vélemény vagy befolyásolás. Egyáltalán nem fizetett hirdetés, ilyen jellegű hirdetést nem is közölhetne médium, az súlyos sajtóetikai vétség volna. Nagyon sajnáljuk, ha így jön le nektek, egyszerűen szerettük volna közvetlenül megszólaltatni az érintetettet, éppen a kereskedők érdekében - a videó alapján mindenki úgy foglal állást, ahogy kíván, de hiszünk benne, hogy a videó közzétételével pontosabb képet kap a néző arról, hogy mit gondoljon az esetről.

Üdvözlettel,
    Kovács András, ügyvezető
    GazdaságTV.hu

Hozzászólás

• GazdaságTV eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Kedves Tagok, a felvételen szereplő székház kiírást a GazdaságTV stábja rontotta el. Véletlenül Budapest került a feliratcsíkra, ez a felirat sablonon maradt - emiatt elnézést kérünk a nézőktől és az IronFX-től is. Már javítottuk London-ra.

Félreértések tisztázása végett: legjobb tudásunk szerint a felvétel Londonban készült. Elküldtük a kérdéseinket a botrány kitörésének napján Németh Zoltánnak, szinte egyből, miután értesültünk róla, hogy nem érkeznek meg kifizetések. Pár hét múlva kaptuk meg a videófelvételt (egészen pontosan április 10-én), amit a mai napon vágatlanul közzétettünk. Vágás nélkül, igen, hogy semmiképpen sem ne lehessen benne szerkesztőségi állásfoglalás, vélemény vagy befolyásolás. Egyáltalán nem fizetett hirdetés, ilyen jellegű hirdetést nem is közölhetne médium, az súlyos sajtóetikai vétség volna. Nagyon sajnáljuk, ha így jön le nektek, egyszerűen szerettük volna közvetlenül megszólaltatni az érintetettet, éppen a kereskedők érdekében - a videó alapján mindenki úgy foglal állást, ahogy kíván, de hiszünk benne, hogy a videó közzétételével pontosabb képet kap a néző arról, hogy mit gondoljon az esetről.

Üdvözlettel,
      Kovács András, ügyvezető
      GazdaságTV.hu
      Ok akkor nekem lenne észrevételem, kérdésem.

Ki mondta, hogy ez a londoni székház?
      Az alkalmazottak akik a háttérben vannak mind a központba dolgoznak. A központ meg nem London, hanem ciprus.

99.99% hogy a videó nem Londonba készült.

Hozzászólás

Kedves Tagok, a felvételen szereplő székház kiírást a GazdaságTV stábja rontotta el. Véletlenül Budapest került a feliratcsíkra, ez a felirat sablonon maradt - emiatt elnézést kérünk a nézőktől és az IronFX-től is. Már javítottuk London-ra.

Üdvözlettel,
        Kovács András, ügyvezető
        GazdaságTV.hu
        Kedves András

Tehát csak az egyik felet megszólaltatni a "kereskedők érdekében" és ezzel pontosabb képet kap bárki? Azt tudod, hogy az újságírásnak pont az a lényege, hogy ti utánajártok és véleményt formáltok. Az hogy közzéteszitek Zoltán videóüzenetét az simán reklám, és nagy szégyen.

Hozzászólás

Üdvözlettel,
          Kovács András, ügyvezető
          GazdaságTV.hu
          Az interjú a Ciprusi irodában készult.
          Ami bezavarhatott hogy a Londoni irodában tartózkodom és a file-t onnan kuldtem át.

Hozzászólás

• Akkor máris javítjuk Ciprusra.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              2x kérdeztem, 2x nem válaszolt Zoltán. Egy illúzióval kevesebb. Ezek szerint az Ironfx nem fizet a nem bónuszozóknak sem és nincs pénze.
              Eddig minden e-mailre válaszoltam tudomásom szerint!

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves András

Tehát csak az egyik felet megszólaltatni a "kereskedők érdekében" és ezzel pontosabb képet kap bárki? Azt tudod, hogy az újságírásnak pont az a lényege, hogy ti utánajártok és véleményt formáltok. Az hogy közzéteszitek Zoltán videóüzenetét az simán reklám, és nagy szégyen.
                Kedves Adamv,

ez egy interjú, semmi több. Feltettünk kérdéseket, amelyek az üggyel kapcsolatosak, és ezeket a válaszokat kaptuk nyilatkozatként. Ennél hagyományosabb és neutrálisabb formátumot el sem tudok képzelni.

-ka

Hozzászólás

Akkor máris javítjuk Ciprusra.
                  huuuuuu, a "riport" Budapesten készült, ja nem Londonban, ja mégsem Cipruson.
                  Egyébként mindent kiraktok amit bárki bárhonnan küld?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A körlevél pedig alapvetően az ironFx ellen tett rengeteg ügyfél panasz miatt lett kiadva. Ebben ki van mondva, hogy legalább 6 pontban törvénysértés történt. Ebből legalább 3 teljesen vonatkozik az Ironra.
                    Értem tehát írásban megírta neked a CySec hogy az IronFX miatt kuldték a levelet?

Hol van leírva hogy torvénysértés tortént? A levélben irányelvek vannak leírva nincsen megállapítva torvénysértés.

Azt is valaki megerosítette neked a CySec-tol hogy ez vagy az a pont az IronFX-re vonatkozik?

Hozzászólás

Kedves Tagok,szerettük volna közvetlenül megszólaltatni az érintetettet, éppen a kereskedők érdekében
                      Üdvözlettel,
                      Kovács András, ügyvezető
                      GazdaságTV.hu
                      Kedves András ha valóban pontos képet szeretnétek adni a helyzetről szívesen adunk a károsultak oldaláról is felvilágosítást a szerkesztőségnek.

Esetleg itt is összefoglalhatjuk hogy mi a probléma a kialakult helyzettel.

Bár kérdés hogy milyen magyarázatra szorul például az a tény hogy befizetett depositokat sem fizet vissza a cég, olyan brokerszámlákról amin kereskedés sem történt.

Szóval szívesen leülünk egy beszélgetésre is akár.

Üdvözlettel:

Takács Péter

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Eddig minden e-mailre válaszoltam tudomásom szerint!
                        Egyrészt a bejegyzésem erre a beírásomra vonatkozott, amire nem kaptunk választ:

Hozzászólás megtekintése
                        Kedves Németh Zoltán!

Múlt héten, azt igértem, megosztom a többiekkel, ha elbírálják a kiutalásomat a héten, mint ahogy ezt valószínűsítette.
                        Megnyugtatni nem tudom az erre járókat, akik még nem indítottak kiutalást, mert a már. 9-én indított kiutalásommal semmi nem történt. Hivatalosan semmilyen tájékoztatást nem küldenek, csak igérgetnek a managerek.

VAN PÉNZE AZ IRONFX-NEK, HOGY KIFIZESSE A NEM BÓNUSZOZÓ ÜGYFELEKET ????
                        Ha nem válaszol nyílvánosan igennel , azt úgy értékelem, hogy nincs pénze az Irofx-nek, és nem fizet.

Másrészt tegnap 23.32-kor küldött mailre sem kaptam választ.

Köszönettel várom mindkettőre a választ

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Egyrészt a bejegyzésem erre a beírásomra vonatkozott, amire nem kaptunk választ:

Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Németh Zoltán!

Múlt héten, azt igértem, megosztom a többiekkel, ha elbírálják a kiutalásomat a héten, mint ahogy ezt valószínűsítette.
                          Megnyugtatni nem tudom az erre járókat, akik még nem indítottak kiutalást, mert a már. 9-én indított kiutalásommal semmi nem történt. Hivatalosan semmilyen tájékoztatást nem küldenek, csak igérgetnek a managerek.

VAN PÉNZE AZ IRONFX-NEK, HOGY KIFIZESSE A NEM BÓNUSZOZÓ ÜGYFELEKET ????
                          Ha nem válaszol nyílvánosan igennel , azt úgy értékelem, hogy nincs pénze az Irofx-nek, és nem fizet.

Másrészt tegnap 23.32-kor küldött mailre sem kaptam választ.

Köszönettel várom mindkettőre a választ
                          Válaszoltam a tegnap éjszakai e-mailre most.
                          Igen az IronFX-nek van pénze kifizetni az ugyfeleket akik nem éltek vissza promónkkal.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A Takács Peti (aka ShortosGyula) NEM tudom miért mérges...
                            Állítása szerint nincs pénze az IronFX-nél (személyesen pedig nagy osszegekrol beszél a "barátai alatt").

Ezt írta korábban:

Hazudsz:

február óta van a kifizetési kérelmem "feldolgozás alatt" amit nem teljesít a cég.

Ezt már többször megbeszéltük de úgy látszik téged a tények nem nagyon zavarnak.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kedves András ha valóban pontos képet szeretnétek adni a helyzetről szívesen adunk a károsultak oldaláról is felvilágosítást a szerkesztőségnek.

Esetleg itt is összefoglalhatjuk hogy mi a probléma a kialakult helyzettel.

Bár kérdés hogy milyen magyarázatra szorul például az a tény hogy befizetett depositokat sem fizet vissza a cég, olyan brokerszámlákról amin kereskedés sem történt.

Szóval szívesen leülünk egy beszélgetésre is akár.

Üdvözlettel:

Takács Péter
                              Kedves Péter,
                              ennek semmi akadálya nincsen részünkről.
                              Kovács András

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Itt is Németh Zoltán beszél csak kicsit mást mond...
                                Szerintem Zoltánnak ezt a videóját is fel kéne tenni az oldalra.

Hozzászólás

Working...
                                X