Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Peti, szia!

Ok, bocs, felajánlottad neki, nem fogadás volt, valóban.
    Részemről mindegy... Hétfő óta nekem már tényleg tökmindegy.

Ha gondolod, neked is kitrédelem a pénzed, ahogy a többi barátomnak is megtettem/megteszem.

A mirror/stp/book 1000-1000$-os "fizet-e az iron az stp-ről" kihívás lassan a végéhez közeledik, 91$ van még a bookon, remélem holnapra az is kimegy. Ahogy mondtam pár oldallal visszább, beszámolok majd a kifizetésről.

L.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Értem tehát írásban megírta neked a CySec hogy az IronFX miatt kuldték a levelet?

Hol van leírva hogy torvénysértés tortént? A levélben irányelvek vannak leírva nincsen megállapítva torvénysértés.

Azt is valaki megerosítette neked a CySec-tol hogy ez vagy az a pont az IronFX-re vonatkozik?
      így van leírva a törvénysértés:

granting trading benefits (e.g. welcome bonus) to their clients under conditions and are following such practices, which do not seem to be consistent with the spirit and the letter of the Investment Services and Activities and Regulated Markets Law of 2007, as in force ("the Law") and Directives DI144-2007-01 of 2012 for the authorisation and operating conditions of CIFs
      (‘the Directive 1’)

and DI144-2007-02 of 2012 for the professional competence of CIFs ('the Directive 2'). In particular, these conditions and practices do not seem to be consistent with:
      i.

Article 36 of the Law (Conduct of business obligations when providing services to clients).
      ii.

Part VI of Directive 1 (Safeguarding of clients assets).
      iii.

Part III (Provision of information to clients) and Part IV (Assessment of suitability and appropriateness).

Az iron egyértelműen felismerhető a welcome bónusz és additional bónusz kifejezésekből. Monj egy másik CIF-et akinél van ilyen! Mindkettő egyszerre!

Hozzászólás

• erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Peti, szia!

Ok, bocs, felajánlottad neki, nem fogadás volt, valóban.
        Részemről mindegy... Hétfő óta nekem már tényleg tökmindegy.

Ha gondolod, neked is kitrédelem a pénzed, ahogy a többi barátomnak is megtettem/megteszem.

A mirror/stp/book 1000-1000$-os "fizet-e az iron az stp-ről" kihívás lassan a végéhez közeledik, 91$ van még a bookon, remélem holnapra az is kimegy. Ahogy mondtam pár oldallal visszább, beszámolok majd a kifizetésről.

L.

Kérlek legalább Te hagyd már ezt a butaságot: befizetni újabb tőkét az ironfx-hez hogy esetleg hozzájuthass a törvénytelenül visszatartott pénzedhez? Ezáltal elfogadva az ő játékszabályaikat?
        Gratulálok, bravó...
        1000 usd tesztszámla. Komolyan nemár...Tőled azért többet várunk

Hozzászólás

• Azt is valaki megerosítette neked a CySec-tol hogy ez vagy az a pont az IronFX-re vonatkozik?

Van egy személy, aki az ironFx londoni irodájában dolgozik, magyar származású, és épp a head of sales munkakört tölti be , és egy nagyon szűk pórázra eresztett főnökösdi stílusban pufogtatja legtöbbször ugyanazokat a sablonokat..

Felismerhető ebből, hogy kiről van szó szerinted? Nem mondtam ki...

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Felismerhető ebből, hogy kiről van szó szerinted? Nem mondtam ki...
            Van ezen a fórumon alig egy tucat talán kevesebb olyan tag akiknek a fo bevételi forrása eddig az volt hogy a bónuszt kijátszották és most sírnak hogy a cég elzárta az ingyenpénzcsapot, próbálnak pánikhangulatot kelteni azt remélve hogy valami torténni fog és azt állítják hogy ez torvénytelen volt...

felismered hogy kikrol van szó? (kis segítség akik legaktívabbak ebben a topic-ban)

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kérlek legalább Te hagyd már ezt a butaságot: befizetni újabb tőkét az ironfx-hez hogy esetleg hozzájuthass a törvénytelenül visszatartott pénzedhez? Ezáltal elfogadva az ő játékszabályaikat?
              Gratulálok, bravó...
              1000 usd tesztszámla. Komolyan nemár...Tőled azért többet várunk
              Peti, ugyan már, nem tudom miért bohóckodsz, de legyen ahogy akarod. Hagyjuk a f.szba ezt az egészet. Nekem aztán tökmindegy, hogy kinek meddig dekkol bent a pénze és nem dolgozik. Nincs bent az irodámban olyan belmagasság, hogy le tudjam rajzolni mekkora ívben sz.rok rá.

Hozzászólás

Van ezen a fórumon alig egy tucat talán kevesebb olyan tag akiknek a fo bevételi forrása eddig az volt hogy a bónuszt kijátszották és most sírnak hogy a cég elzárta az ingyenpénzcsapot, próbálnak pánikhangulatot kelteni azt remélve hogy valami torténni fog és azt állítják hogy ez torvénytelen volt...

felismered hogy kikrol van szó? (kis segítség akik legaktívabbak ebben a topic-ban)
                Zoltan a mirror szamla nem ingyen penzcsap? Szanalmas vagy es az egesz fostalicska cegetek

Hozzászólás

megnéztem ki írta a legtöbbet ide. Te. Akkor megvan ki az.

Milyen ingyen pénzcsap? A pénzemet és a DEPOZITOMAT tartjátok vissza, úgy hogy elfogadtátok a kiutalást 1 hónapig ment a hazudozás, hogy mindjárt megkapom csak várjak kicsit. Most pedig minden tájékoztatás és válasz nélkül tartjátok magatoknál a határozott utasításom ellenére.

A CYSEC azt írja, hogy nem tűnik törvényesnek. Csak szerinted..

Hozzászólás

A felháborodásunk oka az , hogy jogtalanul nem fizettek ki pénzeket tömegével, világszerte nagyon sok ügyfélnek. A felháborodásunk oka az, hogy sem előtte sem azóta nem magyaráztátok el, hogy ki mi alapján lehet gyanús, (kötésméret?, profit,loss%?, a devizapár? vagy mi???). Ezzel szemben most ráraktátok ügyfelek tömegeit egy "gyanús" listára, amivel kapcsolatban azt mondod a Youtube felvételen: "lenullázzuk". Milyen szerződés milyen pontja alapján mondtad ezt?????

A jövőben bárkivel megtörténhet ugyanez aki az ironnál kereskedik!!! Mert az ironnál több havi/ évi kereskedés után HIRTELEN lehetsz egyszercsak gyanús!!!

Hozzászólás

• A felháborodásunk oka az, hogy például most sem mondjátok el senkinek, hogy a mirrorra ha nyersz akkor nem fizetnek ám ki! Csak ezt nem árulják el a homlapon!!!

EZT MONDJA AZ IRONFX:

A MIRROR ÉS STP SZÁMLÁKON LEHET MOST BELSŐ HEDGELNI, CSAKHOGY ÚGY, HOGY A MIRRORRA KELL VESZÍTENI!!!

Mi van? Kötelezve vagyok egy eredmény elérésére??
                      Arra köteleznek, hogy veszítsek az Iron zsebébe (a veszteségem ugyanis az Ironnak azonnali ingyenpénz!!)

Hát majd a hatóságok eldöntik, hogy mi a bűncselekmény, maradjunk annyiban...

Hozzászólás

• AZ ironFx egy alapvetően Market Maker bróker. Az az alapvető érdeke, hogy veszíts oda. És ezt olyan eszközökkel csikarják ki, mely az utóbbi időben átlépte a törvényesség minden határát! Semmilyen szerződésben nincsen benne ugyanis az amit most csinálnak ügyfelek tömegeinek a pénzével!

Az a 160 kínai miért ment a bíróságra vajon?
                        Miért vannak további alakuló pertársaságok, rendőrségi feljelentések egyre több országban?
                        Miért is van a Forexpeacearmy honlapján, rengeteg ügyfél bejegyzés alapján "SCAM"-nak azaz "átverésnek" nyilvánítva az IRONFX???
                        A rengeteg egyéb honlapról fórumról nem is beszélve...

Hozzászólás

• Az ilyen interjúknál nem úgy szokott lenni, hogy a nyilatkozók arcát eltakarják valami sötét folttal?

Jól elvitatkoztok erről a CySEC körlevélről. Hatalmas jelentőséggel bír, precedens értékű!
                          Még az iron nevét sem merik kimondani benne. Ha még kapnak pár száz levelet a bónuszcsalóktól, akkor majd legfeljebb jól megbírságolják őket, mondjuk 2ezer euróra.
                          Mármint a bónuszcsalókat, a hivatal zaklatásáért.
                          Csatolt fájlok

Hozzászólás

Zoltán! Ezt már megbeszéltük... Ha csak pár ember, akkor miért nem fizettek vagy miért nem szankcionáltok 3 hónap(!!!) után sem? Megmondom... Mert rohadtul nincs pénzetek fizetni, de jogotok sincs szankcionálni. Ez ilyen egyszerű.

A CySEC körlevél rohadt jó dolog, mert hivatalos állásfoglalás, így jóval gyorsabbá teszi a bírósági/rendőrségi szakaszt. Nézzünk meg párat röviden:
                            • Nincs egyértelműen szabályozva, hogy mit lehet és mit nem lehet a kereskedés során. Hát erről tudok aztán mesélni amikor Pálinkás Nikolett (tényleg még ott dolgozik?) meg Te is jösz a nagy lotokkal. Sehol nincs leírva semmi, de ránézésre vádaskodtok. PIPA!
                            • Tudja az ügyfél pontosan mennyi pénzt hívhat vissza? Nem tudja, mindenki csak matekol, semilyen felületen nincs feltüntetve. PIPA!
                            • Szóltatok, amikor megváltozott a szabályzat? Nem, sőt végig tagadtad, hogy változott, most is tagadod, mindent csak tagadsz, de mindenkinek ott van emailben, könnyen bizonyítható. PIPA!
                            • Túl rövid időt adtok a szabályzat megismerésére? Ez nem kérdés, de a korrektség kedvéért megjegyzem, hogy más cégnél is így van, de attól még PIPA!
                            • Magas visszautlási költség? 4%, az igen magas. PIPA!

Továbbá... Azt is megbeszéltük már, hogy amikor azzal védekezel, hogy "az pattog csak, akinek bent van pénze" nevetséges, ostoba és szűklátókörű megnyilvánulás. Sokkal többen nem pattognak mint akik igen, mert sokan nem tudják hogyan kell pattogni. És olyan is pattog akinek csak ismerősének/barátjának van bent pénze, ugyanis amit csináltok az érinti a komplett bank/tőzsde szakmát és a hozzájuk kapcsolódó területeket, valamint az alapvető bizalmat.

Hozzászólás

• Na . Eddig csak olvastam a hsz-eket .
                              Most viszont jelzem hogy március 9.e óta feldolgozás alatt van a számlám .
                              Jeleztem Zolinak is , az Iron chatján is , mindenhonnan semmitmondó válaszokat kaptam .
                              Írtam a kapcsolat tartómnak , válasz nincs . Ja , kilépett .Mondjuk ezt is elfelejtették a chaton közölni velem .Most kaptam 1 ujj embert aki természetesen elérhetetlen emailon .A magyar ügyfélszolgálatos ugyanis semmit nem árul el . Mért késik és meddig késik a kiutalásom ? Egyböl a kapcsolat tartómhoz irányitott . Aki mint tudjuk , elérhetetlen .

Azt sem tudom , jó összeget írtam-é be .
                              Csak a bónus teljes összegét vettem le .
                              Az elöző összekötő elmondása szerint: Ha bukom , oszlik ketté a veszteség, meg a következön is ... amig a bónuszom tart .Emlékezetem szerint 10000% os margin szint alatt nem is jártam .
                              Ha nyerek , az viszont az enyém .
                              Semmiféle 4% os kiutalási levonásrol nem volt szó .
                              Ha jól tudom a január eleji T&C ben még így volt .

Magyar honlap , Magyar iroda , Magyar traderek .
                              Én a nagyfönök helyében lefordíttattam volna a T&C-t.
                              És ha újj lép hatályba , odatolom a kereskedők orrába pl emailon : Ezek az újj szabályok, ezek alapján akarsz kereskedni nálunk ? Ha igen , szívesen látunk . Ha KÜLÖN EZT nem fogadod el ,akkor szerzödést bontunk. Visszakapod a pénzed , és mindenki megy a maga útján .

A jelek szerint egy általunk nem ismert szabályzatot automatikusan , ellenvetés hiányába KÜLÖN TUDATOSITÁS( értelmezés) NÉLKÜL elfogadottnak minösitettek .
                              (Nem életszerü hogy minden trader napjába 3x bogarásza át a szabályzaton , nem-é pont most változott valami .)
                              Úgy gondolom ez a honi és az EU-s jogoknak is ellentmond .
                              Úgy gondolom ez alapján hogy mivel az ujat KÜLÖN , NEM FOGADTAM EL , tehát rám a január eleji vonatkozik .
                              S mivel az 1 napos feldolgozási idő kb 25 napra növekedett( eddig) , feltételezem Az Iron csödbe van .
                              Ha viszont nincs , és a pénzem , önhatalmulag tartja magánál UTASITÁSOM ELLENÉRE , akkor az már csalás lenne .
                              Valaki igazitson ki ha rosszul gondolom .

Hozzászólás

• Sziasztok! Nagyon szívesen eljuttatom a GazdaságTv részére a bizonyítékokat miszerint az Ironfx olyan depositot sem fizet vissza amelyen még kereskedés sem történt. Ma 30. munkanap telik le és még mindíg nem dolgozták fel a hazautalásom (van aki sokkal régebb óta vár). Lementettem a teljes levelezést a hitegetésekről, mellébeszélésekről. Összesen eddig négy emberrel leveleztem az Irofx-esek közül.

Hozzászólás

Working...
                                X