Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van ezen a fórumon alig egy tucat talán kevesebb olyan tag akiknek a fo bevételi forrása eddig az volt hogy a bónuszt kijátszották és most sírnak hogy a cég elzárta az ingyenpénzcsapot, próbálnak pánikhangulatot kelteni azt remélve hogy valami torténni fog és azt állítják hogy ez torvénytelen volt...

felismered hogy kikrol van szó? (kis segítség akik legaktívabbak ebben a topic-ban)
    Kedves Zoltán. Ha egy tucat " hőbörgő bónuszcsalóról" van szó itt a fórumon akkor miért van az, hogy én aki még nem is kereskedtem és egy árva pozició sem volt megnyitva, sem fizetik vissza a depositját? Ugyanis ma van a 30. munkanap amióta várok. Határozottan leírtam, hogy meg szeretném szüntetni az Ironfx-el a szerződésem és szeretném visszakapni a letétemet. Mindíg azt a választ kapom, hogy vizsgálják a számlákat, várjak a soromra. Az én számlámon nincs mit vizsgálni. Meddig várjak még? Mi a probléma? Hiszen csak egy tucat hőbörgőröl van szó. Hány munkanap kell egy számla átvizsgálására?

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      1. Az fmh illetéke az államnak a követelés 3%-a. Ha fizet akkor örülsz. Ha nem akkor per . Ha per akkor + 3% illeték az államnak. Tehát a követelés 6%-a. Akkor az ügyvéded munkadíja, amiben megállapodsz. Ha nyersz akkor ítéleted lesz a követelésről, iron kifizeti a 6% illetéket, + a saját ügyvéded költségét. Ha te vesztes akkor buktad a 6%-ot, a követelésed + kifizeted az iron perköltségét.

2. Ha közben csődbe megy a cég akkor a felszámolóval fog folytatódni a per.
      Gyakorlatilag az első között lesz rögzítve a követelésed. Ehhez jobban kellene ismerni a ciprusi cégjogot. Nyilván ha csődbe megy közben a követelésed már egy benyújtott igény.

3. A behajtást minden sziri-szari cégek végzik. Semmilyen törvényi felhatalmazásuk nincsen. Zaklatnak ... , hogy rávegyenek az önkéntes teljesítésre.
      A végrehajtás az már a törvény ereje, államhatalommal veszik el a pénzt.
      Köszönöm a válaszod.

Engedj meg még 1 kérdést. Van e valami más módja, ha csődbe megy a cég, akkor elöl legyek a sorban?

Köszönöm

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kedves Zoltán. Ha egy tucat " hőbörgő bónuszcsalóról" van szó itt a fórumon akkor miért van az, hogy én aki még nem is kereskedtem és egy árva pozició sem volt megnyitva, sem fizetik vissza a depositját? Ugyanis ma van a 30. munkanap amióta várok. Határozottan leírtam, hogy meg szeretném szüntetni az Ironfx-el a szerződésem és szeretném visszakapni a letétemet. Mindíg azt a választ kapom, hogy vizsgálják a számlákat, várjak a soromra. Az én számlámon nincs mit vizsgálni. Meddig várjak még? Mi a probléma? Hiszen csak egy tucat hőbörgőröl van szó. Hány munkanap kell egy számla átvizsgálására?

Most jön az a rész, Zoltán kéri, add meg a számlaszámod és
        majd utána néz...
        Miért nem megy ez magától, automatikusan?

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          És ha újj lép hatályba , odatolom a kereskedők orrába pl emailon : Ezek az újj szabályok, ezek alapján akarsz kereskedni nálunk ? Ha igen , szívesen látunk . Ha KÜLÖN EZT nem fogadod el ,akkor szerzödést bontunk. Visszakapod a pénzed , és mindenki megy a maga útján .

A jelek szerint egy általunk nem ismert szabályzatot automatikusan , ellenvetés hiányába KÜLÖN TUDATOSITÁS( értelmezés) NÉLKÜL elfogadottnak minösitettek .
          (Nem életszerü hogy minden trader napjába 3x bogarásza át a szabályzaton , nem-é pont most változott valami .)
          Úgy gondolom ez a honi és az EU-s jogoknak is ellentmond .
          Úgy gondolom ez alapján hogy mivel az ujat KÜLÖN , NEM FOGADTAM EL , tehát rám a január eleji vonatkozik .
          S mivel az 1 napos feldolgozási idő kb 25 napra növekedett( eddig) , feltételezem Az Iron csödbe van .
          Ha viszont nincs , és a pénzem , önhatalmulag tartja magánál UTASITÁSOM ELLENÉRE , akkor az már csalás lenne .
          Valaki igazitson ki ha rosszul gondolom .
          Nemcsak hogy nem szóltak a módosításról, hanem a cég egyik vezető beosztású alkalmazottja, Németh Zoltán írásban le is tagadta a változtatás tényét,
          majd miután többször rákérdeztünk, kerülte a választ a továbbiakban.
          Ugyanezt teszi Pálinkás Nikolett is aki a cég ciprusi központjában dolgozik.

Itt a fórumon még nem merült fel, de mondjátok milyen emberek azok akik egy külföldi cég profitjáért a saját honfitársaikat csapják be?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Itt a fórumon még nem merült fel, de mondjátok milyen emberek azok akik egy külföldi cég profitjáért a saját honfitársaikat csapják be?

Tudatosan, szándékosan, hosszútávon!
            Hú, de csúnya!

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nemcsak hogy nem szóltak a módosításról, hanem a cég egyik vezető beosztású alkalmazottja, Németh Zoltán írásban le is tagadta a változtatás tényét,
              majd miután többször rákérdeztünk, kerülte a választ a továbbiakban.
              Ugyanezt teszi Pálinkás Nikolett is aki a cég ciprusi központjában dolgozik.

Sajat profitjukert sokkal inkabb teszik,hiszen a mi veszresegeink utani jutalekbol elnek
              Egy a lenyeg: a depost tobb legyen mint a withdrawal

Ennyi az iron

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Köszönöm a válaszod.

Engedj meg még 1 kérdést. Van e valami más módja, ha csődbe megy a cég, akkor elöl legyek a sorban?

Köszönöm
                Általában nyitnak egy oldalt (felszámolóbiztos) , ahol be lehet jelenteni az igényeket a cég felé. Elméletileg a bejelentés sorrendjében készül majd a felosztási terv. De ezt senki nem tudja ellenőrizni, hogy így fog e történni.

Ha korábban már perben voltál elvileg az igényed még korábbi.

Hozzászólás

• basesoft eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Általában nyitnak egy oldalt (felszámolóbiztos) , ahol be lehet jelenteni az igényeket a cég felé. Elméletileg a bejelentés sorrendjében készül majd a felosztási terv. De ezt senki nem tudja ellenőrizni, hogy így fog e történni.

Ha korábban már perben voltál elvileg az igényed még korábbi.
                  Én már perben vagyok. Vagyis ma küldi át a bíróságnak a közjegyző, ezt az utat ajánlom mindenkinek, számoltassuk fel őket! Szerintem Zoli még a bíróságon is tagadni fogja, hogy per lenne ellenük

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Most jön az a rész, Zoltán kéri, add meg a számlaszámod és
                    majd utána néz...
                    Miért nem megy ez magától, automatikusan?
                    Zoltán részéről ez már megtörtént, sőt már kétszer fel is lett "gyorsítva" az utalásom. Azt nem értem, hogy nincs egy maximális határidő a kifizetésekre? Húsz évig is feldolgozhatnak?

Hozzászólás

• Mit mond erre a CYSEC:

It is provided that all profits and losses generated using clients' funds are allocated client and in no case , the CIF may keep the profits.

Lefordítom Zolinak, mert úgy tűnik az angol se megy neki mindig.

Ahogy elő van írva az összes ügyfél által generált profit és veszteség az ügyféltőkéhez tartozik (gyk. nem a cég tőkéje) így semmi esetben sem tarthatja meg a cég (pl IronFx) a nyereséget!

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zoltán részéről ez már megtörtént, sőt már kétszer fel is lett "gyorsítva" az utalásom. Azt nem értem, hogy nincs egy maximális határidő a kifizetésekre? Húsz évig is feldolgozhatnak?
                        A békeidőkben 24 óra volt a feldolgozási idő és azt ha minden
                        rendben volt (oda kérted vissza, ahová kellett) tartották is.
                        Szerintem ez most is hasonlóan van szabályozva, valószínűleg
                        itt is törvényt sért az Iron.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én már perben vagyok. Vagyis ma küldi át a bíróságnak a közjegyző, ezt az utat ajánlom mindenkinek, számoltassuk fel őket! Szerintem Zoli még a bíróságon is tagadni fogja, hogy per lenne ellenük

Abban teljesen biztos vagy, hogy ha nem ismeri el a követelésedet
                          az Iron, magyar bírósághoz kerül majd az ügy?
                          Mert az hatalmas előny lenne, ha nem Cipruson kellene pereskedni!

Hozzászólás

Igen, mégpedig az állandó lakcímed szerint illetékes bírósághoz.

Hozzászólás

Igen, már át is van küldve a bíróságra.

Hozzászólás

• Az kizárt, hogy a magyar bíróság azt állapítja meg, hogy mégsem ő
                                az illetékes?

Mennyi ideig tarthat ez a nem túl bonyolultnak látszó per?
                                Az Iron ügyvédei megpróbálják valószínűleg csűrni-csavarni
                                az ügyet!

Hozzászólás

Working...
                                X