Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Sziasztok!

Akinek sikerült lehívnia pénzt az Iron-tól írja be az utolsó sikeres lehívásának a dátumát.
    Ugyanis a hivatalos magyarázat szerint a "vizsgálat" csak a "welcome bunos"-os számlákat érinti.

Továbbá szerintem sokakat érdekelne hogy a régi IronFx alkalmazottak miért hagyták ott a céget (pl: Zalán).

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Az kizárt, hogy a magyar bíróság azt állapítja meg, hogy mégsem ő
      az illetékes?

Mennyi ideig tarthat ez a nem túl bonyolultnak látszó per?
      Az Iron ügyvédei megpróbálják valószínűleg csűrni-csavarni
      az ügyet!
      Jelen felállás szerint igen de majd Zoltán megmondja a tutit. (ügyvédek és közjegyző szerint Magyarország az illetékes)
      De egy nagyobb csoport éppen most intézi a Ciprusi pert, ők ugyanis ott szeretnék intézni, amit nagyon megtámogatott most a Cysec levél.

Legutolsó infó szerint Júli közepéig lezárják, de nekem már nem gond ha húzzák, mert elég komoly kártérítéssel és büntetőperrel együtt megy.

Zoltán, ne sunnyogj, hanem válaszolj az emailra.

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A békeidőkben 24 óra volt a feldolgozási idő és azt ha minden
        rendben volt (oda kérted vissza, ahová kellett) tartották is.
        Szerintem ez most is hasonlóan van szabályozva, valószínűleg
        itt is törvényt sért az Iron.
        Biztos vagyok benne ,hogy ebben is törvényt sértenek. Nonszensz, hogy a saját pénzemhez nem jutok hozzá. Zoltán legutóbbi levelében írta "a kiutalásokat idorendi sorrendben hajtjuk végre, de nem ígértem onnek fix dátumot" Két hete azt írta, hogy "ezen a héten már teljesül". Mindenesetre az a szerencse ,hogy Zoltán nem Pinokkió mert akkor az orra átdöfte volna a riportert.

Hozzászólás

• KEDVES NÉMETH ZOLTÁN! KÉT KÉRDÉST SZERETNÉK ÉN IS FELTENNI ITT A FÓRUMON.

1. VALÓBAN VAN PÉNZE AZ IRONFX-NEK?
          2. HÁNY MUNKANAP A MAXIMÁLIS HATÁRIDŐ AMELY ALATT TELJESÍTIK A HAZAUTALÁST (kereskedésmentes számlán) ?

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az Ironfx maradéktalanul nem tett eleget ennek. Meg más broki sem, de iron mintha direkt pont az ellenkezőjét akarta volna csinálni. Mintha direkt azt akarná, hogy fuggeszek fel....

Megorultettek? Vagy nem tudják, hogy miket hazudozol itt össze?

De én vagyok a hülye, hogy még hozzád beszélek...

Mindenkinek a figyelmébe ajánlom, hogy a visszadatumozott szerződés amit iron csinált verte ki a biztosítékot a felügyeletnél és küldte a körlevelet.
            Üdv Mindenkinek!
            Új tag vagy viszont már régóta olvasgatom a fórumot!
            Viszont nem bírtam tovább csak olvasni, mert ami sok az sok..! 1-2 emberke és annak szégyen nélküli hozzászólásai a legjámborabb emberből is kihozza a dühöt!!!

Kedves Zalán!

Itt fröcsögsz napi szinten a fórumon egy cégről ahonnan a fizetésed és az elismeréseket kaptad! Úgy, hogy belüről a cégből elindítottál és tanítottál ügyfeleknek egy olyan csalást, ami ezt az egész gondot és felfordulást okozta. Majd komotosan fogtad magad kirabolva a cég minden lehetőségét, és átmentél egy másik céghez (ETX Capital) őket is átverve, és üzemszerüleg kezdted azt csinálni tovább károsítva az Ironfx-et és az új munkahelyedet egyaránt! Majd azt a céget is elhagyva itt vagy napi szinten és fröcsögsz!!!
            Legalább befognád a szád és hallgatnál tudva mit tettél, de ehelyett látva hogy még van itt képed hozzászólni ráadásul olyan stílusban mintha semmit sem tettél volna és semmi közöd nincs az egészhez.
            Leszólod itt a korábbi kollégáid majd másnap felhívod őket ügyfél kontaktokért kuncsorogva?
            Arra sem volt kurázsi abban a gerinctelen személyiségedben, hogy a kollégáidnak szemtől szembe megmond a véleményed, csodalám hogy itt vállalod a nevedet.
            Én a helyedbe még tükörbe se néznék, de ha mégis képes vagy erre akkor minimum köpd arcon magad! Egy szó van rád “patkány”!
            Ügyfél helyében meghallanám Molnár Zalán nevét, le is raknám a telefont vagy felállnék az asztaltól azonnal! 1 centet sem biznék rád!

Hozzászólás

• Zoli nem kell ennyire félned ha mindent jól csináltatok.

Csak szeretnék pár dolgot pontosítani, reggel megyek a rendőrségre és szeretnék pontos vallomást tenni.

1: Hol volt a pénzem 1 hónapig amíg azt állítottátok ,hogy ki lett utalva és várjak türelemmel? És ki a felelős érte.
              2: Azt mondtad, mindenkinek elveszitek a pénzét, ezt hogy értetted? Az IronFx veszi el, vagy te magad? És mikor?
              3: Amikor azt mondtad telefonban, hogy ha nem fogadom el a mirror számlás dolgot akkor te feljelentesz a NAV-nál, ez szerinted szimpla fenyegetés esetleg inkább zsarolás?

Semmi gond ha nem válaszolsz, az akkor az kerül bele.

Köszi

(emailban is elküldtem, csak gondolom mást is érdekel a válasz)

Hozzászólás

• Természetesen az Ironfx is követett el súlyos hibákat abban, hogy ezt a fajta csalást nem állította le azonnal és folytotta el csírájában az egészet!
                Majd egy svájci frankos krízis után észbe kapott és elkezdett gondolkozni hogy ez így nem mehet tovább.
                Ez az óriási hiba, tétlenség vagy kapzsiság miatt sok esetben normál ügyfelek isszák a levét ennek a gondnak, ami zajlik a cégen belül!
                És ami még vérlázítobb, hogy ráadásul most még a cég legjobb reakciója az volt minderre, hogy ezt az egészet „legálissá” tette az ügyfeleknek a mirror számlatípussal. Természetesen úgy, hogy kizárólag az STP számlára nyerve reménykedhet valójában az ügyfél bármilyen pénzben, mert ha a marketmaker számlára megy a profit, akkor kezdheti újra a „játékot”. Komolyan gondolja ezt a cég, hogy az likviditási bankok ezt lenyelik szó nélkül, és nem veszik majd észre ezt a tevékenységet, amit ez a cég promotál???! Ebből idővel akkora botrány lesz a bankok oldaláról, hogy senki sem tudja mi lesz a tényleges lépés a céggel szemben, és akkor már nem néhány száz szimpla ügyfelekről beszélünk, hanem bankokról és pénzintézményekről, akik fellépnek majd az Ironfxel szembe! Ezt biztosan tudja a cég, ezért egyértelmű, hogy ez a lépés egy elkeseredett és utolsó lépés volt a cégtől vagy nagyon meggondolatlan...!
                Ez az egész sajnos már nem csak az Ironfxnek de az egész ágazatnak okoz súlyos gondokat, és teszi tönkre a teljes bizalmat!

Hozzászólás

• Anonymous,

Ezzel a stílussal csak ti tudtok jönni.
                  Érdekes, hogy név nélkül találsz meg. Legalább is ezt gondoltam elsőnek.
                  Második hsz egyértelmű ki vagy, pont ezt a hülyeséget mondtad már régen is és már értem miért név nélkül fórumozol.

Se veled, se szomszédoddal Levivel, se senkinek az IronFX-en belül vagy partnerének nem fogok válaszolni.

Tudom, hogy izzasztó a helyzet, de majd a hűvös cellában lenyugodnak a kedélyek.

Nevemet továbbra is vállalni fogom, nincs semmi okom, hogy anonim módon személyeskedjek és elvigyem a témát másfele.

Köszönöm.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása
                    Kedves újfiú, kérlek ne használd ezt a jelzőt. Ez a főnöködé... Mit fog szólni hogy másnak adod?
                    Ohhh drága "Shortosgyula" alias Takács Péter!

Köszönöm hozzászólásod!
                    Senki sem a főnököm, súlyos tévedésben vagy!

Viszont azt pontosan tudom, hogy karöltve a Zalán patkánnyal együtt csináltátok ezt a csalást nem csak magatoknak hanem üzemszerűleg ügyfeleknek jutalékért, küldve olyan ügyfeleket akiknek közük nem volt az egész ágazathoz és kereskedéshez. Mindezek után itt dumálsz minden nap, minden második hozzászólás részedről érkezik, és még az irodába is bementél követelőzve a csalással összeszedett pénzt a cégtől, csak mélyen hallgatva eltünnék a helyedben és hallgatnék, örülve hogy mindazt a pénzt amit összecsaltatok zsebre tehetéttek büntetés nélkül!
                    Ahogy mondtam korábbi hozzászólásomban, a cég súlyos hibát követett el abban hogy 1 percig is engedte mindezt és későn reagálva próbálta ezt rendezni. Az első ilyen esetnél, ahogy ezt tette egy ideig is az ironfx meg kellett volna tiltani, és az ilyen "kereskedőket" eltítltotta a bónusztól, viszont utána szabadjára engedte ezt és hagyta hogy menjen a csalás és amikor a svájciak meglepték a világot és a bróker cégeket újra visszaváltott a nem megengedett státuszra! Ezért lehet az hogy TE most követelőzhetsz bármilyen jogon is, de kimondva vagy kimondatlanul egy szimpla csaló vagy! örülj annak amit zsebre tettél és a patkányoddal kezdjetek valami újabb "tevékenységbe" ahelyett hogy unalmatokba itt fröcsögtök és próbáltok még kisajtolni valamit is még az irontól, valamint úgy kommunikálsz/tok hogy a normál ügyfelek oldalára pozicionáljátok magadat/magatokat!

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Anonymous,

Ezzel a stílussal csak ti tudtok jönni.
                      Érdekes, hogy név nélkül találsz meg. Legalább is ezt gondoltam elsőnek.
                      Második hsz egyértelmű ki vagy, pont ezt a hülyeséget mondtad már régen is és már értem miért név nélkül fórumozol.

Se veled, se szomszédoddal Levivel, se senkinek az IronFX-en belül vagy partnerének nem fogok válaszolni.

Tudom, hogy izzasztó a helyzet, de majd a hűvös cellában lenyugodnak a kedélyek.

Nevemet továbbra is vállalni fogom, nincs semmi okom, hogy anonim módon személyeskedjek és elvigyem a témát másfele.

Köszönöm.
                      Persze hogy nem reagálsz mert pontosan tudod hogy minden egyes szó igaz! Jobban is teszed talán visszanő a gerinced idővel!
                      Sajnálom de nem a Levi a szomszédom!
                      Egy normál ember korábbi munkahelyével nem viselkedik és kommunikál úgy ahogy te, főleg úgy amit kaptál attól a cégtől! De te még embernek sem vagy mondható!

Hogy mért vagyok "Anonymous" annak kizárólag egy oka van, hogy Te és drága társaid ne kezdjenek személyeskedésbe a puszta tények helyett!

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ahogy mondtam korábbi hozzászólásomban, a cég súlyos hibát követett el abban hogy 1 percig is engedte mindezt és későn reagálva próbálta ezt rendezni.
                        Kedves Akárki, javaslom nézd meg a cég eddigi és mostani promócióit.

Annyira rossz volt az ironfx-nek a korábbi bónuszrendszer hogy megemelték 10 ezer usd-re és az összes "bónuszcsaló" így én is megkapta a lehetőséget hogy élhet vele.
                        Sőt Németh Zoltán telefonon hívogatja a vizsgálat alatt lévő számlatulajdonosokat hogy meggyőzze őket: fizessenek be még az ironhoz és kérjenek új bónuszt...

Hozzászólás

• Azt észreveszitek, hogy csak Iron belső köre (Levi és Zoli) mondja ezeket a dolgokat?

- Csalás -> sehol nem volt ott, hogy mi az a csalás? Van olyan ember akire ezt bizonyították? Mi alapján csaltak?
                          - Én csináltam -> Konkrétan power pointos kiselőadást tartottak az összes olyan dologról amit Zoli úgy gondolt, hogy csinálok. Ez vitte tovább budapesti iroda emberei
                          - Unatkozunk és ezért csináljuk -> már bocsánat de szerintem olyan sok pénzről és annyira törvénybe ütköző cselekedetről van szó ami kihat az egész szakmára majd idővel. Ezzel igen is foglalkozni kell.
                          - Annyit kaptam IronFX-től -> pff...fejfájást azt igen.

Pénzek még mindig nincsenek úton ügyfelekhez. Továbbra is hazudoznak IronFX dolgozók és bujkálnak, megy a téma elterelés. Ezen felül természetesen amiről még nem tud a sok ember csak nekem küldik el a részleteket olyanok akik nem akarnak itt megjelenni....mint pl adatok kiadása 3. félnek, tiltott betétgyűjtés, Ironfx dolgozó ügyfél számláján való kereskedés....és ez csak a teteje....

Tehát szerintem jobb ha nem megyünk bele, majd a rendőrség kinyomozza. Szerencsére vannak bizonyítékok rendesen...

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Annyira rossz volt az ironfx-nek a korábbi bónuszrendszer hogy megemelték 10 ezer usd-re és az összes "bónuszcsaló" így én is megkapta a lehetőséget hogy élhet vele.
                            Sőt Németh Zoltán telefonon hívogatja a vizsgálat alatt lévő számlatulajdonosokat hogy meggyőzze őket: fizessenek be még az ironhoz és kérjenek új bónuszt...
                            Engem is megkeresett, hogy trédeljünk ott.....de most komolyan...mostanában....és én vagyok a buta, hogy nem látom a lehetőséget ebben!

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Viszont azt pontosan tudom, hogy karöltve a Zalán patkánnyal együtt csináltátok ezt a csalást nem csak magatoknak hanem üzemszerűleg ügyfeleknek jutalékért, küldve olyan ügyfeleket akiknek közük nem volt az egész ágazathoz és kereskedéshez.
                              Keversz valakivel

Viszont én a saját nevemet vállalva írok itt, te se bújj a névtelenség mögé.

Ezt a trollok teszik.

Ki vagy?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

legalább elismered hogy csaltál a kis patkányoddal ellentétbe!
                                így van a cég erre még ráfejjelt egyet és még emelte a bónusz lehetőségeket.
                                Korábban csinálta megfelelően, egyszerűen az ilyen bónuszcsalókat ahogy te is mondtad, eltiltotta a bónusztól és kereskedhet anélkül, ha nem tetszik mehetsz máshova. és eez természetesen nem tetszett hiszen nem is tudjátok mi az a kereskedés! Sajnos a cég és az említett ott dolgozó Németh Zoltán is egy elég rossz irányt vett, és ez könnyen lehet a cég végét is jelenteni fogja!

Hozzászólás

Working...
                                X