Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Bizony, hogy az egész üzletágnak károkat okoz. Ha az Ironfx egy korrekt cég lenne akkor megnézné a számlámat , látná, hogy tiszta hiszen egy kereskedés sem történt ,egy cent bónusz sem lett felhasználva majd levonná a 4% sápot inaktivitás miatt és mindenki örül. Ehelyett sunnyog, mellébeszél és NEM FIZET. Négy emberrel leveleztem + egy ciprusi sráccal a chat-en és mindenki a bónuszvisszaéléses mantrát hajtogatja. Mi közöm nekem ehez? Nézzék meg a számlám és kérem vissza a pénzt. Írtam , hogy szerződést szeretnék bontani. Március 6. óta várok ez FELHÁBORÍTÓ.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Bizony, hogy az egész üzletágnak károkat okoz. Ha az Ironfx egy korrekt cég lenne akkor megnézné a számlámat , látná, hogy tiszta hiszen egy kereskedés sem történt ,egy cent bónusz sem lett felhasználva majd levonná a 4% sápot inaktivitás miatt és mindenki örül. Ehelyett sunnyog, mellébeszél és NEM FIZET. Négy emberrel leveleztem + egy ciprusi sráccal a chat-en és mindenki a bónuszvisszaéléses mantrát hajtogatja. Mi közöm nekem ehez? Nézzék meg a számlám és kérem vissza a pénzt. Írtam , hogy szerződést szeretnék bontani. Március 6. óta várok ez FELHÁBORÍTÓ.
      Azt a 4%-ot se lenne joguk elvenni....

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        legalább elismered hogy csaltál a kis patkányoddal ellentétbe!
        így van a cég erre még ráfejjelt egyet és még emelte a bónusz lehetőségeket.
        Korábban csinálta megfelelően, egyszerűen az ilyen bónuszcsalókat ahogy te is mondtad, eltiltotta a bónusztól és kereskedhet anélkül, ha nem tetszik mehetsz máshova. és eez természetesen nem tetszett hiszen nem is tudjátok mi az a kereskedés! Sajnos a cég és az említett ott dolgozó Németh Zoltán is egy elég rossz irányt vett, és ez könnyen lehet a cég végét is jelenteni fogja!
        Szia!

Nem tudom ki vagy, van esetleg valami infód, hogy a rendes ügyfeleknek fizetnek e még?

Köszi

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azt a 4%-ot se lenne joguk elvenni....
          ebben igazad van, akkor lenne joguk amennyiben tájékoztattak volna minden egyes ügyfelet hivatalosan nem önkényű döntés alapján egyik napról a másikra leveszik ezt és csak telefonon tájékoztatnak utána!

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia!

Nem tudom ki vagy, van esetleg valami infód, hogy a rendes ügyfeleknek fizetnek e még?

Köszi
            Füles!
            Nem érdekes ki vagyok, csak mit tudok!
            Fizetnek, de nehezen, szerencse kérdése is hogy honnan és milyen úton kéred vissza a pénzed. Mert van ahol egyből tudják teljesíteni van ahonnan meg csak ha beérkezett elég pénz.
            Természetesen az iron ki akarja fizetni az ügyfeleket főleg értem ezalatt a normálokat, a csalók nem érdekelnek azokról inkább nem is beszélnék, mert teljesen megérdemlik, és a helyükben csak hallgatnék és örülnék amit semmi tudással összekapartak!!!

Hozzászólás

Füles!
              Fizetnek, de nehezen, szerencse kérdése is hogy honnan és milyen úton kéred vissza a pénzed. Mert van ahol egyből tudják teljesíteni van ahonnan meg csak ha beérkezett elég pénz.
              Természetesen az iron ki akarja fizetni az ügyfeleket főleg értem ezalatt a normálokat, a csalók nem érdekelnek azokról inkább nem is beszélnék, mert teljesen megérdemlik, és a helyükben csak hallgatnék és örülnék amit semmi tudással összekapartak!!!
              Ameddig nem tudjuk ki vagy egy szerencsétlen TROLL vagy, aki hazudozik és tereli a figyelmet.

Hozzászólás

Füles!
                Köszönöm az őszinte válaszod. Ez nem túl megnyugtató, hogy szerencse kérdése. Tudtommal nem kaszinóba tettem a pénzem.
                Ha ilyen jól informált vagy, van esetleg valami fülesed arról, hogyan tartozhatnék a szerencsések közé? Van valami trükk?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Köszönöm az őszinte válaszod. Ez nem túl megnyugtató, hogy szerencse kérdése. Tudtommal nem kaszinóba tettem a pénzem.
                  Ha ilyen jól informált vagy, van esetleg valami fülesed arról, hogyan tartozhatnék a szerencsések közé? Van valami trükk?
                  Sajnos ebben nem tudok segíteni csak tudom hogy lényegében maga az gyfél sem érti hogy egy helyről miért hamar és máshonnan meg 1 hónapja nem kap pénzt. A "trükköt" nem tudom, segítenék ha tudnék.

Hozzászólás

• Trollkodtam

Hozzászólás

• Köszönjük Emese

Németh Zolit majd küldd ide ha nagyon megfáradtál

Hozzászólás

• Akik csaltak vagy visszaéltek a bónusszal még a tőkéjüket sem adnám vissza.
                        Jó tanulságul.
                        Más meg becsületesen pár ezer dollárral szenved.:/

Hozzászólás

• Lehet itt beszélni csalóról és becsületről ..... nem ez a lényeg. Akik bónuszoztak semmilyen TÖRVÉNYT nem szegtek meg max a bróker saját szabályait ami nem törvény.Viszont a pénzek visszatartása nem kifizetése TÖRVÉNYBE ütközik.

Hozzászólás

• Nem ez a lényeg?
                            Ha valakinek nincsen becsülete akkor annak alapja sincsen semmire.
                            Viszont ha tudta a cég,hogy folyamatosan visszaélnek vele és engedte,akkor lelkük rajta.
                            De valahol miattuk is szív az aki meg becsületesen kereskedett.
                            Persze ez sem lényeg,tudom.

Hozzászólás

• Nem a bónuszozók miatt van gubanc,elfogyott vagy kivették a pénzt a cégből.Rengeteg más cégnél volt van bónusz ami elveszíthető még sincs baj egyikkel sem mert ott időben és törvényes kereteken belül megtették a szükséges lépéseket.A jelenlegi helyzet csakis a cégnek köszönhető.

Hozzászólás

• Értem.
                                Ok.
                                Nem akarok ebbe annyira belefolyni egyébként.Csak van egy rakás ember aki fair volt és most ezzel ők is szívnak.
                                Én nagyon sajnálom őket.:/

Hozzászólás

Working...
                                X