Tőzsdei Oktatóközpont kezdőknek - Huntraders.com

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Na, azért olyat ne irjunk, hogy a számla hedgelés nem ütközik törvénybe, csak max az iron belső szabályzata tiltja.. Mikor bevezették már megláttam én is ezt a lehetőséget, de 1 mpig sem gondoltam, hogy kihasználom, mivel igenis törvénybe ütközik! 1 cég megkárosítása kiskapuk és trükkök kihasználásával tuti hogy nem legális törvényi szinten sem! De azok is idióták akik csinálták, mert ha a lelkiismeretüknek nem okozott gondot a tevékenységük, akkor legalább úgy tették volna hogy nem buknak le.. Pl írni robotot 2-3 brókeren át, több regisztrációval, összevissza hedgelve és még pár titkos dologgal megcsavarva... 15 perc alatt meg lehetne tervezni egy lebukásmentes hedge csalást.. de a sok idióta ehhez hülye volt, bebukott, azt most szopik mindenki emiatt... Szal nemtudom ki csalt, de ha van itt olyan, az rohadjon meg! Az iron meg 1 idióta hogy kitalálta ezt a 100% bónuszt...

Hozzászólás

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Összevissza beszéltek itt buta dolgokat. Pontosan a Németh Zoltán és a Bak Norbert vette rá 3 ügyfelemet is, hogy játszon a bónusszal, nem itt kéne okoskodni, meg a mundér becsületet védeni, hanem vállalni a felelősséget, hogy rés volt a pajzson.

Véditek itt a szemét aljas brókercéget, aki pontosan arra játszott, hogy az ügyfelek buknak , ők aztán kurvára becsületesek, egy virtuális rendszert üzemeltek és még STPECN számláról sem jön ki a pénz, amit szegregált számlán tároltak állitólag.

Aki meg kihasználta a bónuszt, jól tette, remélem sok magyar ember keresett rajta pénzt, mert a B-Book brókercégeknél undorítóbb fajt nem ismerek.
      Amúgy meg nem kell bónuszt adni és nem lesz gond. Pontosan tudták a brókercégen belül, hogy mi folyik mégis engedték, talán valószínüleg azért mert ők is profitban reménykedtek.

Ne okoskodjatok már itt, beszéljetek Németh Zoltánnal meg Bak Norbert úrral, hogy miért forszírozták h csaljanak az ügyfelek. Fizetni kéne, elösször is. Utána megszünteti a bónuszt. Nincs rendes vagy rendetlen ügyfél. Mindenki úgy kereskedik, ahogy akar, ha nem tudnátok a devizapiac és a tőzsde spekulatív. Mi is a problémátok a spekulációval? Hogy nem úgy spekuláltak, hogy a brókernek jó legyen? Ez kit érdekel? AZ ügyfél a lényeg, soha nem a bróker..... dillettánsok vagytok, különben nem írnátok ekkora butaságokat. KOCKÁZATOT KELL KEZELNI nem hőbörögni.

Nincs itt semmiféle a "mundér becsületének" megvédése.Ha valaki nagy szájjal azt mondja,hogy tud kereskedni akkor kereskedjen becsületesen.Sokan észrevették ezt a lehetőséget mégsem csinálták.Ez neveltetés kérdése és belülről kell jönnie,hogy meddig megyek el.Mennyire erkölcsös.Ja,hogy az itt nincsen.Rájöttem.Mert vannak akiknek csakis a pénz az istene.Becsület és tisztesség?Hol van az?
      Tudom röhej amit mondok,azért sem szól ez mindenkinek.
      Erkölcsös vagy?Menj el papnak.Tudom én.........
      Nem védem az Iront.Ha igaz amiket írtál,hogy még ők vettek rá embereket erre akkor meg is érdemli az egész "társaság",hogy ez történt.Felelniük kell érte!!!!!!!!!!Én csak azokat a kis pénzű embereket sajnálom akiknek pár ezer dollár is komoly tétel.És most itt szívnak.Főképp az IronFx miatt aki megengedte ezt a rendszert.Az írásomat az olyan nem fogja megérteni akit semmi más nem érdekel csak is a profit.Persze azért vagyunk a piacon,de van betyárbecsület is.Egyébként jogilag legális volt minden,maximum morálisan van szar a palacsintában.De hát az meg kit érdekel.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na, azért olyat ne irjunk, hogy a számla hedgelés nem ütközik törvénybe, csak max az iron belső szabályzata tiltja.. Mikor bevezették már megláttam én is ezt a lehetőséget, de 1 mpig sem gondoltam, hogy kihasználom, mivel igenis törvénybe ütközik! 1 cég megkárosítása kiskapuk és trükkök kihasználásával tuti hogy nem legális törvényi szinten sem! De azok is idióták akik csinálták, mert ha a lelkiismeretüknek nem okozott gondot a tevékenységük, akkor legalább úgy tették volna hogy nem buknak le.. Pl írni robotot 2-3 brókeren át, több regisztrációval, összevissza hedgelve és még pár titkos dologgal megcsavarva... 15 perc alatt meg lehetne tervezni egy lebukásmentes hedge csalást.. de a sok idióta ehhez hülye volt, bebukott, azt most szopik mindenki emiatt... Szal nemtudom ki csalt, de ha van itt olyan, az rohadjon meg! Az iron meg 1 idióta hogy kitalálta ezt a 100% bónuszt...

Maximálisan egyet értek veled!Végre valaki aki nem csak a dollár-felhőket látja maga előtt folyton folyvást,hanem lelkiismerete is van.Erről beszéltem..........

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Maximálisan egyet értek veled!Végre valaki aki nem csak a dollár-felhőket látja maga előtt folyton folyvást,hanem lelkiismerete is van.Erről beszéltem..........
          Nehéz lehet Zoltánnak ennyi hazugsággal együtt élni ez tény, én sem hiszem, hogy a fizetése ezért kárpótolja. De neki ez az életformája, lelkiismeret nélkül, hazudozással próbál előrébb jutni. (Ugye nulla végzettséggel, még a diplomát is behazudja...)

Egyébként gondolom nektek is feltűnt nem csak a CYSEC-nek, hogy csak azok a "gyanúsak" akik pénzt kérnek ki.... Azok viszont mind.

Zoltán 100 számláról beszélt nemrég, 3 hónapja vizsgálják a számlákat, tehát teljes kapacitással vizsgálva napi 1 számlát se tudnak átvizsgálni....

Nincs pénzük, hazudoznak ennyi. Budacash is 30 napra fizetett már a beborulás környékén. Tudja valaki ők mit hazudtak miért?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nehéz lehet Zoltánnak ennyi hazugsággal együtt élni ez tény, én sem hiszem, hogy a fizetése ezért kárpótolja. De neki ez az életformája, lelkiismeret nélkül, hazudozással próbál előrébb jutni. (Ugye nulla végzettséggel, még a diplomát is behazudja...)

Egyébként gondolom nektek is feltűnt nem csak a CYSEC-nek, hogy csak azok a "gyanúsak" akik pénzt kérnek ki.... Azok viszont mind.

Zoltán 100 számláról beszélt nemrég, 3 hónapja vizsgálják a számlákat, tehát teljes kapacitással vizsgálva napi 1 számlát se tudnak átvizsgálni....

Nincs pénzük, hazudoznak ennyi. Budacash is 30 napra fizetett már a beborulás környékén. Tudja valaki ők mit hazudtak miért?

Nem védeni akarom a csapatot, de nekem csak csak ideért 2 kiutalásom is, szóval lutri, kinek hogy.. Továbbá az h diploma nem diploma, kit érdekel? Nekem is autószerelőim van csak, mégisteljesen más téren elboldogulok jelenleg egy cég vezetésével, + egy EV-vel, 3 pályázat összehozásával és megvalósításával, mellette a tőzsdével, és néha még dugni is van időm míg számtalan 1 meg 2 diplomások jönnek állásinterjúra, és még titkárnőnek is sík hülyék...
            Am csalni bárhol lehet, akit csak a pénz érdekel, millió + 1 lehetőség van rá tőzsdén kívül is.. Vannak akik élnek vele, vannak akik nem. Én maradok normális ember, és kurvára nem tudnék mást megkárosítani csak azért, hogy vigyorogva legyen 20-30 millióm.. Nem követtem minden bejegyzést, h Zoltán miket baszott el v hazudott, de szerintem alapból ott hibázott, hogy helpdeskként kezel egy irontól független fórumot. Lehet mikor minden szép és jó, akkor előnyös a fórumos kapcsolattartás, de mikor borul a bili, meg jön a szardobálás.. Ha sosem jelent volna meg itt, nem rajta csattanna a sok utálat, és ez is csak egy sima broki fórum lenne. Persze attól még nem lenne több pénz

Hozzászólás

Na, azért olyat ne irjunk, hogy a számla hedgelés nem ütközik törvénybe, csak max az iron belső szabályzata tiltja..
              Tudod hogy minden iron versenygyőztes egyszerre sok számlát nyit és egymással lefedezve (kezdők kedvéért: hedgelve) menedzseli őket?
              Amit az iron lát és semmi gondja vele hiszen marketingfogás a verseny.
              A győztest pedig a tenyerükön hordozzák hiszen ő reklámember ez esetben.
              Ha nem hiszed járj utána és NE ÍRJ VALÓTLANSÁGOKAT!

Versenyek alkalmával nem baj ha hedgelsz, egyébként igen (akkor is csak abban az esetben ha az ironhoz nyersz ) Amennyiben az ironhoz befizetett pénzt bukod el hedgeléssel azt támogatják.
              Amennyiben náluk nyersz csaló vagy.
              A cysec erre a visszásságra (is)felhívta a figyelmet a körlevelében.

Törvénytelenséget az ironfx követ el, ennek megfelelően felelniük kell a törvény előtt.

Bankcenterben dolgozó ironosoknak kellemetlen lehet a tudat hogy bármikor mehetnek értük...

Biztos megéri?

Hozzászólás

Nem védeni akarom a csapatot, de nekem csak csak ideért 2 kiutalásom is, szóval lutri, kinek hogy.. Továbbá az h diploma nem diploma, kit érdekel? Nekem is autószerelőim van csak, mégisteljesen más téren elboldogulok jelenleg egy cég vezetésével, + egy EV-vel, 3 pályázat összehozásával és megvalósításával, mellette a tőzsdével, és néha még dugni is van időm míg számtalan 1 meg 2 diplomások jönnek állásinterjúra, és még titkárnőnek is sík hülyék...
                Am csalni bárhol lehet, akit csak a pénz érdekel, millió + 1 lehetőség van rá tőzsdén kívül is.. Vannak akik élnek vele, vannak akik nem. Én maradok normális ember, és kurvára nem tudnék mást megkárosítani csak azért, hogy vigyorogva legyen 20-30 millióm.. Nem követtem minden bejegyzést, h Zoltán miket baszott el v hazudott, de szerintem alapból ott hibázott, hogy helpdeskként kezel egy irontól független fórumot. Lehet mikor minden szép és jó, akkor előnyös a fórumos kapcsolattartás, de mikor borul a bili, meg jön a szardobálás.. Ha sosem jelent volna meg itt, nem rajta csattanna a sok utálat, és ez is csak egy sima broki fórum lenne. Persze attól még nem lenne több pénz

Tehát ha neked nem lopták el az autódat akkor nincs bűnözés Magyarországon? Szerencséd volt, örülj neki.

Gyakran hazudod, hogy van diplomád? Nézd meg Németh Zoltán Linkedin profilját (Education Eötvös Loránd University), természetesen nincs diplomája, itt is megkérdezték tőle legalább 5x, de inkább nem válaszol.

Iron szerint mindenki csal aki nyer, mert ezzel őket károsítja meg. Mivel MM cég így azokból él akik vesztenek.

Az gondolom világos, hogy ő abból kapja a fizetését amit a szerencsétlen ügyfelek elvesztenek, azért is harcol most ennyire, hogy ne kelljen fizetni mert ennek egy része az ő zsebébe megy.

Hozzászólás

• https://cy.linkedin.com/pub/nikolett...kas/60/877/114

Ha jól tudom ő is lelépett a süllyedő hajóról.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    https://cy.linkedin.com/pub/nikolett...kas/60/877/114

Ha jól tudom ő is lelépett a süllyedő hajóról.
                    Jónapot
                    Beszélhetnék Pálinkás Nikolettel?

Anna Balog - Hungarian
                    Nikolett már nem dolgozik a cégünknél, segithetek esetleg én is valamiben?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jónapot
                      Beszélhetnék Pálinkás Nikolettel?

Anna Balog - Hungarian
                      Nikolett már nem dolgozik a cégünknél, segithetek esetleg én is valamiben?
                      Ezek szerint nincs senior már cipruson és Budapesten sem.
                      Zoli Angliában van, nem hiszem, hogy Magyar részleget fog vezetni.
                      Budapesten egyre kevesebben vannak...

Jó lesz ez....majd akik nem tudnak angolul azok majd googli fordítóval fogják megpróbálni kivenni a pénzüket...bár szerintem addigra nem lesz gond mert nincs befizetés vagy egyre kevesebb...

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jó lesz ez....majd akik nem tudnak angolul azok majd googli fordítóval fogják megpróbálni kivenni a pénzüket...bár szerintem addigra nem lesz gond mert nincs befizetés vagy egyre kevesebb...
                        Budapesten 8 Magyar Account manager van
                        Cipruson 5 Magyar Account manager van
                        és mindkét irodában van egy-egy magyar Csapat vezeto is.

Valamint továbbra is én felugyelem a munkamenetet a Magyar piacot érintolegesen.
                        de azért koszonom hogy ennyire szíveden viseled a Magyar részleg sorsát...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Valamint továbbra is én felugyelem a munkamenetet a Magyar piacot érintolegesen.
                          Kell valahol dolgozni a Questor/BudaCash/Hungarian értékesítőknek is.
                          Szerintem tegyétek ki a Társadalmi felelősségvállalás részhez.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Zoltan latod tudsz te pontos informaciokat kozolni de inkabb azt kozold hogy hany ugyfelnek tartoztok es mikor akartok fizetni esetleg valami bizonyitekot hogy a ceg fizetokepes

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Az is lehet, hogy nemsokára már csak ógörögül lehet velük kommunikálni.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az is lehet, hogy nemsokára már csak ógörögül lehet velük kommunikálni.
                                Teljesen mindegy a nyelv. Nekem bő 2 hónapja nem válaszol senki. Se nekem mint ügyfélnek, sem pedig az ügyvédi felszólításra

Hozzászólás

Working...
                                X