Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jónapot
    Beszélhetnék Pálinkás Nikolettel?

Anna Balog - Hungarian
    Nikolett már nem dolgozik a cégünknél, segithetek esetleg én is valamiben?
    Hiteles az információ. Velem is közölték, hogy Pálinkás Nikolett már nem dolgozik a cégnél. Pontos dátumot nem igértek. Talán a jövő héten feldolgozásra kerül a hazautalásom. Állítólag most tartanak márciusnál. Három hete is azt mondták, hogy majd a jövő héten. Én már egy szavukat sem hiszem ezek után.

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hiteles az információ. Velem is közölték, hogy Pálinkás Nikolett már nem dolgozik a cégnél. Pontos dátumot nem igértek. Talán a jövő héten feldolgozásra kerül a hazautalásom. Állítólag most tartanak márciusnál. Három hete is azt mondták, hogy majd a jövő héten. Én már egy szavukat sem hiszem ezek után.
      MARCIUSNAL????? RENGETEG UGYFEL VAN JANUARI VISSZAKERESEL
      ezek hazudnak az account managerek semmit nem tudnak arrol ,hogy kinek es mikor fizet a ceg ...az o dolguk a hitegetes a kamu duma mar ha egyaltalan valaszolnak.

Hozzászólás

• de lassan rengetegen beperelik oket es akkor vege lessz ennek a vilagelso mirroros fostalicska cegnek. hiaba paradezott Markos a ciprusi elnokkel park avatason ra egy hetre becumiztak a cysec korlevelet.... rezeg lassan a lec nalluk mar a kebelbarat politikusok is elpartolnak a vilagelsottol es kivallo vezetosegetol akik megjegyzem rengeteg penzt elbuktak a svajci frankon es most mindenkit szivatnak.

Hozzászólás

• de legalabb mar van kezeltszamla az ironnal Intercore Financial GmbH Arete Trading GmbH lehet penzt betolni ha valaki eleg bator

Hozzászólás

• Szoval NEMETH ZOLTAN hany nap alatt fizetitek ki az ugyfeleket mert az ugyfelkapun semmi informacio nem szerepel További megjegyzések:
            Banki átutalás
            Megjegyzések a banki átutalással végzett letételhelyezésekhez és kiutalásokhoz.

Amint megadta a szükséges adatokat, egy banki átutalási űrlapot küldünk e-mail címére, melynek segítségével bankjában kezdeményezheti az átutalást.
            Az Ön kereskedési számláján jóváírjuk a számlánkra érkezett nettó összeget (a banki díjakkal csökkentett eredeti összeg).
            A minimális összeg 100 USD vagy annak megfelelő összeg más pénznemben.
            Kifejezések magyarázata
            IBAN (nemzetközi bankszámlaszám): Az IBAN szükséges az EU országain belüli banki átutalásokhoz.
            Swift- vagy BIC-kód (banki azonosító kódok): A banki azonosító kódok szükségesek a banki átutalásokhoz, bankjától kérheti azokat.
            A banki átutalások feldolgozása a cég Befizetési/Kifizetési metódusa alapján. Kattintson ideTovábbi információért
            Azokon a számlákon amelyeken nem történet kereskedés, 4%-os kezelési költséget számolunk fel.
            MAR KAMUZTAL EGY ORIASIT HOGY 5-10 NAP DE ELBUKTTAL

a VILAGELSO cegetek nem kepes feltuntettni a visszautalas idotatramat?
            minden rendbe a vilagelso hazatajan?
            HAHO NEMETH ZOLTAN LESSZ VALASZ? de pontos informaciok nem kamuzas

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szoval NEMETH ZOLTAN hany nap alatt fizetitek ki az ugyfeleket mert az ugyfelkapun semmi informacio nem szerepel További megjegyzések:
              Banki átutalás
              Megjegyzések a banki átutalással végzett letételhelyezésekhez és kiutalásokhoz.

Amint megadta a szükséges adatokat, egy banki átutalási űrlapot küldünk e-mail címére, melynek segítségével bankjában kezdeményezheti az átutalást.
              Az Ön kereskedési számláján jóváírjuk a számlánkra érkezett nettó összeget (a banki díjakkal csökkentett eredeti összeg).
              A minimális összeg 100 USD vagy annak megfelelő összeg más pénznemben.
              Kifejezések magyarázata
              IBAN (nemzetközi bankszámlaszám): Az IBAN szükséges az EU országain belüli banki átutalásokhoz.
              Swift- vagy BIC-kód (banki azonosító kódok): A banki azonosító kódok szükségesek a banki átutalásokhoz, bankjától kérheti azokat.
              A banki átutalások feldolgozása a cég Befizetési/Kifizetési metódusa alapján. Kattintson ideTovábbi információért
              Azokon a számlákon amelyeken nem történet kereskedés, 4%-os kezelési költséget számolunk fel.
              MAR KAMUZTAL EGY ORIASIT HOGY 5-10 NAP DE ELBUKTTAL

a VILAGELSO cegetek nem kepes feltuntettni a visszautalas idotatramat?
              minden rendbe a vilagelso hazatajan?
              HAHO NEMETH ZOLTAN LESSZ VALASZ? de pontos informaciok nem kamuzas
              Suncika, segítek, sajnos Ő sem tudja. Ahogy tudják teljesítik de nem lehet tudni hogy honnan és mikor érkezik meg a pénz. Ahogy mondtam korábban szerencse kérdése. Nem véletlenül nem kapsz korrekt választ.

Én azt nem értem mért itt egy senkihez sem tartozó és nem hivatalos fórumon akartok választ kapni, bármit kaptok válaszként semmit nem tudtok kezdeni vele! Amennyiben emailben kaptatok valamilyen választ azt már lehet hivatalos úton használni vagy érvényesíteni.

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Suncika, segítek, sajnos Ő sem tudja. Ahogy tudják teljesítik de nem lehet tudni hogy honnan és mikor érkezik meg a pénz. Ahogy mondtam korábban szerencse kérdése. Nem véletlenül nem kapsz korrekt választ.

Én azt nem értem mért itt egy senkihez sem tartozó és nem hivatalos fórumon akartok választ kapni, bármit kaptok válaszként semmit nem tudtok kezdeni vele! Amennyiben emailben kaptatok valamilyen választ azt már lehet hivatalos úton használni vagy érvényesíteni.
                azert szeretnem ha ez a vilagelso ceg feltuntettne a kiutalasok idotartamat. meg a legocskabb cegeknel is szerepel(nem tartjak be de szerepel) de a vilagelsonel semmi. ezek utan hogy tegyel be penzt ha nem tudod ,hogy ha estleg visszkered az meddig tart...
                hat igen ez VILAGELSO BROKER

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Hivatalos úton semmilyen válasz nincs Irontól hónapok óta.
                  Tehát akkor te mint Iron alkalmazott, azt mondod mégsem az a gond, hogy sok a csaló , hanem hogy nincs pénz....

Azt hallottam, hogy a Pintér Gergő vagy. Igaz ez?

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hivatalos úton semmilyen válasz nincs Irontól hónapok óta.
                    Tehát akkor te mint Iron alkalmazott, azt mondod mégsem az a gond, hogy sok a csaló , hanem hogy nincs pénz....

Azt hallottam, hogy a Pintér Gergő vagy. Igaz ez?

Válasz sehol.

Hozzászólás

Nekem márc 9 a kiutalás dátuma, már múlt hétre igérte Zoltán a teljesítést. Ezen a héten, amikor megkérdeztem mégis mennyit kell várni, 1-2, hetet, vagy hónapot, csak annyit tudott mondani, hogy nem kell hónapokat várnom. Ennyi............ Remélhetőleg vannak még befizetések, amiből tudják rendezni.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ennyi............ Remélhetőleg vannak még befizetések, amiből tudják rendezni.
                        Komolyan ide ne süllyedjünk. Abban reménykedünk, hogy mások szívják meg helyettünk? Ne engedjétek, hogy az Iron lehúzzon titeket is arra a mélypontra és onnan kommenteljetek ahol ez a cég és az ott dolgozói vannak.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Komolyan ide ne süllyedjünk. Abban reménykedünk, hogy mások szívják meg helyettünk? Ne engedjétek, hogy az Iron lehúzzon titeket is arra a mélypontra és onnan kommenteljetek ahol ez a cég és az ott dolgozói vannak.

Akkor miben bízzanak szerencsétlen emberek?
                          Tényleg az van,hogy nincsen pénz az IroFX-nél, így fizetni sem tudnak.:/
                          Tehát csak ami bejön abból.:/
                          Szar ügy ez bárhonnan nézzük.

Hozzászólás

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            MARCIUSNAL????? RENGETEG UGYFEL VAN JANUARI VISSZAKERESEL
                            ezek hazudnak az account managerek semmit nem tudnak arrol ,hogy kinek es mikor fizet a ceg ...az o dolguk a hitegetes a kamu duma mar ha egyaltalan valaszolnak.
                            Januári visszakérés. Azért ez nem durva? A világelső ,díjnyertes brokercégnél ahol az ügyfél pénze a legnagyobb biztonságban van. Ez igaz is ,hogy biztosnságban van mert ,hogy elkölteni nem tudja a pénzét a kedves ügyfél az biztos. Megtehetik, hogy nem fizetnek? Igen! Történt valami komolyabb szankció ellenük bármely felügyelet részéről? Ez nem a fogyasztó megtévesztése, félrevezetése? Miért nem tudom megszüntetni a szerződésem velük? Nem engedik megszüntetni! Nem vicces. A számlám áttekintése két másodperc lenne nincs rajta semmi csak egy befizetés ez az egyetlen tétel , nem kereskedtem csak én címeres marha befizettem egy brókercégnek aki nem hajlandó visszaadni a pénzem. Miért nem elég a pofátlan 4% sáp nekik amit levonnak? Ja, az egész pénz kell? Vagy hozzányúltak az ügyfélpénzekhez és ezért nem tudnak fizetni? Ezt nem csalásnak, hűtlen kezelésnek nevezik? Ezt büntetlenül meg lehet tenni? Miért lépnek ki sorozatba a dolgozók?

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Akkor miben bízzanak szerencsétlen emberek?
                              Tényleg az van,hogy nincsen pénz az IroFX-nél, így fizetni sem tudnak.:/
                              Tehát csak ami bejön abból.:/
                              Szar ügy ez bárhonnan nézzük.
                              Persze nem könnyű. De ha abban reménykednek az emberek, hogy hátha valaki más fogja megszívni akkor soha nem lesz vége. Pont erre is építhetnek az Ironfxesek...

Meg persze arra, hogy ne írogassunk ide, vádolnak mindennel, kitalálnak storykat csak, hogy tudjanak terelgetni. Nem is értem Zoli miért hagyja azt, hogy még tovább ássák a céget az ott dolgozók?

Hozzászólás

Januári visszakérés. Azért ez nem durva? A világelső ,díjnyertes brokercégnél ahol az ügyfél pénze a legnagyobb biztonságban van. Ez igaz is ,hogy biztosnságban van mert ,hogy elkölteni nem tudja a pénzét a kedves ügyfél az biztos. Megtehetik, hogy nem fizetnek? Igen! Történt valami komolyabb szankció ellenük bármely felügyelet részéről? Ez nem a fogyasztó megtévesztése, félrevezetése? Miért nem tudom megszüntetni a szerződésem velük? Nem engedik megszüntetni! Nem vicces. A számlám áttekintése két másodperc lenne nincs rajta semmi csak egy befizetés ez az egyetlen tétel , nem kereskedtem csak én címeres marha befizettem egy brókercégnek aki nem hajlandó visszaadni a pénzem. Miért nem elég a pofátlan 4% sáp nekik amit levonnak? Ja, az egész pénz kell? Vagy hozzányúltak az ügyfélpénzekhez és ezért nem tudnak fizetni? Ezt nem csalásnak, hűtlen kezelésnek nevezik? Ezt büntetlenül meg lehet tenni? Miért lépnek ki sorozatba a dolgozók?
                                Lehet túl sok filmet néztünk és várjuk a happy end-et...lehet eljön majd csak nem tudjuk kivárni...lehet még hónapokig elhúzódik az egész és majd akkor nagy nehezen havi 4%-ot felszámolva, repjegy költséget hozzáadva plusz taxi számlát levonják és ami marad azt küldik....

Hozzászólás

Working...
                                X