Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet túl sok filmet néztünk és várjuk a happy end-et...lehet eljön majd csak nem tudjuk kivárni...lehet még hónapokig elhúzódik az egész és majd akkor nagy nehezen havi 4%-ot felszámolva, repjegy költséget hozzáadva plusz taxi számlát levonják és ami marad azt küldik....
    Jó még ,hogy azt nem mondják küldjél még be pénzt és akkor visszakapod a pénzed. Nem csodálkoznék, kitelik tőlük, hogy ennyire hülyének nézzék az embert. Fogadásokat lehetne kötni, hogy meddíg bírja az Iron. Azért az új kollégák helyében izgulnék, hogy megkapják e a fizetésüket vagy őket sem fizetik ki mint az ügyfeleket. Üres az a kassza kérem szépen kivan abból menekítve a lóvé biztos helyre a főnökségnek én így látom. Annyi kárpótlásunk lehet, hogy mennek az ironosok a hűvösre mert ez már bűncselekmény. Nemhiába menekül onnan mindenki. Zoltán vajon még ott dolgozik?

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jó még ,hogy azt nem mondják küldjél még be pénzt és akkor visszakapod a pénzed. Nem csodálkoznék, kitelik tőlük, hogy ennyire hülyének nézzék az embert. Fogadásokat lehetne kötni, hogy meddíg bírja az Iron. Azért az új kollégák helyében izgulnék, hogy megkapják e a fizetésüket vagy őket sem fizetik ki mint az ügyfeleket. Üres az a kassza kérem szépen kivan abból menekítve a lóvé biztos helyre a főnökségnek én így látom. Annyi kárpótlásunk lehet, hogy mennek az ironosok a hűvösre mert ez már bűncselekmény. Nemhiába menekül onnan mindenki. Zoltán vajon még ott dolgozik?
      Amíg van budapesti iroda addig lesz Zoli is...valakinek le kell kapcsolnia a villanyt....
      Én kicsit másként látom ezt a van-e pénze dolgot. Szerintem arra van pénze amire akarja. Az irodákat kell fizetni, alkalmazottak kell kapják a zsét...ha nem akkor ezek az emberek is beállnának a sorba és ők is szidni fogják őket...

Ezért mondom, hogy amíg nem kezdik el bezárni az irodákat addig minimális pénzük van. Amikor jön a következő hullám és még többen kezdik el kiszedni a pénzt és nem töltik vissza akkor lesz gond.

Amíg IB jutalékokat fizetnek és ott dolgoznak emberek addig fognak fizetgetni szerintem. Nyár/nyár végére szerintem se lesz nagyon már Iron. Legalább is ilyen formában tuti nem. Szerintem.

Hozzászólás

Jó még ,hogy azt nem mondják küldjél még be pénzt és akkor visszakapod a pénzed. Zoltán vajon még ott dolgozik?
        Azt mondják!! A mirror számlának pont ez a lényege, fizess be és majd akkor bizti fizetnek...

Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Zoltán vajon még ott dolgozik?
        Ez érdekes kérdés, ha ironfx.uk egy másik cég, akkor Zoltán melyiknek dolgozik? Lehet már ő is elhagyta a globalt??

Hozzászólás

• Mirror számla? Szerintem a kámfor számla találóbb elnevezés lenne.

Hozzászólás

Amíg van budapesti iroda addig lesz Zoli is...valakinek le kell kapcsolnia a villanyt....
            Én kicsit másként látom ezt a van-e pénze dolgot. Szerintem arra van pénze amire akarja. Az irodákat kell fizetni, alkalmazottak kell kapják a zsét...ha nem akkor ezek az emberek is beállnának a sorba és ők is szidni fogják őket...

Ezért mondom, hogy amíg nem kezdik el bezárni az irodákat addig minimális pénzük van. Amikor jön a következő hullám és még többen kezdik el kiszedni a pénzt és nem töltik vissza akkor lesz gond.

Amíg IB jutalékokat fizetnek és ott dolgoznak emberek addig fognak fizetgetni szerintem. Nyár/nyár végére szerintem se lesz nagyon már Iron. Legalább is ilyen formában tuti nem. Szerintem.
            igazad van .megneztem a honlapon mar csak 3 seminart tart a vilagelso broker ...regen azert nyomtak agyba fobe... elfogyott a love

IronFX Italian Forex Seminar
            05/09/2015
            Speaker: FX Analyst
            Register
            IronFX Global Forex Seminar in Poland
            05/14/2015
            Speaker: Birger Schäfermeier
            IronFX Global Forex Seminar in Poland
            05/15/2015
            Speaker: Birger Schäfermeier

Hozzászólás

• aham
              de jó, pont akartam Birgerrel beszélni

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Hivatalos úton semmilyen válasz nincs Irontól hónapok óta.
                Tehát akkor te mint Iron alkalmazott, azt mondod mégsem az a gond, hogy sok a csaló , hanem hogy nincs pénz....

Azt hallottam, hogy a Pintér Gergő vagy. Igaz ez?

Nem vagyok iron alkalmazott, és nem vagyok a Pintér Gergő sem.

Azt nem mondtam, hogy nem az a gond hogy sok a csaló, sajnos nagyon sok a csaló még minidig és nagyon sok volt előtte is. Ez a cég hibája is, hogy ez idáig fajult.

és igen az is gond, hogy mivel a bizalom nem túl nagy a céggel szemben, kevés befizetés, így a bentlévő tőkéből nehéz teljesíteni a kifizetéseket.

Hozzászólás

Komolyan ide ne süllyedjünk. Abban reménykedünk, hogy mások szívják meg helyettünk? Ne engedjétek, hogy az Iron lehúzzon titeket is arra a mélypontra és onnan kommenteljetek ahol ez a cég és az ott dolgozói vannak.
                  Zalán TE VAGY az egyik FŐ gond de inkább parazitát mondanék amiért ez a téma folyik itt és ebben a gondban szenved a cég és nagyon sok ügyfél!!!!
                  Az EGYIK gond ismétlem, nem azt mondom az egyetlen!

Úgy hogy jó lenne ha nem mondanád meg ki hogyan milyen szintről beszéljen, mert annyira hiteltelen, hogy azt normál szavakba nem tudom kifejezni!

KOmolyan még mindig nem értem hogy van egyáltalán pofád hozzászólni a témához!!!

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Azt nem mondtam, hogy nem az a gond hogy sok a csaló, sajnos nagyon sok a csaló még minidig és nagyon sok volt előtte is. Ez a cég hibája is, hogy ez idáig fajult.

és igen az is gond, hogy mivel a bizalom nem túl nagy a céggel szemben, kevés befizetés, így a bentlévő tőkéből nehéz teljesíteni a kifizetéseket.

De ha nem vagy Iron-os alkalmazott akkor hogyan tudhatsz ennyi sok mindent mindenről és mindenkiről?
                    Tényleg nem kötekedni akarok.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      De ha nem vagy Iron-os alkalmazott akkor hogyan tudhatsz ennyi sok mindent mindenről?
                      Tényleg nem kötekedni akarok.
                      Nem tudja, csak tippelget
                      Nem hiába nem reagálok neki. Lehet egy volt alkalmazott akit elbocsátottam...mindegy is...

Nem tudják, nem fogják tudni IronFX alkalmazottak elvonni a figyelmet a fő problémáról. Nem fizetnek. Emberek mondanak fel folyamatosan....

Mindenki képes név/arc nélkül írogatni, vádolgatni. Az a helyzet, hogy soha nem tudtak/tudnak alátámasztani tényekkel semmit.

Hozzászólás

Januári visszakérés. Azért ez nem durva? A világelső ,díjnyertes brokercégnél ahol az ügyfél pénze a legnagyobb biztonságban van. Ez igaz is ,hogy biztosnságban van mert ,hogy elkölteni nem tudja a pénzét a kedves ügyfél az biztos. Megtehetik, hogy nem fizetnek? Igen! Történt valami komolyabb szankció ellenük bármely felügyelet részéről? Ez nem a fogyasztó megtévesztése, félrevezetése? Miért nem tudom megszüntetni a szerződésem velük? Nem engedik megszüntetni! Nem vicces. A számlám áttekintése két másodperc lenne nincs rajta semmi csak egy befizetés ez az egyetlen tétel , nem kereskedtem csak én címeres marha befizettem egy brókercégnek aki nem hajlandó visszaadni a pénzem. Miért nem elég a pofátlan 4% sáp nekik amit levonnak? Ja, az egész pénz kell? Vagy hozzányúltak az ügyfélpénzekhez és ezért nem tudnak fizetni? Ezt nem csalásnak, hűtlen kezelésnek nevezik? Ezt büntetlenül meg lehet tenni? Miért lépnek ki sorozatba a dolgozók?
                        Nem akarok hülyeséget mondani biztos információ nélkül de aki január óta vár valószínű hogy sáros valamiben.... Nem jogom ezt megitélni főleg 0 információval, de ezt gondolom..

Hozzászólás

• Plusz saját magukat minősítik. Iron se mondja, hogy elhatárolódik tőle.

A cég és dolgozói, partnerei minősítik a céget. Saját magukat ássák lejjebb.

Partneri jutalék kifizetési időszak következik. Maradt még pénz Iron-ba? Kiderül pár napon belül.

Hozzászólás

• Másodjára égetem meg magam, az Ironban volt bizodalmam. Egy dologban viszont biztos vagyok soha a büdös életben egyetlen brokercégnek sem fizetek be egy árva fia centet sem. Átkozom azt a napot amikor megnyitottam az első hivatalos ecn számlámat egy akkor még máltai brokernél ahol profitos voltam de én csak azt hittem mert még a tőkémet sem látom viszont. Bár nagyon szerettem kereskedni részemről végeztem ezzel a tevékenységgel. Egy japán gyertyát sem szeretnék látni többet. Ez egy illuzió , hazugság. Itt csak egyvalaki nyer de az nagyon sokat a sértehetetlen broker.

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

es a mirroros szamla hedgeleshez mit szolsz??? es az ironos zsarolashoz amivel kenyszeriteni akarnak hogy csalo legyel...
                              regen erre az account managerek tanitottak... most meg durvabb mert nyilvanos a honlapon es meg zsarolnak is vele.
                              ugyhogy en azert atertekelnem a csalo es abuser szot
                              ez egy piramisjatek az iron reszerol az abuserken nottek es fejlodtek es szerettek oket... sot ha rendesen kereskedttel az account manager felhivott es elmagyarazta hogy ezt nem igy kell csinalni , hanem nagy osszeggel hedgelni...

Hozzászólás

Nem tudja, csak tippelget
                                Nem hiába nem reagálok neki. Lehet egy volt alkalmazott akit elbocsátottam...mindegy is...

Nem tudják, nem fogják tudni IronFX alkalmazottak elvonni a figyelmet a fő problémáról. Nem fizetnek. Emberek mondanak fel folyamatosan....

Mindenki képes név/arc nélkül írogatni, vádolgatni. Az a helyzet, hogy soha nem tudtak/tudnak alátámasztani tényekkel semmit.
                                Te elkültél embert? Azt se birtad megmondani valakinek ha gondod volt, besunyogtál a lyukadba és skype or emailben írtad meg, itt is csak azért van nagy pofád!
                                Én nem tudom tényleg tudva azt hogy mindezért te vagy az egyik fő okozója képes vagy itt még pofázni és hozzászólni bérmihez is....
                                Tényleg van neked egyáltalán gerinced? Undorító amit művelsz...

Hozzászólás

Working...
                                X