Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    es a mirroros szamla hedgeleshez mit szolsz??? es az ironos zsarolashoz amivel kenyszeriteni akarnak hogy csalo legyel...
    regen erre az account managerek tanitottak... most meg durvabb mert nyilvanos a honlapon es meg zsarolnak is vele.
    ugyhogy en azert atertekelnem a csalo es abuser szot
    ez egy piramisjatek az iron reszerol az abuserken nottek es fejlodtek es szerettek oket... sot ha rendesen kereskedttel az account manager felhivott es elmagyarazta hogy ezt nem igy kell csinalni , hanem nagy osszeggel hedgelni...
    Köszönöm suncika csak igazolod azt hogy Zalán és bandája tanította ezt és terjesztette okozva ezt az óriási próblémát, és még van képed most úgy hozzászólni mint a ma született bárányka, pedig csak báránybörbe bújt patkány vagy!

A mirror accounthoz mit szólok???
    Felháborító!!!! "legális" csalás népszerűsitése!!! Ebből hatalmas botrány lesz a bankok részéről amennyiben nagyobb mértékben fogja alkalmazni a cég ügyfelei. De azt gondolom már ettől is tartanak a legtöbben ezért nem hiszem hogy idáig fajulna a dolog!

Ami egyértelmű volt amikor a cég a bónusszal visszaélő kereskedőket eltiltotta a bónusztől és KIZÁRÓLAG anélkül tudott kereskedni, kész passz!
    De ezt sajnos kapzsiság miatt viszavonták egy idő után!

Hozzászólás

• Ezek szerint tényleg volt dolgozó.

A te nevedet is használja az Iron külföldi fórum oldalakon?

https://www.100forexbrokers.com/revi...#comment-62137

Az az érdekes, hogy más Zalán partnere nincs IronFX-nek itthonról. Ami még érdekes, hogy sok olyan dolgozónak a nevét használja mostanában akik már rég nem dolgoznak ott de magasabb beosztásban voltak mint egy szimpla account manager....

Úgy látszik a névtelen hazudozásnál is van lejjebb....

Hozzászólás

• Kedves ANONYMOUS azert,hogy ne parazitazzunk...
        a parazita az az iron. zsarol a mirror szamlaval es meg naiv balekokat keres ,hogy penzt nyuljon le markos es telhetettlen bandaja...
        MAR LEIRTAM HOGY A MIRROR NEM MUKODIK ES EGY PENZKICSALAS
        ha mukodne a kedves MARKOS , DEMETRIS ,GITTlER keresne 10000 stromant betolnak a penzt es megmentenek az iront meg csucs ellemzojuk is van GITTLER...
        De ezt nem teszik mert nem mukodik de a sok naiv embert be akarjak etettni es a penzuket akarjak minden aron.
        tehat ki a nagyobb parazita az iron? aki egy hamis nemmukodo mirror rendszerrel reklamoz vagy az ugyfelek?

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Másodjára égetem meg magam, az Ironban volt bizodalmam. Egy dologban viszont biztos vagyok soha a büdös életben egyetlen brokercégnek sem fizetek be egy árva fia centet sem. Átkozom azt a napot amikor megnyitottam az első hivatalos ecn számlámat egy akkor még máltai brokernél ahol profitos voltam de én csak azt hittem mert még a tőkémet sem látom viszont. Bár nagyon szerettem kereskedni részemről végeztem ezzel a tevékenységgel. Egy japán gyertyát sem szeretnék látni többet. Ez egy illuzió , hazugság. Itt csak egyvalaki nyer de az nagyon sokat a sértehetetlen broker.

Vannak páran akik azt mondják,hogy hülye vagy és nem tudsz kereskedni.Ők a profik.Arról ismerkszenek meg ,hogy nem nagyon állnak szóba veled és gyorsan leszűrik milyen bugyuta is vagy te ehhez.Én személy szerint rühellem őket.Mégpedig a nagy egójuk miatt,és azért is mert akárhogy is,lenézik azt aki kezdő.
          És igen.Úgy tűnik,hogy ez egy illúzió.Vagy tényleg olyan kevés nekünk ehhez a tudásunk,hogy jobb ha máshol próbálunk boldogulni.
          De azért kíváncsi lennék arra,ha lehetne követni egy profi kereskedését mondjuk pár ezer dollár depo-val,hogy miket és hogyan csinálna!Mert ember ő is.Beszéltem én már olyannal is aki 15 éve "játszik itt" és összességében hosszútávon nem mondhatnám,hogy baromira sikeres lenne.Nevet nem mondok mert ismeri mindenki szerintem.
          Nem hiába van azaz 5% nyerő 95% bukó mondás sem.Elméletileg ugye ennek 50-50%-nak kellene lennie egyébként.
          Kis tőkével (5.000 dollár) ne is álmodozz valamiről is!Mire összeszednéd magadat addigra meg tönkre megy a cég,vagy valamit kitalálnak útközben,hogy ne kapd meg a pénzedet.Megtudnak szívatni?Meg!
          Mert nem vagy mindenre felkészülve mint a profik itt páran.
          És akik itt nagyon jó kereskedők hidd el nem 2000-3000 dollárral szórakoznak.Nem érné meg nekik sem időben,se nem adna akkora biztonságot nekik mintha 20 vagy 50 ezerrel tennék ezt.Úgy hiszem a kis pénzű embereknek jobb ettől az egésztől távol tartaniuk magukat!
          Persze próbálkozni lehet,de ahogy te mondtad ez valahol illúzió.

Hozzászólás

• Anonymous eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszönöm suncika csak igazolod azt hogy Zalán és bandája tanította ezt és terjesztette okozva ezt az óriási próblémát, és még van képe most úgy hozzászólni mint a ma született bárányka, pedig csak báránybörbe bújt patkány!

Felháborító!!!! "legális" csalás népszerűsitése!!! Ebből hatalmas botrány lesz a bankok részéről amennyiben nagyobb mértékben fogja alkalmazni a cég ügyfelei. De azt gondolom már ettől is tartanak a legtöbben ezért nem gondolom hogy idáig fajulna a dolog!

Ami egyértelmú volta amikro a cég a bónusszal visszaélő kereskedőket eltiltotta a bónusztől és KIZÁRÓLAG anélkül tudott kereskedni, kész passz!
            Bankoknak nincs köze és nem ártanak a retail brókerek nekik.
            MM cég.
            Ha ECN számlájuk tényleg ECN akkor sem a bankok fogják megszívni.
            Likviditás medencébe bemennének az orderek, ott mindig lesz ellen oldal.

Plusz a arbitrage még mindig nem csalás. A szó értelme annyi, hogy olyan piaci helyzet alakul ki ami nem szokványos és szinte nulla kockázat mellett tudsz profitot realizálni.

Ilyen lehet pl az is amikor OTP papírok itthon 100-105 forinton mozognak de mondjuk Lengyelországban 110-115. Ilyenkor megtudod venni 105 forinton itthon és eladni 110-en kint.

Nah mindegy...nem csak hazudsz de nem is értesz hozzá a dolgokhoz ráadásul még belsős infód sincs, hogy mikor kezdenének el fizetni.

Zoli persze sunnyog. Nem válaszol amióta megtudta, hogy Ádám ment rendőrségre. Sőt azóta Niki felmondott. Jól haladnak a dolgok.

Hozzászólás

• Még egyszer:

Az az érdekes, hogy más Zalán partnere nincs IronFX-nek itthonról. Ami még érdekes, hogy sok olyan dolgozónak a nevét használja mostanában akik már rég nem dolgoznak ott de magasabb beosztásban voltak mint egy szimpla account manager....

Ezt érdemes lenne olyan embernek is megnéznie aki illetékes....

Hozzászólás

• Zalán!
                Page not found.
                De az első link működik.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vannak páran akik azt mondják,hogy hülye vagy és nem tudsz kereskedni.Ők a profik.Arról ismerkszenek meg ,hogy nem nagyon állnak szóba veled és gyorsan leszűrik milyen bugyuta is vagy te ehhez.Én személy szerint rühellem őket.Mégpedig a nagy egójuk miatt,és azért is mert akárhogy is,lenézik azt aki kezdő.
                  És igen.Úgy tűnik,hogy ez egy illúzió.Vagy tényleg olyan kevés nekünk ehhez a tudásunk,hogy jobb ha máshol próbálunk boldogulni.
                  De azért kíváncsi lennék arra,ha lehetne követni egy profi kereskedését mondjuk pár ezer dollár depo-val,hogy miket és hogyan csinálna!Mert ember ő is.Beszéltem én már olyannal is aki 15 éve "játszik itt" és összességében hosszútávon nem mondhatnám,hogy baromira sikeres lenne.Nevet nem mondok mert ismeri mindenki szerintem.
                  Nem hiába van azaz 5% nyerő 95% bukó mondás sem.Elméletileg ugye ennek 50-50%-nak kellene lennie egyébként.
                  Kis tőkével (5.000 dollár) ne is álmodozz valamiről is!Mire összeszednéd magadat addigra meg tönkre megy a cég,vagy valamit kitalálnak útközben,hogy ne kapd meg a pénzedet.Megtudnak szívatni?Meg!
                  Mert nem vagy mindenre felkészülve mint a profik itt páran.
                  És akik itt nagyon jó kereskedők hidd el nem 2000-3000 dollárral szórakoznak.Nem érné meg nekik sem időben,se nem adna akkora biztonságot nekik mintha 20 vagy 50 ezerrel tennék ezt.Úgy hiszem a kis pénzű embereknek jobb ettől az egésztől távol tartaniuk magukat!
                  Persze próbálkozni lehet,de ahogy te mondtad ez valahol illúzió.
                  A lehető legpontosabban megfogalmaztad a lényeget: "Úgy hiszem a kis pénzű embereknek jobb ettől az egésztől távol tartaniuk magukat!" Így igaz. Bár láttam nagy pénzzel is bukni embereket és kiváló üzletemberekről beszélek. Kizárólag komoly összegekkel lehet labdába rúgni. Szerintem 1 lot alatt nem visz ki senki kötést a bankközire egyszerűen nem éri meg a szolgáltatónak.

Hozzászólás

Köszönöm suncika csak igazolod azt hogy Zalán és bandája tanította ezt és terjesztette okozva ezt az óriási próblémát, és még van képed most úgy hozzászólni mint a ma született bárányka, pedig csak báránybörbe bújt patkány vagy!

Felháborító!!!! "legális" csalás népszerűsitése!!! Ebből hatalmas botrány lesz a bankok részéről amennyiben nagyobb mértékben fogja alkalmazni a cég ügyfelei. De azt gondolom már ettől is tartanak a legtöbben ezért nem hiszem hogy idáig fajulna a dolog!

Ami egyértelmű volt amikor a cég a bónusszal visszaélő kereskedőket eltiltotta a bónusztől és KIZÁRÓLAG anélkül tudott kereskedni, kész passz!
                    meg egy kis reszlet az account managerek nem a sajat fejuktol tanitottak hanem felsobb utasitasra ... fel volt dolgozva nekik gyulesen a felso kivallo vezetok reszerol: hozzatok be a vilag osszes abuseret mert a cegnek szuksege van a penzre a nagyszamu ugyfelekre mert vilagelsok akarunk lenni es aztan vegso cel azIPO mert azon kaszaltak volna igazan MARKOS es bandaja... de ez nem jott be mert szarakodtak a kinaikkal szortak a penzt reklamra es vegul a svajci bank betette nekik rendesen

Hozzászólás

• Istvanp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A lehető legpontosabban megfogalmaztad a lényeget: "Úgy hiszem a kis pénzű embereknek jobb ettől az egésztől távol tartaniuk magukat!" Így igaz. Bár láttam nagy pénzzel is bukni embereket és kiváló üzletemberekről beszélek. Kizárólag komoly összegekkel lehet labdába rúgni. Szerintem 1 lot alatt nem visz ki senki kötést a bankközire egyszerűen nem éri meg a szolgáltatónak.
                      Banközire retail brókeren keresztül nem megy kötés.

Soha nem fogjátok megtanulni...

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Zalán!
                        Page not found.
                        De az első link működik.
                        Igazad van, mert másoltam...itt van akkor:

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Banközire retail brókeren keresztül nem megy kötés.

Soha nem fogjátok megtanulni...
                          Most már megtanultuk egy életre. :-)

Hozzászólás

Nem vagyok iron alkalmazott, és nem vagyok a Pintér Gergő sem.

Azt nem mondtam, hogy nem az a gond hogy sok a csaló, sajnos nagyon sok a csaló még minidig és nagyon sok volt előtte is. Ez a cég hibája is, hogy ez idáig fajult.

és igen az is gond, hogy mivel a bizalom nem túl nagy a céggel szemben, kevés befizetés, így a bentlévő tőkéből nehéz teljesíteni a kifizetéseket.
                            Ezt az utolsó sort magyarázd el légyszives.
                            Az Ironnál, IS, elkülönitett ugymond személyi számlán vannak a pénzek . ELVILEG.
                            Senki se kéri az Iron pénzét , mindenki csak a saját számlájárol a sajátját
                            Ami érdekes mód nem jön.
                            Más okot nem látok rá , csak már NINCS OTT .
                            Ez hogy lehet ?
                            Joggal tehetjük fel a kérdést , az IRON hozzányult az ÜGYFÉLSZÁMLÁHOZ ?
                            ELVILEG , nem .
                            GYAKORLATILAG valószinű .
                            Na azt magyarázd meg légyszives .

Hozzászólás

• Érdekes , Anonymous válasz nélkül eltünt .
                              Szvsz , Ironos

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Érdekes , Anonymous válasz nélkül eltünt .
                                Szvsz , Ironos
                                gabikám örülök hogy nektek van időtök folyamatosan itt írogatni, de van aki dolgozik normálisan és néha néz ide hogy válaszoljon

Ja, nem vagyok ironos

Hozzászólás

Working...
                                X