Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A liquid markets és sokan mások is büszkén kiírták hogy ők megkülönböztetik magukat a többi cégtől becsületességben... bárki azt mond amit akar, ne tartsunk még mindig itt hogy bárkitől bármit komolyan vegyünk. A puding próbája az evés, mindenki amennyit akar annyit kockáztasson egy cégnél és döntse el melyiknél.
    Örülj, ha neked nincs benn temérdek pénzed és nyugodtan kereskedhetsz tovább, őszintén mondom: sok sikert!

Hozzászólás

• Mesemondó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi Ergosum a fordítást!

HUUU! Ha ez sok panasz igaz, akkor ez a cég csődbe ért.
      Már csak abban reménykedek, hogy ez az oldal (http://www.forexpeacearmy.com/public...www.ironfx.com.) nem egy globális képet mutat a cégről. De ahogy elnézem.....
      Nincs mit, megjegyzem csak egy vázlatos fordítás.

Ha viszont ezt a cikket lefordítanám rendesen, lehet még jobban kiakadnál (de sajnos erre most nincs kapacitásom):

http://www.tradecomplaint.com/tradin...eOzw&gsc.tab=0

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Örülj, ha neked nincs benn temérdek pénzed és nyugodtan kereskedhetsz tovább, őszintén mondom: sok sikert!
        Szerinted ha itt a fórumon beszólogatunk egymásnak meg Zolinak (mert ezt teszik egy ideje) az segít?

Hozzászólás

• Szerintem a beszolasok nem segitenek azoknak akik beragadtt a penzuk de remelem hogy azokon segit akik gondolgodtak azon hogy penzt tegyenek be az ironhoz es ezt a forumot olvasva megondoltak magukat. es ez a legfontosabb uzenete a forumnak kerulni kel az iront

Hozzászólás

• Én nem szeretem az mm eket se az opciót elvből, akkor se ha korrekt lenne, mert nem viszi ki a pozikat,
            nagyobb lenne a forgalom az fx en ha mindenki minden pozija nem szembefogadva lenne, a nagyobb forgalom még kisebb slippage és spredeket eredményezne, a nagyobb pipes párokon főleg számítana.
            Ha mindenki opciózna meg mm nél lenne akkor nem is lenne forex forgalom mert az opció is csak fogadás mint az mm, nem igazi tradelés.
            Az se tetszik ha egy ecn brókernek a likviditásszolgáltatója egy másik mm bróker, egyáltalán ne legyen mm brokihoz köze a pozimnak az lenne jó. Hanem piac vagy másik nem mm bróker legyen a likv szolg.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Én nem szeretem az mm eket se az opciót elvből, akkor se ha korrekt lenne, mert nem viszi ki a pozikat,
              nagyobb lenne a forgalom az fx en ha mindenki minden pozija nem szembefogadva lenne, a nagyobb forgalom még kisebb slippage és spredeket eredményezne, a nagyobb pipes párokon főleg számítana.
              Ha mindenki opciózna meg mm nél lenne akkor nem is lenne forex forgalom mert az opció is csak fogadás mint az mm, nem igazi tradelés.
              Az se tetszik ha egy ecn brókernek a likviditásszolgáltatója egy másik mm bróker, egyáltalán ne legyen mm brokihoz köze a pozimnak az lenne jó. Hanem piac vagy másik nem mm bróker legyen a likv szolg.
              Hova is vigye ki?

Szerintem akkor egy banknál kereskedj. (bár ők is mm)

Hozzászólás

• Baszki ez nem nagyon fog sokáig menni már, gyűlnek az ügyfél panaszok szépen, ennyi törvénysértés nincs a világon, ráadásula CYsec kiadta, hogy nem vehetik el a profitot és nem is nyúlhatnak a deposithoz. Az egyik ügyfelem már megtette a feljelentést, elvileg fordítják az ügyét az igazságügy minisztériumban és a rendőrség is nyomoz. Ismeretlen tettes ellen kellett feljelentést tennünk, ameddig nem bizonyosodik be, hogy a 4 hangfelvételen és skype beszélgetésekben az egyik főmunkatárs és beosztottja hogyan értékesített. Természetesen a Tv2 vel levelezünk, hogy egy oknyomozó riporter is segítsen az ügy feltárásában, mert túl messzire mentek itt néhányan.

Hozzászólás

• Plusz egy nagyon fontos információ, AZ FCA ombudsman válasz levelében azt írta, hogy nem mi lennénk az elsők, akik feljelentést tehetnek megtévesztés miatt. Sokan panaszt tettek az miatt is, hogy nem az FCA hoz tartoznak, mégis az ügyfelek jogosan kérhetik számon, hisz nincs kitéve, hogy kire vonatkozik.

Amúgy meg ez az FCA hitelrontása is, amelyre azt válaszolták, hogy ezt is vizsgálják, mint piaci szereplő, úgyhogy ez hazugság, hogy nem vizsgálják az Iron FX-et. Sok ügyvéd és sok jogász van talpig felfegyverkezve ellenük, bár ezt gondolom mindenki tudta eddig is. N Zoltán pedig tagadja, hogy vizsgálat folyik ellenük, egy lengyel ügyvéd 74 ügyféllel perli őket és nemsokára kitűzik a pert, érdekes módon Varsóban.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Hova is vigye ki?

Szerintem akkor egy banknál kereskedj. (bár ők is mm)
                    Nem mindegy hogy egy mm a likv szolg ja az ecn brokernek, mert az jegyezhet rossz, alacsony árat is amitől pl a skalposok kiütődnek, nem is kell látnia a stopom, találomra is vadászhat, ha viszont több pl bank vagy pénzintézet a likv akkor ha egyik rossz árat jegyez akkor a másik likv jobb árán teljesül a pozi, nem akarok túl bőt írni, lényeg hogy az mm brokikat nem szeretem, ha bank az mm az nem baj mert egyszerre nem egy bank jegyzi az árat ugy se, tudom a legtöbb broki nem közvetlen van a bankokkal, nekem az is jó ha közvetetten.

Hozzászólás

• james1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem ez a lényeg?
                      Ha valakinek nincsen becsülete akkor annak alapja sincsen semmire.
                      Viszont ha tudta a cég,hogy folyamatosan visszaélnek vele és engedte,akkor lelkük rajta.
                      De valahol miattuk is szív az aki meg becsületesen kereskedett.
                      Persze ez sem lényeg,tudom.
                      Becsületről jelen esetben elég nehéz lenne beszélni bármelyik oldalról is.

Nem pártolom a bónuszozókat, de ők csak azt csinálták ami lehetőség megadatott nekik és amit a cég hagyott is.
                      A azért mégis nonszensz, hogy éveking hagyják, sőt tanítják az ügyfeleket így kereskedni, aztán amikor kellemetlenné válik a dolog akkor csalónak kiáltják ki őket és elveszik a pénzüket. Kicsit abszurd, nem?

Más cég ezt meg tudta oldani kevesebb drámával.

A cég szempontjából pedig elég furcsa lenne bármilyen erkölcsről vagy becsületről beszélni, hiszen a létezésük egyetlen célja a hozzájuk befizető ügyfelek legális, valamint fél-illegális módon való kifosztása, amit eddig csak marketing-, és értékesítési fogásokkal értek el, de mára már jócskán átbillent a dolog a törvénytelenség oldalára.

lehet ezt ragozni napokig de a jelnlegi helyzet kialakulásában a cég tehető felelőssé, hiába próbálja másra hárítani a felelősséget.

Ők adtak olyan bónuszt, ami alkalmas volt arra, hogy a cégnek is kárt okozzon.
                      Ők nem kontrollálták eléggé a bónusz-visszaéléseket (hogy tudatosan vagy sem az más kérdés).
                      Ők vettek rá rengeteg ügyfelet, hogy bónuszozzanak (azaz hedgeljenek), olyanokat is, akik előtte azt sem tudták mi fán terem a bónusz és a bónusz-visszaélés.
                      Ők módosították a felhasználási feltételeket törvénytelenül, amit aztán visszamenőleg próbálnak érvényesíteni, szintén törvénytelenül.
                      Ők nem fizetik ki az ügyfeleknek a számlájukon jóváírt összeget, ami a törvény szerint az ügyfelet illeti.

Én nem látok itt senki más felelőst a kialakult helyzetért. Ha a cég nem hagyta volna, akkor senki nem tudott volna olyan mértékben visszaélni a bónusszal, hogy ekkora gond legyen belőle. De a gond nem is feltétlenül a bónusz-visszaélés, hanem az, hogy nincs miből kifizetni azt amit ki kéne. Az összes többi csak mellébeszélés.

A nagy kérdés, hogy hol van az a pénz???

Hozzászólás

• Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Becsületről jelen esetben elég nehéz lenne beszélni bármelyik oldalról is.

Nem pártolom a bónuszozókat, de ők csak azt csinálták ami lehetőség megadatott nekik és amit a cég hagyott is.
                        A azért mégis nonszensz, hogy éveking hagyják, sőt tanítják az ügyfeleket így kereskedni, aztán amikor kellemetlenné válik a dolog akkor csalónak kiáltják ki őket és elveszik a pénzüket. Kicsit abszurd, nem?

Más cég ezt meg tudta oldani kevesebb drámával.

A cég szempontjából pedig elég furcsa lenne bármilyen erkölcsről vagy becsületről beszélni, hiszen a létezésük egyetlen célja a hozzájuk befizető ügyfelek legális, valamint fél-illegális módon való kifosztása, amit eddig csak marketing-, és értékesítési fogásokkal értek el, de mára már jócskán átbillent a dolog a törvénytelenség oldalára.

lehet ezt ragozni napokig de a jelnlegi helyzet kialakulásában a cég tehető felelőssé, hiába próbálja másra hárítani a felelősséget.

Ők adtak olyan bónuszt, ami alkalmas volt arra, hogy a cégnek is kárt okozzon.
                        Ők nem kontrollálták eléggé a bónusz-visszaéléseket (hogy tudatosan vagy sem az más kérdés).
                        Ők vettek rá rengeteg ügyfelet, hogy bónuszozzanak (azaz hedgeljenek), olyanokat is, akik előtte azt sem tudták mi fán terem a bónusz és a bónusz-visszaélés.
                        Ők módosították a felhasználási feltételeket törvénytelenül, amit aztán visszamenőleg próbálnak érvényesíteni, szintén törvénytelenül.
                        Ők nem fizetik ki az ügyfeleknek a számlájukon jóváírt összeget, ami a törvény szerint az ügyfelet illeti.

Én nem látok itt senki más felelőst a kialakult helyzetért. Ha a cég nem hagyta volna, akkor senki nem tudott volna olyan mértékben visszaélni a bónusszal, hogy ekkora gond legyen belőle. De a gond nem is feltétlenül a bónusz-visszaélés, hanem az, hogy nincs miből kifizetni azt amit ki kéne. Az összes többi csak mellébeszélés.

A nagy kérdés, hogy hol van az a pénz???
                        Főleg annak fényében merül fel a "hol a pénz" kérdés, hogy a januári svájci frankos balhé után azt mondták, hogy ők azon 20 millió dollárt nyertek.

Ez egy újabb fejezet a csalások feltárásában, hogy vajon hányan léptek be új ügyfélként erre a "mi bezzeg nem hogy nem mentünk tönkre, hanem még nagyot is kaszáltunk a svájci balhén" szövegre.

Azok közül most hány embernek ragadt be a pénze...?

Egyáltalán igaz volt ez? Vagy egy szín tiszta hazugság, egy marketing blöff, csak azért, hogy még több pénzt csalogassanak be?

Egyszer ez is kiderül....(Meg az is, hogy igaz-e az a belső körökből kiszivárgott infó, hogy a pénz nagy részét már rég kimentették kubai és orosz bankokba...)

Hozzászólás

• hogy hol a pénz?

csak józan paraszti ésszel átgondolva... telnek múlnak a hetek, hónapok, és bizony elég szép fizetések lehetnek a cégnél. + iroda fenntartások, fűtés, bérleti díjak, autók, reklámok, stb stb.. ki**szott sok pénz megy itt ki minden hónapban. Hogy be mennyi, és hogy mennyit keresnek, azt nem tudom, és semmi közöm sincs hozzá, de tény, hogy a kiadás sok, és HA veszteséges a cég, az idő hónapról hónapra rontja az esélyeket. Persze ha minden ok, akkor csak javítja Mindenki eldöntheti, melyikben hisz.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            hogy hol a pénz?

csak józan paraszti ésszel átgondolva... telnek múlnak a hetek, hónapok, és bizony elég szép fizetések lehetnek a cégnél. + iroda fenntartások, fűtés, bérleti díjak, autók, reklámok, stb stb.. ki**szott sok pénz megy itt ki minden hónapban. Hogy be mennyi, és hogy mennyit keresnek, azt nem tudom, és semmi közöm sincs hozzá, de tény, hogy a kiadás sok, és HA veszteséges a cég, az idő hónapról hónapra rontja az esélyeket. Persze ha minden ok, akkor csak javítja Mindenki eldöntheti, melyikben hisz.
                            Valahonnan csak kell hogy jöjjön be a pénz, mert különben lehúznák a rolót. Szerencsétlen új, tudatlan "ügyfelek", ki tudja ők mivel, hogyan lesznek meggyanúsítva, ha nem úgy buknak ahogy kell...

Hozzászólás

• ha valakit a forexpeacearmy weboldal érdekel akkor figyelembe ajánlom két fuggetlen oldalon a leírást róluk:

https://www.instaforex.com/forexpeacearmy.php

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=241869

mindkét helyen leírják ugyanazt amit én is írtam korábban a forexpeacearmy egy magánkézben levo oldal ami arra épul hogy megzsarolja a brókercégeket hamis állításokat publikálva, majd felajánlják hogy pénz fejében leveszik ezeket...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ha valakit a forexpeacearmy weboldal érdekel akkor figyelembe ajánlom két fuggetlen oldalon a leírást róluk:

https://www.instaforex.com/forexpeacearmy.php

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=241869

mindkét helyen leírják ugyanazt amit én is írtam korábban a forexpeacearmy egy magánkézben levo oldal ami arra épul hogy megzsarolja a brókercégeket hamis állításokat publikálva, majd felajánlják hogy pénz fejében leveszik ezeket...
                                Tehát minden a lehető legnagyobb rendben van a cégnél?
                                Nincsen semmi probléma egy országban sem?
                                A Facebook csoport is hazudik?

Hozzászólás

Working...
                                X