Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Forexunderground eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Vicc hogy STPECN számlákról nem jön ki a pénz.
    Ezt mikor próbáltátok kivenni?
    mirror számlás vagy sima?

Hozzászólás

• Valakinek érkezett kiutalása az utóbbi 2 hétben?

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Valakinek érkezett kiutalása az utóbbi 2 hétben?
        Nekem nem jött márc 9-töl .
        Viszont , ha jól számoltam 11 nap után válaszolt a kapcsolattartóm .
        Ezt a gyorsaságot ? !
        Ezt a világelső brókercéget ?!
        Nem is tom , én 24 órán belüli válaszra számitottam .

Hozzászólás

• Ismerősömnek ezer párszáz dollárt kiutalt az Iron persze egy hónapos csúszással.Első befizetése volt abuser volt,a depoját megkapta határidő alatt de a profitja csak nem rég érkezett meg.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ismerősömnek ezer párszáz dollárt kiutalt az Iron persze egy hónapos csúszással.Első befizetése volt abuser volt,a depoját megkapta határidő alatt de a profitja csak nem rég érkezett meg.
            Nekem csütörtökön lesz 3 hónapja, hogy elfogadták a kiutalásom. Azt sajnálom, hogy ennyit vártam a bírósággal, még a hitegetős időszakban el kellett volna indítani.

Nektek is azt ajánlom lépjetek, Zoltán már hazudozni se jár ide, rájött hogy ennek annyi.

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Valakinek érkezett kiutalása az utóbbi 2 hétben?
              IB jutalék se érkezett meg ha jól mondta ismerős...legalább is neki nem.

Hozzászólás

• Zoltántól megkérdeztem kb 10x , hogy elhagyta-e már az IronFx Global-t mint a többi alkalmazott, a következő válasz jött rá.

"Minden információ birtokában vagy már…"

Ezek szerint igaz, már ő is dobbantott. Kíváncsi leszek meddig húzza a cég még...

Hozzászólás

• Most beszéltem chaton a szolgálatossal .
                  Rákérdeztem : gyakorlatilag nem fizetnek . Csak majd a beláthatatlan jövöben . Jól értelmezem ?
                  Erre megadta a jogi osztály email címét .
                  No comment .
                  Asszem itt az ideje lépni.

Hozzászólás

• gabi999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Most beszéltem chaton a szolgálatossal .
                    Rákérdeztem : gyakorlatilag nem fizetnek . Csak majd a beláthatatlan jövöben . Jól értelmezem ?
                    Erre megadta a jogi osztály email címét .
                    No comment .
                    Asszem itt az ideje lépni.
                    felmentél a weboldalra, egy ismeretlentől megkérdezted, hogy szoktak e kifizetni, és mondták h nem, és nem is fognak csak majd beláthatatlan jövőben? ezt úgy kerek perec? mert akkor tényleg gond lehet.

Hozzászólás

• NZ tényleg dobbantott? Most éppen be van jelentkezve...

Hozzászólás

• - Rendben .
                        és a 2. kérdés
                        Mért nem ért még ide a 03.09.-én inditott viszautalásom ?
                        Ez cirka 1,5 hónap . Ekkora csuszásról nem esett szó , egyik kapcsolattartóval sem , de az Iron oldalán sem olvastam ilyesmit
                        -Ezzel kapcsolatban sajnos csak a korrában elmondottakat tudom ismételni.
                        - Nagy fiu vagyok már . Tehát gyakorlatilag nem fizetik ki a pénzem . Csak majd , beláthatatlan idöben . Jól értelmezem ?
                        - Ha jól tudom már Németh Zoltán is írt Önnek ezzel kapcsolatban. Bővebbet sajnos én sem tudok hozzá tenni. Ha ezzel kapcsolatban további észrevétele van az inquiries@ironfx.com-on tudja jelezni.
                        Másban tudok esetleg segíteni?

Na valahogy így történt

Hozzászólás

• NZ idézetek:

"eddig bárkinek jogos sérelme volt mindegyiket fair módon lerendeztuk, amivel az osszes éritett elégedet volt"

"Minden helyzet más és más.
                          Minden ugyfél egyformán fontos számunkra."

(ezt éppen tapasztaljuk most is...)

"Az emberek nem veszíthetnek tobbet mint amennyit befizetnek. Viszont akik nyernek gyakran a sokszorosát nyerik mint az alap tokéjuk..."

Akkor most szabad nyerni az ironnál NÉMETH ZOLTÁN?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            NZ tényleg dobbantott? Most éppen be van jelentkezve...
                            Itt vagyok, és itt is leszek még jó darabig...

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Itt vagyok, és itt is leszek még jó darabig...
                              akkor szedd ossze magad es valaszt varunk mikor fizet a fostalicska ironfx

Hozzászólás

• Már egy ideje nem írtam, mivel nem vagyok érintett az ügyben, viszon látom, hogy még mindig ugyan azok irogatnak a forumra a pénzüket követelve...
                                Az ismerettségi körömből nekem is mint már írtam, sok embernek ragadt be pénze az ironhoz, tettek be mirrora és KI TUDTÁK VENNI a nyereséget is, a bookon maradt minimális pénzt (tesztként, hogy ki jön e) illetve a beragadt pénzükből is igaz azt utalással

olvastam említette valaki instát, nekem onnan eddig mindig kijött, igaz hogy 5-7 munkanap de mindig megjön tőlük és nem kevés EUR, bár a spreadjeik azok nagyon rosszak

szép estét mindnekinek

b

Hozzászólás

Working...
                                X