Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Annak örülök hogy itt vagy .
    Legalább tudsz válaszolni .
    Ha nem nyertem 2% nál többet , és nem vesztettem el a számlám akkor bónusz csalásról beszélni értelmetlen .
    Tehát a klasszikus trédelést folytattam . Igaz kezdő módjára ,bután .
    Akkor mi közöm a JOGI osztályhoz ?
    De fogadjuk el amit mondasz hogy a cég fizetöképes meg a vizsgálatok...
    Ha az ügyfélszolgálatos kijelentette hogy a papirjaim rendben vannak , és vizsgálat alá nem helyezték EDDIG a számlámat Akkor hol a pénzem ?
    Mért nem nálam ?
    Ennyi idö alatt hány "gyanus " számlát lehetett átvizsgálni ? Márc. 9. óta ?

Hozzászólás

• NZ-től kár várni bármilyen választ is,már tudja Ő is ,hogy minden amit ír/írt felhasználható ellene a bíróságon.

Hozzászólás

• breki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Már egy ideje nem írtam, mivel nem vagyok érintett az ügyben, viszon látom, hogy még mindig ugyan azok irogatnak a forumra a pénzüket követelve...
        Az ismerettségi körömből nekem is mint már írtam, sok embernek ragadt be pénze az ironhoz, tettek be mirrora és KI TUDTÁK VENNI a nyereséget is, a bookon maradt minimális pénzt (tesztként, hogy ki jön e) illetve a beragadt pénzükből is igaz azt utalással

olvastam említette valaki instát, nekem onnan eddig mindig kijött, igaz hogy 5-7 munkanap de mindig megjön tőlük és nem kevés EUR, bár a spreadjeik azok nagyon rosszak

szép estét mindnekinek

b
        Mi ebből a tanulság? Az hogy hónapok óta nem fizetnek, azért követelik ugyanazok a pénzt. Természetesen compliance se válaszolt még SOHA, a vizsgálatról sincs hír. 90 napról beszélünk.

Ezért is mentem inkább perre.

Hozzászólás

• Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Itt vagyok, és itt is leszek még jó darabig...

Egyébként te mit csinálnál azok helyében, akiknek a pénze most be van ragadva az ironhoz, és álmukban sem gondolták, hogy ez megtörténhet velük ennél a cégnél?

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egyébként te mit csinálnál azok helyében, akiknek a pénze most be van ragadva az ironhoz, és álmukban sem gondolták, hogy ez megtörténhet velük ennél a cégnél?
            Azt javasolná, hogy várj türelemmel, vagy ha nagyon sürgős a pénz (mondjuk ebben az életben esetleg szükséged lehet rá), akkor a csudálatos Mirror számlás megoldással szedd ki hipp-hopp.

Hozzászólás

Zoli melyik cég alkalmazásában állsz?

Ironfx Global UK Limited?

Ironfx Global Limited?

Brit vagy ciprusi?

Amennyiben nem akarod átverni és kifosztani honfitársaidat
              elárulod nekünk?

Hozzászólás

• Lehet hogy Iron próbálkozik új néven új céggel????
                http://elit4x.com/forex-sharing-bonu...and-conditions

Hozzászólás

• Ha a sharing bonusz közül kéne választanom akkor inkább az elit4x-hez tolnám a pénzt.

Hozzászólás

• Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ha a sharing bonusz közül kéne választanom akkor inkább az elit4x-hez tolnám a pénzt.
                    Én egyikhez sem...
                    Ugyan az a modell mindenhol. Akkor működik csak ha vesztesz.

Hozzászólás

• Egyik számlán hedgeltem a bónusszal, ekkora hülyeséget

Hozzászólás

• Jah még mielőtt szétszednétek, nekem ez a becenevem hogy "Iron", nekem is beragadt a pénzem az ironfx-hez, és most találtam rá erre a fórumra.

Hozzászólás

Figyelitek, Zoli bá' ezt már többször kijelentette.
                          Ez is minősíti őt. Olyat biztosan állít, amit előre nem tudhat
                          100%-osan. Azt is sugallja az Iron még akkor is működni
                          fog, amikor már nem lesz élet a földön.
                          OTP, Concorde, Morgan Stanley, hasonlóak, igaz ezek törpék
                          az Ironhoz, ilyet sosem mond, hiszen bármikor
                          jöhet egy pénzügyi cunami, ami még ilyen hatalmasokat
                          is elsöpörhet, tudom az Iront nem. Vagy egy üstökös is
                          csapódhat a földbe, ilyesmi.
                          Tehát ezt biztosra mondani ostobaság, szerintem.
                          Már csak a beinduló jogi eljárások és az elvesztet bizalom,
                          népharag miatt is. De mondani ugye bármit lehet.
                          Ebben nagyon erős az Iron!

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Figyelitek, Zoli bá' ezt már többször kijelentette.
                            Ez is minősíti őt. Olyat biztosan állít, amit előre nem tudhat
                            100%-osan. Azt is sugallja az Iron még akkor is működni
                            fog, amikor már nem lesz élet a földön.
                            OTP, Concorde, Morgan Stanley, hasonlóak, igaz ezek törpék
                            az Ironhoz, ilyet sosem mond, hiszen bármikor
                            jöhet egy pénzügyi cunami, ami még ilyen hatalmasokat
                            is elsöpörhet, tudom az Iront nem. Vagy egy üstökös is
                            csapódhat a földbe, ilyesmi.
                            Tehát ezt biztosra mondani ostobaság, szerintem.
                            Már csak a beinduló jogi eljárások és az elvesztet bizalom,
                            népharag miatt is. De mondani ugye bármit lehet.
                            Ebben nagyon erős az Iron!
                            Nekem azt is mondta: ne aggódj megkapod a pénzed, csak küld el a bankszámlakivonatot és AZONNAL utaljuk a pénzt.

ez volt kb 3 hónapja.. persze hazudott

Hozzászólás

• Itt érdemes lehet panaszt tenni az Iron ellen?

complaints@financialombudsman.gov.cy

Hozzászólás

• Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Itt érdemes lehet panaszt tenni az Iron ellen?

complaints@financialombudsman.gov.cy
                                Na erre mindjárt válaszol Zoli: szerinte nem, inkább bukd el a pénzed.

Egyébként figyelitek hogy elsunnyogta az angol vs ciprusi kérdést?

Hozzászólás

Working...
                                X