Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na erre mindjárt válaszol Zoli: szerinte nem, inkább bukd el a pénzed.

Egyébként figyelitek hogy elsunnyogta az angol vs ciprusi kérdést?

Mindent elsunnyog, csak semleges témákra reagál!
    Hol van már a munkaköri kötelesség?

Na és mi következik abból?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Teszek egy felajánlást:

törlöm magam erről a fórumról ha az ironfx talpon marad a jelenlegi tulajdonosi körrel júniusig.

Akkor megbuktam mint elemző, semmi keresnivalóm itt.
      Tényleg, ha már sunnyogásról van szó. Miért nem válaszolsz a kérdésemre Shortosgyula? (amúgy más is kérdezte már)

Tehát tartani fogod a szavad? Törlöd magad a fórumról, ha eljön az idő?

Hozzászólás

• Nem ismerem őt de mért akarod ennyire hogy törölje magát, szerintem nem annyira fontos infó hogy fogja e, én nem örülnék neki.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tényleg, ha már sunnyogásról van szó. Miért nem válaszolsz a kérdésemre Shortosgyula? (amúgy más is kérdezte már)

Tehát tartani fogod a szavad? Törlöd magad a fórumról, ha eljön az idő?
          Az ironfx mar most nincs"talpon" ugyhogy nincs mit megtartani

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Az ironfx mar most nincs"talpon" ugyhogy nincs mit megtartani
            Ne tereljünk, nem ez volt a feltétel. A tulajdonoskor ugyanaz, cég megvan.

Amúgy az ő válaszára vagyok kíváncsi.

Hozzászólás

Ne tereljünk, nem ez volt a feltétel. A tulajdonoskor ugyanaz, cég megvan.

Amúgy az ő válaszára vagyok kíváncsi.
              1: még van több mint 1 hónap, mit számít hogy most mit mond? Zoli is mond ezt azt amíg nem kell csinálni.

2: Ahogy tűnik már Zoltán se ott dolgozik, meg kb senki, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy szükséges lesz törölnie magát.

3: Zoltánt miért nem kérdezgeted, hogy tartja e majd a szavát vagy mondjuk csak úgy bármikor...

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                1: még van több mint 1 hónap, mit számít hogy most mit mond? Zoli is mond ezt azt amíg nem kell csinálni.

2: Ahogy tűnik már Zoltán se ott dolgozik, meg kb senki, úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy szükséges lesz törölnie magát.

3: Zoltánt miért nem kérdezgeted, hogy tartja e majd a szavát vagy mondjuk csak úgy bármikor...
                1, Kíváncsi vagyok rá már most, hogy ő más-e mint Zoltán, akit felelősségre von ezen dolgok miatt. Tehát, hogy tartani fogja-e a szavát?

2, Azt írtam, hogyha szükség lesz rá. Nem azt írtam, hogy most miért nem törölte már magát. Tudom, hogy van még kb. 1 hónap.

3, Mert most nem Zoltánra vagyok kíváncsi. Őróla tudjuk, hogy nem nagyon megy ez neki. Lásd 1-es válaszom.

Továbbra is várom a válaszod Shortosgyula. Tőled szeretném hallani. Miért nem válaszolsz egy konkrét kérdésre?

Hozzászólás

• Shortosgyula Iron ellenes és a megjegyzései is, nekem az jött le hogy csak egy Iron alkalmazott akarhatja ennyire hogy törölje magát, de komolyan mondom, nem piszkálás.

Hozzászólás

1, Kíváncsi vagyok rá már most, hogy ő más-e mint Zoltán, akit felelősségre von ezen dolgok miatt. Tehát, hogy tartani fogja-e a szavát?

2, Azt írtam, hogyha szükség lesz rá. Nem azt írtam, hogy most miért nem törölte már magát. Tudom, hogy van még kb. 1 hónap.

3, Mert most nem Zoltánra vagyok kíváncsi. Őróla tudjuk, hogy nem nagyon megy ez neki. Lásd 1-es válaszom.

Továbbra is várom a válaszod Shortosgyula. Tőled szeretném hallani. Miért nem válaszolsz egy konkrét kérdésre?
                    Es ha torli magat, akkor mi van? Es ha nem?

Van meg itt rengeteg ember aki varja a penzet, akit ez total nem erdekel...
                    Egy piti fogadas meg egy sokszoros buncselekmeny sorozat igy se ugy se kompatibilis egymassal

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Shortosgyula Iron ellenes és a megjegyzései is, nekem az jött le hogy csak egy Iron alkalmazott akarhatja ennyire hogy törölje magát, de komolyan mondom, nem piszkálás.
                      Ez igaz.
                      Még egy olyan ember is aki semleges jónak tartja az infók megosztása és nem fogja zavarni ha támadják az Iront.

Ami kicsit Shortosgyula ellen dolgozik az annyi, hogy az irodák fent vannak, fizetéseket utalják. Legalább van hajlandóság arra, hogy ne rögtön dobják be a törülközőt.

Ami most ellenük dolgozik, nem mutatják/utalnak partneri jutalékot. Pedig partnereken keresztül van bent a legtöbb ügyfél.

Hozzászólás

• Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ez igaz.
                        Még egy olyan ember is aki semleges jónak tartja az infók megosztása és nem fogja zavarni ha támadják az Iront.

Ami kicsit Shortosgyula ellen dolgozik az annyi, hogy az irodák fent vannak, fizetéseket utalják. Legalább van hajlandóság arra, hogy ne rögtön dobják be a törülközőt.

Ami most ellenük dolgozik, nem mutatják/utalnak partneri jutalékot. Pedig partnereken keresztül van bent a legtöbb ügyfél.
                        A Hungária csődben van, az ügyfélpénzek eltűntek de az alkalmazottakat fizetik.

http://www.portfolio.hu/befektetes/h...ik.212983.html

Hozzászólás

Shortosgyula Iron ellenes és a megjegyzései is, nekem az jött le hogy csak egy Iron alkalmazott akarhatja ennyire hogy törölje magát, de komolyan mondom, nem piszkálás.
                          Ezen az alapon mondhatnám akkor, hogy te meg egy másik brókernek dolgozol.

Mondtam én, hogy Shortosgyula törölje magát?? Hol írtam ilyet? Ő mondta, sőt fogadta meg. Kiemelte még nagy piros betűkkel is. Engem csak az érdekel, hogy ő betartja-e a szavát.

Meg hogy ő válaszol-e a kényes kérdésekre. Különben akkor az ő szava se ér többet.

Tehát várom az ő válaszát.

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Es ha torli magat, akkor mi van? Es ha nem?

Van meg itt rengeteg ember aki varja a penzet, akit ez total nem erdekel...
                            Egy piti fogadas meg egy sokszoros buncselekmeny sorozat igy se ugy se kompatibilis egymassal
                            Engem meg érdekel, hogy ő betartja-e a szavát. (és mást is)

Meg hogy ő válaszol-e a kényes kérdésekre. Különben akkor az ő szava se ér többet.

Hozzászólás

• Gyári operátor vagyok, nem dolgozom brókercégnek, jelenleg úgy érzem nem akarok olyan jutalékpénzből élni amit mások elvesztenek, bűntudatom van ha abból gazdagodom. Mert ugye a többség veszít, ők adják a nagyát a jutalék pénznek.
                              Ajánlottam több embernek is céget aki kérte privátban, mondhattam volna hogy kérlek egy partneri linken át nyiss számlát, neki semmi vesztesége nincs abból, és én onnantól kaphattam volna a jutit,
                              de később lehet hogy változik a véleményem ilyenekről.

Persze ha nyerek tréddel akkor is valakitől nyerek de azért megdolgozom és nem teljesen ugyanaz.

Hozzászólás

Gyári operátor vagyok, nem dolgozom brókercégnek, jelenleg úgy érzem nem akarok olyan jutalékpénzből élni amit mások elvesztenek, bűntudatom van ha abból gazdagodom. Mert ugye a többség veszít, ők adják a nagyát a jutalék pénznek.
                                Ajánlottam több embernek is céget aki kérte privátban, mondhattam volna hogy kérlek egy partneri linken át nyiss számlát, neki semmi vesztesége nincs abból, és én onnantól kaphattam volna a jutit,
                                de később lehet hogy változik a véleményem ilyenekről.

Persze ha nyerek tréddel akkor is valakitől nyerek de azért megdolgozom és nem teljesen ugyanaz.
                                Én nem állítottam, hogy másik brókercégnek dolgozol. Csak azt írtam, hogy azon az alapon amit írtál, akkor én meg mondhatnám azt.

Ha nyersz egy trade-el, akkor mm-nél nem a másiktól nyersz, még a legtöbb magát ecn-nek mondó cég se közvetíti ki a kötések nagy részét, de ez már egy másik történet.

Hozzászólás

Working...
                                X