Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Ferenczy:

Javaslom kérdezd meg legközelebb még nagyobb betűmérettel, dőlt vastaggal szedve de alá is húzhatod...

Egy felajánlást tettem JÚNIUSIG és te itt hisztériázol áprilisban.
    Viszont van egy határidő ami már régen lejárt: nem fizeti ki az iron az ügyfelek pénzét hónapok óta!

Ha gondolod tudok ajánlani jó pszichológust, itt van és olvassa e sorokat ugyanis az ő depositját is benyelte a cégetek aminek te persze nem vagy reklámnickje.

Egyébként kívánom minden jelenlévő itt lebzselő tróger ironosnak hogy egyszer az életben kérdezze ki a problémáiról a jelenlegi munkakörében...

Na az nagyon nem jó

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ferenczy:

Javaslom kérdezd meg legközelebb még nagyobb betűmérettel, dőlt vastaggal szedve de alá is húzhatod...

Egy felajánlást tettem JÚNIUSIG és te itt hisztériázol áprilisban.
      Viszont van egy határidő ami már régen lejárt: nem fizeti ki az iron az ügyfelek pénzét hónapok óta!

Ha gondolod tudok ajánlani jó pszichológust, itt van és olvassa e sorokat ugyanis az ő depositját is benyelte a cégetek aminek te persze nem vagy reklámnickje.

Egyébként kívánom minden jelenlévő itt lebzselő tróger ironosnak hogy egyszer az életben kérdezze ki a problémáiról a jelenlegi munkakörében...

Na az nagyon nem jó

Nem hisztériázok, csupán egy kérdést tettem fel. Kiemeltem neked, mert azt úgy látom, hogy te nagyon szereted, mivel te is sűrűn alkalmazod. Gondoltam akkor biztos észreveszed, mert eddig elkerülte a figyelmedet.

Igen április van. Április vége, gyorsan szalad az idő, még kb. 1 hónap.

Nem válaszoltál a kérdésemre. Csak mellébeszéltél. Ki szokta ezt csinálni, hogy nem válaszol konkrétan?

Tehát akkor megkérdezem, ahogy te kérdted kiemelve:
      Május 31.-én, törlöd magad a erről a fórumról és elismered, hogy megbuktál mint elemző, hogyha az Iron tulajdonosi köre változatlan, és a cég nem szűnt meg?

IGEN VAGY NEM?

Hozzászólás

• Arra akarsz kilyukadni hogy shortosgyula állja e a szavát és nem hazudós e, mert támadta Zolit és azt akarod mondani hogy nem jobb Zolinál, ha ő se állja a szavát, de nem értem mért olyan fontos ez neked. Mellesleg más nicknéven tud maradni, sose lehetsz biztos hogy teljesen törölte e magát, így ez a fogadás értelmetlen.
        A véleményét és kérdéseit fel tudja tenni másik néven is ha akarja.

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Arra akarsz kilyukadni hogy shortosgyula állja e a szavát és nem hazudós e, mert támadta Zolit és azt akarod mondani hogy nem jobb Zolinál, ha ő se állja a szavát, de nem értem mért olyan fontos ez neked. Mellesleg más nicknéven tud maradni, sose lehetsz biztos hogy teljesen törölte e magát, így ez a fogadás értelmetlen.
          A véleményét és kérdéseit fel tudja tenni másik néven is ha akarja.
          Igen, pontosan. Csak ennyi érdekel.

Nem az a lényeg, hogy újra tudja regisztrálni magát. Hanem, hogy betartja-e a szavát, amit egyértelműen kijelentett.

Hozzászólás

• Remélem marad az Iron mert ha nem az megrengeti a brókercégek és Ciprus megbízhatóságát és általános népszerűségét, sőt a bankokét is, mert az emberek hasonló kalap alá veszik a bankokat pl a Quesztorral amiről azt hitték bank.., nekem ismerősöm mondta vegyem ki a bankból a pénzem mert nem biztonságos a Budacash... miatt gondolják ezt, azt akarom elég legyen a tragédiákból, menjen jól minden ezentúl.

Hozzászólás

• Ha azt írom hogy IGEN, megmondod mi a polgári neved?

Trollkodni gyáván egy nicknév mögé bújva egy olyan topicban amiből éppen büntetőügy alakul nem szerencsés

Elárulod hogy ki vagy vagy gyáva nyúlként megmaradsz inkognitóban?

Amennyiben nem feded fel ki vagy nem fogok reagálni több hozzászólásodra és
              ugyanerre kérem a többi tagot itt a fórumon.

Hozzászólás

• Azért kéred a nevét hogy kiderüljön alkalmazott e, nem rossz.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ha azt írom hogy IGEN, megmondod mi a polgári neved?

Trollkodni gyáván egy nicknév mögé bújva egy olyan topicban amiből éppen büntetőügy alakul nem szerencsés

Elárulod hogy ki vagy vagy gyáva nyúlként megmaradsz inkognitóban?

Amennyiben nem feded fel ki vagy nem fogok reagálni több hozzászólásodra és
                  ugyanerre kérem a többi tagot itt a fórumon.
                  Na de Shortosgyula... Nem kell szerintem ez a személyeskedés, sértegetés. Nem vagyunk mi barátok.

Vegyük sorra:
                  Itt nagyrészt mindenki nicknéven van fenn. A te igazi neved Shortosgyula? Nem ugye? Akkor te is nicknéven írogatsz.

Csak szeretnék egyértelmű választ kapni, arra, hogy betartod-e a szavad.

Ráadásul ezt az egészet te ígérted, a nagy nyilvánosság előtt, még ki is emelted pirossal. (hogy jobban látszódjon)

Lássam különb ember vagy-e mint azok akiket minősítesz. Csak 1 egyszerű kérdést tettem fel neked.

De mi a gond? Miért bújsz ki a válasz alól? Még csak április van, meg mi az igazi neved... Ez mind falkifogás. (miután válaszoltál elmondom az igazi nevem ha annyira érdekel, de ez nem befolyásolhatja a döntésed) Miért nem válaszolsz egyértelműen.

Nyugodj meg, nem kell idegeskedni állandóan. Csak egy választ mondjál.

Tehát:
                  Igen

Nem

Hozzászólás

• szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azért kéred a nevét hogy kiderüljön alkalmazott e, nem rossz.
                    Ha nem lenne az, akkor az IronFX félisten már rég elhatárolódott volna tőle, hiszen nem kicsit rontja a beírásaival a cég megítélését. Bár annak már mindegy.....

Hozzászólás

• Akkor én a vagy ot választanám mert ez is ott volt a 3 lehetőség közül

Hozzászólás

• ferenczyden, komolyan nem értelek.

Ritkán olvasok ebbe a topicba, tény, de nem értek két dolgot veled kapcsolatban:

-miért Shortosgyulát fikázod, amikor a brókercégek vs. pórul járt emberek kérdésben aligha ő kereste eddig a többet (bár ez csak feltételezés részemről!), és próbál valamit elérni egy "multinál". (mit, hogyan, az most nem kérdés)

Ezzel nem akarom őt védeni, és az Iront csalónak minősíteni, mert nem csak az Ironnal vannak probléái embereknek, de tudjuk, a jog meg mindenféle hercehurca ellenére mindig annak van előnye, ahol a pillanatnyi pénz van.

-másrészt ha nem akarsz az ő szintjén kommunikálni, akkor minek kéred számon? (ami neked valamiért tényleg nagyon fontos) Bocs, de nem értem a logikádat.

Üdv!
                        HunTraders.co.uk/invite/tradersnight - Magyar Tréderek Közössége - Események, Oktatás, Élő Chat - Csatlakozz hozzánk Te is

Hozzászólás

• "A te igazi neved Shortosgyula? Nem ugye?"
                          Tényleg nem az az igazi neve?
                          Én meg azt hittem,hogy igen.
                          Na jó, viccet félretéve.
                          Hagyd már ezt a témát!Mit pörögsz ezen folyton?
                          Azért sem releváns ez az egész mert ha akar bárki vissza regeli magát és kész.

Hozzászólás

• Hehe... Jól pörög a topik

Szerintem azért erőlteti ennyire, mert választ akar...

De számomra ebből az derül ki, hogy Shortosgyula kb. egy szinten van Németh Zoltánnal... igérget, hiteget, de ha valaki a régi emlékeket felidézi, akkor megy a mellé beszélés, a fenyegetőzés, meg rögtön a másik félnek neki esés, követelés stb...

A napi humort általában innen veszem

Hozzászólás

• Jelenleg adott egy abszurd helyzet amiben egy EU-s cég nem jelent csődöt január óta , viszont egyértelműen fizetésképtelen: nem fizeti ki az ügyfelek tulajdonát képező pénzeket
                              még ha azok tömegesen is perlik is be.

A 4-5 év alatt felépített erős brókercég imidzsét romba döntő helyzetet egyértelmű hogy miért vállalja fel az ironfx:
                              nem rendelkezik azzal a pénzzel amit törvény szerint külön bankszámlán kellene tartania.

Az alpari a problémás CHF eset másnapján csődöt jelentett, az iron hasonlóképpen járt viszont azt hazudta a közvéleménynek: minden rendben, sőt még annál is nagyobb rendben van.
                              Kerestek 15 millió USD-t aznap! Persze
                              Mi pontosan tudjuk hogy aznaptól az ironfx óriási bajban van:
                              nem tudja kifizetni az ügyfelek felé fennálló követelését.

Meddig lehet ezt húzni?

Meddig fogja a többi, viszonylag normálisan működő brokercég elnézni hogy egy ilyen parazita (és tolvaj aki az fxpro-t kirabolva kezdte el működését)
                              rontsa a levegőt most épp az angol leányvállalata mögé bújva?

https://cy.linkedin.com/pub/demetris-kyriacou/4/aa5/18a

Ő az egyik főgengszter aki az fxpronál volt az indulás előtt.

Júniusig kihúzzák?

Meglátjuk...

Magyarországon addig lehet hogy lezajlanak az első perek.

Pontosan azért kértem Ferenczytől a polgári nevét mert tudjuk hogy az Ironnak dolgozik de úgy lenne fair ha ezt felvállalná.
                              Nekem itt szinte mindenki tudja a nevemet és sok személyes ismerősöm van.

Trollnak viszont csak troll az ismerőse...

Javaslom ignoráljuk a trollok beírásait.

Hozzászólás

• demo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

De számomra ebből az derül ki, hogy Shortosgyula kb. egy szinten van Németh Zoltánnal... igérget, hiteget, de ha valaki a régi emlékeket felidézi, akkor megy a mellé beszélés, a fenyegetőzés, meg rögtön a másik félnek neki esés, követelés stb...
                                Neked ez jön le abból hogy nem foglalkozok egy ironos troll elterelésével?

Tettem egy felajánlást júniusi határidővel.

javaslom térjünk vissza rá ha eljön az ideje.

Az eredeti szöveg ez volt:

nincs elfelejtve de április van...

Apropó bizonyára ismeri mindenki ezt az úriembert:

Nemrég letartóztatták.

Az ironos urak / hölgyek szerintetek mikor jönnek?
                                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Working...
                                X