Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Mondjuk én ezzel nem értek egyet. Engem itt kevesen ismernek, de biztos azért már lejött, hogy nem vagyok iron alkalmazott ..viszont szerintem jogos a kérdés, ha a megfogalmazása, stílusa elég alpári. Mert én is emlékszem, h volt 1 ilyen ígéret, és nyílván kíváncsi az ürge hogy na bevállalod e, ennyi.
    Am én pont leszarom ezt a kérdezgetős csókát, azt is hogy törlöd e magad v sem, hisz mint írták, vissza lehet regelni, de am sem ismerjük egymást, szal nekem nem érdekem és nem rejszolok egyik verzióra sem válaszolj neki azt lenyugszik, ennyi.

Hozzászólás

• Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mondjuk én ezzel nem értek egyet. Engem itt kevesen ismernek, de biztos azért már lejött, hogy nem vagyok iron alkalmazott ..viszont szerintem jogos a kérdés, ha a megfogalmazása, stílusa elég alpári. Mert én is emlékszem, h volt 1 ilyen ígéret, és nyílván kíváncsi az ürge hogy na bevállalod e, ennyi.
      Am én pont leszarom ezt a kérdezgetős csókát, azt is hogy törlöd e magad v sem, hisz mint írták, vissza lehet regelni, de am sem ismerjük egymást, szal nekem nem érdekem és nem rejszolok egyik verzióra sem válaszolj neki azt lenyugszik, ennyi.
      Ginew b.meg most tettem be egy képet arról hogy mit vállaltam.

Ha júniusig kihúzza ez a szarkupac iron törlöm magam
      Allright?

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Neked ez jön le abból hogy nem foglalkozok egy ironos troll elterelésével?

Tettem egy felajánlást júniusi határidővel.

javaslom térjünk vissza rá ha eljön az ideje.

Az eredeti szöveg ez volt:

nincs elfelejtve de április van...

Apropó bizonyára ismeri mindenki ezt az úriembert:

Nemrég letartóztatták.

Az ironos urak / hölgyek szerintetek mikor jönnek?

Egy kicsit OFF.
        Keresgéltem, hogy a Budacash-nél kiket tartóztattak le, de nem találtam. Eddig úgy gondoltam, hogy csak a managementet.
        Hol lehetne többet megtudni?
        Esetleg privátban is elküldhetnéd, megköszönöm.

Hozzászólás

• Nem ez a "James" nevű ürge az akiről Zalán egyszer említést tett?

https://www.linkedin.com/pub/james-w...?trk=pub-pbmap

Úgy tűnik ez februárban dobbantott az irontól...

Mégpedig a UK-tól. Nem ennek a helyére ment NZ.?

James Watts

Head of Sales and Partnerships at London Capital Group

London, United Kingdom
          Financial Services

Previous

IronFX, Alpari (UK) Ltd, Midas Private Consultants

Hozzászólás

• ergosum eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nem ez a "James" nevű ürge az akiről Zalán egyszer említést tett?

https://www.linkedin.com/pub/james-w...?trk=pub-pbmap

Úgy tűnik ez februárban dobbantott az irontól...

Mégpedig a UK-tól. Nem ennek a helyére ment NZ.?

James Watts

Head of Sales and Partnerships at London Capital Group

London, United Kingdom
            Financial Services

Previous

IronFX, Alpari (UK) Ltd, Midas Private Consultants
            De igen, ő az.

Németh Zoltán szerint csak tavaly novembertől lehetett az angol ironfx alá regisztrálni, élvezve az FCA nyújtotta magasabb védelmet.

Nem furcsa ez?

Watts 2013 január óta volt ezen a poszton...

Hozzászólás

• Apropó, Németh Zolis sorozatunk folytatódik:
              Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Majd 2015 februárban:

Remélem egyértelmű a nyomozó urak számára hogy Németh úr folyamatosan félrevezeti, becsapja az ügyfeleket
                többek között ezen a fórumon keresztül is.
                Csatolt fájlok

Hozzászólás

Allright?

Na végre. Megjött a válasz. Köszi! Akkor júniusban meglátjuk.

Egy szóval se védtem sehol az iron-t, (idézzétek vissza ha igen) csak ahogy demo is írta, nem tartom egyenlőre semmivel se többre shortos-t.

Shortosgyula, lényszíves ne állíts valótlant, amíg nincs rá bizonyítékod. Én nem dolgoztam az ironnak, és nem is fogok egy brókercégnek se.

Te is ezt kérdted mástól. Már megint ide lyukadunk ki. Amit elvársz mástól, azt te is tartsd be.

Attól, hogy felraktál a neved mellé egy rendőrautót, és photoshop-al rátettél egy fx feliratot, és feltettél egy wordpress blog-ot, és úgy írsz rajta, mintha te lennél a forex Puszér Robija, még nem lettél nagy ember, aki bárkit leoszthat.
                  (nagyon szép munka amúgy, profin be van téve az fx felirat, teljesen beleolvad)

A stílus, maga az ember. Most is jött a szokásos személyeskedés és sértegetés.

Valakinél persze ez a letámadásos módszer hatásos, de engem nem hat meg.

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Azt szeretnénk tudni ki hazudik. Valóban csak a bónusszal visszaélőket nem fizetik ki (mert akkor Zoltán igazat mond), vagy másokat se(akkor hazudik).
                    Szerinted Németh Zoli hazudik vagy sem?

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ...(miután válaszoltál elmondom az igazi nevem ha annyira érdekel, de ez nem befolyásolhatja a döntésed) Miért nem válaszolsz egyértelműen.

Nyugodj meg, nem kell idegeskedni állandóan. Csak egy választ mondjál.
                      ........

Hozzászólás

Apropó, Németh Zolis sorozatunk folytatódik:
                        Érdekes gondolatot támasztott bennem az idézetböl alulról a 3. mondat .
                        LEHET hogy az Iron már becsödölt ? Csak elfelejtették közölni ?
                        (esetlegesen , új számlavezetö bank , új likviditás szolgáltató , és a buli mehet tovább .) A pénzt + azért nem fizetik ki mert a CySec zárolta a számlákat ? Az ujj bejövö pénzböl meg fizetnek ki néha valakit + üzemeltetik a rendszert ?
                        Vagy csak kamu volt az eredeti beszólás .

Hozzászólás

• Bocsánat . Hülén irtam meg a commentet . Zoli EREDETI beirására szerettem volna reagálni .

Hozzászólás

Allright?
                            jól van már na.. egyszerre írtunk

Hozzászólás

Apropó, Németh Zolis sorozatunk folytatódik:
                              EZ NAGYON DURVA!!!

Azt mondja NZ augusztusban: regisztrálj az FCA alá (ha ennyire nem bízol a Cysec-ben)

Aztán most nem rég bevallotta, hogy hogy november előtt nem is lehetett FCA alá számlát nyitni, mert átdobott mindenkit a .com-ra.

Aztán: a pénz a bónusszal együtt van a banki ügyfél alszámlákon???

Hozzászólás

• "Attól, hogy felraktál a neved mellé egy rendőrautót, és photoshop-al rátettél egy fx feliratot, és feltettél egy wordpress blog-ot, és úgy írsz rajta, mintha te lennél a forex Puszér Robija, még nem lettél nagy ember, aki bárkit leoszthat.
                                (nagyon szép munka amúgy, profin be van téve az fx felirat, teljesen beleolvad)"

Az nem a Shortos Gyula igazi kocsija?Én azt hittem,hogy ő a FX rendőrsígen dolgodzik mint kapitánymindenttudóorákulum aki előre lát júniusig is.
                                De szíp autó pedig.Aztat hittem a Gyuláé.
                                Igazá(bull) bika egy kocsi
                                Viccet ismét félre téve,lehet Zoli is a hűvösre megy idővel?

Hozzászólás

Working...
                                X