Magyar Tréderek Közössége

Közlemény

Collapse
No announcement yet.

IronFX

Collapse
X

• Szűrés
  • Idő
  • Mutat
Clear All
new posts

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted Németh Zoli hazudik vagy sem?

Szerintem nem mond igazat. (de ez csak az én véleményem, bizonyítani nem tudom) Ennyi felhasználó nem írhat valótlant a magyar és a külföldi fórumokon.

Hozzászólás

• Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ginew b.meg most tettem be egy képet arról hogy mit vállaltam.

Ha júniusig kihúzza ez a szarkupac iron törlöm magam
      Allright?

Az alright egy „l”, azt leszámítva rendben. Akkor június a határidő? Én is törlöm magam, ha megjön a pénzem, vagy ha kinullázom a számlám (utóbbira nagyobb az esély). Addig is bánjatok finoman Zoltánnal, nehogy belehajszoljátok valami meggondolatlan cselekedetbe .
      Csatolt fájlok

Hozzászólás

• Ki az ország legnagyobb pénzügyi csalója?

(http://www.portfolio.hu/vallalatok/k...ja.212879.html)

Zoltán még keményen versenyben van...

Hozzászólás

• ferenczyden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Na végre. Megjött a válasz. Köszi! Akkor júniusban meglátjuk.

Egy szóval se védtem sehol az iron-t, (idézzétek vissza ha igen) csak ahogy demo is írta, nem tartom egyenlőre semmivel se többre shortos-t.

Shortosgyula, lényszíves ne állíts valótlant, amíg nincs rá bizonyítékod. Én nem dolgoztam az ironnak, és nem is fogok egy brókercégnek se.

Te is ezt kérdted mástól. Már megint ide lyukadunk ki. Amit elvársz mástól, azt te is tartsd be.

Attól, hogy felraktál a neved mellé egy rendőrautót, és photoshop-al rátettél egy fx feliratot, és feltettél egy wordpress blog-ot, és úgy írsz rajta, mintha te lennél a forex Puszér Robija, még nem lettél nagy ember, aki bárkit leoszthat.
          (nagyon szép munka amúgy, profin be van téve az fx felirat, teljesen beleolvad)

A stílus, maga az ember. Most is jött a szokásos személyeskedés és sértegetés.

Valakinél persze ez a letámadásos módszer hatásos, de engem nem hat meg.
          A tenyérbemászó stílusod ugyanolyan mint az össze beirkálós Iron Fx alkalmazottnak, ha ezért még pénzt sem kapsz, akkor csak egy egyszerű tahó, vagy aki a károsultakkal szájkaratézik, mert ha neked nincs bent pénzed és nem tudsz értelmeset a témához szólni, akkor miért nem hívod fel a Németh Zoltit és csókoloztok Londonban a Big Ben alatt?

Öreg, itt k nem az Iron Fx nek van problémája az ügyfelekkel, hanem az ügyfeleknek az Iron Fx-el. Ő biztosított felületet, lehetőséget a kereskedésre, mit nem lehet ezen felfogni, hogy jogtalanul tartja vissza a pénzt, mert csődközeli állapotban van.
          A bónuszozás 3 éve megy állítólag az Iron Fx alkalmazottai szerint, mégis pont a CHF balhé után lett belőle elég. Pontosan a bónuszozok pénzéből van még talpon az Iron Fx, ha azt a pénzt nem tudnák odaadni másnak, vagy kikéne fizetniük a cég azonnal csődbe menne.

Te meg itt osztod az észt. Mire föl? Ha nem vagy Ironos dolgozó, és nincs bent pénzed, akkor mit írogatsz ide be? Ráadásul csak tüzet csinálsz, mert nincs egy értelmes hozzászólásod sem, olvasgasd vissza amiket írsz, te nem megoldod itt a problémákat csak olajat öntesz a tűzre.

Hozzászólás

• nah megvan a 3 hónap...

Pontosan 3 hónapja fogadták el a kiutalásomat, és azóta se érkezett meg. Persze a "jogi" osztálytól sem a válasz.

Remélem senki se tesz be pénzt hozzájuk.

Hozzászólás

• Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nah megvan a 3 hónap...

Pontosan 3 hónapja fogadták el a kiutalásomat, és azóta se érkezett meg. Persze a "jogi" osztálytól sem a válasz.

Remélem senki se tesz be pénzt hozzájuk.

A pénz kivételre mennyi esély van? A kisebb összegeket hamarabb visszautalják szerintetek?

Hozzászólás

• neural eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A pénz kivételre mennyi esély van? A kisebb összegeket hamarabb visszautalják szerintetek?
                Bárcsak pozitív fejleményekről tudnék beszámolni. Én "csak" két hónapja várok. Szerintem kisseb összegek sem mennek. Igéretekből már milliomos lennék.

Hozzászólás

• Kapott már Zoli vagy bárki más aki még Ironnál dolgozik rendőrségi hívást/levelet vagy bármit vagy még nem?

Hozzászólás

• Sziasztok,

04.16-án kértem ki 500EUR-t és ma jött meg a levél, hogy jóváhagyták a kiutalásom.

Hozzászólás

• igaz van olyan ismerősöm aki március eleje óta várja a 8000USD-jét

Hozzászólás

• jozsi2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Sziasztok,

04.16-án kértem ki 500EUR-t és ma jött meg a levél, hogy jóváhagyták a kiutalásom.
                        Kedves Németh Zoltán!

Adjon kérem magyarázatot arra, hogy ez hogy történhet meg?????
                        Én, és más is itt a fórumon márc 9 óta vár, van. akinek meg 10 napon belül elfogadják a kiutalását.

Szeretném megérteni!!!

Hozzászólás

• Füles eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Kedves Németh Zoltán!

Adjon kérem magyarázatot arra, hogy ez hogy történhet meg?????
                          Én, és más is itt a fórumon márc 9 óta vár, van. akinek meg 10 napon belül elfogadják a kiutalását.

Szeretném megérteni!!!
                          Gondolom , neked se fog válaszolni .
                          Én is megkérdeztem ,azóta se kaptam választ .( szintén márc.9 )

Hozzászólás

• [QUOTE=gabi999;67518]Gondolom , neked se fog válaszolni .
                            Én is megkérdeztem ,azóta se kaptam választ .( szintén márc.9 )[/QUOTE

Egy csomóan meg február illetve január óta...

Hozzászólás

• Zoli jár egyáltalán még erre a fórumra???

Hozzászólás

• Amúgy halkan jegyzem meg, hogy már a demo számla se működik...............Próbáltam egyet regisztrálni és már email se jön róla.. Szóval be se tudok lépni. Ti is tapasztaltatok ilyet?

Hozzászólás

Working...
                                X